مرد شیشه‌ای، جام عمر خانواده‌اش را سر کشید

پسرک خردسال با رفتن به مدرسه از حادثه دلخراشی که انتظارش را می‌کشید جان سالم به در برد.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان بهشهر، مجید‌ ـ پ 33 ساله ساکن منطقه فراشمحله بهشهر صاحب سه فرزند پسر به نام‌های ایلیا 7.5 ساله، عرشیا 4 ساله و شعیب 17 ماهه است.

همسرش صدیقه السادات موسوی 26 ساله است. مرد جوان به‌دلیل اعتیاد به ماده افیونی شیشه، زندگی را بر خانواده خود و همسرش به جهنم تبدیل کرده بود تا حدی که همسایگان همواره شاهد نزاع‌های وقت و بی‌وقت آنها بودند.

صدیقه که بارها از شوهرش کتک می‌خورد و شاهد رفتارهای غیرعادی او بود گاهی به منزل پدر پناه می‌برد و به مادرش می‌گفت؛ آخر، مجید مرا با چاقوی بزرگی که در خانه دارد، می‌کشد. همسر جوان همیشه انتظار مرگ را می‌کشید و همیشه او و خانواده‌اش تهدید به مرگ می‌شدند. اما اطرافیان به او دلداری می‌دادند و می‌گفتند؛ نه اینطور نیست، او تو را دوست دارد.

شکایت‌های همسر و خانواده همسر مجید به دادگاه و شهربانی هم فایده‌ای نداشت و او همچنان زیر همه تعهداتش پا می‌گذاشت.

اما امروز صبح، حادثه‌ای در کمین خانه نشسته بود. مجید دست پسرش ایلیا را گرفت و مثل خیلی از روزهای دیگر او را به سرویس مدرسه رساند و به خانه بازگشت.

آنطور که در بازسازی صحنه اولیه جرم به بازپرس مربوطه گفت این بود که بعد از رساندن پسرش به سرویس مدرسه و بازگشتن به خانه، رفتارهای غیرمعمول ناشی از مصرف شیشه در صبح‌دم باعث اعتراض همسرش شد. او تمام خانه را به هم ریخت. به سمت همسرش حمله‌ور شد و او را به باد کتک گرفت.

همسرش به او گفت؛ مرا بکش و راحتم کن. او هم که دیگر عقل و هوشیاری‌اش را از دست داده بود با خفه کردن همسرش و وارد آوردن ضربات متعدد چاقو او را به قتل رساند.

سپس با همین روش پسران خردسالش را به قتل رساند و بعد هم به بیرون از منزل رفت و با فریاد کشیدن و بر سر کوبیدن همسایه‌ها را از جنایت هولناکش مطلع ساخت.

دقایقی بعد، ماموران در محل حادثه حاضر شدند. کسی پاسخی نمی‌داد. همه از حادثه‌ای که پیش آمده بود در وحشت و ناباوری به سر می‌بردند.

ساعاتی بعد، پیکرهای خونین برای بررسی‌های بیشتر و اعلام عامل اصلی مرگ به پزشکی قانونی منتقل شدند.

جمعیت بهت‌زده، با چشمانی نگران و سؤال برانگیز آمبولانس و خودروهای ماموران را تعقیب می‌کردند.

ایلیا پسر بزرگ خانواده که تازه هفت بهار از زندگیش می‌گذرد، حالا بدون پدر و مادر و برادرانش باید زندگی کند.

نمی‌دانیم چه آینده‌ای انتظارش را می‌کشد اما اگر ایلیا امروز به مدرسه نمی‌رفت بی‌شک او هم قربانی جنایت پدر می‌شد.

به گزارش فارس، با توجه به اینکه هنوز علت تامه مرگ توسط مراجع قضایی اعلام نشده است و هنوز بازسازی کلی صحنه حادثه به‌دلیل شرایط نامساعد روحی و روانی قاتل، انجام نگرفته است،

+51
رأی دهید
-63

اینترنت ندیده - کرمان - ایران
عجب دوره ای شده ! شما میگید یارو اختیار زن و بچه خودشم نداشته؟؟؟
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 03:04
perser68 - فلوریدا - امریکا
نگفتم این داستان شو هر کشی زن کشی حالا حالا‌ها ادامه داره!؟از قوانین متحجّر اسلامی خامنه‌ای کلاش بیشتر از این نمیشه انتظار داشت!!!
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 02:17
اشك شفق - ساری - ایران
نتیجه اسلام رهایی بخش انسانهای ازاده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 05:36
asal55290 - مشهد - ایران
وحشی..طفلکها چه گناهی کردن...
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 07:00
massoudoslo - اسلو - نروژ
این هدیه جمهوری اسلامی به مردم ایران است که هنوز مانده که کلکسیون جرم و جنایات در ایران کامل شود ! ولی اشکالی ندارد دست کم ایران در ادوات نظامی و علوم نظامی چنان پیشرفتی کرده که نگو و به تازگی قادر به پراندن قابلمه و بشکه و گاری به هواست و دنیا را هم تهدید میکند !!
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 06:39
Sajaan - تورکو - فنلاند
چی بکشبکش اون جا .
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 09:41
nightman - تهران - ایران
اینجا دیگه خداییش باید به حاجی بابایی ترفیع داد چون مدرسه جون پسر بزرگ رو نجات داده
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 10:24
hossein-87 - تهران - ایران
بر پدر و مادر جد و اباد کسانی که مروج و فروشنده و تولید کننده این مواد هستن لعنت. اگر حکم اعدام برای مصرف کنندگان مواد مخدر وجود داشت،الان وضعیت خیلی بهتر بود.خود اون نکبت حـ... به درک،3تا آدم بیگناه دیگه چه جرمی داشتن آخه حیوون صفت عوضی؟ خدای من،جریان چیه؟! نمیبینی مگه؟یه کاری کن خوب!
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 11:36
mahshahr - ونکوور - کانادا
باید یه جزیره محصور درست کنن و اینایی که این جوری درگیرمواد میشن رو راحت بپذیرن، مواد مجانی در اختیارشون بذارن تا اونقدر مصرف کنن که بمیرن، دیگه بخاطر مواد دست به دزدی و جنایت نمی زنن. شک ندارم که با رغبت خودشون به جزیره میرن
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 14:14
roxana_110 - تهران - ایران
شاید حرف من ناراحت کننده یا مسخره باشه ولی ای کاش اون یه دونه بچه هم کشته میشد چون این زندگی سراسر عقده و کینه و مرور این اتفاق وحشتناک در ذهن این کودک در آینده از او یک دیو خواهد ساخت مانند پدرش
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 18:27
dkdk - اسلیس - دانمارک
پرسر۶۸ - فلوریدا - امریکا تو دیگه بهتره چرند نگی‌.البته اکثر کاربران با مزخرفات تو آشنا هستند.یاد بگیر اول طرف مخاطبت را بشناسی .ثانیا یاد بگیر از چیزی که اطلاع نداری نظر ندهی.و در اخر...سعی کن شریف صحبت کردن.شریف زندگی کردن را یاد بگیری.
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 20:30
modire behesht - هایدلبرگ - آلمان
roxana_110 - تهران - ایران. -- با این پیشنهاد‌های متفکرانه ات ، تو باید فیلسوف می‌شدی !!!،، جدا" که حقت را خورده اند !!، به مامی بگو , یک مرغ سیاه شاخدار برایت نذر امامزاده دولاب بکنه که یک وقتی‌ خدایی ناکرده چشم نخوری موهات بریزه و گر‌ بشی‌ !!!
‌چهارشنبه 22 آذر 1391 - 08:24
paydar22 - لاهه - هلند
تا کی دولت می خواهد معتادین را دستکیر کرده چند ضربی شلاق زده چند ماهی در زندان نکهدارد بعد هم ازاد کرده دو باره روز از نو روزی از نو و ما هم هر روز یا شاهد و در جراید شاهد ان باشیم در هیچ کشور دنیا انقدر که در ایران واحدهای ضد قاچق مواد مخدر فعال است در دیگر کشورها نیست اما به هر حال از راه های مخطلف این مواد وارد کشور شده و تعدادی چشم اسیر ان میشوند حال زمان ان نرسید بجای بکیر و به بند فرد معتاد و مصرف کنند او را در کنترل کرفت و جلوی بروز چنین ناهنجاریها را کرفت همانطوری که زمان شاه انجام میشد شگر خدا انقدر در طرحهای مواد مخدر ضبط میشه که بشه به داروی برای ترک مواد مخدر تبدیل کرد و به طور رایگان و کنترل شده در اختیار معتادین کذاشت و یواش یواش انها را تشویق به ترک ان کرد و اون کسی که حاظر به ترک نیست انقدر مصرف کنه تا به پوکه همانطوری که الان در بسیاری از کشورهای اروپایی داران انجام میدهند
شنبه 25 آذر 1391 - 10:37
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.