انتقام کارگر اخراجی از خانم مدیر

مرد کارگری که از یک شرکت خصوصی اخراج شده بود، به قصد انتقام از زنی که کارفرمایش بود، تصاویر خصوصی او را سرقت و در سایت‌های اینترنتی منتشر کرد.

 

 
متهم همچنین در تماس‌های تلفنی، این زن را به مرگ، ربودن و آسیب رساندن به فرزند نوجوان وی تهدید کرده بود.
 
به گزارش جام‌جم، چندی پیش زنی که خود را مدیر یک شرکت خصوصی معرفی می‌کرد، با حضور در شعبه 12 بازپرسی دادسرای ناحیه 2 تهران با ارائه شکایتی عنوان کرد مرد غریبه‌ای در تماس تلفنی او راتهدید به ربودن فرزندش و قتل اعضای خانواده‌اش می‌کند.
 
در پی این شکایت، پرونده در اختیار ماموران کلانتری 134 شهرک قدس تهران قرار گرفت و جستجو برای دستگیری مزاحم تلفنی آغاز شد.

در ادامه معلوم شد متهم مزاحم با شماره تلفن‌هایی که نام و نشانی مالک آن مشخص نیست یا از تلفن‌های همگانی با شاکی تماس گرفته و برای وی و خانواده‌اش مزاحمت ایجاد کرده و تهدید می‌کند تا چند روز دیگر یکی از اعضای این خانواده کشته خواهد شد.

در حالی که تحقیقات ادامه داشت، زن شاکی بار دیگر با حضور در مرکز پلیس، اطلاعات جدیدی را در اختیار آنها قرار داد و گفت: از چند روز پیش مردان غریبه‌ای با تلفن همراه و منزلم تماس می‌گیرند و عنوان می‌کنند تصاویر مرا را در اینترنت دیده و با شماره‌های درج شده در آن تماس گرفته‌اند تا مرا ملاقات کنند.
 
شاکی اضافه کرد: با شنیدن این حرف‌ها شوکه شده و با بررسی سایت‌های اینترنتی متوجه شدم، گفته‌های تماس گیرندگان صحت دارد و فردی تصاویر شخصی و شماره‌های تماسم را در اینترنت قرار داده است. ساعاتی بعد مزاحم تلفنی مرموز دوباره با من تماس گرفت و گفت علاوه بر انتشار تصاویر شخصی‌ات در اینترنت، بزودی یکی از اعضای خانواده‌ات را خواهم کشت.
 
ارسال پیام‌های اینترنتی تهدیدآمیز

 
با اطلاعات به‌دست آمده از شاکی، ماموران دریافتند، مزاحم تلفنی برای همکاران و رقبای زن شاکی ـ مدیر شرکت خصوصی ـ از طریق پست الکترونیکی پیام‌هایی ارسال کرده و با بد جلوه دادن شخصیت وی، از آنها خواسته تا با او همکاری نکنند و در غیر این صورت به آنها آسیب خواهد رساند.
 
در این مرحله ماموران اطمینان یافتند فردی که برای شاکی ایجاد مزاحمت می‌کند، قصد انتقامگیری دارد.
 
ردپای زن و مرد اخراجی از محل کار

در مرحله بعدی با تحقیق از زن شاکی معلوم شد، پیش از این یک زن و مرد جوان در شرکت وی کار می‌کردند که پس از مدتی به دلیل رفتار نامناسب آنها در محل کار به هر دو تذکر داده اما آنها همچنان با رفتار‌های غیراخلاقی خود برای دیگران ایجاد مزاحمت می‌کردند.
 
در ادامه مشخص شد، مدیر زن که از رفتار دو کارگرش به ستوه آمده بود، ابتدا زن جوان و مدتی بعد مرد جوان را از کار اخراج می‌کند و دیگر از آنها اطلاعی نداشته است بنابراین، زن و مردی که از محل کار شاکی اخراج شده بودند، به عنوان تنها مظنون‌های حادثه تحت تعقیب قرار گرفتند.

تا این‌که چند روز پیش ماموران انتظامی اطلاع یافتند یکی از متهمان (مرد جوان) به خانه‌ای در خیابان نبرد جنوبی تهران دررفت و آمد است.

دستگیری مرد متهم
 
بنابراین، ماموران انتظامی پس از هماهنگی قضایی با بازپرس شعبه 12 دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 2 تهران، عازم محل شدند اما متهم آنجا حضور نداشت.

ماموران در بررسی خانه وی یک دستگاه رایانه و گوشی تلفن همراه کشف کردند و معلوم شد متهم آخرین مزاحمت‌های تلفنی​اش را با این گوشی انجام داده و از طریق همان رایانه تصاویر خصوصی زن شاکی را در اینترنت منتشر کرده است.
 
ماموران این خانه را به‌طور نامحسوس زیرنظر گرفتند تا سرانجام ساعاتی بعد متهم هنگام ورود به محل، دستگیر و به مرکز پلیس منتقل شد.

وی در بازجویی پس از اظهارات متناقض با قرار قانونی روانه زندان شد. تحقیقات تکمیلی از مرد جوان ـ متهم ـ ادامه دارد.

این در حالی است که جستجوی پلیس برای یافتن زن جوانی که با متهم آشنایی داشته و پیش از وی از محل کارشان اخراج شده بوده، ادامه دارد تا مشخص شود آیا او هم در اجرای نقشه این انتقامگیری با وی همدست بوده است یا نه؟

+43
رأی دهید
-45

goleshab - اوگسبورگ - المان
این اینترنت هم معضلی شده . پفیوز‌های بی‌ جنبه .
‌چهارشنبه 22 آذر 1391 - 13:13
hossein-87 - تهران - ایران
امان از کارگر جماعت.امان از کارگر جماعت.امان از کارگر جماعت.خدا به همه ی کارفرماها و همچنین معدود کارگران دلسوزی که باید به پای بقیه کارگرای آشغال بسوزن و تحملشون کنن صبر بده.
‌چهارشنبه 22 آذر 1391 - 13:37
tarkofski - استكهلم - سوئد
عکس‌های خصوصی خانم دست این کارگر چیکار میکرد ؟؟
‌چهارشنبه 22 آذر 1391 - 14:35
*Fanoos* - ایران - ایران
goleshab واقعا گلشاب جونم چون بعضی ها بوی از انسانیت و آدمی نبردن و وقتی چیزی به نفعشان نباشه بیخودی زور میگن یا هزاران کارهایی دیگه. گاهی هم مثل این نمونه به راحتی با آبروی دیگران بازی میکنن. راستی عزیزم مدتها بود میخواستم یک چیزی رو به شما بگم که چقدر شما زیبا کامنت میدهید چون من همیشه کامنتهای شما رو دنبال میکنم و لذت میبرم از روشنفکریت. پاینده باشید عزیزم . ///tarkofski - استکهلم - سوئد. آفرین به دقت و ریز بینی شما
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 13:33
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.