کفاشیان: شاید یکشنبه ۱۰ سال دیگر استعفا کردم

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: معلوم نیست کدام یکشنبه از سمتم استعفا کنم شاید یکشنبه ۱۰ سال دیگر استعفا کنم.

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس، علی کفاشیان در گفت و گو با شبکه خبر در مورد خبر استعفایش که صادق درودگر مدیرعامل ملوان آن را اعلام کرده گفت: اگر بخواهم استعفا کنم روز یکشنبه استعفا می‌دهم اما مشخص نیست کدام یکشنبه، یکشنبه 10 سال آینده یا 3 سال بعد یا یکشنبه یک سال دیگر. من خبری از این استعفا ندارم دیشب هم که می‌خواستم در آرامش باشم این خبر منتشر شد و تلفنم شروع به زنگ زدن کرد حتما اطلاعات درودگر موثق‌تر از من است که این حرف را زد.

وی در مورد اینکه ممکن است استعفای اجباری در کار باشد گفت: اگر بخواهم استعفا بدهم خودم آن را بیان می‌کنم ابتدا متن استعفا را می‌نویسم و سپس شما خبرنگاران علت آن را از من جویا می‌شوید و من علت استعفا را می‌گویم، موثق‌ترین منبع خود من هستم.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد اینکه مجمع از او حرف شنوی دارد گفت: درست است که حرف من در مجمع نافذ است اما اگر بخواهم بروم دلیل منطقی می‌آورم و مجمع را قانع می‌کنم. اگر بنا بر رفتن من باشد ظرف یک ماه آینده مجمع را تشکیل می‌دهم و به آنها می‌گویم که این تصمیم به نفع فوتبال است. البته من اگر از فوتبال هم بروم باز هم خدمتگزار خواهم بود.

+25
رأی دهید
-36

Tehran never sleep - کیف - اوکراین
آخه مرد حسابی‌ تو رو چه به فوتبال گند زدی به این فوتبال .....دوست درaین فحش مردمو بخورین ؟؟لذت میبرین ؟؟؟ مردک موزمار دلقک!!!
شنبه 18 آذر 1391 - 22:56
dkdk - اسلیس - دانمارک
این مردک خیره سر عجب آدم مزخرفی است.آخه شلغم نپخته تو نه‌ از ورزش چیزی سرت میشه نه‌ از فوتبال.پس چرا مثل ‌یک آدم باشخصیت خودت کنار نمیروی،قبل از اینکه پرتت کنن بیرون؟خدائیش عجب آدم پرو و پر مدعا هستی‌!!!!.
شنبه 18 آذر 1391 - 23:57
mehraban1980 - تهران - ایران
میشه به فوتبال خدمت نکنی و اونو به حال خودش بذاری تا زنده بمونه؟
یکشنبه 19 آذر 1391 - 08:09
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.