سلحشور: جیرانی با فیلمش مقابل قرآن و اسلام ایستاده

 

فرج‌الله سلحشور در جدیدترین اظهارنظرش بیان کرد: آقای جیرانی با فیلم "من مادر هستم" آب در آسیاب دشمن می ریزد و در مقابل قرآن و اسلام ایستاده و فکر می‌کنم که اینها آگاهانه هم ایستاده‌اند و باور نمی‌کنم که آقای جیرانی نداند که چه می‌کند.

کارگردان سریال "یوسف پیامبر (ع)" در گفتگو با مهر با اشاره به این مطلب که فیلمسازان ایرانی بیش از حد از فرهنگ غرب تاثیر پذیرفته‌اند، بیان کرد: شدت علاقه فیلمسازان و هنرپیشگان ایرانی به غرب تا جایی است که هر وقت سراغی از این بازیگران می‌گیریم باید آنها را در کشورهای غربی پیدا کنیم.

فرج الله سلحشور درباره تاثیرپذیری هنرمندان و فیلمسازان ایرانی از آثار غربی گفت: غرب هر بلایی را که بر سر خودش آورده است، از طریق فیلم و سریال دارد به خورد دیگر ملت‌های دنیا می‌دهد. مقام معظم رهبری هم که اخیرا صحبت‌هایی در مشهد داشتند بر همین مطلب اشاره داشتند که سریال‌های کشورهای غربی و مخصوصا هالیوود و آمریکا فرهنگ آنها را به ما تحمیل می کند.
 
فیلمسازان ایرانی شیفته غرب شده‌اند
 
این کارگردان با بیان اینکه خیانت در غرب یک عمل عادی است، افزود: فیلمسازان ما متاسفانه بیش از هر قشر دیگری از فرهنگ بیگانه تاثیر گرفته‌اند و درحقیقت فیلمسازان و سریال‌سازان ما دربست مطیع فرهنگ غرب هستند و هم کعبه آمالشان و هم خواستگاه و آرزوهایشان غرب است و تا فرصتی پیدا می‌کنند به کشورهای غربی می روند و این آقایان و خانم‌های هنرمند را باید در غرب پیدا کرد.
 
وی ادامه داد: همین آدم هایی که به شدت از غرب تاثیر گرفته اند، می بینند که در غرب به راحتی به هم خیانت می کنند و کسی هم این مطلب را عیب نمی داند. آنها این طرز فکر را دارند که چرا ما باید از غرب عقب بیفتیم و با خود می اندیشند که چرا در ایران ما نباید اینگونه باشیم.
 
سلحشور با اشاره به این مطلب که ذهنیت برخی از هنرمندان دربست در خدمت غرب است، اظهار کرد: ذهنیت آنها این است که غربی‌ها نسل برترو پیشرفته و متمدن‌تر هستند و الگوی بهتری هستند و به همین دلیل می گویند که چرا ما در ایران خودمان را به آنها نرسانیم و به همین دلیل از این فیلم ها می‌سازند که به غرب برسند.
 
برخی فیلمسازان ما از صهیونیست‌ها و ماسون‌ها و بهایی‌ها خط می‌گیرند
 
وی تصریح کرد: من تردید ندارم که بعضی از فیلمسازان به نوعی با حلقه‌های ماسونی و صهیونیست ها و بهایی‌ها ارتباطی دارند و از آنها خط هایی می گیرند.درواقع آنها هستند که به این ها دیکته می کنند که چه کارهایی بسازند و چه کارهایی نسازند.
 
این کارگردان با اشاره به حضور برخی از عوامل سیاسی کشورهای بیگانه در ایران گفت: سیامک پورزند همسر مهرانگیز کار یکی از کسانی بود که توطئه انقلابات مخملی را در ایران شکل داده است. همین آقای پورزند در در خانه هنرمندان برای هنرمندان درس می داد و از بنیان گذاران انقلاب مخملی و بهتر بگوییم کودتای مخملی بود. هنرمندان هم ایشان را دعوت می کردند و با افتخار پای درس‌های آدمی که به دنبال نابودی این مملکت است، می نشستند.
 
فیلمنامه‌هایی که به دست مهرانگیز کار اصلاح می‌شود
 
سلحشور با اشاره به فعالیت های همسر سیامک پورزند در ایران گفت: همسر همین آقای پورزند، خانم مهر انگیز کار است که جزو شاخصه صهیونیستی حزب سبزهای آلمان بود و به گفته همین آقای سیامک پورزند 27 نفر از فیلمسازان ایرانی فیلمنامه های خودشان را به خانم مهرانگیز کار می دادند و ایشان این فیلمنامه ها را می خواند، نظر می داد و اصلاح می کرد و دوباره در اختیار فیلمسازان قرار می داد.
 
وی یادآور شد: وقتی ما می گوییم که کسانی که به دنبال القای خیانت در جامعه ما هستند از یک جایی و کسانی خط می گیرند برای این حرف دلیل داریم.
 
کارگردان سریال "مردان آنجلس" درباره فیلم "من مادر هستم" فریدون جیرانی و همچنین فیلم پرحاشیه " یک خانواده محترم" گفت: فیلم آقای جیرانی  و همچنین فیلم " یک خانواده محترم" هم در همین ردیف قرار دارند. یک نفر انسانی به دختر خانواده دست‌اندازی می کند و اینها خیلی عادی جلوه داده می شود و وقتی  هم در فیلم نشان می دهد که قاتل را می‌خواهند اعدام کنند، فیلم کار فرد اعدامی را توجیه می کنند.
 
وی با خطاب قرار دادن کارگردان فیلم "من مادر هستم " بیان کرد: آقای جیرانی چه بخواهد یا نخواهد و یا سازندگان فیلم "یک خانواده محترم" چه بخواهند چه نخواهند در حقیقت آب در آسیاب دشمن می ریزند و در مقابل قرآن و اسلام ایستاده‌اند و فکر می‌کنم که اینها آگاهانه هم ایستاده‌اند و باور نمی‌کنم که آقای جیرانی نداند که چه می کند؛ بلکه خوب می داند که چه فیلمی ساخته است و فیلمش را می سازد به این خاطر که از این انقلاب و مملکت متنفر است و به دنبال ضربه زدن به آن است.

+32
رأی دهید
-139

abdolmalek - رامسر - ایران
اگه واقعا با این فیلمش در مقابل اسلام و قرآن ایستاده و رعشه بر تنتون انداخته با وجود بی علاقگی به شخصیت جیرانی از وی کمال تشکر را دارم.دستش درد نکنه.
شنبه 11 آذر 1391 - 14:32
farid as - تهران - ایران
یه نگاه تو آینه به خودت بنداز آقای سلحشور؟ قیافت شده شبیهه شیطانه رجیم دم از خدا و پیغمبرم میزنی. ملت خودشون شعور ندارن که بی سواد و خود فروخته ای مثل تو جاشون حرف بزنه.....برو بمیر بابا.. تو اصلا آدمی ؟
شنبه 11 آذر 1391 - 14:50
invisible kid - ریو دو ژانیرو - برزیل
ای بابا، این روان پریش جیره خار رو اصلا نباید تحویل گرفت، طرف ۱ فیلم درست حسابی‌ ندار کیه بشه اسمشو گذشت فیلم ساز .. لول
شنبه 11 آذر 1391 - 15:11
persiangulf2535 - لند‌ن - انگلیس
مرتیکه پوفیوزدزد پاچه خوری رهبری رو میکنه تا بتونه یه پست ومقامی بگیره.این جانورکثیف ازخوک هم نجس تره.
شنبه 11 آذر 1391 - 16:01
secular - لندن - بریتانیا
خفه شو بابا، پاچه لیس تو باید تو گاودارى کار میکردى،تو رو چه به سینما!!!!!!!!!
شنبه 11 آذر 1391 - 15:52
مسیح پسر مریم - تهران - ایران
هنرمند باید مثل مارلون براندو باشه با اون جذبه، همه هالیود رو تو مراسم اسکار شست ورفت. و یادآوری کرد که آمریکا رو پوست کله سرخ پوست ها بنا شده.
شنبه 11 آذر 1391 - 16:10
amirehsan1 - آمستردام - هلند
مرتیکه ... از قیافت که معلومه چه لجنی هست.
شنبه 11 آذر 1391 - 16:26
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
قیافه شبیه سوسمار زیر کامیون ۱۰ چرخ رفته!! افکار به همان ترتیب!! مرگتان با د اشغالگران !!!
شنبه 11 آذر 1391 - 17:04
لشگر مهدی ع - اسلو - نروژ
نصر من الله و فتح قریب. زنده باد وطن اسلامی , ملت غیور و دلاورانی که با خون خودشون از وجب وجب ایران اسلامیمان دفاع می کنند. تاریخ مقاومت دلیرانه ایران اسلامی در مقابل کفار و جنایتکاران غربی و خائنین به ایران را قضاوت خواهد کرد خائنینی که از ایران فرار کردند و تکیه به اربابان تو خالیشون امریکا و اسرائیل کردند شما وقتی با صدام به ایران حمله کردید حسابتون معلوم شد. باقیتون هم برید دعا کنید ارباباتون بیان بمباشون رو بریزند سر ملت مسلمان ایران.
شنبه 11 آذر 1391 - 17:26
paya55 - چیچست - ایران
برادر لجنشور هرچه کمتر لجن پراکنی کنی سنگین تری.معدن عقده
شنبه 11 آذر 1391 - 18:10
میکایل - مالمو - سوئد
باز قیافه کثیف این لجن باز پرس و شکنجگر پیداش شد،شغل جدید معلوم شد سردسته ارضال و اوباش همان شبو ن بی‌ مخ‌های آخوندا هم هست حرم خور بس دیگه بد کم لقمه حرام به زانو بچت بده.
شنبه 11 آذر 1391 - 18:59
farzanesmaili - گرگان - ایران
دوستان عزیز خارج از کشور!!لطفا خواهش میکنم سریع در مقابل آقای سلحشور موضع نگیرین، اون واقعا هم آدم بدی نیست، اگر هم بعضی مواقع یه چیزی میگه بخاطر تحریمهاست، چون این بیچاره مجبوره داروهای بی کیفیت داخلی رو مصرف کنه ،حالا اگه اونا رو جابجا هم بخوره که دیگه بدتر!!!!
شنبه 11 آذر 1391 - 18:40
zps - تهران - ایران
خاک بر سرت بابا ! خودتون تو ماه رمضون فیلم ساختید که مرده به ضورت شرعی (صیغه) به زنش خیانت رده و بچه دارهم شده!!. حالا اومدی زرزر هم میکنی که خیانت بده؟ گمشو بابا
شنبه 11 آذر 1391 - 19:32
hamid shojaei - تهران - ایران
مستراح شور ، آخه کی‌ از تو نظر خواست ، این عجب پر رویی ، اگر اصغر قاتل زنده بود تکلیف این ابله را روشن میکرد ،
شنبه 11 آذر 1391 - 20:55
Dracula - ترانسیلوانیا - رومانی
قیافش مثل کفتار میمونه.کاش یکی یه گلوله تو مغزش خالی میکرد.
شنبه 11 آذر 1391 - 21:26
hankooksaram - تهران - ایران
..مغز این اشخاص کپک زده و عصر حجریه. پاچه خواری تا کی؟ خرافه پرست ها
شنبه 11 آذر 1391 - 22:55
kobalt - کرج - ایران
لشکر میتی بابا بیا این ستونای مذهبتو تقویت کن مرتب با یه عکس یا یه فیلم ویه تار موی زن درحال لرزش وریزشه از مقتدا خرسه هم کمک بگیر.
یکشنبه 12 آذر 1391 - 04:28
paya55 - چیچست - ایران
شگر مهدی ع - اسلو - نروژ. شما اگه لشگرمهدی هستی اونجا چه ....حتما جیره ساندیست رو نگرفتی
یکشنبه 12 آذر 1391 - 08:26
farahnazb2 - آبادان - ایران
ای بابا بازم این گوریل دیوانه زرتو پرت کرد....
شنبه 18 آذر 1391 - 08:27
نیماgh - مشهد - ایران
اقای سلحشوریکی مثل خانوم نسرین ستوده داره از بی عدالتی امثال تو داخل اوین جون میده تا بتونن بلکه یخورده از وجدان خفته اقایونو بیدار کن بد تو به فکر ایستادن اقای جیرانی جلوی قرانی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تفلک بچه هات هتمن تو مدرسه از اینکه بگن دیونه ای مثل تو باباشونی خجالت میکشن
شنبه 18 آذر 1391 - 16:47
نیماgh - مشهد - ایران
اقای سلحشوریکی مثل خانوم نسرین ستوده داره از بی عدالتی امثال تو داخل اوین جون میده تا بتونن بلکه یخورده از وجدان خفته اقایونو بیدار کن بد تو به فکر ایستادن اقای جیرانی جلوی قرانی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تفلک بچه هات هتمن تو مدرسه از اینکه بگن دیونه ای مثل تو باباشونی خجالت میکشن
شنبه 18 آذر 1391 - 16:42
nina2000 - نیوکاسل - انگلستان
. مردیکه تو باید هر بار تو آینه نگاه میکنی‌ یه صدقه بعدی و یه نماز وحشت بخونی ....آخه این صورته که تو داری عکست جون میده واسه سر در جهنم.
شنبه 18 آذر 1391 - 19:07
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.