پرواز کرکس های جمهوری اسلامی بر فراز منطقه

نشانه های متعدد در کنار یکدیگر آینده نه چندان دور منطقه را با نگرانی های فراوانی روبرو می کند و وقوع جنگی خانمانسوز را محتمل می سازد. درگیری های لفظی ایران و اسرائیل در ماه های گذشته بسیار بوده است و بیشتر به رجزخوانی های بدون پشتوانه دو طرفی شبیه بوده که می خواهند از میزان قدرت خود، ضعف طرف مقابل و حمایت هواداران، مطمئن شوند. در مقایسه با اسرائیل،ایران دست به اقدامات عملی تری زد تا با نشان دادن قدرتش به مقامات اسرائیلی، احتمالات حمله آن کشور را به تاسیسات اتمی خود بسیار کم کند. در همین راستا پهپاد ایوب را به دست حزب الله در آسمان اسرائیل به پرواز درآورد و نصرالله، دبیر کل  حزب الله، اعلام کرد این پهپاد، حاصل فناوری جمهوری اسلامی بود که در لبنان مونتاژ شد. رئیس جمهور لبنان به عملکرد جمهوری اسلامی اعتراض کرد و آن را دخالت آشکار در امور لبنان خواند و البته حق هم  داشت، اما جمهوری اسلامی سال هاست که به دخالت در لبنان بدون توجه به حاکمیت ملی آن عادت کرده است و آن کشور را بخشی از ایران می داند. ایران طرف حساب خود را دولت ملی لبنان نمی داند که حزب الله در نظر سران جمهوری اسلامی، دولت رسمی آن کشور به شمار می رود.
اقدام دیگر ایران مسلح کردن حماس به موشک های فجر 5 بود. اگرچه این کار با گفته های اثباتی و انکاری مقامات جمهوری اسلامی همراه بود، سرانجام با سخنان خالد مشعل قطعیت یافت. مشعل پس از برقراری آتش بس از ایران به خاطر موشک هایش تشکر کرد. بی شک جمهوری اسلامی می خواست به اسرائیل نشان دهد که به محض حمله به ایران، هم پیمانانش از جنوب لبنان و نوار غزه حملات ویرانگری را علیه اسرائیل آغاز خواهند کرد و در آن صورت اسرائیل مجبور خواهد بود در چند جبهه بجنگد. برخلاف تحلیل های مقامات ایرانی، اقدامات آنان از منظری دیگر اسرائیل را به حمله به ایران ترغیب خواهد کرد زیرا اکنون مقامات اسرائیلی بیش از پیش از نفوذ ایران در منطقه نگران هستند.

 

بهروز بهبودی
www.bbehbudi.com
contact@bbehbudi.com 


هرچند واکنش کشورهای قدرتمند دنیا نسبت به حمله اسرائیل به تاسیسات اتمی ایران به نتیجه مذاکرات آینده نمایندگان جمهوری اسلامی با گروه پنج + یک  بستگی دارد، به احتمال زیاد میان ایران و اسرائیل آنها جانب جمهوری اسلامی را نخواهند گرفت، حداقل سابقه آن نظام در تعاملات با دنیا موید این نکته است. از آنجا که در همین جنگ هشت روزه اخیر کشورهایی نظیر آمریکا حملات موشکی حماس را به اسرائیل محکوم کردند، با حمله حزب الله و حماس به اسرائیل باز جانب آنها را نخواهند گرفت و آن حملات با محکومیت های بین المللی روبرو خواهد شد. بنابر آنچه آمد برنده جنگ احتمالی میان ایران و اسرائیل، جمهوری اسلامی نخواهد بود.
آنچه اوضاع منطقه را خطرناک تر و پیچیده تر می سازد بازی گردانی ترکیه البته به حمایت ناتو است. ترکیه از ناتو خواسته تا در حراست از مرزهایش از او حمایت کنند و موشک های پاتریوت را در مرزهای آن کشور و سوریه قرار دهند. این کار باعث می آید تا پای سربازان ناتو بیش از پیش به منطقه باز شود و آنها هم در جنگ آینده نقشی داشته باشند یا حداقل پیش از آن تحولات سوریه را ازنزدیک تر دنبال کنند. به همین دلیل است که کشورهایی نظیر ایران به استقرار موشک های مذکور در مرزهای ترکیه اعتراض کرده اند. هرچند ترکیه دلیل استقرار موشک ها را دفاع از خود خوانده، اما کافی است تا با ناامن شدن مرزهای ترکیه دفاع جای خود را به حمله بدهد. آغاز نبرد میان ترکیه و سوریه، پای کشورهای عربی مخالف با نظام بعثی را هم به جنگ می تواند باز کند و کوته بینی خواهد بود اگر بپنداریم جمهوری اسلامی در این میان ساکت می نشیند، بخصوص چنانکه در مقاله های اخیر بارها گفته ام مقامات ایران بسیار مشتاقند تا آتش جنگ را در نزدیکی اسرائیل شعله ور نگاه دارند. آیا کارکرد موشک های پاتریوت علاوه بر دفاع ترکیه در مقابل حملات احتمالی از سوی سوریه، دفاع از اسرائیل در برابر موشک های پرتاب شده از سوی ایران هم نخواهد بود و همین موضوع دامنه جنگ را وسیع تر نخواهد کرد؟ آیا آتش جنگ به کشورهای منطقه سرایت نخواهد کرد؟ آیا کشورهای عربی سکوت اختیار می کنند؟
در سال های گذشته نفوذ ایران همواره یکی از دغدغه های کشورهای عربی بوده و آنها را همواره در مقابل جمهوری اسلامی قرار داده است. نظام ایران با اندیشه های افراطی خود همواره خطری بالقوه برای کشورهای عربی به شمار می آمده همین موضوع از یک سو باعث خرید فراوان سلاح شده و از سوی دیگر به حضور نظامیان کشورهای قدرتمند دنیا و پایگاه هایشان در آن کشورها تداوم بخشیده است. این حضور و واکنش احتمالی آنها خود کلاف حوادث آینده را سر در گم تر می سازد.
در میان همه این احتمالات آنچه مقامات ایران را آسوده خاطر می سازد تصور و توهم آنها درباره نزدیک بودن زمان ظهور و وصل شدن انقلاب ایران به حکومت منجی موعود است. برای این نکته قرائن بسیار وجود دارد که پیش از این در مقاله ای دیگر به آنها اشاره کرده ام اما آنچه در این توهمات بیمارگونه همواره از یاد می رود آن است که مطابق با روایات شیعه حتی امام عصر نیز از زمان ظهور خود خبر ندارد حال پاسخ این پرسش را که چگونه و با کدام واسطه مقامات ایران از این زمان آگاهند باید از کسانی پرسید که بقای خود را در جنگ و ایجاد تشنج می دانند.
این روزها مردم ایران مصائب و مشکلات فراوانی را تحمل می کنند که همه و همه حاصل تحلیل های نادرست و توهمات بیمارگونه رهبر و خواص با بصیرت! اوست. در انداختن آتش جنگ نیز به جان کشور و به نیستی کشاندن هست و نیست مردم ـ که البته به دلیل نابخردی های سران جمهوری اسلامی بیشتر به نیست می زند و عدم ـ تنها هنر مردان جمهوری اسلامی است. آیا تفکرات انجمن حجتیه تا بدین اندازه در جمهوری اسلامی رخنه کرده که دنیا را آشوب زده می خواهد و ویرانه؟
نمی توان طبیعت کرکس را را تغییر داد و متاسفانه امروز مقامات ایران چون کرکس بر فراز منطقه می گردند و کشته های بیشتری می طلبند غافل از آنکه این بار همین کرکس ها هم از معرکه جان سالم به در نخواهند برد. این روزها اخبار منطقه خوشایند نیست تنها باید چشم ها را اندکی باز کرد تا حقایق را دید و افسوس خورد چرا دنیا تا به امروز با سرطانی به نام جمهوری اسلامی مدارا کرده است!
بهروز بهبودی

+779
رأی دهید
-229

sharafYabi - بیمبه - انگولا
قرن بیست و یکم، انجمن حجتییه، ظهور نزدیک امام زمان، که خودش هم نمی‌داند کی‌؟ رواج قتل و قداره کشی‌ و شرارت، ازدیاد فحشا و دززدی و مواد مخدر وووووووو... برای ظهور؟؟؟ میلیونها طرفدار و ایران ما. کی‌ بیدار شوید؟ تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل!!!!
یکشنبه 19 آذر 1391 - 02:03
dkdk - اسلیس - دانمارک
من اصلا موافق دولت ایران نیستم،اما ۹۵ درصد مردم ایران گر‌ چه مانند من آخوند پرست نیستند اما شک نکنید که وطن پرستند.آخه .. تو باید بدانی که مردم ایران فهیمتر از آن هستند که تو میپنداری.ضمنا فرق ما با تو اینه که بنظر میاد تو اصلا وطن پرست نیستی‌.چرا که در مقاله قبلیت هم جوری سخن گفتی‌ که ملّت ایران باید میهن و خاکشون را دو دستی تقدیم بیگابگان کنند و اگر حمله‌ای به ایران شد کسی‌ از وطن و ناموسش دفاع نکند بدلیل اینکه ایران بازنده جنگ می‌‌باشد.اما آقای دکتر مثل اینکه فراموش کردی این ملّت همان ملتی است که با دست خالی‌ با عراق تا دندان مسلح جنگیدند و آن متجاوزان را از خاک پاک ایران بیرون راندن.میدانی‌ رمز موفقیت و پیروزی ایرانیان چی‌ بود دکتر؟؟این شرف.غیرت.مردانگی.وطن و ناموس پرستی مردم بود که ملّت با شرف ایران را پیروز کرد.اینو حتی ابلهان هم میدانند که بیگانگان هرگز نه‌ نگران ملّت ایران بودند نه‌ دلسوز آنها.بلکه فقط فقط آنها بفکر منافع و امنیت خودشانند و کوچکترین ارزشی به مردم خوب ایران نمیدهند.در اخر ننگ بردلتی که دلسوز ملتش نیست و شرم بر بیگانه پرستان.
یکشنبه 19 آذر 1391 - 02:12
gharibe UAE - ابوظبی - امارات
هر دولتی باید با همپیمانش تا آخر به ایستد و ازاو پشتیبانی کند
یکشنبه 19 آذر 1391 - 03:18
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
عجیب است که آقای بهبودی با همه شعور سیاسی اش در آخر جمله اش میپرسد " چرا دنیا تا به امروز با سرطانی بنام جمهوری اسلامی مدارا کرده است؟ " آیا آقای بهبودی میداند که دنیا را سی نفر از نخبه گان اقتصادی دنیا بنام کلوپ جی. سی نفره ( club G 30 ) که زیر سازماندهی بانک گلدمن ساکس برنامه ریزی میشود می چرخانند. یک عضو سرشناس این کلوپ رئیس بانک مرکزی اروپا EZB آقای دراگی ایتالیائی است که حتی رابطه با مافیای اقتصادی دنیا دارد بنا به گزارش دیشب در کانال دو تلویزیون آلمان. سرمایه داری زالو صفت دنیا که توسط یکسری نخبه گان اقتصادی پستهای مهم اقتصادی در دنیا را به عهده دارند فقط به منافع خود فکر میکنند و اگر اعمال رژیم فاشیستی ملاها با اسلامش به نفعش عمل میکند باعث مدارائیش میشود. چه بسا برخی سران رژیم امثال رفسنجانی هم در این راستا عمل کردند و میکنند. دنیای قدرتمند که غرب باشد چرخ اقتصادش با روغن و نفت میچرخد و حمایت از حقوق بشر و دمکراسی هم شعاری بیش نیست وگرنه باید همه با عربستان اسلام عصر حجر قطع رابطه میکردند. در ادامه
یکشنبه 19 آذر 1391 - 03:21
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
غرب که چند سالی با بحران سرمایه داری روبروست بخوبی میداند که بیدار کردن سگان رژیم دیکتاتوری ایران که رتبه دوم صادرات نفت دنیا را داشتند لطمه غیر قابل پیش بینی برای اقتصادشان بهمراه داشته ولی حالا یواش یواش برای نفت ایران جایگزینی مثل عربستان و عراق و لیبی و غیره پیدا کردند و برای همین فشار تحریم اقتصادی به ایران را شروع کردند چونکه به نفتش دیگر احتیاج ندارند ولی ایران را از بابت سیاست خارجی اش و حمایت تروریستهای عرب با سلاح هسته ای خطرناک میدانند. از طرف دیگر اقتصاد چین هنوز وابسته به نفت ایران است و یکی از دلایل تحریمها با یک تیر دو نشان زدن است یعنی در وهله اول ضربه ای به رشد اقتصادی چین بزنند با قطع نفت ایران و از طرف دیگر رژیم ضد اسرائیلی ایران را هم مهار کنند که دشمنی اش را به کشورهای خلیج فارس متوجه بکند تا فرصتی باشد برای بازار فروش سلاحهای غرب به عربهای از ایران ترسیده. سیاست رژیم ملاها برای دنیای غرب تا حالا بیشتر سودمند بوده و باید پرسید آیا این سیاست خارجی رژیم ملاها از قصد نبوده؟ دلیل مدارائی غرب با جمهوری اسلامی منفعت بردنش اصولاً از حکومتهای جاده صاف کن اسلامی است!
یکشنبه 19 آذر 1391 - 03:44
skyskysky - ایران - ایران
آقای دکتر بهبودی چرا شما خودتو از آمریکأیها ناراحت تر میکنی‌ کشور ایران داره جای آمریکا را تو منطقه میگیره نه جای شما رو؟ از اون اولش هم هیچکدوم از کشورای غربی از ایران حمایت نکردند حالا که ایران داره حرف اول را تو منطقه می‌زنه کسی‌ نیاز به حمایتشون نداره ، ایران گفت از حزب‌الله و غزه حمایت می‌کنه از اون موقع تا حالا میگفتید چرا کمک می‌کنه اما حالا نتیجشو دیدیم که پوز اسرائیل و همهٔ دولت‌های غربی به خاک مالیده شد. شما نگران نباشید .
یکشنبه 19 آذر 1391 - 03:42
ekman - شیراز - ‫ایران
هدف فقط فروش اسلحه از جانب آمریکا و کشورهای اروپائیست،جنگی رخ نخواهد داد .فعلا که اسد بارو بندیلش را بسته و آماده رفتن است،ایران هم با غرب کنار میاد بشرطها و شروطها !!!بدبخت ما ملت ایران که باید یا خفت را تحمل کنیم و یا مثل ملت مصر تکانی بخود بدهیم.پس بیخودی تفسیر نفرمائید و کمی درس سیاست بیاموزید،جناب مفسر!!!
یکشنبه 19 آذر 1391 - 04:47
باريك بين - تهران - ایران
کرکس تویی که به کشور خودت توهین میکنی. البته اونهایی هم که به تو مثبت دادن از این قانون مثتنی نمی باشند.
یکشنبه 19 آذر 1391 - 04:55
vahidtaheri - کوالالامپور - مالزی
وطن فروش!!!!
یکشنبه 19 آذر 1391 - 06:52
morid - بوشهر - ایران
آخه تو که IQ ات باندازه مخمره(تازه با حجم زیاد) مجبوری شر و ور ببافی و هر هفته اینهمه تو این سایت خودتو ضایع کنی.34 ساله اربابات تو bbc و voa این لاطائلات را بلغور میکنند تو دیگه کیلو چندی؟؟تو اونقدر ریزی که کرکس عارش میشه بیاد پائین بخوردت!!!!
یکشنبه 19 آذر 1391 - 07:21
baharmazaheri - عجمان - دبي
دکتر عزیز تمام کلام شما مثل مرحم بر زخم مردم ایران است .چه خاکی تو سرمون بریزیم . عصاره تمام جنایتکاران تاریخ این نامردان حکومت هستند تکلیف چیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خسته و درمانده شدیم ..هرروز هم بدتر میشه تا اروپا و آمریکا نخواد رژیم سقوط نیمیکنه .. همه اومدند بیرون سرکوب شدند ....زنده بودن از مردن فعلا سخت تر شده .قبول کنید
یکشنبه 19 آذر 1391 - 10:22
عابد۱۱ - مونترال - کانادا
توخالی و بیمحتوا مثل همیشه. آقای دکتر یکم زحمت بکشید بیشتر مطالعه کنید.
یکشنبه 19 آذر 1391 - 11:43
nazarkhahi - کرج - ایران
جناب آقای دکتر بهبودی، سلام. لطفا به نظرات درج شده نگاه کنید خواهید دید فقط یک مشت آخوند پرست نظر داده اند، مزدورانی که توی این اروپا میگردند و از جیب ملت ایران آخوند آنها را سیراب می‌‌کند. آنوقت که می‌‌گویم حیف از شما و الاهه بقراط و سایر دلسوزان ایرانی‌ که اصلا چیزی بنویسید. فقط اگر می‌‌توانید دست در دست همدیگر دهید (البته مخالفین خارج از کشور)، لابیگری کنید و در جهت آخوند کنده شدن کار کنید، ارتباط خود را با قدرتمندان خارجی‌ و ایرانیان قدر و دلسوز بیشتر کنید. از کبوتر طوقدار بیاموزید. بگذار هر چه این جفنگ‌ها را داره دسته آخوند بگوید، تهمت بزنند. من شخصا فردی مثل صدام را اگر هم ایران را می‌‌گرفت به آخوند اشغالگر ترجیح می‌‌دادم. این را زمان اول جنگ به یکی‌ از جبهه روندگان گفتم که می‌‌خواست مرا بزند. البته نه اینکه من وطن فروشم، بلکه در مقام مقایسه می‌‌گویم.تازه غربیها بهترند یا روسها و چینی‌ ها؟ والسّلام.
یکشنبه 19 آذر 1391 - 13:08
Ali ahmade - فارس - ایران
جواب بده این سرزمین ایران که کوچک کرد؟. فقر و فلاکت را که به ایران تحمیل کرد؟. کودتا دوران مصدق کار که بود؟. و هزاران مثال اینها است . حالا این غربیها چه کمکی به ما کردند . به خاطر من وتو خودشون را به کشتن می دهند؟. از روزی که ایران امپراتوری خودش از دست داد و گرفتار خارجیها شد بدبخت شد. حالا هم تا زمانی که نتونه روی پای خودش وایسته این گرفتاریها را دارد.
یکشنبه 19 آذر 1391 - 13:16
oghab - هلسينكي - فنلاند
بابا تحلیل شما خیلی قدیمی است . ساعت خواب رادقیق کوک کن .
یکشنبه 19 آذر 1391 - 13:19
MIRZADEH I ESHGHI - دوسلدورف - آلمان
کرکس خان بی‌ وطن!ای مفسّر ناشناس!روسیه و چین و نقششون در معادلات منطقه‌ای در تفاسیر پنجم ابتدایت جایی‌ نداشتن؟
یکشنبه 19 آذر 1391 - 13:37
mehdighr - اهواز - ایران
خیلی بیسوادی
یکشنبه 19 آذر 1391 - 15:58
Shirdel - لندن - انگلیس
مزدور خارجی،وطن فروش
یکشنبه 19 آذر 1391 - 17:33
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان. گرامی‌ باید بدانید!! دین صادراتی از عربستان بر پایه ی بیغیرتی ملت پایدار مانده و خواهد ماند!! کامنت افلیج‌های اسلامی را بخوانید-و روشن خواهد بود چرا آن-قلاب شد چرا ملت گل به سر میمالد و از روی ذغال راه میرود!!! چون تعقل غیرت میهن دوستی را در لجنزار این دین ایران برباد ده‌‌‌ افکنده!! غیرت ملت یونان داشت که پس از ۲۰۰ سال حکومت خون آشامان عثمانی ---آن‌ها را به سطل اشغال افکند نه مسلمان شد نه زبانش بر با د رفت!! غیرت را اسپانیا داشت که ۸۰۰ سال عرب کثافت عربستان آنجا تمرگید و این ملت پویا هم عرب را هم دینش را در سطل اشغال تاریخ افکند!!!!!! اثری از این غیرت در ایرانی‌ می‌بینید؟؟؟ اگر دیدید مرا خبر کنید!!!۱
یکشنبه 19 آذر 1391 - 17:10
anty mola - اربیل - عراق
با درود فراوان خدمت دکتر بهبودی عزیز ، شما با بزرگواری خودتان این چند نفر بیخرد را ببخشید .............
یکشنبه 19 آذر 1391 - 18:43
baas - روتردام - هلند
dkdk جان از کی‌ تا حالا ساندیس نوشیدن را ترک کرده ای?????????????????
یکشنبه 19 آذر 1391 - 20:16
khorramdin babak - فرانكفورت - فرانكفورت
ماله کاشان دولت اسلامی همه وطن پرست شده‌اند. و این آقا را وطن فروش می‌‌دانند. که وطن فروش می‌‌باشد کسی‌ که از مجلس ستارخان مجلس دست بوس شاه علی‌ کرده ؟کسانی‌ که آرش را با حسین ، بابک را با عباس و کاوه را با علی‌ عوض کرده هند ؟ شانا مه‌، حافظ، خیام ممنوع می‌‌باشد ولی‌ رساله خمینی آزاد؟ و در این جا دم از وطن می‌‌زنید. ۱۵۰۰ سال نفس مسموم اسلام . بسیار گزارش زیبا .مجبور نیستیم با همه آن موافق باشیم. مقایسه نتانیاهو با خامنه‌ای؟ خارجی‌ . داخلی‌ اسرهیل و رفتار نتانیاهو با ملت خود کجا مثل این جلاد مسلمان می‌‌باشد ؟ مگر همین مردم اسرهیل ۲ ماه پیش با تظاهرات مانعه حمله دولت اسرهیل به ایران نشدند ؟ یک تروریست حماس در اسرهیل مانند همه یک دادگاه بیطرف دارد. اسرهیل کجا کهریزک دارد ؟ اسرهیل کجا دختران ۸ سال را بالغ می‌‌دند تا یک شیخ ۶۰ سال غریزه را با نام اسلام ارضا کنند. ؟ دست نتانیاهو تا کجا آغوشته به خون جوانان اسرهیل می‌‌بشد`؟ نتانیاهو یک وطن پرست می‌‌باشد و و باری رفاه و خوشبختی ملت خود. راهش شاید ظلم به ملت دیگر ولی‌ مقایسه او با خامنه‌ای بی‌ انصافی می‌‌باشد.
یکشنبه 19 آذر 1391 - 13:33
perser68 - فلوریدا - امریکا
bassروتردام_هلند. کاربر گرامی‌،شنیدم امروز حتی ساندیس رو هم خامنه‌ای نکبت برای هر کس نمیفرسته!!!طرف باید خیلی‌ ماله بکشه!!!!
یکشنبه 19 آذر 1391 - 22:55
simpleplan - تهران - ایران
ننگ بر مزدور خارجی‌ وطن فروش......
یکشنبه 19 آذر 1391 - 23:25
dkdk - اسلیس - دانمارک
نظرخواهی - کرج - ایران هر کس کامنت تو را بخواند براحتی میفهمد که وطن فروشان جلو تو وطن پرستند.آخه بیچاره تو که مینویسی دوست داشتی عرب و صدام ایران را بگیرند!!!.داری میگی‌ ناموس و شرفت و ایران را دو دستی‌ پیش کش عربهای کثیف می‌کردی.واقعا ریز مغزی.جهالت.حماقت از کامتت لبریز شده. جداً باعث سرافکندگی ایرانیانی.تهی مغز ما نیز چشم دیدن آخوندها را نداریم اما بخاطر رهایی از آخوند نه‌ مثل تو وطنمان را میفروشیم نه‌ ناموسمان را پیش کش صدام و عربها می‌کنیم.تو شرمنده این همه جوانان پاک باش که مقابل عربهای پست مردانه جنگیدند و عاشقانه شهید شدند تا تو و خانواده و ناموس تو بدست عربهای کثیف به یغما برده نشوند.واقعا خجالت نکشیدی چنین مزخرفاتی نوشتی!!!؟؟
یکشنبه 19 آذر 1391 - 22:21
perser68 - فلوریدا - امریکا
nazarkhahiکرج تهران. کار بر گرامی‌،آقای بهبودی هم میدونه که یه مشت آخوند هنوز عاشق بالا منبر رفتنه و فقط تا نوک بینیشو میتونه ببینه!یه مشت متحجّر که بعد از ۳۳ سال هنوز یه ایرانه در حد هائیتی،انگولا،پاکستان،عراق و بنگلادش رو جزو افتخار میدونه و خبر نداره که وطنش به چه جذامی از نوع مذهب و دین خامنه‌ای کثافت دچار شده!!!قضاوت رو می‌گذارم به عهده۴۰۰ نفری که اینجا مثبت دادن!!!
یکشنبه 19 آذر 1391 - 22:44
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
Artemis-sw- پاریس - فرانسه- دوست گرامی به شما حق میدهم که از خرافه پرستی اسلامی و برده گی یکسری ایرانیها برای اسلام که ایرانیها را در خدمت اعراب درآورد در تعجب و حیرانی باشی و خشمی پر از کینه نه تنها نسبت به اسلام بلکه به ملت مسلمان ایرانی داشته باشی و در غیرت و غرور ایرانی داشتنشان شک کنی که چطور ملت ایرانی که بزور شمشیر اسلام را با اجبار پذیرفت تا جان و ناموس و مالش از گزند حملات جنگجویان عرب وحشی صدر اسلام لشگر محمد و جانشینانش در امان باشد ولی هنوز بعد از 1400 سال تن به برده گی و بنده گی به این دین میدهد و موفق نشد خودش را از شرش رها سازد تا به آزادی و باروری عقلی برسد. دلایل زیادی وجود دارد چرا ایران و مردم ما چنین اسلام باور شدند و هستند و یا سران کاسبکار اسلامی از چه مکانیسمی روانی و فریبکاری استفاده میکنند که در دو خط کامنت نوشتن نمیشود گفت. خداباوری و دینداری در طی تحقیقات عصب شناسان ثابت شده که نتیجه اختلالات مغزی است که از پیش زمینه اش را آماده میکند. پس گاهی خود مردم هم مقصر نیستند و نمی شود مسلمانی ایرانیها را به حساب بی غیرتیشان گذاشت. در ادامه
دوشنبه 20 آذر 1391 - 01:59
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
آرتیمس - پاریس- ناگفته نماند که یکسری در بین مسلمانها دین را هم بهترین وسیله برای داغ نگهداشتن تنور کاسبی خودشان ترویج میکنند. یعنی خیانتکار هستند چونکه قلباً و عقلاً اعتقادی به اصول دین ندارند و دین تامین کننده منافع طبقاتی این گروه مثل ملاها است. این گروه مبلغان اسلام کاسبی خطرناکترند نه مسلمانهای ساده و ناآگاه قشر بیسواد پایین جامعه که نیاز به نیرو ماوراء قدرت انسانی دارند تا به وقت ناتوانیهای خود بدان پناه برند که ناشی از جهل و نادانی است و حل این مشکل نیازمند زمان طولانی و کار فرهنگی و علمی و دانشی بسیار است. همین تعصبات دینی مسیحیان دوره قرون وسطی هم داشتند ولی با رنسانس دیدیم که با رشد علم و دانش در اروپا و قیامهای انقلابی و سیاسی بر علیه کلیسا نقش استبداد مسیحیت کمتر شد و جدائی دین از سیاست کسب شد که قدم اول عقلگرائی مردم است. وگرنه حکومتهای دینی معلومه که هیچ علاقه ای ندارند که دست به جدائی دین از سیاست بزنند و یا طرفدار دمکراسی و جامعه آزاد باشند که خطر آگاه شدن مردم و فرارشان از خرافات دینی را باعث میشود مثل توجیه استبداد اسلامی کنونی رژیم ملاها. در ادامه
دوشنبه 20 آذر 1391 - 02:06
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
Artemis-sw- پاریس - فرانسه- به نظر من یکی از راههای پس زدن نفوذ اسلام در ایران آگاه کردن مردم و زنده کردن حس ملی گرائی ایرانی است تا ملت بدانند اسلام دین عربی است نه ایرانی. باید دید مروجین اسلامی با چه کلکهائی موفق شدند و هنوز میشوند این دین عقب مانده را که توهین به مغز حتی یک بچه مدرسه ابتدائی است در بین مردم مثل یک غده سرطانی رشد دهند. باید از علوم روانشناسی و فلسفه و جامعه شناسی و غیره کمک گرفت تا در دراز مدت ملت ایران را از زیر سلطه اسلام ضد ایرانی بیرون آورد. ملت ایران خودش قربانی تهاجم فرهنگی اسلام شده و گرفتار و در بند کشیده است و اگر خوب به درون جامعه ایران نگاه کنی به رفتارهای بیمارگونه روانی برخی مسلمانها که نشانی از آسیب دیده گی مغزی است پی خواهی برد که این ترفند اصلی معلمهای اسلام است که اول فرد مسلمان را از خودش بیگانه کند و بعد او را کاملاً برای امیال و اهداف خودش مطیع سازد و سوء استفاده کند که نمونه اش حاظر به خودکشی کردن برخی مسلمانهای تروریست است که در اخبار میشنویم. آیا طرفدارن اسلام بعد از 1400 سال نقش آبادگری و تمدن و نوآوری اسلام را در جائی سراغ دارند؟.
دوشنبه 20 آذر 1391 - 02:27
Cyrusiii - لیدز - انگلستان
مرگ بر دشمنان ایران‌زمین و مزدوران ایرانیشان،
دوشنبه 20 آذر 1391 - 02:53
perser68 - فلوریدا - امریکا
اون خمینی جلاد بود که بچه‌های ایرانی‌ رو هزار هزار بکشتن داد وگرنه ایرانی‌ برای آخوند عرب زده عرب زاده دزد نمیجنگید!!!و امروز خیلی‌ از اونهایی که به اجبار کثافت خمینی جنگیدن و کشته نشدن و دست و پا و چشم ازدست دادن،کجا هستن و چه زنده گی‌‌ درد ناک و رنج آوری دارن و جمهوری فاشیستی اسلامی خامنه‌ای قاتل پوست پیاز هم براشون خورد نمیکنه!!!چشم!!!دوباره ایرانی‌ داخل میره برای آخوند کثافت میجنگه و بعضی‌ از خارج نشین‌ها هم وطن وطن،ناموس ناموس می‌کنن و برای کشته‌های بعدی کفّ و هورا می‌کشن!!!راست میگید برگردید ایران و برای وطن بجنگید نه از اروپا نامه فدایت شوم بفرستید!!!
دوشنبه 20 آذر 1391 - 04:07
amirbidgoli - رشت - ایران
بیخرد . عجب تحلیلی خدا را شکر که شما ها هستید تا به ایران کمک کنید بخود نیست که امریکا درمانده شده چون اطلاعاتش را از افرادی مثل شما میگیرد و برنامه ریزی هایش به هم می خورد
دوشنبه 20 آذر 1391 - 06:46
شهادت - تهران - ایران
مهارتهای این آقا بیشتر به درد برنامه کودک میخوره تا تحلیل سیاسی.
دوشنبه 20 آذر 1391 - 06:22
hadise-iran - پاریس - فرانسه
آقایان و خانم های محترمی که به نویسنده این نوشته توهین می کنید . اولا راه نقد یکی تخطئه نیست این نوع ادبیات خیلی شبیه به زبان دو دسته از آدم هاست کسانی که تربیت شده جمهوری اسلامی هستند و دیگر کسانی که برای از بین بردن رقیب دست به هر کاری می زنند. نمی دانم این خاک مصیبت زده تا کی می خواهد تکه گوشتی برای آدم هایی باشد که براش کیسه دوخته اند. دوم اینکه وقتی حرف این آقا حرف حساب است چرا نباید به آن گوش کرد. کسانی که خیلی زشت توهین کرده اند و مطالعات خودشان را به رخ ایشان کشیده اند چرا به خودشان زحمت نمی دهند و اخبار پنج شش ماه اخیر را کنار هم نمی گذارند ؟ یک نکته دیگه اینکه آقای دکتر بهبودی توی این مقاله واقع بین است گیریم که تفسیر و تحلیلش با مذاق بعضی ها جور در نیاید آیا باید بددهانی کرد؟ به نظر من هشداری که ایشون میدن رو باید بهش توجه کرد. من مقاله های ایشون رو دارم دنبال می کنم و اگر این سلسله نوشته ها رو دنبال کرده باشین متوجه می شوید که حرف هاشون واقع بینانه است. با احترام.
دوشنبه 20 آذر 1391 - 11:38
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان. نکته ی غم انگیز دیگر!! در حالیکه کلیه ی کشور‌های پیشرفته از هیچ برای خود تاریخ میسازند!! چپی های ضد ایرانی‌ بزرگترین دشمن نکات مثبت تاریخ ایران هستند در کنار برادران اسلامیشان!! و همین‌ها بودند که با تمسخر به تاریخ گذشته حتی شاملو!!! باعث شدند ملت بی‌ ریشه تصور کند طبق کتاب پورپیرار نوچه ی ملّا!!! یک مشت عرب دزد قاتل به ایرانی‌ تمدن دادند!!! بلی گرامی‌ حتی برای ایرانی‌ نگون بخت گفتن حقایق مثبت از تاریخ گذشته که جزو ملی گرایی است!!! قسمت ممنوعه شده!!!!! بییندیشید!!!
دوشنبه 20 آذر 1391 - 17:43
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان. دوست گرامی‌ بله شورش ۱۳۵۷ با تمام نواقصی که قبل از آن بود و به ورطهٔ ی نابودی کشاندن ایران میتواند به صورت ابهام برای تعدادی باقی‌ باشد زیرا که موساد--‌ام آی‌ ۶---و سیا !!! در قفا بود و هست!! ولی‌ آتش زدن کتابخانه ی ساسانی-کتابخانهٔ ی اسکندریه در مصر با ۲۰۰۰۰۰ جلد کتاب!!! تخریب فرش گلستان در بار ساسانی-به بردگی بردن ایرانیان به حجاز-جزیه مالیات اسلامی کشتن مردان ایرانی‌ خوابیدن با همسرانشان مگر دروغ است که این افلیج‌های بی‌ سواد و لمپن خود را برای آن‌ تکه پاره میکنند!!!!!!
دوشنبه 20 آذر 1391 - 17:33
kobalt - کرج - ایران
این ژست وطن پرستی کشت مارا آمار اعلامی 95درصد وطن پرست ؟ آخه برادر یه نگا یه آمار معتاد وسارق و متجاوز بنداز یه نگا به آمار زیر خط فقر یکی هم به آمار بچه های زیر ده دوازده سال که اصلا نمیدونن وطن چیه همینطور سالخورده ها جونایم که فعالن اکثرا یا فرم لاتاری گرین کارت دارن پر میکنن یا در حال مکاتبه برا پذیرش یا رو قایق شکسته راهی استرالیا برودرای سایبر مکان هم درگیر جنگ نرمن و با جنگ زبر میونه ای ندارن قوای مسلحم که در گیر جنگ اقتصادی و بیزنس های مربوطن منم که دارم کامنت میزارم
دوشنبه 20 آذر 1391 - 19:27
خوش اخلاق - ارومیه - ایران
مثل همیشه عالی بود
دوشنبه 20 آذر 1391 - 20:12
iranibash - تهران - ایران
با با ۳۳ سال از این نقدا کردین ! نمیخواید به خودتان بیأیید که این حکومت به عمر منو شما رفتنی نیست حداقل ۲۰۰ سال !!
دوشنبه 20 آذر 1391 - 20:07
modire behesht - هایدلبرگ - آلمان
-- ( 3 )-- از من دلسوز, اگر میشنوی حتماً یک سال ، روزی ۲ ساعت برو اکابر !، من هم برایت دعا می‌کنم که در پایان یک سال انشا الله بتونی‌ از خودت هم کمی‌ مطلب بنویسی و دیگر نیازی نباشد که هی‌ بر دست این و آن نگاه کنی‌ و در همه جا همین ۲ الی ۳ جمله ی یکنواخت را که شاید دیگران برایت نوشته اند را هی‌ برای این و آن ارسال کنی‌ !!، خدایا ، خداوندا , به این آقای عقب کمک کن , تا که از این حقارت رهایی یابد !،، آمین یا ربّ العالمین !
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 01:58
modire behesht - هایدلبرگ - آلمان
aghab - هلسینکی - فنلاند. -- ( 1 ) -- هم بی‌ سوادی و هم خیلی‌ عقده‌ای هستی‌ !!،،، تمام کامنت‌هایی‌ که برای همه دوستان و کاربران و حتی نویسنده‌ها و مقاله‌ها اینجا میگذاری ؛ بوی تعفن حسادت و حقارت در آن مشهود است !!،، وقت و زمانی که بی‌ فایده و بی‌خودی در اینجا تلف میکنی‌ و از حقارت و بیسوادی ات در مقابل روشنفکران و قشر تحصیلکرده اعضای محترم این سایت ، رنج می‌بری و داری عذاب می‌‌کشی که نه میتوانی درست مطلب بدرد بخوری بگذاری و نه اینکه توان و سواد آن را داری که تو هم یک مقاله‌ای بنویسی و نظراتت و بینش ات را ارائه بدهی ؟!،،!، لذا چون هیچ چیزی در چنته نداری در همه جا فقط میگردی که دیگران چه نظری دادند و تو فقط روی نظر آنها چرت و پرت مینویسی !، که چرت و پرت‌هایت حتی بدرد کود پای درخت هم نمیخورد !!،، بدبخت بی‌ سواد ، مگر مجبوری ؟!، کاری کردی که همه از تو متنفر هستند !، ؛ روزی ۲ ساعت وقت بگذار شبها برو اکابر تا شاید لااقل یاد بگیری بتوانی از خودت هم یک کمی مطلب و نظر بنویسی !!،، ...
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 01:52
modire behesht - هایدلبرگ - آلمان
aghab - هلسینکی - فنلاند. -- ( 2 )-- تمام کامنت‌هایت را بگیر بخوان ، قطعا" خودت هم خجالت خواهی‌ کشید ؟!،، همش یک جور و خلاصه شده از چند تا حرف و کلمه‌های یکنواخت و اراجیف توهین آمیز به دیگر کاربران محترم !،. بدبخت یک پاکت ساندیس و شستشو دادن آنجای آخوندهای شپشو و بوی گندو ارزش اینهمه ذلالت را دارد !؟ ،، هر چند از بی‌ سوادی داری رنج می‌بری و خودت را در مقابل اکثریت کاربران روشنفکر و تحصیلکرده کوچک و بی‌ معلومات میبینی !‌, و این موضوع آنقدر بهت فشار میاورد ، که تبدیل شدی به یک انسان تهی از شخصیت!, که در اثر مرور زمان این حقارت‌ها ترا تبدیل کرده به یک آدم 100% حسود , که از درون در حال انفجار هستی‌ !!،،، باور کن از همه لحاظ دلم برای تو می‌سوزد !، مخصوصاً وقتی‌ می‌بینم که چقدر اینجا بین ایرانیان منفور هستی‌ !!،، ....
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 01:56
modire behesht - هایدلبرگ - آلمان
oghab - هلسینکی - فنلاند. -- ( 3 )-- از من دلسوز, اگر میشنوی حتماً یک سال ، روزی ۲ ساعت برو اکابر !، من هم برایت دعا می‌کنم که در پایان یک سال انشا الله بتونی‌ از خودت هم کمی‌ مطلب بنویسی و دیگر نیازی نباشد که هی‌ بر دست این و آن نگاه کنی‌ و در همه جا همین ۲ الی ۳ جمله ی یکنواخت را که شاید دیگران برایت نوشته اند را هی‌ برای این و آن ارسال کنی‌ !!،,,, خدایا ، خداوندا , به این آقا کمک کن , تا که از این حقارت رهایی یابد !،، آمین یا ربّ العالمین !
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 02:01
arsham 667 - کپنهاک - دانمارک
modire behesht - هایدلبرگ - آلمان....داداش جواب این عرب پرستا وطن فروشو ندا .هرچی‌ بیشتر باشون درست صحبت میکنی‌ بیشتر رم می‌کنن.. اینا لیقاتشون تو سری خوردن اونم از یه مشت عرب. الان کشور اشغال این عرباس،اونوقت حرف از دفاع از وطن میزنن. مردم ایران اگه جنگ شه خودشون میدونن طرف کیرو بگیرن. اونوقته این گری گوریا بجا نظر باید دنبال سوراخ موش باشن مس رهبر حروم لقمشن..
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 13:08
perser68 - فلوریدا - امریکا
modire beheshtهایدلبرگ آلمان. دوست محترم، طرف فارغ‌التحصیل مکتب خونه مصبآح یزدی باید باشه!!! یه غلطی کرده،حالا توش مونده!!!
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 23:10
modire behesht - هایدلبرگ - آلمان
arsham 667 - کپنهاک - دانمارک. -- با درود به شما دوست عزیز !،،،‌ای به چشم ! حق با شماست و انگار تجربه شما نسبت به این خود فروخته‌ها بهتر و بیشتر از من است ?!، از بابت اینکه تجربه‌های مفید خود را در اختیارم گذاشتی‌ نهایت سپاسگزاری را از شما مینمایم و همیشه بهترین‌ها را برایت آرزومندم .
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 21:54
dkdk - اسلیس - دانمارک
عاص - روتردام - هلند آدم حقیر و سخیف اگر از این حرفها منطقی میسوزی مشکل از خودت است .میدانم افلیج مغزی هستی‌ اما از خداوند کمک بخواه و ناامید نشو.کافی‌ کمی با شرف و پاک شوی مطمئن باش نتیجه میگیری.(البته باید قول دهی‌ دست از توهین.بی‌ شخصیتی‌.بی‌ فرهنگی دست برداری.
‌سه شنبه 21 آذر 1391 - 19:41
perser68 - فلوریدا - امریکا
bassروتردام هلند. ایرانی‌ عزیز،مثل اینکه جمله شما خیلی‌ طرف رو اذیت کرده!!!ادبیات آخوندی پشت سر هم بلغور شد!!!
‌چهارشنبه 22 آذر 1391 - 01:46
perser68 - فلوریدا - امریکا
dkdkاسلیس _دانمارک. وقتی‌ تو مثل آخوند سر ممبر برای دیگران تعیین تکلیف میکنی‌،لیاقتت بیشتر از این نیست!!!یه مدت گم شدی،فکر کردی با بزک کردن میتونی‌ دوباره بیایی خودت رو بین دیگران جا کنی‌!؟آخوند جماعت بالا بره پایین بیاد،منفوره!!!ادبیات آخوندی اینجا خریدار نداره!!!
‌چهارشنبه 22 آذر 1391 - 01:56
modire behesht - هایدلبرگ - آلمان
perser68 - فلوریدا - امریکا. -- درود بر شما دوست عزیز !، کاملا" تشخیصت درسته !!،، ...اسم عقاب را جعل کرده که از نفرت مردم در اینجا در امان بماند !،،،از طرز حرف زدن و نوع ادبیاتی که در نگارش بکار میبرد ، زودی کلاس اش را هم میتونی‌ بفهمی که در چه سطحی بوده !، طرف اینجا را با مسجد کربلا علی‌ شتر خوشگوشت ، واقع در بیست متری شمشیری اشتباه گرفته است !!!،،، با این سطح فکرش جون میده که بره آنجا فقط علم امام چسین را بلند کنه ، که شاید علی‌ قلی‌ آبی طالب بهش لقب پنجه شیر کفتری را بده !!!،،، من که فکر می‌کنم ایشان آدرس رو اشتباه اومده ؛ اینجا جاش نیست !،، چون هیچ چیزی در چنته برای گفتن نداره!, و اگر اسمش را سرچ کنی‌ و کامنت‌هایش را بخوانی ؛ خواهی‌ فهمید که عین عوامل ارتش سایبری ، فقط نسبت به کامنت‌های دیگر کاربران محترم این سایت ، چرت و پرت مینویسه !!
‌چهارشنبه 22 آذر 1391 - 03:11
zebelkhan - لوس آنجلس - آمریکا
{{ kdk - اسلیس - دانمارک - oghab - هلسینکی - فنلاند - شهادت - تهران - ایران - Shirdel - لندن - انگلیس - simpleplan - تهران - ایران - mehdighr - اهواز - ایران - gharibe UAE - ابوظبی - امارات - amirbidgoli - رشت - ایران - MIRZADEH I ESHGHI - دوسلدورف - آلمان }} به به! جماعت کمونیست و توده ای و عرب زادگان بی وطن و نوکران سگ علی عظمی همگی یکجا خود را لو دادند! دم ایرانیان یوکی گرم که با این دست مقالات شما ها را رسوا میکند! تا یک نفر روشنفکر مقاله ای مینویسد انگار که آب درون لانه های فساد شما مخبطان اسلامی و چپی های ورشکسته میریزند که ناگهان بالا می آیید و شروع به فحاشی و تخطئه طرف میکنید و ژست وطن پرستی می گیرید و فکر میکنید با دسته کورها طرفید. کسی در این وب سایت هست که شما نوکران آخوند و عرب زادگان بی وطن و جیره بگیران ارتش سایبری را نشناسد؟ اگر از این مقاله تعریف میکردید جای تعجب داشت! حالا شماها چرا اینقدر هول شدید؟! هنوز برای ذخیره ساندیس و پوشک زمان کافی هست! تنها چیزی که باقی مانده این است که سوراخهای فاضلاب را شماره گذاری کنید که موقع فرار که خر تو خر میشود بدون سوراخ نمانید!
‌چهارشنبه 22 آذر 1391 - 04:34
مهدیار - تهران - ایران
وطن فروش کرکس تویی . چیه اجازه نمیدن لاشخور های شما بیان سمت وطن شدیم کرکس . لیاقتتون همون لاشخور هست که گفتم
‌چهارشنبه 22 آذر 1391 - 05:37
modire behesht - هایدلبرگ - آلمان
zebelkhan - لوس آنجلس - آمریکا. -- زبلخان جان میگم این مزدورها را خوب می‌شناسی ؟!،، با کامنتت خیلی‌ حال کردیم !، نفست همیشه حق است !، نمی‌دونم اینها را چکارشون کردی که اسمت میاد می‌پرند توی سوراخ موش !!!،، من فکر می‌کنم می‌ترسند که رسوایشان کنی‌ ؟!،،، برای همین است که کلی‌ طرفدار پر و پا قرص داری ؟!،، یکیش خود من !، همه ی کامنت‌هایت را میخوانم و لذت می‌برم !، کور شود چشم حسودان و کوته نظران ! ؛ و همچنان سربلند و سرافراز باقی‌ بماند زبلخان خودمان !
‌چهارشنبه 22 آذر 1391 - 12:56
zebelkhan - لوس آنجلس - آمریکا
modire behesht - هایدلبرگ - آلمان. پاینده باشی دوست عزیزم. بنده تا نفس دارم همچون شما به روشنگری بر علیه اسلام و این طاعون جمهوری نکبت بار اسلامی که گریبان سرزمین آریایی ما را گرفته ادامه خواهم داد. بنده دین خود را به وطنم همیشه ادا کرده ام و در اوج جنگ شهرها سالهای (64-66) در لشکر 81 زرهی و خط مقدم لیسانس وظیفه بودم و در زمینه فن آوری جزو اولین کسانی بودم که اینترنت آن لاین را به ایران آوردم. (ابتدا بصورت آف لاین از دوبی دانلود میشد). همین مزدوران عرب زاده و بسیجی های انگل بیسواد و عقده ای آنقدر کارشکنی در کارم کردند که مجبور به جلای وطن شدم. برای همین تا بیرون کردن این کرکسها و لاشخورها از ایران عزیز و ریشه کنی جزام اسلامی و آگاه کردن نسلهای آینده ادامه خواهم داد که این وظیفه هر ایرانی آزاده و خردمند است. شما دوست خردمند بیشتر حضور داشته باشید که شما را همه کاربران سایت دوست دارند و از کامنتهای شما لذت میبرند و باعث عصبانیت این مزدوران بی وطن هستید. جاوید ایران زمین.
‌چهارشنبه 22 آذر 1391 - 22:09
perser68 - فلوریدا - امریکا
zebelkhanلوس آنجلس_آمریکا_ modire beheshtهایدلبرگ_آلمان. دوستان گرامی‌،جواب این رو باید داد گاهی وقتا،چون بد جوری از خود بیخود میشن!!!آخه آدم چقدر میتونه هذیون بگه!!!چی‌ می‌گفتن،ما میگیم ملای کلاه بردار نمی‌خواهیم هی‌ پالون عوض میشه!!!بعد۳۴ سال هنوز ننه من غریبم بازی!!!درود دوباره
‌چهارشنبه 22 آذر 1391 - 22:17
sharafYabi - بیمبه - انگولا
Dear zebelkhan نوشتهای شما سخن از کسی‌ میزند که بسیار دانا و آگاه می‌باشد. امیدوارم در هر کجا که باشید، پیروز و سرافراز بمانید. اگاهمان کردی که رفتار نابجای گروهی نادان انزجار شما را از دین دامن زده است، همچنین کوتاهیهای فراوان دیگر . دانائی شما برتر از این می‌باشد. ریشه کنی "جذام اسلامی" به جز آگاه کردن بسیار از مردم که به "جذام" گرفتار هستند، در دسترس نیست. بنا بر این برای پیروزی از گفتاری خوش آید آنان، باید مدد جست تا راه پیروزی با همراهی، آسانتر و زودتر پایدار گردد.
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 01:18
ghafas - مشهد - ایران
کرکس ؟ !! خجالت نمی کشی ؟ ماهم آخوندزده ایم اما دیگه به توانمندی نظامی بچه هامون نمی گیم کرکس
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 10:28
zebelkhan - لوس آنجلس - آمریکا
sharafYabi - بیمبه - انگولا. دوست عزیزم. دردآور است که ببینیم ایرانیان هموطن در سراسر کره زمین از آلاسکا تا آفریقای جنوبی و نیوزیلند و دورترین جزایر جهان پراکنده شده اند و بجز مزدوران پاچه خوار رژیم و عرب زادگان نوکر اسلام و آخوند کسی در ایران نمانده که از چنگال آلوده این لاشخورها و کرکسهای مرده خوار اسلامی که تمام تاریخشان بر استخوان کشته شدگان دگر اندیش بر پا شده] در امان بوده باشد. باید همتی کرد و هر کس به هر نحوی که میتواند با روشنگری و بیداری ضد اسلامی نسل فعلی و نسلهای آینده را نسبت به غده سرطانی اسلام آگاه کنند و ریشه این سرطان ضد بشری یعنی اسلام را از سرزمین پاک و اهورایی ایران برای همیشه پاک کنند. پاینده باشی عزیز و به امید آزادی ایران.
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 14:50
sharafYabi - بیمبه - انگولا
ghafas منظور از کرکس توانمندی نظامی نیست. منظور فاجعهٔ‌ ائی است که افرادی مثل شما بر جوانان و ملت و فرهنگ ایران و آینده‌اش روا داشته اید، و میدارید. نامت هم بوی زندان، حق کشی و شکنجه میدهد!!
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 15:34
sharafYabi - بیمبه - انگولا
به امید آزادی ایران.
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 23:43
modire behesht - هایدلبرگ - آلمان
sharafYabi - بیمبه - انگولا. -- دوست عزیز و هموطن گرامی و بزرگوار !،، کامنتی که برای زبلخان ( zebelkhan - لوس آنجلس ) گذاشتید ، فوق العاده زیبا و سرشار از احساس ایرانی بود !، لازم دانستم که از نوع نگارش و ادبیات بکار گرفته شده در آن ؛ از شما دوست محترم قدر دانی‌ و تشکر کنم !، هر جا هستید پایدار و محفوظ باشید !، به امید آزادی ایران عزیزمان .
جمعه 24 آذر 1391 - 03:37
antikaselis - اصفهان - ایران
ARTEMIS-SW - .پاریس - فرانسه-همین که ایرانیان را بی غیرت خطاب کردی معلومه چه کاره ای (از قدیم گفته اند :کافر همه را به کیش خود پندارد.).perser68 - فلوریدا - امریکا-آفرین داری بهتر میشی.یکم مطالعت را بیشتر کن.لازم نیست کتاب تکست و رفرنس بخونی.همون گوگل را سرچ کن تا راه بیفتی یکم سواد پیدا کنی.بدرود
جمعه 24 آذر 1391 - 12:07
گواه روشن - دورتمند - آلمان
*هر چه وسعت بیشتر شود شدت سقوط بیشتر می گردد. حکومت ها هنگامی که سرازیر می شوند هر چه می کنند اشتباه ست...* این گفته ی استاد مبارز دانشگاه ایران , همیشه در ذهنم باقی مانده...با خواندن کامنت های *4تا حرف حساب و منطقی* لذت می برم و می گویم جای شکرش باقی ست اگر هنوز اندیشه های بی تعصب و روشن - میان ملتی که با تزریق افکار موهوم چندین سال به *خود بیگانگی و فریب خویش* رسیده اند - فریاد رسای آزادی و انسان بودن سر می دهند...زمان بیداری فرا رسیده بر آنچه می اندیشیم و می گوییم و رفتار می کنیم...ماییم و جامعه ای مملو از اشکالات فرهنگی و ناهنجارهایی که خواسته و ناخواسته آن را رواج داده ایم.
جمعه 24 آذر 1391 - 10:55
sharafYabi - بیمبه - انگولا
modire behesht از نکته سنجی شما سپاس گذارم.! بلی، آن نوشتار را به زبان پارسی‌ و به افتخار zebelkhan, بدون گزینش از گفتار "عربی‌" ویراستم. خرسند از پیام زیبای شما. پایدار، پیروز و گران قدر باشید.
جمعه 24 آذر 1391 - 16:18
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
antikaselis - اصفهان - ایران. نام کاربری تو رژیمی‌ دقیقا مثل اینکه کور خود را عین علی‌و کچل زلف علی‌--بنامد !!!!!! آنتی را بردار کاسه لیس ملّا !!!
جمعه 24 آذر 1391 - 17:22
zebelkhan - لوس آنجلس - آمریکا
ARTEMIS-SW - .پاریس - فرانسه. گل گفتی عزیزم. از این هجمه های بیسوادان سایبری نترس و به بیداری ضد اسلامی ادامه بده. همه باید این واژه جدید { بیداری ضد اسلامی } را در برابر این دروغ بزرگ رژیم که فکر میکند اگر ملتهای منطقه به پا خیزند دوباره نکبتی به نام اسلام را حاکم بر سرنوشت خود میکنند را جا بی اندازیم. ببینید در مصر چطور جلوی اخوان المسلمین و مرسی ایستادند؟ بنده معتقدم چه به لحاط علمی چه به لحاظ تاریخی و چه به لحاظ سیاسی دوران بیداری ضد اسلامی فرا رسیده. باید این غول چراغ جادو را دوباره به درون لانه اش بر گردانیم و در زباله دان تاریخ دفن کنیم تا بشر دوباره روی سعادت و آرامش بخود ببیند که تمام فتنه های جهان زیر سر این آیین سراسر جنایت و فرومایگی است. پاینده باشید همه شما عزیران خردمند.
یکشنبه 26 آذر 1391 - 01:18
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.