همسر و دخترش را کشت و خود را به پلیس معرفی کرد

مردی که در پی اختلاف خانوادگی، همسر و دختر جوان خود را در خانه‌شان در شهرک فردوسیه شهریار کشته بود، خود را به پلیس تسلیم کرد.


به گزارش جام‌جم، ظهر روز چهاردهم آذر مردی با حضور در کلانتری فردوسیه شهریار، خود را قاتل معرفی و از ماموران درخواست کرد او را دستگیر کنند.

ماموران کلانتری برای مشخص شدن صحت گفته‌های متهم، همراه وی به خانه‌اش در طبقه پنجم یک مجتمع مسکونی در شهرک فردوسیه اعزام و با ورود به این خانه با اجساد یک زن میانسال و یک دخترجوان مواجه شدند. با انتقال اجساد به پزشکی قانونی معلوم شد یک ساعت از مرگ آنها می‌گذرد.

در این مرحله متهم به قتل به پلیس آگاهی شهریار در غرب استان تهران منتقل شد . متهم که خود را پدر خانواده معرفی می‌کرد، به قتل همسر و دختر جوانش اعتراف کرد و گفت: از چندی پیش میان من، دخترم و همسرم اختلاف‌هایی وجود داشت و هر روز دامنه آن بیشتر می‌شد و همین موضوع باعث شده بود مدام با آنها درگیر شوم. روز حادثه ابتدا چند ضربه‌ با چاقو به دخترم زدم. همسرم که در اتاق دیگری بود، با شنیدن صدای فریاد و کمک ‌خواهی فرزندمان سراسیمه به اتاق نشیمن آمد و با دیدن پیکر مجروح دخترم و چاقوی خون‌آلود در دست من، وحشت کرده و برای نجات دخترم به سمتم آمد تا چاقو را از من بگیرد، اما در کمال عصبانیت چند ضربه نیز به وی زدم که او هم بشدت زخمی شد. بعد از مرگ آنها یک ساعت بعد خود را به پلیس تسلیم کردم.

+40
رأی دهید
-89

Azadikhah - تكسل - هلند
بیچاره شدی رفت حاجی!
دوشنبه 20 آذر 1391 - 12:41
sharafYabi - بیمبه - انگولا
به‌‌ به‌‌، دزدان امام زمان چه جامعهٔ ائی زیر نظر نایب آن غایب به آن حضرت تحویل خواهند داد؟ امام اگر می‌دانست که چنین دزدانی در آینده نام او را بر خود خواهند گذشت، مطمناً به مرگ طبیعی جان به جان آفرین تسلیم میکرد. بینوا زنش و دخترش، همچنین خودش. فقر فهم و دانش بزرگترین فقر است.
دوشنبه 20 آذر 1391 - 12:43
poriyaye_vali - دوحه - قطر
خسته نباشی نامرد!!!
دوشنبه 20 آذر 1391 - 12:46
piki82 - تورین - ایتالیا
نمیدونم چرا اینا که همچین جنایتی انجام میدن...روشون نمیشه دلیل اون اختلاف رو هم بگن تا همه بفهمن جریان سر چی بوده !! دیگه گند رو که زدی...خوب بگو چرا روانی شده بودی !!
دوشنبه 20 آذر 1391 - 13:04
bambook - تهران - ایران
چرا اینجوری شدیم . چه بلائی سرمون اومده ؟؟؟
دوشنبه 20 آذر 1391 - 13:26
پردلان - نیس - فرانسه
جالبی رفتار این آدم های جانی و خلاف کار در هنگام دستگیری در اینه که جلوی صورت خودشونو می گیرن.. آخه یکی نیست به این آدم حیوان صفت بگه که مگه تویی که براحتی جنایت می کنی آبرو هم داری که چهره کثیفت و با دستات می پوشونی.. مثلا بچه های محل و یا فک و فامیل ببینند زشت میشه؟ برو بابا تو آخر خطی بدبخت..
دوشنبه 20 آذر 1391 - 13:43
baas - روتردام - هلند
از اثرات اسلامه, !!!!!!!!!!!!!
دوشنبه 20 آذر 1391 - 14:25
boomfang - آبادان - ایران
راحت شدی
دوشنبه 20 آذر 1391 - 17:11
feminism - لندن - انگلستان
نرینۀ آشغال. در قانون مزخرف و آدمکش اسلامی آمده است اگر پدر یا جد پدری، فرزند خود را بکشد، قصاص نمی شود بلکه به دیه و تعزیر محکوم می شود :( این مردک خونخوار هم یکی از آن حرام لقمه های دیگر است که فرزند خود و مادرش را به قتل رساند بدون اینکه دلِ سنگش به درد آید !!!!!!!
دوشنبه 20 آذر 1391 - 16:56
massoudoslo - اسلو - نروژ
جمهوری اسلامی سر در آخر کره شمالی و روسیه و چین داره از همه طرف پیشرفت میکنه و در دنیا ایران رو صاحب ابرو و منصب و احترام میکنه !! از درام و بشکه و آفتابه و گاری هوا کردن با نام غدیر و رقیه و والپشم ۵ تا مادری که پسر خودش رو تیکه تیکه میکنه و همه این پیشرفت ها را مدیون جمهوری اسلامی هستیم !! عجب پیشرفتی ، عجب سیستمی ،عجب ایران اسلامی ! اصلا همه اینها هیچ اشکالی ندارد ما داریم پیشرفت میکنیم و بهپاد یک متری ساخت امریکا را پایین کشیدیم ! بله ماییم دیگه ! ما هم میتونیم !!!
دوشنبه 20 آذر 1391 - 17:50
leila leila - گوتنبرگ - سوئد
حیف که شرف نداری که بشه بهش توف کرد
دوشنبه 20 آذر 1391 - 18:30
paksan - آمریکا - آمریکا
تلویزیون که بیست و چهار ساعت مسائل دینی پخش می کنه هر جا هم کی میرید موعظه می کنند حدود سه ماه از سال هم که به مناسبتهای مختلف از اخلاق اسلامی و خانواده و امام حسین و گناه و بهشت و جهنم می گن.خوب چطور می شه این آدمها تو پیری که بهترین زمان تاثیر گذاری مسائل دینیه اینطوری ترسشون از خدا و دین و پیغمبر می ریزه ؟ اینها که همش دارن می گن اگه این کار رو بکنی اعدام می کنیمت بعد جهنمه بعد.یعنی انقدر که در این سی سال دین ریشه اش زده شد در تمام 1000 سال گذشته نشده بود امروز کی باور می کنه ماهواره این کار رو کرده وقتی از 24 ساعت یک آدم در این سی سال حداقل 15ساعتش دست حکومت بوده ودر روز تحت مغزشویی حکومت و مدارس از دروس دینی و عربی و قرآن بگیر که هر سال باید بخونن تا نمره انظباط و آموزش دفاعی و نمراتی که واسه نماز مدرسه بسیجی بودن به بچه ها می دن حالا شما دوسال سربازی هم بگو.حالا چی شده هر چی اینا بیشتر فشار می آرن و مجبور می کنند جوانها رو نتیجه اش بدتر می شه و اگرنگیم همه بلکه اکثراً ظاهراً مسلمانان هستند والی باطنشون یک دیو عقده ای خون آشام که فرصت گیر بیاره می خواد آزاد باشه
دوشنبه 20 آذر 1391 - 18:54
roxana_110 - تهران - ایران
baas-روتردام-هلند. هموطن گرامی این دین قبل از سال پنجاه و هفت هم بود و در خانواده ها حتی شدیدتر بود ولی این جنایات و این همه فساد نبود بهتره بگیم از اثرات وجود آخوند ست
دوشنبه 20 آذر 1391 - 18:55
piki82 - تورین - ایتالیا
feminism - لندن - انگلستان. با فحش دادن که چیزی حل نمیشه...همه چیز رو هم نمیشه ربط داد به اسلام و...شاید این یارو اصلا نمیدونه اسلام چی هست...همه چیز رو نباید باهم قاطی کرد..باید دید یک نفر چطور به این درجه روانی میرسه که حاضر میشه همچین کاری کنه...حالا یا اون زن و دختر کارهایی میکردن که این طرف روانی شده...یا اعتیاد...یا اینکه کلا از اول روانی بوده !
دوشنبه 20 آذر 1391 - 22:22
Islam zoda - تورنتو - کانادا
خوب خودت رو هم میکشتی دیگه مردک، لابد چون تو قوانین اسلام، مالک زن و دخترشه خودش رو معرفی‌ کرده چون آزاد خواهد شد. آنهایی که میگن چه به سر این ملت اومده و چرا اینجوری شده، به حقیقت دین و ایمانتان که مراجعه کنید، متوجه خواهید شد..
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 00:50
kian iran - واشینگتن - امریکا
بعد از 34 سال تلاش و پیگیری عمامه به سرها، تیمارستان بزرگ ایران زمین افتتاح شد!!!
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 04:32
paydar22 - لاهه - هلند
واقعن که بعضی از این زنها باید بکویم بیشتر این زنها انقد غر میزنند و نق نق میکنند که با عث میشن مرد کنترل روحی روانی خود را از دست داد و به جنون انی تبدیل بشه و کاری بش که نباید بشه البطه اقایونی هم هستن که بدین شکل رفتا میکند اما خانمها از حد رساندان که با صدها بار غلط کردم شکر خوردام اینجور حرفها کوتا نمیاند اونوقت که طرف امپر می چسبان و فیوز می پران اع
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 05:05
leta1340 - تهران - ایران
عجب!!!!!
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 08:28
prince of darkness - دبی - امارات
یعنی واقعا خاک تو سر بعضی ها که همین که به یک کشور خارجی رفتن فورا دلیل اصلی همه مشکلات و قتل و کشتار رو دین اسلام میدونن...اخه کی گفته حکومت اخوندی حکومت اسلامیه؟؟این حکومت روافض صفوی هستش که داره حکومت میکنه...حکومت قبر پرستی و مرده پرستی وزنا در لباس صیغه....اسلام از همه این افکار و اشخاص مبری هستش...حالا یه مشت تازه به دوران رسیده همه مشکلات رو میندازن گردن اسلام...یعنی ما تو کشورهای اروپایی و امریکایی اصلا اتفاقات مشابه نداریم؟؟؟؟یه مشت لامذهب بی هویت لاابالی میان اینجا هر چی از دهنشون در اومد در مورد اسلام میگن...مطمن هستم هیچکدوم از شماها یک ایه از قران خوندن رو نمیتونین فقط چون میگه زنا نکن شراب نخور دزدی نکن دروغ نگو غیبت نکن. شما به خاطر این متنفرید از اسلام ولی به کوری چشم همه شما اسلام ستیزان تا روز قیامت دین اسلام وقران ونام مبارک رسول الله در همه جای دنیا طنین انداز خواهد بود....وشما هم در اتش کینه و حسد و نیرنگتان بسوزید
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 08:32
hossein-87 - تهران - ایران
feminism - لندن - انگلستان- اینکه این جنایت و امثال اینها کاملا محکوم و مطرود هستن و هر انسان سلیم و فهمیده ای باهاش مخالفه که توش شکی نیست،ولی شما که میخوای با توهین به یه گروه جمعیتی که مردان هستن و عمومیت دادن خریت این آقا به همه خودت رو قاطی این آدما کنی،زهی خیال باطل!توهین شما فقط نشان از شعور پایین،عقده های شخصی،سرخوردگی اجتماعی ، بی هویتی و عدم سواد و بینش کافی داره.اگه خیلی میخوای آتیشی بازی در بیاری، برو یه فکری به حال زنان هوس باز خیانتکاری کن که اخبارشون تو این سایت کم هم نیست و زرتی با دوست پسرشون میرن و شوهرشون رو میکشن.اگه کار این مردک نفهم زشته، کار اون خانم های نامحترم هم زشته.حالا فردا میان اینا رو اعدام هم میکنن،خود تو و امثال تو میاین اینجا و دم از حقوق بشر میزنین و میگین اینا مبارز سیاسی بودن!بابا جریان این علیگودرز و شقیقه و اینا چی شد آخر خواهر زینب فمنیسم جان؟
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 13:10
hossein-87 - تهران - ایران
prince of darkness - دبی - امارات - با قسمت اول کامنت شما کاملا موافقم.
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 13:12
princesse - تهران - پرژن
prince of darkness - ماله کشی‌ ممنوع!!!
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 14:07
princesse - تهران - پرژن
paydar22 -اول برو سواد یاد بگیر بعد اظهار فضل کن .پس تا آن زمان سکوت کن.!
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 14:11
sharafYabi - بیمبه - انگولا
prince of darkness با قسمت نکته پیامتان در مورد مبرّا دانستن دین از کج رویهای دولتی و شخصی‌ موافقم. ولی‌ به جای اینکه مردم را هدف مکاتبه قرار دهی‌، اول جلوی آنها را که از دین شبحی مخوف ساخته‌اند و در سایه این شبح به دزدی و کشتار مشغولند، بگیر. متاسفانه مردم را از دین متنفّر کرده‌اند و احتیاج به یک باز سازی با پشتیبانی‌ تمام کشور مشهود است که در حال حاضر ممکن به نظر نمیرسد.
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 22:48
feminism - لندن - انگلستان
hossein-87 / یا حسین بی لشگر شما که روزنامه خون هستید و جدولهای آن را حل میکنید و سوادتون هم در حدِ بالای پشت بومه، اول برو سورۀ نکبت نساء کتاب مقدسِ مرخصت را بخوان بعد بیا اینجا رگ گردنت رو قلمبه کن. در ضمن بد نیست که کامنتهای دیگر مرا در مورد شوهر کشی و خیانت که در همین بخش حوادث نوشته شده را بخوانی و تخته گاز نری که پلاتینت خال میزنه !!! اَخی حسین ، به عقیدۀ من فاسد مغزی زن و مرد ندارد و از برکت نظام اسلامی در آن سرزمین زنان شوهر دار نیز مشغول شیرجه زدن در رختخواب این و آن هستند. حالا شما بفرما نماز شبتان را بخوان که در بهشت خیالی 72 تن فروش خدایتان منتظر سرویس دهی هستند.
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 22:39
feminism - لندن - انگلستان
تندرویان اسلامی بد نیست که گوشه ای از اعمال جنایت بار برخی از پدران خوش قلب ساکن ایران را بخوانید . 1- مردی کرمانشاهی به بهانه خرید جشن با سه دختر ۱۹، ۱۲ و ۷ ساله‌اش از خانه بیرون رفت و سه دخترش را به‌خاطر انگیزه‌ای نامعلوم به قتل رسانده !!!!! وضعیت محکومیت !!!؟؟؟ نامعلوم. 2- مردی که فرزند ناخواستۀ 6 ماهه اش را از پله‌ها به پایین پرت کرده و به قتل رسانده‌بود فقط به 3 سال حبس محکوم شد 3- پدر معتادی در کرج کودک 3 ساله اش را به آتش کشید 4- پدر معتادی در خیابان قعله مرغی پس از آتش زدن دو دختر 9 و 8 ساله خود را نیز به آتش کشید. پدر جنایتکار برای اینکه فرزندانش هنگام آتش سوزی فرار نکنند یکی از کودکان را میان پای خود قرار داده و دست کودک دیگر را محکم نگه داشته بود5- پدر سنگدلی، که طبق قرار قبلی با مرد افغانی شبانه دختر خور را به یکی از بیابان‌های امین‌آباد برده و دختر 18 ساله‌اش را به دست قاتل می‌سپارد 6- پدری دختر 10 ساله اش را در فلکه صادقیه کشت. دادگاه این قاتل را تنها به یک سال و نیم حبس محکوم کرد. و و و و !!!!! ننگ و هزاران ننگ بر این قوانین مجازات اسلامی.
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 23:19
kian iran - واشینگتن - امریکا
شرم بر تو باد بی شرف! وقتی آسایش،استقلال و رفاه زنان اینجا رو میبینم دلم برای زنان ایران با این همه استعداد میسوزه. خدا کنه روزی زنان سرزمین من هم به حداقل حقوقی که حق طبیعی همه انسانهاست برسن.
‌چهارشنبه 22 آذر 1391 - 06:13
piki82 - تورین - ایتالیا
feminism - لندن - انگلستان. حالا مگه برعکسش کم هست ?? کم زن شوهرش رو کشته و خیانت کرده !! کم زن بچه کشته ??? ...یکم از اون عقل کار بکشید بد نیست...وقتی کلا 2 جنس وجود داره...طبیعتا جنایتها رو هم یا مردها انجام میدن..یا زنها...پس احتیاجی به آمار تحویل دادن نیست ! ضمنا اگر زنها از لحاظ قدرت بدنی از مردها قویتر بودن..یا حتی برابر بودن...شاید الان بشر نسلش منقرض شده بود...پس من پیشنهادم به شما این هست که یک دکتر خیلی خوب برای خودت پیدا کنی...فکر کنم پیشنهاد خیلی ها همین باشه...
‌چهارشنبه 22 آذر 1391 - 13:18
feminism - لندن - انگلستان
piki82 / جنابِ نقطه چین پیشنهاد من هم به شما اینست که همه زنها را با خانواده و اطرافیان خودتان مقایسه نفرمائید. ...
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 01:18
princesse - تهران - پرژن
آفرینfeminism عزیز عالی‌ بود.
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 03:31
piki82 - تورین - ایتالیا
feminism - لندن - انگلستان. واسه آدمهای عقده ای و مریض...یک گوشم در هست و اونیکی دروازه...برو دنبال بازیت ..
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 11:54
feminism - لندن - انگلستان
princesse / مرسی عزیزم. من اصلا حوصلۀ هم سخن شدن با این قبیلۀ اندوه رو ندارم ولی خود ..شون برای تحقیر و دون شدن التماس میکنند .
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 12:50
princesse - تهران - پرژن
piki82خیلی‌ خندیدم حالت گرفته شد از رو برو .
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 15:29
piki82 - تورین - ایتالیا
feminism - لندن - انگلستان. آخی D: نازی...یعنی مثلا الان منو تحقیر کردی ???? شما اصلا وجودت با این ID از قبل تحقیر شده هست !! خوبه یک عقده ای دیگه مثل خودت اینجا پیدا کردی 2 تایی قربون هم برین !! D: واقعا خدا شفا بده...
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 19:00
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.