مرد رمال دختر را از خانه فراری داد

دختر جوان پس از مواجهه با مخالفت خانواده‌اش برای ازدواج با یک مرد افغان، همراه او به سراغ یک رمال رفت، اما نسخه خوشبختی مرد شیاد، او را از خانه فراری داد.

 

 
به گزارش جام‌جم، چندی پیش مردی با حضور در شعبه دوم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهریار علیه یک مرد افغان به اتهام ربودن دخترش شکایت کرد.
 
شاکی گفت: دخترم در پی آشنایی با مردی افغان، درصدد ازدواج با او بود، اما من و همسرم مخالف بودیم؛ چون مرد جوان وضع مالی مناسبی نداشت و می‌خواست دخترم را پس از ازدواج برای همیشه به افغانستان ببرد.
 
شاکی اضافه کرد: مرد افغان پس از شنیدن پاسخ منفی برای ازدواج، مزاحمت‌های تلفنی‌اش را شروع کرد و در این تماس‌ها تهدید می‌کرد به خانواده‌ام آسیب می‌رساند و با ربودن دخترمان، آبرویمان را می‌برد.

وی یادآور شد: روز حادثه دخترم برای خرید از خانه خارج شد و دیگر بازنگشت و هر چه به جستجو پرداختیم، موفق نشدیم، تا این که نیمه شب، خواستگار دخترم با ما تماس گرفت و گفت دخترم را ربوده و قصد دارد او را به افغانستان ببرد و تهدید کرد دیگر به دنبال او نگردیم.
 
در پی این شکایت، پرونده در اختیار پلیس آگاهی شهریار قرار گرفت و تحقیقات برای دستگیری متهم و یافتن دختر ربوده شده ادامه یافت، تا این که چند روز بعد ماموران اطلاع یافتند مرد افغان به یک ساختمان در حال احداث در یکی از محله‌های جنوبی شهر رفت و آمد دارد.
 
با به دست آمدن این اطلاعات، ماموران این محل را تحت‌نظر قرار دادند تا این‌ که مرد افغان را هنگام مراجعه به این ساختمان شناسایی و دستگیر کردند.
 
متهم با انتقال به شعبه دوم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهریار عنوان کرد قصد ازدواج با دختر جوان را داشته و آدم‌ربایی در کار نبوده است.
 
وی افزود: من و دختر جوان از سه سال پیش با هم آشنا شدیم و درصدد ازدواج با هم بودیم، اما خانواده‌اش با این وصلت مخالف بودند. آنها تهدید کردند در صورت ادامه ارتباط با دخترشان، مرا خواهند کشت.
 
متهم اضافه کرد: در ادامه این تهدیدها من هم ارتباطم را با او محدود و به ارسال پیامک تلفنی بسنده کردم.
 
وی یادآور شد: یک روز دختر مورد علاقه‌ام با من تماس گرفت و خبر داد که خانواده‌اش قصد دارند به‌زور او را به عقد مرد دیگری درآورند. با شنیدن این حرف با خانواده‌اش تماس گرفتم و دوباره دخترشان را خواستگاری کردم، اما آنها توجهی به حرف‌هایم نکردند و با تهدید خواستند دیگر مزاحمشان نشوم.
 
نسخه مرد رمال، بوی خوشبختی نمی‌داد

 
متهم اضافه کرد: یک روز دختر مورد علاقه‌ام به ملاقاتم آمد و گفت: همراه یکی از دوستانش به خانه یک رمال رفته و در گفت‌وگو با وی متوجه شده ارواح و جن‌ها در خانه پدری‌اش در رفت و آمد هستند و تا یک هفته دیگر اعضای خانواده‌اش به طرز دلخراشی کشته می‌شوند و او در صورتی می‌تواند جان آنها را نجات دهد که از خانه فرار و با مرد مورد علاقه‌اش ازدواج کند و سپس مدت یک هفته گدایی کند و پول آن را به مرد رمال تحویل دهد.
 
متهم یادآور شد: این حرف‌ها را باور نکردم و همراه دختر به خانه همان مرد رمال رفتم. او با تکرار گفته‌های پیشین خود، با دریافت مقداری پول، چند نسخه برای ما نوشت.
 
فرار از خانه برای زنده ماندن خانواده
 
متهم اضافه کرد: در پی تاکید مرد رمال بر فرار دختر جوان از خانه و اصرارهای دختر برای نجات خانواده‌‌‌‌اش، پذیرفتم تا او از خانه‌شان فرار کند و او را به خانه یکی از اقوامم بردم تا در فرصت مناسب با هم ازدواج کنیم.
 
متهم افزود: به دلیل علاقه به دختر جوان، اجازه ندادم او طبق خواسته مرد رمال یک هفته گدایی کند و خودم یک هفته گدایی کردم و پول به دست آمده از این راه را به مرد رمال دادم.
 
وی گفت: پس از مدتی وقتی اتفاقی برای خانواده دختر مورد علاقه‌ام نیفتاد، مطمئن شدیم مرد رمال فریبمان داده است. دختر مورد علاقه‌ام می‌خواست نزد خانواده‌اش برگردد که متوجه شدیم آنها از ما شکایت
کرده‌اند.
 
در پی اعتراف مرد افغان، ماموران با هماهنگی قضایی به خانه اقوام مرد افغان که دختر جوان در آنجا نگهداری می‌شد اعزام شدند و او را به مرکز پلیس منتقل کردند.
 
دختر جوان با تائید گفته‌های مرد مورد علاقه‌اش گفت قصد ازدواج با یکدیگر را داشتند، اما خانواده‌اش با این وصلت مخالف بودند، تا این‌ که فریب گفته‌های مرد رمال را خورده و برای نجات اعضای خانواده‌اش از خانه فرار کرده است. بنا بر این گزارش، دختر جوان تحویل خانواده‌اش شده و برای مرد افغان نیز قرار قانونی صادر شد.

+74
رأی دهید
-31

ekman - شیراز - ‫ایران
برای دختر جوان عاشق هم باید قرار قانونی صادر میشد پس چرا مرد را بازداشت و دخترک را که او هم پنجاه پنجاه مقصر است را آزاد کرده اند،تازه به دخترک هم اسیبی وارد نشده.
جمعه 17 آذر 1391 - 00:24
a.ahooraei - کلن - آلمان
مرد رمال هم یک دسیسه از طرف همون پسر خواستگار بوده و چرندیات تحویل دختره دادند که فریبش بدهند. خاک بر سرت کنم دختر که اینقدر کم عقلی. تو را ببره افغانستان دیگه رنگ ایرانو می بینی و بعد هم از توی گونی سر در می آوردی، هنوز توی افغانستان خانمها اسیرند و بدون حجاب ترس مرگ دارند.
جمعه 17 آذر 1391 - 01:45
paydar22 - لاهه - هلند
بوی گند نژاد پرستی میاد
جمعه 17 آذر 1391 - 02:07
دختر مونترالي - مونترال - کانادا
نسل ادم های احمق کی قرار برداشته بشه!!! ادم انقدر احمق ؟!
جمعه 17 آذر 1391 - 04:32
hossein-87 - تهران - ایران
paydar22 - لاهه - هلند - به علت بلاهایی که یه سری از افغان ها سر دختران ایرانی آوردن، کلا هم از نظر عرفی و هم از نظر قانونی برای ازدواج مردان افغان با زنان ایرانی سختگیری میشه. حرفای قشنگ قشنگ نزنید. اول یه مطالعه و بررسی اجمالی نسبت به مسائل کنید بعد."بوی گند نژاد پرستی میاد" !! اینهمه پرونده قتل و تجاوز و آدمربایی رو میخونی بعد واسه یه همچین خبری ،همچین کامنتی میدی؟!طرف تو ایران نه کار درست و حسابی داره،نه خونه زندگی و نه معلومه که خونوادش کین و چه میکنن،اونوقت بابای دختره واسه اینکه امثال جنابعالی نگن بوی گند نژاد پرستی میاد ، دخترش رو بسپره به باد هوا؟! البته میشه از این خبر فهمید که دختره هم از اون آدمای بیشعور و نفهم و بی عقله!
جمعه 17 آذر 1391 - 05:25
salomeh_f - ساکرامنتو - آمریکا
یعنی‌ میشه یکی‌ تا این حد احمق باشه؟؟؟؟
جمعه 17 آذر 1391 - 05:48
boomfang - آبادان - ایران
همچین خرانی لیقاتشون افغانستان است وبس
جمعه 17 آذر 1391 - 09:42
wahidnazari - گوتنبرگ - سوئد
افغانی بدبخت چه مقصر باشه چه نباشه باید مجازات بشه تو ایران.من خودم شاهد هستم که تو ایران یکی‌ از اقوام ما که ماشین داشت تصادف کرد با این که اصلا اصلا مقصر نبود چون افغانی بود جریمه شد و به ایرانی‌ که مقصر بود پرداخت شد.به قول خودتون آش نخرده و دهان سوخته.
جمعه 17 آذر 1391 - 09:27
rok va pustkandeh - عالیشهر - ایران
صلاح امر یا مصلحت را در یک چنین موردی در نظر گرفتن نمیتوان نژادپرستی دانست. ما وافغانیها از هم جدا نیستیم ولی موضع گیری و واکنش انها (افغانیها) در قبال خیلی مساءل تند غلط و خیلی اوقات وحشیانه است. این رفتار و روحیه ایست که حتی افراد تحصیل کرده و امروزی افغان از ان مستثنی نیستند. تو خودت حاضری دختر یا خواهرت را به یک افغانی بدهی که او را ببرد افغانستان و یک سال بعد بشنوی که او را به خاطر مثلا باز کردن در روی یک ناشناس یا هوس دیدن پدر و مادرش در ایران اسید پاشی کرده اند یا به قتل رسانده اند.
جمعه 17 آذر 1391 - 10:18
غلام حسین - ملبرن - آلمان
شمایی که خودتون رو باسواد جلوه میدی باید بدونین که نژاد پرست‌ترین آدم‌ها تو جهان ایرانی‌‌ها هستند بعد از امام خمینی ایرانی‌ها هر بالایی‌ که خواستن سر افغانی‌های بی‌چاره آوردن الان هم که به اوجش رسیده . البته بعضی‌ از جوون‌های افغانی به راه خلاف کشونده شدن ولی‌ نه همشون.هیچ وقت تر و خشک رو با هم نسوزنید.بعضی‌ از ایرانی‌‌ها فکر می‌کنن که مردم افغانستان ارث پدریشان رو خوردن .
جمعه 17 آذر 1391 - 11:47
armin parsi - منچستر - انگلستان
خیلی بی ادب ونژادپرست البته نه از نظر جایگاه علمی واقتصادی به نژاد خود میبالید بلکه از روی فهی ونادان شماست که به هر نژاد وقومی توهین وناسزا وآن هم یکی را مستبد یکی را اشغالگر ویکی دیگر را کافر می دانید واین نه در شان آیین زرتشت ونه در آیین اسلام البته نه زرتشت واسلامی نه امثال شماهای بی نزاکت ادعای آن را میکنید
جمعه 17 آذر 1391 - 11:30
armin parsi - منچستر - انگلستان
گفت: همراه یکی از دوستانش به خانه یک رمال رفته و در گفت‌وگو با وی متوجه شده ارواح و جن‌ها در خانه پدری‌اش در رفت و آمد هستند و تا یک هفته دیگر اعضای خانواده‌اش به طرز دلخراشی کشته می‌شوند و او در صورتی می‌تواند جان آنها را نجات دهد که از خانه فرار و با مرد مورد علاقه‌اش ازدواج کند و سپس مدت یک هفته گدایی کند و پول آن را به مرد رمال تحویل دهد.دختر جوان با تائید گفته‌های مرد مورد علاقه‌اش گفت قصد ازدواج با یکدیگر را داشتند، اما خانواده‌اش با این وصلت مخالف بودند، تا این‌ که فریب گفته‌های مرد رمال را خورده و برای نجات اعضای خانواده‌اش از خانه فرار کرده است.
جمعه 17 آذر 1391 - 11:32
مانفرد - ایران - ایران
تا جایی که من میدونم فقط چهار نژاد تو دنیا موجوده سیاه/سفید/سرخ و زرد.حالا از کی افغانی هم جزو نژادها شده رو بایستتی از دوستان شاکی پرسید..البته ایکاش این دو کبوتر سبکبال احمق و خرافاتی با هم ازدواج میکردند.خوب از ازدواج این دوتا انسان نمای احمق یه کره خر بوجود میومد بدتر از این یارو افغانیه و اون دختره ایرانی به نام نژاد ((افرانی)).که تو سال 2013 میلادی هنوز دنبال رمال و دعانویسی هستند.
شنبه 18 آذر 1391 - 09:04
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.