لیست بازیکنان مازاد پرسپولیس مشخص شد, گردان، رضایی و سامان آقازمانی هم هستند


 

مهر نوشت:


سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از پایان رقابت‌های نیم فصل اول دوازدهمین دوره لیگ برتر فهرست مازاد خود را به مدیر عامل این باشگاه ارائه کرده که در بین آنها برخی چهره‌های مطرح نیز دیده می‌شوند. با این حال رویانیان قصد دارد نظر ژوزه در مورد دو بازیکن را تغیییر دهد.
سرخپوشانی تهرانی دوازدهمین دوره رقابت های لیگ برتر را در شرایطی آغاز کردند که جذب بازیکنان نامدار و گرانقمیت این انتظار را به وجود آورد که این تیم بتواند یکی از مدعیان قهرمانی در این دوره لیگ برتر باشد و رقابت تنگاتنگی برای صدرنشینی با چند مدعی دیگر داشته باشد.
اما پس از گذشت 17 هفته از این رقابت ها، مردان گرانقمیت پرسپولیس نه تنها به این انتظار پاسخ مثبتی ندادند، بلکه با قرار گرفتن در رده یازدهم جدول رده بندی عملا هوادارانشان را برای کسب عنوان قهرمانی ناامید کرده اند. هر چند که در نیم فصل دوم 17 هفته دیگر برای جبران این ناکامی فرصت باقی مانده است.
با این حال برخی اعتقاد دارند مانوئل ژ‍وزه نتوانسته از این بازیکنان به خوبی بازی بگیرد و شاید به همین خاطر است که خبر احتمال برکناری وی منتشر شده است. اما این سرمربی پرتغالی در پایان نیم فصل اسامی بازیکنان مازاد پرسپولیس را به رویانیان داده تا زمینه جدایی شان از جمع سرخپوشان فراهم شود.
که مانوئل ‍ژوزه اسامی 7 بازیکن به نام های مهرزاد معدنچی، روح الله سیف اللهی، سعید قدمی، افشین اسماعیل زاده، سامان آقازمانی، شهاب گردان و غلامرضا رضایی را به مدیرعامل باشگاه اعلام کرده تا مقدمات تسویه حساب با آنها را فراهم کند و به جای آنها بتوانند چند بازیکن جدید را به فهرست سرخپوشان اضافه کنند.
این در حالی است که محمد رویانیان در ایتالیا به سر می برد و قصد دارد در بازگشت برای ماندن دو بازیکن با سرمربی تیمش مشورت کند. مدیر عامل سرخپوشان قصد دارد روح الله سیف اللهی و شهاب گردان را در تیم نگه دارد اما همه چیز به نظر نهایی مانوئل ژوژه برمی گردد.
علاوه بر این بازیکنان، سومین سرخپوشی که هنوز وضعیتش به طور قطعی مشخص نشده است، ایمون زاید است. بازیکنی که ژوزه اعتقادی به او ندارد اما در صورتیکه کریم انصاریفرد نیم فصل از پرسپولیس جدا شود و به یک تیم خارجی بپیوندد، شانس ماندنش در جمع سرخپوشان افزایش خواهد یافت.
 

مهر در خبری دیگر نوشت:

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس با اشاره به اینکه جدایی 4 بازیکن از پرسپولیس قطعی است و 3 نفر هم در لیست انتظار قرار دارند، جدایی این نفرات را منوط به جذب بازیکنان جدید دانست.

حسین قدوسی پس از انتشار فهرست بازیکنان مازاد پرسپولیس ضمن بیان این مطلب در این خصوص افزود: لیست نفرات مازاد باشگاه تنها در اختیار سرمربی و سرپرست تیم فوتبال باشگاه است و طبق اعلام مدیرعامل باشگاه برای حفظ حرمت این بازیکنان، از اعلام نام آنها از سوی باشگاه خودداری می‌شود.

وی با بیان اینکه با این بازیکنان مذاکره شده تا تیم جدیدشان را معرفی کنند و اخلاقی نیست نامشان اعلام شود، افزود: در حال حاضر جدایی 4 بازیکن از پرسپولیس قطعی است و 3 نفر هم در لیست انتظار قرار دارند. البته در صورتی که بازیکنان مورد نیاز جذب نشوند، آنها در پرسپولیس ماندنی خواهند بود.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس با درخواست از رسانه‌ها مبنی بر اینکه از گمانه‌زنی در مورد فهرست مازاد بازیکنان پرسپولیس خودداری کنند، تاکید کرد: در هفته‌های پایانی نیم فصل و در روزهای اخیر رسانه‌ها در خصوص لیست مازاد گمانه‌زنی‌هایی انجام داده‌اند و نام نفراتی همچون گردان، رضایی، کاظمیان، علی عسگر و ... را در این فهرست قرار داده‌اند که درست نیست.

+59
رأی دهید
-23

nasimifarshid - بلژيك - بلژيك
بهتر بگین ۱۲ جدول
‌چهارشنبه 15 آذر 1391 - 23:46
مشتعل - استکهلم - سوئد
گاو پیش این مربی‌ پرفسوره مردک تیم رو با این بازیکنا به خاک سیاه نشوند اونوقت بازیکن عوض میکنند
‌پنجشنبه 16 آذر 1391 - 01:12
1k adame sadegh - تورنتو - کانادا
ژوزه چیدن بازی کنن را در زمین بلد نیست.یا لجاجت می‌کند با بازیکنان یا بلد نیست و نمیداند کدام بازیکن چه تجربیاتی دارد.
‌پنجشنبه 16 آذر 1391 - 02:45
1k adame sadegh - تورنتو - کانادا
گردان آن موقع هم که در ذوب آهان بود ذخیره بود باید برود.،رضای همینطور فقط زمین خوردن را یاد گرفته، آقا زمانی‌ که پای چپ به راست میگه غلط نکن،محمد نوری که اصلا یک توپش تو ۴ خوب نیست،کاظمی مثل گاو شده نمیتونه تکون بخوره. ولی‌ حذف بازیکنان جوان کار معقولی نیست.اگر ژوزه این ترکیب را بریزد برنده کلّ بعضی‌ها هست.الان ما بهترین گلر را داریم،پولادی، ماهینی، حسینی بنگرنور محمدی،مهدوی کیا، کریمی‌ ایمن زائد، نوروزی، انصاری فرد یا قاضی.
‌پنجشنبه 16 آذر 1391 - 02:34
zoroye iran - وين - اتريش
البته این حرفا همش در حد شایعس ،ولی‌ کاش اون لیست بالا هم بش فشنگچی ،نقی‌ زاده ، کاظمیان، علی‌ عسکری، افسوس و ۱۰۰ افسوس که زاید رو این مردک عوضی‌ ژوزه نخواستش امیدوارم حرف و حدیث‌ها در مورد اخراجش درست باشه و از شرش خلاص بشیم شنیدم زمزمهأی بر برگردوندن دنیزلی و یا آوردن آقا معلم مجید جلالی‌
‌پنجشنبه 16 آذر 1391 - 03:05
سرخلوتیان - لیدز - انگلستان
رویانیان خودش هم فهمیده احتمال داره تو لیست مازاد قرار بگیره،مردک پیچیده رفته ایتالیا که از طوفان در امان باشه
‌پنجشنبه 16 آذر 1391 - 06:27
Ebim1360 - ایران - تهران
گل بود به سبزه اراسته شد مردک دیوانه معلوم نیست این مربی از کجا اوردن
‌پنجشنبه 16 آذر 1391 - 09:30
ensanam arezoost - خارگ - ایران
خیلی جالبه کسی که خودش دو ماه از تاریخ اخراجش گذشته داره بازیکنان مازاد رو اخراج میکنه ...این دیگه آخر مدیریت و تیمداری که فقط میتونیم در ایران ببینیم...فکر کنم هگر منچستر هم از هفته اول تا هفدهم از رتبه دوازدهم جدول بالا نمیومد فرگوسن استعفا میداد...
‌پنجشنبه 16 آذر 1391 - 17:52
nina2000 - نیوکاسل - انگلستان
مازادهای اصلی‌ اون ریانیان دلقک است با ژوزه.
شنبه 18 آذر 1391 - 13:30
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.