شاهزاده ویلیام و همسرش در انتظار نخستین فرزند هستند

 

مقامات کاخ سلطنتی بریتانیا روز دوشنبه (۳۳ دسامبر/ ۱۳ آذر) خبر بارداری کاترین‌، دوشس کمبریج و همسر شاهزاده ویلیام، را اعلام کردند.
 
به گفته کاخ سلطنتی بریتانیا دوشس کمبریج هم اینک در بیمارستانی در لندن به سر می‌برد. فرزند این زوج پس از شاهزاده چارلز و شاهزاده ویلیام، سومین وارث مقام سلطنت به شمار می‌رود.
 
دوک و دوشس کمبریج در اطلاعیه‌ای که در وبسایتشان آمده از این موضوع "اظهار خرسندی" کرده‌اند. دیوید کامرون، نخست‌وزیر بریتانیا نیز پس از انتشار خبر بارداری کاترین میدلتون، در توئیتر خرسندی خود را از این خبر اعلام کرد.

 

 

+111
رأی دهید
-49

perspolisi - سیدنی - استرالیا
خوب به ما چه، مگه بقیه بچه دار میشن کسی‌ منتظره
‌سه شنبه 14 آذر 1391 - 03:21
vahid_ - گلاسگو - انگلستان
خوب که چی !!!.... همه زوجها اگه دوست داشته باشن میتونن بچه بیاران البته اگه مشکلی زایمان و اینا نداشته باشند .
‌سه شنبه 14 آذر 1391 - 07:15
ghafas - مشهد - ایران
امیدوارم یه دختر کوچولوی خوشکل مثل مادربزرگش و هم نام او به خونوادتون اضافه بشه
‌سه شنبه 14 آذر 1391 - 09:01
rima_london - لندن - انگلستان
سیدنی_استرالیا، با نظر شما موافقم. اینجا اکثر مردم با بیکاری، گرانی و مستاجری، هر روز گرفتار هستند، ( شاید نه به اندازه ایران) و آنوقت هر سال بودجه مالیات مردم خرج عروسی‌ اینها، تاج گذاری ملکه یا بچه اینها می‌شه. به عقیده من روزی تمام این اختلافات شدید طبقاتی باید از بین برود، چون برتری بین هیچ یک از ما نیست، فقط بعضی‌ مثل بچه اینا شانس زیادی دارند.
‌سه شنبه 14 آذر 1391 - 10:17
Seragah - برایتون - بریتانیا
Rima لندن : هر که ناراحته میتونه بره ایران ، هنوز اونجا رو از دستتون نکرفتندکه، تازه ، خرج تروریست یا عاشوراتاسوعا کنن خوبه؟ لطفا بزارید هر جور که دوست دارن مملکت شونو اداره کنن . زیبایى و جذابیت اینجا همین هاست.
‌سه شنبه 14 آذر 1391 - 15:01
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
یک مفتخور دیگر به خانواده سلطنتی انگلیس اضافه میشود. ولیعهد انگلیس پرنس چارلز بنا به خبری دیروز در عصر ایران که گویا از درون کاخ گزارش شده حتی یک خدمتکار دارد که خمیر دندان را روی مسواکش میگذارد. فکر کنم مسواک زدن دندانش را هم یکی دیگر برایش انجام میدهد حالا از تمیز کردن ماتحتش بگذریم که خودش میکند یا خدمتکاری؟
‌سه شنبه 14 آذر 1391 - 15:59
rima_london - لندن - انگلستان
برایتون_بریتانیا؛ فکر نمیکنم شما مدافع حقوق دستگاه ملکه باشید. همه انسانها حق مساوی دارند که در هر نقطه از جهان، بدون خط کشی‌ زندگی‌ کنند و هیچ کس از دیگری برتر نیست. در ایران استبداد مذهبی‌ حاکم است و در اینجا استبداد سلطنتی که هیچ کدام حق مثلم و برتری این افراد نسبت به سایر مردم نیست.
‌سه شنبه 14 آذر 1391 - 23:01
ali1111 - تهران - ایران
ریما لندن انگلستان. اون حرف شما ایده ال شما است و در دنیای واقعی‌ شما بزور خود را به انگلستان رساندید و با هر روشی‌ که خود میدانستید خود را به اینجا تحمیل کردید مانند بقیه ما ایرانی‌ ها؟!!(بریتانیا مهاجر پذیر نیست و نبوده و نسبت به خاکش جمعیت بالایی دارد) حالا می‌خواهید میزبان را به نو و شیوهٔ زندگی‌ خود اصلاح کنید؟! این حرفها را اینجا نزن انسان محترم، شما اول کشور خودت را که از آن در آمدی را درst فرما تا نوبت اینجا برسد!!!
‌چهارشنبه 15 آذر 1391 - 03:14
rima_london - لندن - انگلستان
علی‌_تهران، هرکس که به هر دلیل در جایی ساکن است، نه نشانه فرار غیر قانونی او از مملکت است و نه مدرکی‌ برای مالکیت مطلق افراد خاصی‌ به یک سرزمین. تا زمانی‌ هم که امثال شما حتی طاقت شنیدن حق برابری مردم را ندارید و فکر می‌کنید اگر کسی‌ در خاکی زندگی‌ کند از مرحمت یک سری افراد گردن کلفت است، نه ایران و نه هیچ مملکت استبدادی دیگری درست نمی‌شود. هم ما که تمام انرژی و سرمایه خود را برای کار گذاشته ایم و هم آن بیچارگانی که بی‌ کار و مکان هستند به اندازه تمام افراد کهومتی حق زندگی‌ دارند و این یک حقیقت است نه ایده‌آل.
‌چهارشنبه 15 آذر 1391 - 14:01
ali1111 - تهران - ایران
ریما_لندن - لندن - انگلستان. ریما جان، باید بگم واقعیت این است که مملکتها مرز دارند و اینجا هم کاملا یک کشور کاپیتالیستی است نه‌ کمونیستی!! مشگل خانواده سلطنتی نیستند که میلیونها پول به سازمانهای خیریه کمک میکنند و خود گرداننده‌ی خیلی‌ از خیره‌ها هستند و اصلا اکثریت مردم دوستاران آنها هستند.. مشگل بانکها، کمپانیهای عظیم مانند تسکو، ستار بکس...و...که کمترین تکس را پرداخت میکنند و استثمار میکنند...
‌چهارشنبه 15 آذر 1391 - 18:19
Seragah - برایتون - بریتانیا
ریما لندن ، تو خودت هم بهتر میدانى که در اینجا انسانها را خط کشى نمیکنند.به علاوه من مدافع خاندان سلطنتى نیستم به خاطر اینکه انها با تمام قدرت و اختیاراتى که دارند مثل بقیه مردم زندکى میکنند ، حتى نه در حد یک میلیاردر معروف ، با کمى مطالعه ، تحقیق و انصاف این را به خوبى مى شود فهمید. استبدادى هم که عنوان کردى تا به حال ندیده ایم ، اکرهست عنوان کن تا ما هم بدانیم .
‌چهارشنبه 15 آذر 1391 - 19:41
sepherdad - سیدنی - استرالیا
فکر کنم دیگه وقتش اینا هم جمهوری بشن با این مملکت پوسیده شون.
‌چهارشنبه 15 آذر 1391 - 23:25
Seragah - برایتون - بریتانیا
Sepherdad سیدنى . جمهورى اسلامى بشوند ، خوبه ؟
‌پنجشنبه 16 آذر 1391 - 17:05
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.