جنایت هولناک به خاطر طلب ۳۵ هزار تومانی

درگیری کارگر و سرکارگر به خاطر طلب ۳۵ هزار تومانی با قتل مرد میانسال به پایان رسید.

به گزارش فارس در ساعت 4 بامداد روز 10 آذر امسال از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 وقوع یک فقره قتل در منطقه افسریه ـ 15متری سوم در یک ساختمان نیمه کاره به کلانتری 156 افسریه اعلام شد.

با حضور مأموران کلانتری در محل وقوع جنایت و بررسی‌های اولیه مشخص شد فردی به نام سعید 35ساله بر اثر ضربات کلنگ به سر و همچنین چندین ضربه چاقو به ناحیه گردن و صورت توسط جوانی به هویت جمعه 17 ساله به قتل رسیده و قاتل از صحنه متواری شده است.

بلافاصله طرح مهار از سوی کلانتری آغاز و مشخصات بدست آمده از متهم در اختیار همه واحدهای گشت قرار گرفت و دقایقی بعد، در حالیکه متهم قصد داشت تا پس از ارتکاب جنایت تهران را به مقصد شرق کشور ترک کند در مسیر رفتن به سمت پایانه مسافرتی توسط مأموران شناسایی، دستگیر و در بازرسی از 2 عدد کیف دستی همراه وی چاقوی آغشته به خون مقتول نیز کشف شد.


با دستگیری متهم و تشکیل پرونده مقدماتی با موقوع قتل عمد، به دستور بازپرس شعبه اول ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران پرونده جهت رسیدگی تخصصی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

متهم ضمن اعتراف صریح به ارتکاب جنایت، انگیزه خود از ارتکاب جنایت و درگیری با مقتول را طلب 35 هزار تومانی خود عنوان کرد و در اعترافات خود به کارآگاهان گفت: روز دوشنبه 6 آذر به عنوان کارگر روزمزد نزد مقتول مشغول به کار شدم اما پس از پایان ساعت کار و زمانیکه برای گرفتن دستمزد به مقتول مراجعه کردم، وی از پرداخت حقوق خودداری کرد و زمانیکه اصرار مرا برای گرفتن پول مشاهده کرد مرا از ناحیه گردن مجروح کرد بگونه‌ای که مجبور شدم تا جهت مداوا و انجام اقدامات درمانی به مدت سه روز در بیمارستان شهدای هفتم تیر بستری شوم.

متهم درباره نحوه ارتکاب جنایت نیز به کارآگاهان گفت: شب حادثه، زمانیکه برای استراحت به ساختمان در حال ساخت محل جنایت رفته و در حالیکه قصد داشتم تا قبل از خواب به حمام بروم، متوجه شدم که بر خلاف همیشه اسماعیل آن شب را در ساختمان مانده است؛ به اتاقک نگهبانی رفته و سعید را در حال استراحت دیدم.

با دیدن اسماعیل بلافاصله تصمیم به گرفتن انتقام و فرار گرفتم؛ به همین علت تمامی لباس‌ها و وسایل خود را در داخل دو کیف دستی قرار داده و در حدود ساعت 03:30 در حالیکه اسماعیل کاملا در خواب بود، ابتدا با کلنگ ضربه ای به سرش زده و بلافاصله چند ضربه چاقو نیز به صورت و گردنش زدم و برای آنکه سایر کارگران مانع فرار من از محل نشوند، چاقو را با خود برداشته و به سرعت از ساختمان خارج شدم اما هنوز مسافت زیادی از محل جنایت دور نشده بودم که توسط پلیس دستگیر شدم.

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت، قرار بازداشت موقت از سوی مقام قضایی صادر و متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

+46
رأی دهید
-47

rezgar - لینشوپینگ - سوئد
این هم از کارگر و سرکارگر! ای وای چی نمیشنویم در این روزگار لعنتی؟
یکشنبه 12 آذر 1391 - 23:20
ekman - شیراز - ‫ایران
حق کارگر را تا هنوز عرقش خشک نشده باید پرداخت کرد تا کارگر درمانده و بیچاره دست به چنین حماقتی نزند.
دوشنبه 13 آذر 1391 - 01:36
tarkofski - استكهلم - سوئد
طرف افغانی بوده . چه جنایت‌ها که این افغانی‌ها نکردن تو ایران . بعد یه عده جو گیر میان تو فیسبوک می‌نویسن برادر افغانی شرمنده ایم . جمع کنین بابا همش شعار . حالم از این فرهنگ شعار دادن و فیلم بازی کردن به هم می‌‌خوره ..
یکشنبه 12 آذر 1391 - 23:53
goleshab - اوگسبورگ - المان
چه بکش ،بکشی شده وایییییییییییییییییییییییییی. چه جراتی داران بعضیا
دوشنبه 13 آذر 1391 - 09:51
mo.miyai - اسلو - نروژ
tarkofski - استکهلم - سوئد یه جوری حرف میزانی‌ انگار جدّ در جدّ با افغانیها بودی آخه بی‌چاره اگه طرف افغانی بود مطمئن باش با فونت بزرگ افغانی بودنشو مینوشتن شک نکن افغانی تو ایران ۳میلیون هستن بله جنایت می‌کنن ولی‌ نسبت به حضور شما ایرانیها که توی سوئد همتون با هم ۱۰۰۰۰۰نفر هم نمیشین خیلی‌ کم تره یه گشتی تو اینترنت بزن ببین چقد خیانت و جنایت با همین جمعیت کمتون انجام میدین تو هم معلومه عقدهٔ خیلی‌ زیادی از افغانیها داری حرف اصلی‌ رو بزن و آبو بریز همون جا که میسوزه لللللللللللللللللووووووووو
دوشنبه 13 آذر 1391 - 11:38
persian_king - وین - اتریش
tarkovsky - استکهلم - سوئد کجا نوشته افغانی هستش من نمیبینم ؟؟ میشه بگین لطفآ واقعن متاسفم برات ی سوال دارم شما که تو این سایت راحت هرچی دلتون مخاط میگین به افغانی واقعن رو در رو هم میتونین چیزی بهش بگین بیرون از ایران ؟؟؟ جونه مادرت راستشو بگو بیرون از ایران
دوشنبه 13 آذر 1391 - 15:09
tondar - شفیلد - انگلستان
وطن دار بوده طرف جمعه
‌سه شنبه 14 آذر 1391 - 00:31
tarkofski - استكهلم - سوئد
mo.miyai - اسلو - نروژ -- persian_king - وین - اتریش. برای شما ۲ فندق مغز افغانی اینو بگم که از اسمش که جمعه هست معلومه مال افغانستان است . من اصلا اینجا با افغانی‌ها حرف نمیزنم تا اینکه بخوام بگم ازشون بدم میاد یا نه‌ .
‌سه شنبه 14 آذر 1391 - 02:18
agh mirza - رشت - ایران
اولن اسمش جمعه است بعد هم اگه به عکس شطرنجی خوب نگاه کرده باشید معلومه که افغانی هستش .
‌سه شنبه 14 آذر 1391 - 05:20
mo.miyai - اسلو - نروژ
tarkofski - استکهلم - سوئد.agh mirza - رشت - ایران.tondar - شفیلد - انگلستان آخه کله سیب‌زمینی‌ها حالا کسی که اسمش جمعه بود افغانی به حساب نمیاد که تو ایران هم یه عالمه آدم به اسم جمعه هست این که دلیل نمی‌شه. tarkofski - استکهلم - سوئد عزیزم ... آدم دروغ گو مگه ممکن تو اونجا باشی‌ و با افغانیها حرف نزنی‌. تو جراتشو نداری خودتو این جا به طور کامل معرفی‌ کنی‌ چون اون جا حتما با مردم عزیز افغانستان سرو کار داری.
‌سه شنبه 14 آذر 1391 - 12:15
persian_king - وین - اتریش
از افغانی حساب میبری اینو من ۱۰۰% یقین دارم که از افغانی حساب میبری اگه جرات داری تو انگلیس به یه افغانی چاپ نگاه کن جونه مادرت ببین چیکارت میکنه
‌سه شنبه 14 آذر 1391 - 16:03
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.