بحث دولت و مجلس بر سر تغییر قانون انتخابات ریاست جمهوری

در یک مناظره تلویزیونی کاظم جلالی نماینده مجلس و از موافقان این طرح با صولت مرتضوی معاون سیاسی وزارت کشور گفتگو کرده است.
کاظم جلالی در این مناظره می‌گوید ما یک نوع سیستم حکومتی دموکراتیک داریم و یک نوع حکومت مردم سالاری دینی. در حکومت دموکراتیک افراد همان قدر که حق رای دادن دارند حق رای گرفتن دارند. اما در سیستم مردم سالاری دینی ما برای انتخاب شدن‌ها ضابطه بگذاریم.

 جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.
جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.


 

+27
رأی دهید
-62

mani Köln - کلن - آلمان
خیلی‌ باحال بود نماینده دولت که حرف میزد هیچی‌ نفهمیدم
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 13:03
m4ssod - لندن - انگلستان
دیگه انقدر پر رو شدن ازشون سوال میکنی‌ میخواهند جرت بدن. لیاقت مردم ایران لابد همینه دیگه!
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 14:32
احتراز - دورف - آلمان
بابا خفشین، اصلا چیزی که برای شما ارزش نداره مردم هستن، از الان میدونین چه کسی‌ از صندوق میکشین بیرون، اینها همش سیاه بازی.
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 14:42
shirzan e irani - استکهلم - سوئد
حکومت آخوندی روی جانیان و فاسدین دنیا را سفید کرده/ روباه‌های مکار / گرگهای درنده خو/ طبق نظرِ شماها زرگر شورای نگهبان ظلمت و تباهیست و زر هم امثال احمدی نژاد که جاهل وقیح با کشتار مردم انتخاب کرد و حالا برای امنیت و جلوگیری از بی‌ اعتباری بیشتر برای عزل او خفه خون گرفته/ اصلا در حکومتی که با سیستم کمونیستی اداره می‌شه و مردم حق انتخاب ندارند چه لزومی برای شرکت در انتخابات / شما در کثافت خود غوطه بخورید و از همان هم تناول/ در همه جا هم که کوس رسوایی تان زده شده, دولتهای که مانند شما کثیفند اما منافع‌شان در جهت منافع مردم‌شان از شما باج گرفته تا خرج ملت و کشورشان کنند سکوت کرده و دستتان را در هر جنایت و خیانتی باز گذشته‌اند دیگر مشکلتان چیست/ نمی‌شود هم دزد بود و هم مرد (انسان) / دزدی ، آدم فروشی و وطن فروشی تان بر هیچ کس از خودی و بیگانه پوشیده نیست پس خفه خون گرفته و به خون خواری تان مشغول باشید آدم نماها.
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 17:10
parsaus - امریکا - امریکا
من که از این کلمات چیزی سر در نیاوردم.یا من فارسی رو فراموش کردم یا در ایران زبان جدیدی حرف میزنن
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 20:39
sange_sabor - نامور - بلژیک
ی‌ه حرامیها یه مفتخور دولت ز‌ر ز‌ر بیش از اندازه می‌کنید کن شکمتن خوب سیره مردم واسه شما عرزشی ندران
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 23:49
modire behesht - هایدلبرگ - آلمان
مردم ایران باید هوشیار باشند که در دام این حقه بازی‌ها و سیاه بازیها نیفتند !!،، اگر راست میگویید و این میز گردهایتان فقط ادای اروپاییان و آمریکاییها نیست و نمایشی نمیباشد !؟،،پس بلند شوید بروید اول تمام زندانیان سیاسی که سالیان سال است در بند هستند و شکنجه میشوند را آزاد کنید !!!،،، آخوندهای حقه باز روباه
‌چهارشنبه 22 آذر 1391 - 03:24
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.