مردی نورانی در مسجد النبی!

انتشار خبر و تصویر حضور یک مرد نورانی با لباس عربی در مسجد النبی به داغ ترین موضوع سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی و حتی مطبوعات سعودی تبدیل شد.
 
 به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، "عبدالواحد الحطاب" مدیر روابط عمومی ریاست مسجد النبی تأکید کرد: همه مسائل مطرح شده چیزی جز مونتاژ تصاویر نیست.
 
   این درحالی است که روزنامه سعودی "عکاظ" به نقل از "سعد العوفی" مدیر مرکز تلویزیون مدینه اعلام کرد: در این واقعه نور بر یکی از افراد منعکس شده؛ و دوربین ها این ماجرا را هنگام نماز جمعه در مسجد النبی ثبت کردند.
      
"شیخ دکتر غازی المطیری" استاد هیأت امربه معروف و نهی از منکر در دانشگاه اسلامی مدینه نیز دراینباره گفت: نباید با عجله و شتابزدگی، درباره این رویداد تصویری اظهار نظر کرد.
 
   المطیری افزود: نخست اینکه افراد متخصص باید درباره این نور اظهار نظر کنند؛ و دوم اینکه قبل از توصیف موضوعی درخصوص عالم غیب باید تحقیق کرد.
 
   روزنامه عکاظ تأکید کرد: با آغاز خطبه جمعه شیخ عبد المحسن القاسم در ساعت 14 و 30 دقیقه ظهر، این رویداد باعث ترس برخی از حاضران شد، برخی از افراد نیز تصور کردند که آن فرد موجودی غیر از انسان استجهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.
جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.
+97
رأی دهید
-470

soorik - بندرعباس - ایران
وقتی دوربین داره میاد عقب , شکم عربه نوارانی تر از اون مرده )))))
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 01:04
ahoramazda.pers - امستردام - هلند
این مدل جدید تبلیغ اسلام در دنیاست آخه اگر چنین چیزی اتفاق افتاده باشه که این دوربین از جاش نباید تکون بخوره چرا دوربین به این سادگی‌ رفت انور چون این موضوع یک موضوع ساده‌ای نیست اگر حقیقت داشته باشه اما من اگر هم چنین باشه اون روح حالا هر چی‌ خیلی بی‌ همه چیز تشریف داره که در کشوری اومده پیداش شده که سرِ زنها رو حق دارند با شمشیر بزنند این چرت و پرت‌ها چیه دیگه؟ اگه این پاکیه که در عربستان این همه آدمهای شهوت پرست بخواد ظهور کنه و بیاد پس پاک بودن اسمش نیست اصلا منطقی‌ نیست این موضوع از این حقه بازی‌ها زیاد دیدیم با این مزخرفات همین جوری ماها رو بی‌ چاره کردند دیگه منطق و شعور نباید بره پشت احساس و زود باوری و ترس
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 01:08
ukang - لندن - انگلستان
الانه که سر و کله ساندیسی ها با اون کامنت های ابدوغ خیاریشون پیداشه ها. حالا میرن همون کامنت هایی رو که سر ویدیو الله تو گوشت قربانی رو نوشته بودن کپی /پیست میکنن .
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 01:11
alirreza - استکهلم - سوئد
باز هم داستانی جدید ، دیدید که امام زمان مال عرب هاست پس سنگشو به سینه نزنید،، لول
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 01:13
soorik - بندرعباس - ایران
خطای دیده , اگه دقت کنین جلوتر یه عربه دیگه هم لباسش نورانی شده بود هم دوربین هم نور هم اون ستون باعث شده که ما فکر کنیم فرشته هست طرف )). ولی دمش گرم , من به جاش بودم میگفتم پیامبری چیزیم , ملت علاق عشق سواری دادن دارن )))
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 01:02
zedehal2020 - مانهایم - آلمان
شما چی فکر می کنید ، تی شرت امام زمان به رنگ سیاه مارکش پوما ست یا نایک ؟
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 01:34
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
این هم یکی دیگه از ریا کاریهای اسلام است , زیر حجابش چراغ قوه روشن کرده مثل کاری که خامنه ای تو ماشین اش میکند. اینم به این خاطر است که بازار اسلام داره کساد میشه؛ اگر آن شخص نورانی واقعی بود باید بلند میشد و خودش را جلوی دوربین معرفی میکرد و میگفت که از جانب خدا آمده نه اینکه با ترس و لرز یه گوشه کز کنه !برای خدا راحت تر نبود که با استفاده از رسانه ها وجود خودش و حقانیت اسلام را به دنیا ثابت بکند ؟ اگر از این امکانان استفاده نکند واقعا باید خدای بی خردی باشد. آنجا یه آدم با دل و جرئت میخواست که چادر را از سر یارو بکشد.
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 01:16
feminism - لندن - انگلستان
عجب جونورهایی هستند این مذهب فروشان !!!!!! سریع زیر عبای طرف رفتند و جنسیتش رو هم اعلام کردند !!!! بعد فیلمبردار هم پشم حسابش نکرد. الان یک ضریح به دور جای نشیمنگاه طرف از طلا درست میکنند و گدا خانۀ دیگری افتتاح میشود. چقدر به شعور و دانائی بشر توهین میکنند البته آنهایی که دارند نه افرادی که این مزخرفات و موهومات را باور میکنند.
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 01:40
ramtin.p - دورتموند - المان
خیلی‌ عقب هستید ما رئیس جمهور مملکتمون تو سازمان ملل از این چیزا دیده بود اینجا که دیگه....
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 01:44
avicenna - لندن - انگلیس
مهتابی خونمون سوخت بگم بیاد
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 01:56
sarah1 - نیویورک - امریکا
ها ها ها...........LOL
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 02:11
Iran e azad - هورتن - نروژ
هر وقت دیدیت ۳ تا سلوات بلند بفرسید،و گر نه زمانی‌ که آقا ظهور کنه تبدیل به سنگ میشید! تازه تکنولوژی تصویری به دست اینها افتاده! زمان انقلاب مصر هم همین داستان درامد!
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 02:30
ashena1001 - لندن - انگلیس
آقا خامنه‌ای هستند...انقلاب ما انفجار نور بود
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 02:33
Ghooloo - آبادان - ایران
باز این عربها رو مهتابی نشستند فکر کردند نورانی شدند ؛-))
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 02:34
Dracula - ترانسیلوانیا - رومانی
هههههه پس چطور اونایی که دو و برش بودن و از بی حوصلگی مشغول دست تو دماغ کردن و ور دفتن با اعضای مختلف بدنشون بودن اصلا توجهی به این موجود نورانی نداشتن؟
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 02:43
kobalt - کرج - ایران
ای بابا امام زمان هم که سنی در اومد دیگه در چاه رو ببندید نزارید بره بیرون
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 03:34
omid a vatan - ونیز - ایتالیا
کاملا معلوم هست که نور روش افتاده. اگه دقت کنید اون آقایی که پیراهن ابی پوشیده هم روی دستش نور افتاده. خطای دید هستش.
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 03:39
perspolisi - سیدنی - استرالیا
"عبدالواحد الحطاب" مدیر روابط عمومی ریاست مسجد النبی تأکید کرد: همه مسائل مطرح شده چیزی جز مونتاژ تصاویر نیست....... پ نه‌ پ.. ایشون خود آقا هستن که ظهور فرمودن، به قول صمد با یه مهتابی رو کلّش.
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 03:45
fariba azizi - پاناما سیتی - پاناما
هر چی‌ بدبختی و نکبته ،،زیره سر‌ این مرد نورانی و مسجد نبیه. .
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 04:07
hamid411 - لس آنجلس - آمریکا
یعنی‌ دین به غیر از خرافات نیست!! با دوربین آقای نورانی رو دیدن ولی‌ کسی‌ که بغلش نشسته مثل بز داره به جلو نگاه می‌کنه و هیچ عکس‌العملی نداره! بعدم این عربا که به امام‌های شیعه اعتقاد ندران، حتما گفتن محمد بوده اومده برای خودش فاتحه بخونه سر قبر خودش!
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 04:25
a.ahooraei - کلن - آلمان
خوب تکلیف مشخص شد، آقا میتی بین شیعیان نیست و رفته طرف سنی های وهابی و شده دشمن خلق خاک بر سر بریز شیعه. عجب خیانتکاره یارو. این تازی های وهابی که دشمنان فرزندان سید پیامبرند. نکنه اینم مث اجدادش حسن و سجاد و باقر داره خیانت میکنه و طرف امویان را می گیره. جمکران تا اطلاع ثانوی تعطیل است، کاسه کوزه ها جمع و بطرف مدینه و مسجد النبی.
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 04:59
asal55290 - مشهد - ایران
چه نوری بود...نورافکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 05:47
خيلي خاكي - دبی - امارات
alirreza - استکهلم - سوئد. همکَی توجه - توجه - توجه -توجه . علیرضا جون ، اولین کسانی که با مهدی مخالفت می کنند شیعیانند او را آذر و ادیت می کنند و تلاش برای کشتنش !!!؟؟ مهدی حضور خارجی ندارد هنوز متولد نشده و هیج دلیلی بر وجود ایشان نیست نزد مذهب اهل تسنن ایشان در آینده متولد خاهند شد و با ظلم و ستم خواهد جنکَید .. ولی جالب اینجاست که آنهایی که سالها روز وشب منتظرش هستند سعی می کنند بکشنش !!!؟؟. دلیل : آنها منظر مهدی موجود که در جاه زندکَی مکند وقتی مهدی که را که در بین عربها به دنیا آمده و بزرک شده و از آنها نیست سعی می کنند بکشنش !. بیدار شوید ... بیدار شوید .. این که شما دراید اسلام نیست .
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 06:07
modire behesht - هایدلبرگ - آلمان
مهدی کاپرفیلد بوده !،، چند روزی از چاه جمکران بیرون آماده بود و شاهدان عینی می‌گویند که مهدی کاپرفیلد خودش را به خلیج فارس رسانده و به مقصد مسجد النبی تمام مسافت را توی دریا شنا کرده که به علت نمک زیاد در آب دریا ، سفیدک یا همان شوره زده است !!!،،، به جمکرانی‌ها بگویید نگران نباشند و ایشان دباره بر میگردند ولی‌ اینبار با شتر میایند !
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 06:09
farnia - تهران - ایران
کل این قضیه اصلا قابل انعکاس نیست ولی ...... دوباره نگاه کنید من اول فکر کردم یک شعاع نورانی از سقف افتاده روش . ولی به نفر بغل دستی اش که تیره پوشیده نگاه کنید هیچ نوری حتی یه کم روش نیفتاده !!! احتمالا یک عدد چراغ قوه قوی رو طرف قورت داده و از درونش نور به بیرون موج میزنه . بیایید همگی باهم برای این معجزه گریه کنیم و گریبان بدرانیم !!!!!
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 04:38
soman - ملبورن - استرالیا
اگه اینجوریه چرا مردم راحت نیشستن؟ مگه می‌شه یه همینچین چیزی اتیفاق بیفته همه با خونسردی کامل نگاه کنن؟تا حالا باید صدتا سکته میزدن.
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 04:47
razmandeh - استکهلم - سوئد
احمدی نژاد بوده!!! باز هم بگید بیچاره دروغ میگفته حالا دیگه هاله نور را دیدی . آخه خریت تا کجا چرا فیلمبردار اولش زوم می‌کنه رو اون بعدش میره کنار دیگه فراموشش میکنه .!!!
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 05:10
max payne - تهران - ایران
آخه عربارو چه به نورانی بودن
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 06:52
sleepyhollow - کوالا لامپور - مالزی
سقف + سوراخ + تابش مستقیم نور خورشید + حماقت مردم = مردنورانی. (یک نفر هم با پیراهن آبی دسش نورانیه). راستی پیداش کنید شاید جل الخالق روی کبدش، یا قرنیه چشمش کلمه علی یا محمد حک شده بود. شایدم تو بچگی هاش یا علی گفته و بدنیا اومده.ش
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 06:28
Behnam1978 - شتوتگارت - المان
الان خیلی‌ها از این رودخانه،ماهیهای بزرگ بزرگ میگیرند.اون هم چه ماهی‌ هایی.
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 07:25
مانفرد - ایران - ایران
چطوره که دوربین میتونه ببینه ولی مردمی که کنارش نشستند نمیتونند ببینند؟ مثل همون روحی که چند وقت پیش تو یکی از ورزشگاهها میگفتند بود و این بابایی که نشسته و داره نماز میخونه.
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 06:57
Behnam1978 - شتوتگارت - المان
بابا باور کنید اون مهدی نیست.اون عیسی هستش که اشتباهی‌ امده مسجد نشسته...شایدم مسلمون شده...استغفرالله،آخر این عربها این عیسی رو مسلمون کردن.....یا این که یا سوال اگه این مهدی باشه تو مسجد سنّی‌ها چه کار میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 07:29
smja74 - مشهد - ایران
ایشون حضرت شقیة ابن نقی هستند که بزرگترین ولی خدا هست و طبق روایات معتبر خدا کل دنیا رو فقط برای ایشون آفریده. البته به جز من کسی دیگه ایشون رو نمی شناسه و خدا مخفیش کرده!
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 06:33
Rahsaba - کلاگنفورت - اتریش
جالبه بغل دستی طرف نمی تونه چیزی ببینه! مثل اینه که یه پروژکتور دم گوشت روشن کرده باشن و مثل ببو گلابی ها چیزی نفهمی! من صمیمانه خواهش می کنم وبسایت ایرانیان انگلستان با پخش چنین اخباری به ترویج شایعه دامن نزنه! این جماعت مسلومان به حد کافی وحشی و خرافاتی هستند!
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 07:47
machan - لس انجلس - آمرکا
خوبه که خود عربستان گفته که این به خاطر انعکاس نوره. اینقدر نژاد پرست نباشید آریایی های عزیز
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 07:50
baluch m - اسلو - نروژ
بلوچ-اسلو-- نروژ؛. امام زمان ما ایرانیها در چاه جمکران پنهان شده،مال عربها در مسجد ظهور کرده. لابد امام ما هم حتا برای رو کم کنی‌ هم شده امیدوارم هر چه زودتر خودشو ظاهر کنه.به امید آنروز
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 08:40
delmorde - یوتوبوری - سوئد
پارچه هایی الان هستند که نور را رفلکس می کنند و انها را بصورت نوار روی لباس بچهاا و ماموران شهرداری میدوزند به رنگهای مختلف است زرد صورتی نقره ای و قرمز و حتی سفید. و این ادم احمق هم وارد این بازی شده و از این پارچه بصورت لباس عربی پوشیده و حاضرانی که در اطراف او هستند می بینید هیچ عکس العملی نشان نمی دهند زیرا انها او را معمولی می بینند.
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 09:24
ال جی ال جی - سئول - کره جنوبی
وقطی دوربین به عقب میاد مرد سفید پوش به نفر بغل دستیش که لباس سبز تنشه با دستش ظربه میزنه ولی دستش نورانی نیست درست به ارنج دست نفر جلوئی که لباس توسی روشن تنشه دقت کنید . درست در ثانیه 8
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 10:05
عابد۱۱ - مونترال - کانادا
حالا گیریم که این آقا واقعا اونجا باشه اونایی که پشت سرش نشستند کور مادرزاد تشریف دارند که حاج آقارو مشاهده نمیکنند؟
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 10:04
vahid_ - گلاسگو - انگلستان
افرادی که انجا نشستن چرا عکس العمل نشون نمیدن ،،،یعنی دوربین میتونه اون مرد نورانی ببینه ولی انسان نمیتونه ،،، احتمال زیاد انعکاس نور چراغها ی همین مسجد هست ،،برا همین هم افراد دورو برش عکس العمل نشون نمیدن ..
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 10:02
armin parsi - منچستر - انگلستان
خطاب به انهایی که بی ادب هستند اگر توجه کنید فقط عرب نیست که اینجا نشسته مسلمان که عرب وغیر عرب ندارد ولی متسفانه کوته فکری شما را سکوت بیش نیست
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 10:22
ghazgholang - لندن - انگلستان
ما و فرا زمینی ها ..
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 10:35
shahab46 - هانوفر - المان
اگر میگفتند این آدم نورانی ساعت ۱ یا ۲ نیمه شب داخل دیسکوی sun factory با آنهمه دختر لخت و خوشگل پیداش شده من بیشتر باور می‌کردم
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 11:18
فراوانی - قطر - قطر
آیا تا کنون فکر کردید چرا مذهبیون همیشه دنبال معجزات میگردند تا خود را ثابت کنند معجزاتی که نه بدرد کسی میخورد نه مشکلی از کسی رفع میکند اگر این مذهبیان فقط یک پیچ کوشتی درست میکردند من کلی به اینها ایمان میاوردم همین تصویر را نگاه کنید همینها از علم دارند سوء استفاده میکنند هر کسی میتوان کمی پودرفلورسنت به خودش بمالد تا در مقابل نور نورانی شود تا علم هست راه نجاتی برای خرافات نیست
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 11:20
khorramdin babak - فرانكفورت - فرانكفورت
این‌ها خیلی‌ عقب هستند . در ایران شب و روز چنین اتفاقت پدید می‌‌آید. رهبر هنگام تولد سخن می‌‌گفت. رییس دولت هاله نورانی دارد. عمه بزرگ رهبر صیغه پسر خاله امام زمان بود. با با با بزرگ رییس مجلس با امام حسین قلیان می‌‌کشیده. امام هشتم با یک نفس در ایران ۳۵۰۰۰ امامزاده تولید کرده . معجزه از این بزرگتر . حالا با یک عکس می‌‌خواهند به جنگ دین مبین شیعه آیاند .زکی
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 11:29
tiz bin 4 - پاریس - فرانسه
حالا اگه این تو ایران بود کا تمام چاههای نفتو مفتی میفرختنو واسعش مقبره میزدن
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 11:29
خيلي خاكي - دبی - امارات
feminism - لندن - انگلستان. نه عزیز ما ضریح برست نیستم !!؟؟ ما فقط کعبه رو داریم !! در دین ما به خدا توکل و توسل می شود نه به قبر !!. . ما أهل خدا برستیم نه مرده برست
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 11:41
ahoramazda.pers - امستردام - هلند
بنده خزستنو هستم و عرب زبان اما به هیچ کدام از این مزخرگفت اعتقاد ندارم دین یعنی‌ بیزینس دین یعنی‌ اثرت دین یعنی‌ احمق فرض کردن یک ملت بعضی‌ کردن با سرنوشت یک ملت نهموی مذهب‌ها مثل هم هستند فقط این اسلام کشت و کشتارش سر بریدنش بیشتره بی‌ رحمیش بیشتره از هرچی‌ عرب و اسلام حالم به هم می‌خوره یک مشت زور گو و بی‌ ناموس هستند که همه چیز را برای خودشان میخواهند کثیف تر از این مذهب و این قوم وجود نداره مرد میره ۴ تا ۴ تا زن میگیره اما زن اگه هم‌چین کاری کنه سرش رو سریع میبرند در اهواز این راسم هست در روستاها سر دختر رو میبرند اگه بفهمند با پسر رابطه داشته اما مرد هر غلطی که بخواهد می‌کند هر غلطی به دختر مردم تجاوز کند ۳ تا زن بگیرد به پسر تجاوز کند خودم ربّ زبان هستم اما بیشتر خودم را ایرانی‌ و پارسی‌ می‌دانم تا عرب اصلا زارعی فرع نمیکنم که من عرب زبان هستم من آریایم و به پارسی‌ بودنم افتخار میکنم چون در ایران به دنیا آمدم
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 11:41
patick_cb - بورنموس - انگلستان
اگه میخواهید فردا یه لامپ led بزارم زیر لباسام و من هم امام بشم. امام شدن که کارى نداره. ..... این عربها خر اومدند و خر هم از این دنیا خواهند رفت.
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 11:43
monjiiran - وین - اتریش
هر اتفاقی‌ تو دنیا افتادنی هست ولی‌ این تابلو که رفلکشن نور هست اگه این بابا نورانی هست صورتش باید نورانی باشه نه چفیه و لباسش ،
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 11:50
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
غرب به دنبال تحقیق در باره ی فضا و علوم جدید!! برای ملتهای عقب افتاده نیز گسترش خرافات!!! یادتان هست دیدن خمینی در ماه؟؟؟ حتی روشنفکران ۲ زاری به این عقیده ی عصر حجری دامن زدند برای پیروزی امام محبوبشان!!!! اینجاست که میگویم فریب ملت کافیست!!! آقایان سلطنت طلب.اصلاح طلب.مجاهد ملی‌ منقلی و کمونیست!! با حیله ی اینکه اسلام اعتقاد ملت است و باید احترام گذشته شود!!! یعنی‌ یک پالون جدید برای خر سواری!!!!!
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 11:59
Azadikhah - تكسل - هلند
جالب بود ها! ولی‌ هنوز رو دست احمدی نزدند که در میان سران کشورهای جهان هاله نور را دید!
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 12:50
nejaat2006 - لیدز - انگلستان
به این میگن بزی نس، درآمدشون از چینی ها بیشتره
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 12:54
nejaat2006 - لیدز - انگلستان
عربها هم میدانند که در جهان بلانسبت بعضی ها احمق مذهبی و خرافاتی زیاده و خیلی راحت باور میکنند و سر این و آن را کلاه میگذارند تا پولدار شوند و بروند مکه که این نور قلابی را تماشا کنند، تا احمق در جهان است، عرب در امان است
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 12:53
man-malaysia - كوالالامپور - مالزي
اتفاقا این مردم مثل ما خرافاتی ومرده رست نیستن، اگه طالبان وآخوندها متعصب دینی ومتحجر هستند بعضی از شما هم با همین گرایش ولی از جهت دیگر محورید. که هر دو مساویند. یکی با چماق حجاب میپوشاند ودیگری با چماق حجاب بر میکند!!
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 14:21
Jiddu_Krishnamurti - هامبورگ - آلمان
در دنیای امروز و با تکنولوژی امروز ساخت این فیلمها کار دشواری نیست.ولی تنها چیزی که پیشرفت نمی کند حماقت و خریت بشر هست.
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 16:03
مستانه شرق - هایدلبرگ - آلمان
modire behesht - هایدلبرگ - آلمان..اگه مدیر جهنم هم باشی باز هم از دور میدرخشی.......من خودم هم موندم .....موفق باشی دوست نازنین..
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 16:10
جوانمرد - بروکسل - بلریک
کتابهای سفید دور کردیم گه فکر شبکلاهی از نمد باشیم.................. قرن ما شاعر اگر داشت هوا بهتر بود خار هم کمتر نبود از گل جه باسابهتره بود قرن ما شاعر اگر داشت که باز با باز کبوتر با کبوتر نبود شعار پرواز نازنینها از سیاهی تا سفیدی سفر باید نمود
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 15:55
behnoodi - ایلام - ایران
این مورد و تمثال مبارک حضرت امام! روی کره ماه، کلمه ی الله روی گوشت قربانی، شمایل حضرت ابوالفضل روی دیوار و .... همه و همه فقط برای سوء استفاده ی حاکمان دینی از اعتقادات مذهبی مردم ساده لوح برای تداوم حکومتشان می باشند.
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 18:35
modire behesht - هایدلبرگ - آلمان
مستانه شرق - هایدلبرگ - آلمان. -- مرسی‌ عزیزم !, مستانه جان ; کمی‌ آدم ریز بین و نکته سنجی هستم !, و خیلی‌ از صفات افراد را در نوع نگرش فکری‌شان و نوع نگارش‌شان می‌تونم بطور تقریبی شکل ظاهری طرف را و شخصیت ذاتی و درونیش را هم در ذهنم تجسم کنم !،، ولی‌ نکته‌ای که برایم خیلی‌ جالب آمده است ، این است که می‌بینم شما هم دقیقاً این خصوصیت را داری ?!، البته وجه اشتراک‌های دیگری را نیز داریم که اگر فرصتی شد و عمری باقی‌ بود خواهم گفت !،، البته مطئمن هستم که همین حس در ذهن تو هم ایجاد شده است و ترا از درون سوال بر انگیز کرده است ؟!،،، علتش یکی‌ ریز بینی‌ است و دیگری نوع دیدگاه و نگرش و نگارش شخص است , که انسان میتواند شخصیت ذاتی طرف را بطور تقریبی بسنجد !, و سپس در ذهن با معادلات خود به آن معدل بدهد !،،، و دیگر اینکه از مجموع همه مسائل بدست آمده ، احساس سنخیت با طرف مقابل است !!، و اگر سنخیت در ذهن ایجاد شود , نهایتا" خواسته یا ناخواسته ایجاد کشش و سپس اتخاذ سیاست گام به گام ... !، بیشتر از این موعظه نمیکنم و از صمیم قلب برایت بهترین‌ها را آرزومندم !,,, مثل همیشه مخلص !
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 21:02
ghazgholang - لندن - انگلستان
این مسلمونا انقد دزدیو دروغو دغل تو دینشون و رفتارشون هست که اگه این داشمون خود امام زمان هم که باشه عمراً کسی‌ باور نمی‌کنه.
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 22:30
kobalt - کرج - ایران
هدف الله از فرستادن این منور ها چیه یا چرا بعضی هارو های لایت میکنه و بهشون هاله میده یا کرامات عطا میکنه مثل ایت الله عظما بهجت (قدس سره)که حاصل سالها عبادت وریاضت ومشقت و اجتهادش این بود که دمپایی خود بخودجلو پاش جفت بشه یا حاج اصغر دو لابی که آفتابه تو جوب آب میزد بنزین در میاورد یا فلان مرجع لب رود نیل با تمساح عربی حرف میزد اینها بنظر من ایات الهیه ونشانه هائیه که ببینند ملتی چگونه میاندیشه وکجای کاره وبهمون اندازه بهش اعتبار ومنزلت بدن پس عبرت بگیرید ای صاحبان بصیرت وبینائی
‌چهارشنبه 22 آذر 1391 - 04:27
shekan - تهران - ايران
اینکه میتی خودمونه .
‌چهارشنبه 22 آذر 1391 - 08:12
baharmazaheri - عجمان - دبي
اینم مثل برادر احمدی نژاد که با اسب اومد جبهه‌ گفت امام زمانم کلک هست عزیزان امام‌ها هم مثل آخوندها جاه طلب و خود خواه بودند ...مطمئن باشید
‌چهارشنبه 22 آذر 1391 - 09:21
goleshab - اوگسبورگ - المان
۱۰ دقیقه از عمرم حروم شد برای خوندن این مطلب .
‌چهارشنبه 22 آذر 1391 - 09:26
tornado_val - مـــــیثم ( لامرد ) - ایران
نور خورشید از سوراخ داخل سقف تابیده روی سر اون عربه . و محل قرار گیری دوربین و بازتاب نور هم مستقیم به لنز دوربین بوده و اینجور به نظر میاد که اون فرد نورانیه ...
‌چهارشنبه 22 آذر 1391 - 07:50
banuyemehr - تورنتو - کانادا
اوشگولا آفتاب بهش خورده
‌چهارشنبه 22 آذر 1391 - 10:37
مستانه شرق - هایدلبرگ - آلمان
modire behesht - هایدلبرگ - آلمان. نازنین به قول این بی دینان در بلاد کفار شیمی ما به هم میاد......بهترینها برای شما باد...
‌چهارشنبه 22 آذر 1391 - 10:29
mikeljan - کلن - آلمان
دنبال علم رفتن مختص غربیها نیست و همه ملتهای جهان دنبال علم هستند . انسان یعنی موجودی که از نژادهای مختلف تشکیل شده و شامل انگلیسی و فرانسوی و آلمانی و عرب و فارس و ترک و ژاپنی و .. است . همه انسانها و باورهایشان محترمند اینکه در تصویری چیزی دیده شده نورانی یا غیر نورانی این چه ربطی به عقاید دارد . افرادی که برای این پست کامنت گذاشته اند اگر توهین کرده اند شعور خود را به نمایش گذاشته اند میزان حرمت و احترام و شخصیت خود را به چالش کشیده اند اینهمه به اعراب حمله می کنید یک ذره غیرت اعراب مصری را داشته باشید که در قرن بیست و یک برای تمام ملتهای دنیا کلاس آموزش انقلاب گذاشته اند بروید و به خودتان نگاه کنید ببینید شما چکار کرده اید؟
‌چهارشنبه 22 آذر 1391 - 11:04
ufo-alien - تهران - ایران
mikeljan - کلن - آلمان دستت دردنکنه کاملا با شما موافقم
‌چهارشنبه 22 آذر 1391 - 18:51
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
mikeljan - --روشن کنم --------من وقتی‌ از عرب نام می‌برم- عرب قاتل دزد شهوتران عربستان است که زادگاه من ایران را به آتش کشید و میکشد!! بقیه کشورها چون مصر عرب شده هستند !!! لطفا داستان نسازید!!
‌چهارشنبه 22 آذر 1391 - 22:36
aliramzi - تهران - ایران
12/12/12 امام زمان می آید
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 06:39
khyar - اوپسالا - سوئد
mikeljan - کلن - آلمان. این چه ربطی‌ به علم داره،روشن فکر شدی یا جو گیر،بحث اینه که با شعور مردم . بازی می‌کنن.
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 15:33
iRONiC - استکهلم - - سوئد
رمز این کار در ثانیه ۵۰ کلیپ ویدئو مشخص می‌شه، اون حاجی که به زبان کار و لالها ترجمه می‌کنه در همون ثانیه ۵۰ دلیل علمیشو نشون میده! ؛) .
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 15:45
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.