تصادف خونین خودرو معلمان در محور شهرکرد

صبح امروز تصادف مینی‌بوس حامل معلمان چهارمحال منجر به کشته و زخمی شدن تعدادی از فرهنگیان شد.

به گزارش فارس، صبح امروز مینی‌بوسی که حامل معلمان برای رفتن به مدرسه بود، در استان چهارمحال و بختیاری تصادف کرد که در این تصادف، تعدادی از معلمان کشته و زخمی شدند.

 رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر گفت: بر اثر تصادف مینی بوس با تانکر محور لردگان - شهرکرد ۲۱ معلم مصدوم شدند.

محمود مظفر در مورد جزئیات این حادثه گفت: ساعت 6 و 45 دقیقه صبح امروز یک دستگاه مینی بوس حامل معلمان مدرسه با یک تانکر در محور لردگان شهرکرد برخورد کردند.

وی ادامه داد: با کمک نیروهای امداد و نجات تاکنون 21 نفر معلم مصدوم از مینی بوس بیرون کشیده شدند.

گفته می‌شود 3 نفر از معلمان در این حادثه جان باخته‌اند.

+45
رأی دهید
-77

hossein-87 - تهران - ایران
ظاهران عزرائیل یاد دوران مدرسه ش افتاده که هی بهش گیر میدادن و...، افتاده به جون آموزش پرورش و بچه مدرسه ای ها!! بیخیال بابا!
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 13:15
mehraban1980 - تهران - ایران
اقای وزیر این دفعه چه کسی رو مقصر معرفی کنه؟
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 13:52
kabootar - لاهور - پاکستان
مگر این سواد چقدر می ارزد که هر روزه بابت آن تلفات می دهیم؟آن از آتش گرفتن خوابگاه دانش آموزان چاه بهار آن از راهیان نور اون از بخاری کلاس وحالا خم این یکی!!!
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 14:37
sanambanoo - هلسینکی - فنلاند
بعد از هنرمندا نمیدونم خدا چرا این بار گیر داده به فرهنگیان و دانش آموزان والا به خداااا
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 14:49
گواه روشن - دورتمند - آلمان
هر دم از این باغ بری می رسد! این روزها مرگ و میر و حوادث ناگوار , متوجه ی آموزش و پرورش شده ; کودکانی که در چندین نوبت, قربانی شده اند و اینجا هم معلمین..استاندارد ها و تدبیرهای امنیت ملت , خوابی ست که تعبیری برایش نیست.
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 15:03
perser68 - فلوریدا - امریکا
با عرض تسلیت و همدردی با خانواده‌های کشته شده گان! گاهی وقتا از خودم می‌پرسم از روزی که طاعون خمینی ملعون به ایران ما زد تا به امروز آیا هنوز خانواده‌ای مونده که از شرّ این رژیم منحوس دور بوده باشه!؟من که فکر نمیکنم!!!جنگ یا اعدام یا زندان یا تریاک،یا تصادف یا تجاوز یا سوختن در محل کار یا مدرسه، برق گرفتگی!!!یعنی‌ این مردم ما انقدر بدی کردن که خداوند بخشنده و مهربان همه‌جا دست رحمتش رو زیادی دراز میکنه!!!نماز‌ها که همیشه بر پا ‌ست،حجاب که کامله،از عرب عربستان هم در مسائل دینی جلo. زدیم،ولی‌ باز انگار یه جا میلنگه!!!احتمالا فروش ساندیس رفته بالا!!!و دشمن حتی در جاده ها. هم دست بر نمیاره!!!
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 15:33
انقلاب دوم - هامبورگ - آلمان
یک ساعت و نیم قبل از تصادف، وزیر آموزش و پرورش به خاطر این واقعه معذرت خواهی‌ کرد و گفت تقصیر مکانیک مینی بوس بوده است چون باد لاستیکها را تنظیم نکرده بود! بعدا به خدمتش میرسیم.
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 15:47
ladygaga - باغ اباد - ایران
اینا میخوان قربانی بگیرن از جنس مونث برای اهدافی خاص
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 19:38
بت شکن - مونترال - کانادا
آموزش و پرورش هیچ گونه نظارتی بر سرویس‌های مدارس ندارد، عمر اغلب مینی بوس‌های سرویس دهنده بالغ بر ۴۰ سال است. پسر یکی‌ از دوستانم با گوشی موبایلش عکسی‌ از سرویس مدرسه اشان در شیراز گرفته بود که در زمستان بخاری نداشت و راننده در پیت حلبی هیزم آتش زده بود و کنار دنده برای خود گذشته بود تا گرم شود، تصور کنید اگر اتفاقی‌ بیفتد هر مینی بوس حامل ۳۰-۴۰ دانش آموز چه فاجعه آیی رخ خواهد داد.
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 20:13
asal55290 - مشهد - ایران
خطای انسانی بوده بابا سه نفر که چیزی نیست.....!!!!!!!!!بینید کارای مهمتری هست ایناذطبیعیه..
‌چهارشنبه 22 آذر 1391 - 06:35
yashainiran - ایران - ایران
mehraban1980 - تهران - ایران. دوست عزیز مقصر خیلی زیاده، مثلاً ممکنه راننده باشه و یا اینکه مینی بوس نقص فنی داشته و یا جاده دست اندازداشته و یا خانمها با صدای بلند صحبت می کردند و حواس راننده را پرت کرده اندو یا اینکه اصلاً معلمها خودشان به تفریح می رفتند و مینی بوس را کرایه کرده اند و ارتیاطی به آموزش و پرورش نداشته. در حادثه آتش سوزی در پیرانشهر هم مقصر اصلی پیدا شده میدونی کیه؟ خود شخص ناکس بخاری نفتی!!
‌چهارشنبه 22 آذر 1391 - 07:26
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.