موج پیام‌های تبریک به مناسبت بارداری کیت میدلتون

از سراسر جهان مقامات سیاسی، اشخاص مشهور و هواداران خاندان سلطنتی بریتانیا به کیت میدلتون، همسر شاهزاده بریتانیا تبریک گفتند. اما وضعیت سلامتی او در حال حاضر باعث ایجاد نگرانی شده است.
 

خبر بارداری کیت میدلتون که دیروز منتشر شد، همزمان موجب شادی و همینطور نگرانی بود. پس از انتشار خبر بارداری همسر شاهزاده ویلیام پیام‌های تبریک و همینطور آرزوی بهبودی هر چه زودتر خانم میدلتون از سراسر جهان برای این زوج جوان فرستاده شد. دیوید کامرون، نخست‌وزیر بریتانیا، باراک اوباما، رئیس‌جمهور آمریکا و همسرش میشل از جمله افراد سرشناسی بودند که پس از انتشار خبر بارداری کیت میدلتون به این زوج تبریک گفتند.


  
در چند ماه اخیر در مورد بارداری احتمالی خانم میدلتون اخبار مختلفی منتشر شده است

 

 کیت میدلتون که لقب تشریفاتی‌اش دوسش کمبریج است روز دوشنبه به بیمارستانی در لندن منتقل شد. او دچار حالت تهوع شدید دوران بارداری شده بود. همزمان با انتقال او به بیمارستان، خانواده سلطنتی بریتانیا خبر بارداری او را اعلام کرد. بنا بر گزارش دفتر این زوج، ظاهرا دوشس کمبریج بایستی چندین روز در بیمارستان بستری شود. او در مرحله‌ی نخست بارداری بسر می‌برد.
 
کیت میدلتون و شاهزاده دیلیام در روز ۲۹ آوریل ۲۰۱۱ ازدواج کردند. پس از گذشت تقریبا یک و نیم سال از ازدواج آنها، مدتی است که در مورد بارداری احتمالی خانم میدلتون اخبار مختلفی منتشر می‌شود. حال نوبت به گمانه‌زنی در مورد نام فرزند این زوج رسیده است. اما طبق قوانین وراثت سلطنت در بریتانیا اینکه فرزند آنها دختر یا پسر باشد چندان مهم نیست. بنا بر این قوانین، نخستین فرزند ویلیام و کیت در صف به ارث بردن سلطنت نفر سوم خواهد بود، حتی اگر دختر باشد.


 
کیت میدلتون و شاهزاده دیلیام روز ۲۹ آوریل ۲۰۱۱ ازدواج کردند

 

سال ۲۰۱۲ در مجموع سال پرباری  برای خانواده سلطنتی بریتانیا بوده است. جشن شصتمین سالگرد تاجگذاری ملکه بریتانیا و برگزاری موفقیت آمیز بازی‌های المپیک در لندن تأثیر مثبتی روی وجه این خانواده در جهان گذاشته و حال بارداری عروس ولیعهد نیز با شور و شادی زیادی در سراسر جهان روبه‌رو شده است. بر اساس یک نظرسنجی، ۸۰ درصد از بریتانیائی‌ها مایلند که در آینده مهم‌ترین مقام سیاسی کشورشان شاه یا ملکه باشد. در حال  حاضر خانواده سلطنتی بریتانیا تنها جنبه تشریفاتی و نمادین دارد.

+117
رأی دهید
-37

be_pa.khaste - هارلم - هلند
به درک که باردار هست به ما چه اصلا
‌سه شنبه 14 آذر 1391 - 22:46
grannaz - کوالامپور - مالزی
مبارک باشه انشالله به سلامتی صاحب یه بچه خوشگل و مامانی بشن
‌چهارشنبه 15 آذر 1391 - 00:22
ali1111 - تهران - ایران
تبریک...اگر شماها نبودید کی‌ می‌خواست به این همه ایرانی‌ که چشم دیدن شما و هیچ موجود دیگری را جز خود ندارد پناهندگی دهد؟!! الان هم در انتظار درست کردن مملکتشون از سوی‌‌ شما و آمریکای‌ها هستند...ولی‌ دائم یواشکی تو فضای مجازی به شما فحش و ناسزا میگن...ببخششون وقتی‌ میان هوم آفیس ، تپه، ته میکنند، عشق خارج اند ولی‌ یک جورهایی از شما کل دنیا بدشون میاد و ۷۰۰۰ سال قدمت فرهنگی‌ دارند، میگی‌ نه‌ بقیه کامنت‌ها رو بخون....
‌چهارشنبه 15 آذر 1391 - 03:29
datis - سن دیگو - امریکا
من واقعا متاسفم تو اثر دانش و تکنولوژی باز عده زیادی به این شاهو شاهزادگی و خبرا مربوط به اون اهمیت میدن، انگار هنوزم اینرو شهنشو خودشون میدانند، آخه خاک تو سرتون مثلا زن اوباما حامله شه تمام دنیا باید تبریک بیگن که واسه این ریقوها دارید خودتونو میکشید، این عقبماندگی
‌چهارشنبه 15 آذر 1391 - 07:26
geteven - انگلستان - انگلستان
مگر انگلیسیها خوابند که بگذارند بعد از ملکه ادامه ارباب و نوکری و کلفتی مردم انگلستان ادامه پیدا کند انقلاب پیروزی مردم انگلستان بر زور و بردگی را همین‌جا نوید میدهم.ولی حرکت از مردم است اگر حکومت مردمی میخواهند مگر خوش قیافه تر و کگوشگتر و پولدرتر از مردم نیستند که هنوز مردم انگلستان باید توهان قروون وسطایی سلطنت را بدهند.
‌چهارشنبه 15 آذر 1391 - 10:05
geteven - انگلستان - انگلستان
مگر انگلیسیها خوابند که بگذارند بعد از ملکه ادامه ارباب و نوکری و کلفتی مردم انگلستان ادامه پیدا کند انقلاب پیروزی مردم انگلستان بر زور و بردگی را همین‌جا نوید میدهم.ولی حرکت از مردم است اگر حکومت مردمی میخواهند مگر خوش قیافه تر و کگوشگتر و پولدرتر از مردم نیستند که هنوز مردم انگلستان باید توهان قروون وسطایی سلطنت را بدهند.
‌چهارشنبه 15 آذر 1391 - 10:05
bawafa1385 - هامبورگ - المان
ali111 تهران ایران و اولا یادت باشه مادر بزرگ این اقا از سلاله پیغمبر ما هستند این را من نمیگویم. این را مدارک مثبته کاخ واکینگهایم میگوید. و همین روز هاست که بگویند در عربستان زلزله نازل شده و خدای تبارک و تعالی از ترس خراب شدن خانه خودش ان را به لندن درست در بغل کاح این خانم ملکه منتقل کرده البته ظرف یک ثانیه. انهم از معجزات خدای تبارک تعالی خواهد بود. شما از معجزات این خانواده برزگوار چه میدانید. اصلا شما میدانید که این خانم ملکه اگر یک پهلو بنشیند میتواند لنینگراد را اب پاشی بکند. این هم از معجرات است. ما در این باره روایات زبادی داریم . نازنین و شما باید معجزات این ملکه بزرگوار را بیشتر بذانید. از جمله معجزات این بزرگوار این است که تمام عمرش سنگین تر از خودکار را چیزی را دست مالی نکرده. این هم از مجزات است
‌چهارشنبه 15 آذر 1391 - 11:03
bawafa1385 - هامبورگ - المان
باین میگویند شانس مال یک نفر میخورد به پشم و مال فرد دیگری میخورد به طشت.
‌چهارشنبه 15 آذر 1391 - 10:46
bawafa1385 - هامبورگ - المان
ali111 تهران ایران. نمیدانم به چه علت این کامنت ترا نمیتوانم از یاد ببرم اگر این عمه جان شما یعنی حاج خانم کوئین الیزابت میدانست این ملت قدر شناس ایرانی که از گدا خانه انها این پول صدقه را میگیرند و اینقدر سپاسگزار در گاه احدیت انها هستند هیچوقت شما را از یاد نمیبرند. ولی علی گوش کن ..بنظر میاید در سامرا متولد شده ای و یک ژنی از مردم شریف انجا در رگ های شما جریان دارد. سلام بعمه خانم برسان
‌چهارشنبه 15 آذر 1391 - 17:34
jhanatan - تهران - ایران
تبریک تبریک تبریک.
‌چهارشنبه 15 آذر 1391 - 21:29
ali1111 - تهران - ایران
باوفا۱۳۸۵ - هامبورگ - المان. تو فعلا برو تو کمپ تو آلمان پا بجسبون ،هنوز تو این سایت صفر کیلومتری...من ترجیح میدم عمه‌ام ملکه باشه تا مثل عمه تو کارمند سن پائولی هامبورگ!
‌پنجشنبه 16 آذر 1391 - 13:47
Saman sepehr - لوییزیانا - آمریکا
تسلیت به هرکسى که در انگلستان مالیات پرداخت مى کنه. مفتخورى دیگر وارد مى شود.
‌پنجشنبه 16 آذر 1391 - 16:01
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.