پرداخت مالیات‌های ناچیز علیرغم سودهای هنگفت

شرکت‌های بین‌المللی برای خودداری از پرداخت مالیات دست به ترفندهای مختلفی می‌زنند و در این راه از خلاءهای موجود در قوانین مالیاتی کشورهای گوناگون سود می‌جویند.

+69
رأی دهید
-17

ghafas - مشهد - ایران
سلام من تازه رسیدم ..اتفاقی افتاده ؟!!
‌سه شنبه 14 آذر 1391 - 21:08
vahid_ - گلاسگو - انگلستان
مردم اروپا بی خیال این بی عدالتیها شدن ،، چرا ما خودمون ناراحت کنیم ،، این شرکتها پول داران ، قدرت داران ، شغل و زندگی سیاستمدار ها هم در دست همین شرکتها هست ، کارو زندگی مردم هم همینطور ، پس بی خیال شید . چون این سیستم سرمایه داری هست ، کاریشم نمیشه کرد .
‌سه شنبه 14 آذر 1391 - 22:19
feminism - لندن - انگلستان
امیدوارم افرادی که از مشتری های starbuks هستند آن را بایکوت کنند. من باوجودیکه یکی از مشتری های پر و پا قرص آنها بودم، از زمانیکه خبر پرداخت نکردن مالیات این کافی شاپ بسیار پـُردرآمد ِآمریکائی را شنیدم دیگر قدم به این کافی شاپ نگذاشته ام و اطرافیان را هم دعوت به همکاری در این زمینه کرده ام که بسیار هم مثبت بوده. به عقیدۀ من نباید بی تفاوت بود.
‌چهارشنبه 15 آذر 1391 - 01:27
TANBOORI - کاسکادا - بورکینو
یک بسته چایی حاوی 25 عدد چای کیسه ای بسیار مرغوب از سوپر مارکت می خریم 2.5 دلار یعنی هر بار که چای بخوریم پایمان 1 سنت می افته، حالا توی استارباکس یک چای معمولی رو باید بابتش 4 تا 5 دلار پرداخت کنیم! آخر کسی نیست که این شرکت ها رو علاوه بر فرار مالیاتی از نظر میزان سودهای بی حساب و کتاب هم بررسی بکنه؟ آخر روی یک چای معمولی چند درصد باید سود اضافه شود؟
‌چهارشنبه 15 آذر 1391 - 07:41
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.