به خاطر دختر خاله ام ،خواهرم را با ۴ گلوله کشتم!

خبر قتل دختر جوانی در فردیس کرج ٢١ دی‌ماه امسال به مرکز فوریت‌های پلیسی ١١٠ اعلام شد.
ماجرای قتل دختر جوان در فردیس کرج
با حضور مأموران در محل وقوع قتل مشخص شد مقتول دختر ٢٦ساله‌ای است که با اصابت چهار گلوله به قتل رسیده است.در تحقیقات تکمیلی، مأموران به سراغ مادر مقتول رفتند که وی مدعی شد پسر ٢٨ساله‌ او، مرتکب قتل خواهرش شده است؛ همچنین معلوم شد متهم دخترخاله‌اش را نیز مجروح کرده اما دختر جوان پس از انتقال به بیمارستان زنده مانده است.
 
مادر مقتول در ادامه اظهاراتش به مأموران گفت: ساعتی قبل پسرم پس از ورود به خانه، با دیدن دخترخاله‌اش عصبانی شد و با خواهرش درگیری پیدا کرد، من توانستم پسرم را برای لحظاتی آرام کنم اما وی مجددا با اسلحه کلاشنیکف وارد خانه شد و پس از شلیک به سمت خواهر و دخترخاله‌اش فرار کرد.
کارآگاهان با توجه به اظهارات مادر مقتول، دستگیری متهم این پرونده را در دستور کار قرار دادند تا اینکه آنها صبح دو روز گذشته در حوالی میدان فلسطین تهران موفق به دستگیری عامل این جنایت شدند. با انتقال متهم ٢٨ساله این پرونده به دادسرای امور جنایی تهران، وی در مقابل سجاد منافی‌آذر، بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران لب به اعتراف گشود و درباره انگیزه قتل خواهرش به بازپرس گفت: دخترخاله من در شهر شهرت خوبی نداشت و من نیز دوست نداشتم وی با خانواده ما مخصوصا خواهرم رفت‌وآمد داشته باشد، روز وقوع قتل نیز بعد از اینکه متوجه حضور دخترخاله‌ام در منزلمان شدم، سریع خود را به آنجا رساندم؛ زمانی‌که به آنجا رسیدم، به علت مصرف مشروبات الکلی حالت طبیعی نداشتم و با اسلحه‌ای که همراهم بود، بازی می‌کردم که در یک لحظه تیری به سمت خواهرم شلیک شد، پس از آن نیز چون به اعصابم مسلط نبودم چند تیر دیگر به سمت خواهر و دخترخاله‌ام شلیک کردم و بعد از این ماجرا نیز به‌سرعت متواری شدم.
 
با اعتراف متهم این پرونده به قتل خواهرش و با توجه به اینکه قتل در فردیس کرج به وقوع پیوسته بود، پرونده متهم جوان با دستور سجاد منافی‌آذر، بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران به استان البرز ارجاع داده شد.
+18
رأی دهید
-14

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۶
  azadeh11 - آمستردام، هلند

  بدبخت به این دختر که هم در زندان خانه بود و هم در زندان بیرون،،کی‌ این‌ها می‌فهمند که یک دختر یا زن یا خواهر مال اینها نیست ،،اینها هم مثل آنها ازداند که تصمیم بگیرند...
  4
  60
  ‌چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۷:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  amirHassna - سیدنی، استرالیا

  ملت بی اعصاب و به نوعی دیوانه از فشارهای مملکت.
  4
  50
  ‌چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۷:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  londonlondon - لندن، انگلستان

  چند روز بعد ....مادر رضایت داد و پسر آزاد شد
  6
  37
  ‌چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  عموعقلی - پاریس، فرانسه

  مشروب خورده با اسلحه هم داشته بازی میکرده دختر خاله ناکس هم اونجا بوده یک تیر در میره میخوره به خواهرش تیر پدر سوخته ولی نمیدونم چرا بجای دختر خاله بدنام خواهرش میمیره وبعد مجور میشه چند تا تیر دیگه هم خودش شلیک کنه همینجوری از روی عصبانیت بابا جان یک داستانی درست میکردی که اول خودت باور کنی این دادستان بدبخت چطوری این داستان رو باور کنه اخه
  6
  34
  ‌چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  Shah . Cardiff - کاردیف، انگلستان

  کسی از آقای قاتل نپرسیده اسلحه کلاشینکف رو از کجا آوردی . ببخشید یادم نبود کلاش اسلحه سازمانی بسیج است .آقا بسیجی بوده و در ماموریت و پرونده بسته شود.
  5
  37
  ‌چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران
  دختر خاله ات سابقه خوبی نداشته بعد جناب آلو مست و پاتیل با اسلحه چکار میکردی؟ شرط می بندم عضو بسیج بوده، کلاشینکوف اسلحه سازمانی بسیج و سپاه هستش و دسترسی به اسلحه هم داشته وگرنه آبنبات نیست که هر کسی بتونه کلاشینکوف داشته باشه
  4
  13
  ‌چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  دیرین - دیرین - دبی، امارات متحده عربی
  کثافت چطور تو هر هرروز مست و پاتیل میشدی شهرتت تو شهر و فامیل خوب بوده اونوقت اون دختر بدبخت تو شهر بدنام بوده؟؟
  0
  3
  ‌پنجشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.