محمد جواد لاریجانی:‌احمد شهید «پیاده» است

مردمک : احمد شهید گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل در مورد ایران گزارش تازه خود را هفته گذشته به کمیته سوم مجمع عمومی این سازمان ارائه کرد. آقای شهید در این گزارش وضعیت حقوق بشر ایران را «عمیقا نگران کننده» دانست. او در گزارش خود نوشت که بسیاری از موارد نقض حقوق بشر در ایران ماهیت «سیستماتیک» دارند. به این معنا که حکومت به طور برنامه‌ریزی شده و سازمان یافته حقوق بسیاری از شهروندانش را نقض می‌کند. در این گزارش همچنین از افزایش «فضای ترس و ارعاب» در ایران نوشته است که در آن شهروندان ایرانی از حق آزادی بیان، تشکیل نهادهای مدنی و برگزاری تجمع برخوردار نیستند.
 
این گزارش آقای شهید واکنش حکومت ایران را به دنبال داشت. محمد جواد لاریجانی رئیس کمیته حقوق بشر قوه قضاییه ایران در یک گفتگوی تلویزیونی به انکار محتوای این گزارش پرداخت. در بخش اول این ویدئو در پاسخ این سوال که چرا جمهوری اسلامی به گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل اجازه ورود به ایران نداده است می‌گوید که تعیین گزارشگر ویژه برای یک کشور ناموجه است. او احمد شهید را «هنرپیشه رسانه‌ای» علیه ایران دانست و گفت احمد شهید از نظر حرفه‌ای «پیاده» است. او گزارش‌های گزارشگر ویژه سازمان ملل را «غیر حرفه‌ای» دانست و گفت فراخوان آقای شهید برای دریافت گزارش‌های حقوق بشری ایران یک نوع «پرونده سازی» برای ایران است.
 
در بخش دوم این ویدئو گزارش شورای حقوق بشر سازمان ملل را یک گزارش «بی‌آبرو» دانست که حامیان چندانی در میان کشورهای جهان نداشته است. آقای لاریجانی کشورهای غربی را که بانی قطعنامه علیه ایران هستند به دلیل اینکه به گفته وی، خود ناقض حقوق بشر هستند، فاقد صلاحیت دانست. دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضاییه می‌گوید که قطعنامه شورای حقوق بشر سازمان ملل، دستاوردهای ایران را نادیده می‌گیرد. او می‌گوید‌: «به ما می‌گویند اینجا و آنجا نظام شما خوب کار نمی‌کند. به شما چه! آن هم ما که گل سرسبد نظام‌های مدنی منطقه هستیم.»
 
در بخش سوم این ویدئو آقای لاریجانی می‌گوید: «در این گزارش از دخالت در امور داخلی ایران، دفاع آشکار شده است. در «فتنه سال ۸۸» خیانت بزرگی به این نظام و ملت شد و بخش زیادی از این خیانت از سوی این‌ها سازماندهی شد. بعضی افراد طبق قانون تنبیه شدند.» آقای لاریجانی می‌گوید: «کسانی که در گزارش احمد شهید از آن‌ها با عنوان «مدافع آزادی» نام برده شده کسانی هستند که «سرشان در آخور سیا و ام‌آی سیکس و دیگران» است. ما با این‌ها برخورد قانونی کردیم.» دبیر ستاد حقوق بشر سازمان ملل می‌گوید که آنچه در این گزارش از آن دفاع شده «حقوق توحش» است نه حقوق بشر. آقای لاریجانی در مورد آن بخش از گزارش احمد شهید که به وضعیت وکلا و زنان در جمهوری اسلامی پرداخته با اشاره به مورد فرزاد کمانگر او را عضو یک گروه «تروریستی» دانست که طرح مسئله معلم بودنش و تاکید بر آن «یک نمونه اغواگری» است. او این کار را سواستفاده از حالت عاطفی دانست که نسبت به برخی مشاغل مطرح است.
 
در بخش چهارم این ویدئو آقای لاریجانی می‌گوید که جامعه غربی بسیار خشن است. او با اشاره به تعداد کشته شده‌های جنگ‌های جهانی اول و دوم می‌گوید غربی‌ها وقتی می‌جنگند مثل چنگیز می‌جنگند. او تعداد زنانی را که در آمریکا کتک می‌خورند «تعجب آور» دانست و گفت آن وقت ما که در ایران به «زن ذلیل» بودن معروف هستیم و در نظرمان کتک زدن زنان امر وقیحی است متهم به خشونت علیه زنان می‌شویم. او در مورد «تفکیک جنسیتی» گفت که این یک برنامه‌ریزی برای استفاده بهینه از نیروهاست.

بخش اول

محمد جواد لاریجانی:‌ احمد شهید «پیاده» است جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.
جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.
 

بخش دوم

محمد جواد لاریجانی:‌ ما گل سرسبد منطقه‌ایم جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.
جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.
 

بخش سوم

محمد جواد لاریجانی: این حقوق توحش است نه حقوق بشر جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.
جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.
 

بخش چهارم

محمد جواد لاریجانی: ما که در ایران «زن ذلیل» هستیم جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.
جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.
 
 

+48
رأی دهید
-217

bob3910 - لوس آنجلس - آمریکا
خانواده اختاپوس لاریجانی . مردم به وقتش خوب به حسابتون میرسن ..اونوقت شما مجبور میشین اگه جون سالم به در بردید فرار کنید از ایران . ولی‌ مطمئن باشید اروپا آمریکا جاتون نیست . شاید سودانی یا بورکینافاسو .
شنبه 11 آذر 1391 - 00:40
ana123 - اورنج کانتی - امریکا
زن در ایران یک کلفت بی مزد و مواجب که در همه حالت باید در خدمت مردان باشه حق دیه اش نصف عضو شریفه مردحق ارثش نصف مرد .حق طلاق ندارد همسرش میتواند تا ۴ هوو براش بیاره در محیط کار اندازه مردان کار میکند ولی به جایگاهی که اقایان میرسند حق ندارد برسدبعد از طلاق تا ۷ سال بیشتر حق خضانت فرزندان را ندارد باید حجاب داشته باشد تا مردان یک وقت خدای ناکرده به انحراف کشیده نشوندحق مسافرت خارج کشور تا بدون اجازه پدر یا همسر را ندارد حق خارج کردن فرزند را هم بدون اجازه همسر ندارد وووووووووو پس مرتیکه فسیل یه لا جونی مفنگی اون دهن متعفنتو ببند که امیدوارم به همین زودی با گل پر بشه
شنبه 11 آذر 1391 - 00:58
مارتين - تگزاس - امریکا
متاسفانه مردم ایران به عوام فریبی واستدلال های دروغ وسفسطه های پوچ به بازی گرفتنند این اقایان لاریجانی مثل لاشخوار به جان ملت افتادنند.
شنبه 11 آذر 1391 - 02:25
parviz1 - کترینگ - انگلستان
ناف ملا‌ها و ملا زده‌ها‌ را با دروغ بستن.خیلی‌ رنو می‌خواد که عدم بتونه تو تلویزیون یعنی‌ رودرروی بیش از هفتاد میلیون آدم اینچنین وقیحانه دروغ بگه.من فکر می‌کنم اصلا معنی‌ حقوق بشر را نمیدونه.
شنبه 11 آذر 1391 - 02:59
Islam zoda - تورنتو - کانادا
این لاریجانی‌ها هر کدام اگر به اندازه ۲۵ % یک انسان معمولی شعور داشته باشند. فرمول خانوادگیشون می‌شه :. (۲۵% شعور * ۴ برادر) = ۱/۰۰ ---------> یک انسان منطقی‌ و شاید با شعور
شنبه 11 آذر 1391 - 03:08
razmandeh - استکهلم - سوئد
جناب آقای لاریجانی تقصیر خودتان است که اینها پر رو شده اند > دفعه بعد در کهریزک از آنها پذیرائی کنید زبانشان کوتاه میشود . کاسه واجبی !!! جسم سخت !! مرگ طبیعی !!! و از اینجور پذیرائی‌ها هم تاثیر خوبی‌ خواهد داشت . و نظرشان به نظر شما نزدیکتر میشود
شنبه 11 آذر 1391 - 04:05
1k adame sadegh - تورنتو - کانادا
از درب عقب سندلی‌ جلو بفرما تو بشقاب دورش هم جعفری چیدن عبدلله لاریجانی و ۴ برادر زمین خوران ملت مظلوم ایران.
شنبه 11 آذر 1391 - 04:18
perser68 - فلوریدا - امریکا
دوستان وقته با ارزشم رو صرف دیدن این جونور آدم کش کثافت نمیکنم!!!ننگ به جمهوری فاشیست اسلامی و همه مزدورانش!
شنبه 11 آذر 1391 - 04:56
mash meti - تهران - تهران
آدمه بیخود اول بنال ببینم پرونده زمین خواریت به کیده . چطوری سر وصداش دیگه در نمیاد .چه رایی واست بریدن که بازم باس قیافه نحستو تو تلویزیون ببینیم
شنبه 11 آذر 1391 - 05:35
naderan - یوتوبوری - سوید
اینها چند برادر دزد و دورغگو هستن پارچه مالی رهبر چلقوز را میکنن تا غارت کنن ایران.اینها ایرانی نیستن مردم نترسید یک روز بلند بشید اینها فرار میکنن.خودشان میدانن روزی.مردم ایران نسلشان را از بین زمین ایران به اشغال دانی تاریخ میریزن.
شنبه 11 آذر 1391 - 06:40
arash shirazi - بروکسل - بلژیک
واقعا که خیلی رو دارید شما به خدا،رو که نیست سنگ پاماله قزوین هست
شنبه 11 آذر 1391 - 01:56
PERSIANSPIDER - مشهد - ایران
چرا این برادرن لاریجانی اینقد قیافهاشون شبیه یهودیاست ؟ یه جراحی پلاستیک اسلامی لازم دارند .
شنبه 11 آذر 1391 - 00:44
akbar behzadi - سیاتل - آمریکا
یکی از این بپرسه تو مرکز تحقیقات فیزیک ریاضیات نیاوران روزی چند صد میلیون با معاون مالیت بالا می کشی؟
شنبه 11 آذر 1391 - 01:21
ir2013 - کرج - ایران
چرا کشورهای دیگر احمد شهید ندارند مثل اسرائیل و فقط نقاط منفی ایران توسط این شخص گفته می شود و این نشان می دهد برنامه ریزی توسط آمریکا صورت می گیرد
شنبه 11 آذر 1391 - 06:54
naderan - یوتوبوری - سوید
مجری صدا سیما از زن بچهای خودت خجالت نمیکشی.یک لقمه نان ببهای چقدر.از مادرت سوال کن برای بزرگ کردنت یک نون چقدر میخرید.حالا خودت چقدر میخری.نمیدانم میفمی یا اینکه خودت را زدی بخریت.یک لحظه بیبین مردم چطور زندگی میکنن.
شنبه 11 آذر 1391 - 07:01
naderan - یوتوبوری - سوید
این فرد بفرستین کمی حرف زدن یاد بگیره بعد بیارین حرف بزنه مردم اینها بشما حکومت می
شنبه 11 آذر 1391 - 07:06
irane aziz - وین - اتریش
وقیح تر از شما برادران خون آشام،دروغ گو،دزد،قاتل و خائن به این ملت،که هر لحظه هنرپیشگی می‌کنید در ظاهر سازی،کسی‌ تا حالا ندیده
شنبه 11 آذر 1391 - 07:52
bavaffa - باكو - اذربيجان
اگر با دید بی‌ طرفانه و عادلانه ببینی‌ واقعاً داره درست میگه غرب دنیارو بهم زده سوریه مردمش باید با سلاح غرب به جان اسرائیل برن ولی‌ از احمقیت به جنگ برادر می‌رن بنده کاملاً خبر دارم در اروپا و غرب همیشه حقوق خارجی‌ پیمل میشه و هیچ از انسانیت نمی‌فهمند هم رسیستند و نژاد پارست
شنبه 11 آذر 1391 - 07:52
sama128 - شیراز - ایران
وقتی یه آدم اینقدر بی شعور و نفهم هستش که در خصوص گزارشگر سازمان ملل اینطوری صحبت می کنه و شعور حرف زدن بین المللی نداره و مثل بقیه برادرانش یک گاو به تمام معناست واقعا از کل نظام دزد و اختلاس گر و قاتل چه انتظاری میشه داشت . هرکس به نفع اینها حرف بزنه آدم خوبی هرکس حتی اگر مستند به نقض حقوق بشر اختلاس دزدی و سایر مسائل این رژیم کثیف بپردازه آدم بدی هستش . یا اون رهبر چپ دست بی دست در موقع طرخ سوال آبی از رئیس جمهور چون دید دزدی های خودش و فک و فامیلهای خودش هم رو میشه سریع گفت ماست مالی کنید دشمنان نظام از طرح سوال خشنود میشن . ای خالی بند ای دودره ای دروغگو ای پست فطرت
شنبه 11 آذر 1391 - 09:36
azadi2011 - اسلو - نروژ
خاندان لاریجانی معماران واقعی این جامعه هستند. اینها با رهبر وخداد عادل ایران را به اینجا رساندند و فکر می کنند از همه جای دنیا بهتر است ولی برای خودشان خوب است وبرای مردمی که جور دیگری فکر بکنند ارزشی قایل نمی شوند. نوش جان! ولی خیری نخواهید دید.
شنبه 11 آذر 1391 - 09:43
میکایل - مالمو - سوئد
این دزد زمین خوار بد ترکیب دوباره پیداش شد این ۴ برادر ایران را به یغما بردن هر چه طلا دلا ر بود به سوریه و روس بردن خدا داغ خرج کرد نشو بزاره دلشون امین.
شنبه 11 آذر 1391 - 10:07
m4ssod - لندن - انگلستان
برادران وطن فروش. البته از اینا تو کشور ما زیاده.
شنبه 11 آذر 1391 - 10:40
mohandes57 - تهران - تهران
چه وضعی شده بخدا،مرتیکه یکی از بزرگترین پرونده های زمین خواری در تاریخ ایران رو داره بعد با وقاحت تمام درباره همه چیز هم نظر میده.واقعا مردم را جیگر کلاه قرمزی فرض کرده اند.
شنبه 11 آذر 1391 - 10:49
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
اگه قبلا به شعور و فهم برادران لاری جانی شک داشتم از این به بعد مطمئن هستم که این انگلهایی که از عراق به ایران صادر شدند از بیشرم ترین موجودات هستند.
شنبه 11 آذر 1391 - 12:45
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
PERSIANSPIDER - مشهد - ایران. بله جراحی اسلامی!! تا قیافه صد در صد با افکار مطابق!! سوسمار!!
شنبه 11 آذر 1391 - 13:09
Azadikhah - تكسل - هلند
چه جالب یکی‌از برادران دالتون داره زندانهای آمریکا رو با ایران مقایسه می‌کنه!ستار بهشتی‌ رو کشتند چی‌ شد؟ بعد میگند چرا به نمایندهای حقوق بشر ما رو به سازمان ملل راه ندادند مگر شما احمد شهید رو راه دادید؟!آخی چقدر دلسوز دانشجویان انگلیسی،ملت کانادا ،ملت مینمارهستند.اونوقت در زیر زمین وزارت کشور در سال ۸۸ چه بر سر ملت آوردند و ۱۸ تیر ۷۸ چه بر سر دانشجویان کوی دانشگاه آوردند!اعتراضات ۸۸ رو چه بر سر ملت آوردند و.. چقدر جمهوری اسلامی نگران مردم در دنیاست ولی‌ ملت خودشو به فجیع‌ترین وجه سرکوب میکنه!خیلی‌ دروغگو و عوام فریب تشریف دارید جناب لاریجانی!.
شنبه 11 آذر 1391 - 15:42
Bahman-BB - تهران - ایران
من از نزدیک با این شخص صحبت کرده ام. از فاصله یک متری از دهنش بوی دود و مواد میاد. بخاطر استفاده از مواد موهای دور لبهاش زرد و نارنجی رنگه!!!. وقتی برای مصاحبه میاد تو تلویزیون قیافش کاملا گریم میشه. من اینو وقتی فهمیدم که باهاش صحبت کردم.
شنبه 11 آذر 1391 - 18:02
shahab46 - هانوفر - المان
خیلی‌ پررویی پفیوز. معلومه پستان مادرت را گاز گرفتی‌
شنبه 11 آذر 1391 - 22:04
parastooeshge - توکیو - ژاپن
حقوق بشر به کنار زمین های چه شود
یکشنبه 12 آذر 1391 - 01:34
scarysoal.au - ملبورن - استرالیا
راست میگی حقوق بشر یعنی کمک به اسد وکشتارمردم سوریه توسط خامنه ای وپفیوزهای مثل برادران لاریجانی
یکشنبه 12 آذر 1391 - 06:16
bawafa1385 - هامبورگ - المان
anna123 اورنج کانتی . نازنین عزیز. شما که خانم بسیار روشنفکر بمعنی واقعی هستید بسیاری از فزمایشات شما منطقی و عین واقعیت است که تمام انها ریشه در سیستم حکومتی دارد. بدین معنی بعد از استقرار حکومت الله و اسلام ناب محمدی مسلما قانون و مقررات هم باید همانگونه وضع شود که کشور بر اساس ان اداره میشود. اما از اینکه میفرمائید زن در ایران یک کلفت است من فکر میکنم این نظریه شما مقداری با بی انصافی توام است. جان کلام را این اقای مباشر و مذافع حقوق بشر فرمودند مرد ها در ایران زن ذلیل هستند. دلیل ان هم بسیار واضع و روشن میباشد.زن در ایران بدلیل نوع تربیت مرد های ایرانی که با سنت و ابرو و حیثیت مرد همراه است همه گونه بی انصافی را بر روی مرد اعمال میکند بدون اینکه خود زن حایگاه مساوی بودن با مرد را داشته باشد. اگر خواستید بیشتر در این رابطه حرف خواهیم زد
یکشنبه 12 آذر 1391 - 20:25
sange_sabor - نامور - بلژیک
آخ که این برادران لاهیجانی چه جنایتهای بزرگی‌ به اسم خدا دارن می‌کنن قیافه این‌یکی که مثل لهٔ قورباغه شده حـ... مفتخور وووووو محتاد شوما باید تقاص خونه این جوانهایی رو که اعدام کردینو پس بدید پست فطرتها
‌سه شنبه 14 آذر 1391 - 00:22
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.