کباب کوبیده سلف دانشگاهجهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.
جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.
+689
رأی دهید
-41

delmorde - یوتوبوری - سوئد
گوشت خوب ما مردم عادی نیست. اگر بخواهند بهترین گوشت را بشما و مردم عرضه کنند پس شکم صاحب مرده خود اخوندها چه میشود اون گردنو شکم رو چگونه کلفت و کنده کنند.
یکشنبه 12 آذر 1391 - 23:18
parviz1 - کترینگ - انگلستان
گورت آتیش ببره خمینی.پای نحس خمینی که وارد شد چند سال اول دنشگاهارو که کلا بستن.بد از اون هم پولی و یواش یواش دانشگاه آزاد که بدون داشتن مدرک دیپلم بتونن برن ثبت نام کنن و همشون دکتر بشن و خلاصه این هم از کباب.خواستم همه جریانات و خطرت دانشگاه زمان شاه را بگم تا برسیم به سلف سرویس و کباب و جوجه کباب اون موقع و خاطرات خوش اون زمان دانشجویی دیدم خودم داره اشکم در میاد.خدایا این چه بلائی بود سر خودمون آوردیم و هرچی‌ هم خدا خدا هم می‌کنیم جواب هیچ کسی‌ را نمیدی.خدایا ...خوردیم با این آن قلاب کردنمون.
یکشنبه 12 آذر 1391 - 23:29
GIDMORE - تل آويو - اسرائيل
و ا ا ا ی خدای من. روده بر شدم از خنده.
دوشنبه 13 آذر 1391 - 00:08
be_pa.khaste - هارلم - هلند
ههههههه خدا بگم چیکرتن نکنه کلی‌ خندیدم.باور کنید سگ هم کباب نمی‌خوره
دوشنبه 13 آذر 1391 - 00:32
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
با حال بود و خنده آور و باور نکردنی! گوشت خوبش را میفرستند سوریه و لبنان! کشوری که بهترین دانشگاهش که دانشگاه تهران باشد و رتبه 170 در دنیا حالا انتظار دارید وضع غذای دانشگاها بهتر باشد؟ به آلمانی میگند " بمن بگو چه میخوری تا بگم چی یا کی هستی. " تغذیه غلط است که راندمان مغز و بدن را پایین می آورد.
دوشنبه 13 آذر 1391 - 00:42
Sam-Antwerpen - آنتورپن - بلژیک
این کباب بود یا کمربند :)))
دوشنبه 13 آذر 1391 - 00:49
kolah-ghermezi - ونکوور - کانادا
وای خدا دارم میبینم ولی‌ باورم نمیشه،،پکیدم از خنده،،کباب کوبیده لاستیکی. ،جالب بود ولی‌ پر از غم و اندوه.
دوشنبه 13 آذر 1391 - 00:50
kobalt - کرج - ایران
و اعتصمو بالکباب دانشگاه ولا تفرقو
دوشنبه 13 آذر 1391 - 04:38
amir-amir - تورنتو - كانادا
دانشجویان عزیز آن زمانى که در دوران پهلوى درس مى خواندند حتما به یاد مى آورند که غذاى مرغوب که یک نمونه اش چلو کباب بود به قیمت ده ریال برایشان از طرف دانشگاه عرضه مى شد و حتما آن مواقع را نیز به یاد مى آورند که تا تقى به توقى مى خورد عده قابل توجهى از آن همان دانشجویان به عنوان اعتراض شیشه هاى سالن غذاخورى را مى شکستند
دوشنبه 13 آذر 1391 - 02:28
modire behesht - هایدلبرگ - آلمان
پس در زندانهای جمهوری اسلامی برای اجرای حکم شلاق ; برای اینکه جایش در روی بدن زندانی باقی‌ نماند ؛ از کباب کوبیده دانشجویی استفاده میکنند ?!!،، عجب تکنولوژی جدیدی این آخوندها دارند ؟!،، عقل جّن هم نمی‌رسه !!،،، زندانی‌هایی‌ که ضربات بیش از حد این کباب کوبیده را بخورند ؛ ۱۰۰% قلوه و دل‌ و جگر بالا میارند !!
دوشنبه 13 آذر 1391 - 04:39
TANBOORI - کاسکادا - بورکینو
همبرگرهای دانشگاه هم به دمپایی ابری معروفه! برای تمرین پرتاب دیسک هم بکار می یاد
دوشنبه 13 آذر 1391 - 05:35
میکایل - مالمو - سوئد
عزیزم نگران نباش بجای تو حسن نصرالله گوشت،خوب می‌خره مرگ باز اون ساندیس خورایی که از رژیم آخوندی ضدّ ایرانی‌ دفاع میکنند،بخاطر تکه گوشتی که مثل سگه محافظ میندازن جلو شو ن،ننگ بر شما که اسباب دست آخونده زبون بازه بی‌ همه چیز شدید.دورو د،به تو جون.
دوشنبه 13 آذر 1391 - 08:52
goleshab - اوگسبورگ - المان
خوب تنبلی و آماده خوری در ذاته خیلی‌‌ها هست ، آخه مگه مجبورید از این غذاهای چندش آور بخورید ، میتونید حداقل برای خودتون ghazahaye‌ سرد تهیه بکنید و با خودتون ببرید و یک وعده هم غذای ساده و گرم برای خودتون درست کنید مگه چه بالایی‌ سر شکمتون میاد ؟
دوشنبه 13 آذر 1391 - 09:23
delmorde - یوتوبوری - سوئد
دوستان انچه که بهرام مشیری میگه انقدر به مذاق بعضیها تلخ میاد که از او بدگوییها می کنند ولی عین حقیقت را در مورد همه چیز بیان می کنه. اخوند، اسلام، کلا دین. دین مسیخیت که حکومتش و جنایاتش برکسی پوشیده نیست و اکنون اسلام. مردمی که زمان شاه فقید انقلاب کردند هدفشان این نبود بلکه ازادی و عذالت و در کل دموکراسی بود ملت در اثر فشار دیکتاتوری بجان امده بودند له کسی کمبود دین نداشت مردم دیندارتر و متحدتر از امروز بودند ارق ملی انها بیشتر بود باوجود دیکتاتوری اخیر شاه اما ملت بمراتب اسوده تر و روحیات شادتر بود حس همکاری داشتند و انچه که دردناکتر است عدم شناخت ملت از دین اسلام و بخصوص اخوند بود شاه هم خود اخوند پرور و حتی از انها وحشت داشت. ملت فضای سیاسی نداشتند روزنامهاد که زبان ملت است زیرفشار بود مردم بهیچوجه مقصر نبودند.
دوشنبه 13 آذر 1391 - 10:32
صمصام - سیدنی - استرالیا
delmorde - یوتوبوری - سوئد. هموطن عزیز گرانمایه، امیدوارم خوب و خوش و سلامت باشی و دلت همیشه زنده و دماغت چاق باشد، یک عرضی داشتم و می خواستم بپرسم این فرمایشات شما الان چه ارتباطاتی با موضوع کباب کوبیده داشت؟ لطف کن توضیحات تکمیلی را در باب وجوه مشترک کباب لاستیکی با بهرام مشیری، مسیحیت، شاه فقید و دموکراسی ارائه بفرما که دارم پرپر میشم از عدم آگاهی
دوشنبه 13 آذر 1391 - 11:50
setayeshz565 - وین - اتریش
خنده دار بود!!! به نظر منکه گریه دار بود، طفلی دانشجو های مملکت با این وضع گرونی مجبورن چه آشغالائی بخورن...
دوشنبه 13 آذر 1391 - 12:19
امیر - دبی - دبی - امارات متحده عربی
منو یاد یه شعری انداخت که در دانشگاه اصفهان سروده شده بود . جانا بیا بشنو سخن از دانشگاه اصفهان . بشنو زحال زار من در دانشگاه اصفهان . انگشتری از مردو زن گر کم شود اندر چمن . پیداکنی در آش من در دانشگاه اصفهان . ازگوشت دلها آب شد سرآشپز ارباب شد . سگ هم دگر کم یاب شد در دانشگاه اصفهان. .................. ............... خلاصه که مطلب جالب توجه ای بود.
دوشنبه 13 آذر 1391 - 12:24
مستانه شرق - هایدلبرگ - آلمان
delmorde - یوتوبوری - سوئد..با شما موافقم و موفق باشید..
دوشنبه 13 آذر 1391 - 13:07
Azadikhah - تكسل - هلند
این کباب در معده بره چی‌ می‌شه!؟amir-amir - تورنتو - کانادا:اینو یکی‌ از دوستان گفته :غذایمان ۲۰ ریال (دو تومان بود) که حتی با سوپش که مجانی بود هم سیر میشدیم. خیلی‌ها فقط سوپ و نان میخوردند. شهرستانی‌ها ۶۳۰ تومان کمک خرج دریافت میکردند و یا خوابگاه بعلاوه ۳۰۰ تومان داشتند یادمان نرود که یک خانواده آنموقع با ۵۰۰ تومان خوب زندگی میکرد و کارمند بلند رتبه بانک ۲۰۰۰ تومان حقوق میکرفت کمی بیشتر و یا کمتر. بیکاری صفر بود.
دوشنبه 13 آذر 1391 - 13:32
nashmeili - آمستردام - هلند
خمینی وقتی به ایران اومد گفت که این گوشتهای یخی کود است نخورید!!!منظورش به دوران طلایی شاه بود .که در آنوقت بهترین گوشت از فرانسه وارد میشد .اما حالا مردم به چه روزی افتادند...... .واقعا گریه داره.باید به دانشجویان بهترین و با کیفیت ترین غذاها را بدهند.ای لعنت بر انگلیس که این آخوندها را ساخت.......
دوشنبه 13 آذر 1391 - 15:23
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
Azadikhah - تکسل - هلند/ جالب که همه این قیمتها مال 33 سال پیش بود نه 100 سال پیش. خدا پدر شاه و خودش و تمام آبا؛ و اجدادشو بیامرزه , / تف به گور پدر خمینی , آتش بگورش بباره .
‌سه شنبه 14 آذر 1391 - 03:05
فضول میرزا - استكهلم - سوئد
البته از مزایای چنین کبابی هم نباید غافل بود! این کباب به علت دیر هضم شدن، مدتی طولانی تری در معده دوام می آورد و در نتیجه شخص دیرتر گرسنه می شود! و نهایتا بیشتر از یکبار در شبانه روز احتیاجی به غذا ندارد که در این دوران گرانی نعمت بزرگیست!
‌سه شنبه 14 آذر 1391 - 03:13
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.