در واکنش به سخنان مایلی کهن , قلعه‌نویی:‌ حرف‌های من چه ربطی به ایشان دارد!

سرمربی تیم فوتبال استقلال در واکنش به اظهارات محمد مایلی کهن گفت: من اگر صحبتی در مورد ورود غیرفوتبالی کردم، چه ربطی به ایشان دارد که پاسخ می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری فارس، امیرقلعه‌نویی در پایان کنفرانس مطبوعاتی قبل از دیدار استقلال مقابل فولاد در جمع خبرنگاران و دوربین‌های تلویزیونی در مورد اینکه آیا نیم فصل به اردو می‌روند گفت: با وضعیتی که سازمان لیگ دارد و قرار است جام حذفی برگزار شود اردوی ما کنسل شده است به همین خاطر به اردو نمی‌رویم.

وی افزود: متأسفانه امسال مشکلات مالی داشتیم. کادر پزشکی ما بسیار مظلوم هستند. بازیکنان ما تا به اینجا 30درصداز پول‌های خود را دریافت کرده‌اند، انشاءالله در دور جدید پرداخت قراردادها کادر پزشکی هم به حق خود برسد.

قلعه‌نویی در مورد اینکه گفته می‌شود جانواریو می‌ترسد عمل کند اظهار داشت: از این موضوع اطلاعی ندارم اما طبیعتا ما در مورد این مسئله تصمیم گیری می‌کنیم و اگر بازیکن نیاز به عمل داشته باشد باید این کار را انجام دهیم.

سرمربی استقلال در مورد جذب عباس محمدرضایی و اینکه آیا بازیکن دیگری خریداری خواهند کرد عنوان کرد: من هنوز خبر ندارم محمد رضایی جذب شده یا نه. اگر به من باشد دوست دارم هر 7 نفری که می توان در فصل نقل و انتقال جذب کرد را خریداری کنیم اما باید فتح الله زاده از مسافرت بازگردد و جلسه ای در مورد این مسئله به جمع‌بندی برسیم.

 

وی در پاسخ به این سوال که محمود یاوری اعلام کرده استقلال و پرسپولیس پیشنهاد دهند تا بازیکنان مورد نظرشان را بسازیم، گفت: دست یاوری درد نکند. یاوری پدر فوتبال ایران است، او افراد زیادی را به فوتبال ایران تحویل داده و من در مورد او هیچ حرفی نمی‌زنم.

سرمربی استقلال در مورد اینکه گفته می‌شود ابراهیم قاسمپور به خاطر مذاکره استقلالی‌ها با رضا عنایتی ناراحت است، اظهار داشت: من همین الان در مورد این مسئله با قاسمپور صحبت کردم. بسیاری از باشگاه‌ها با بازیکنان ما مذاکره کردند و ما این اجازه را به آنها دادیم. وقتی نقل و انتقالات نیم فصل را قرار دادیم باشگاه‌ها نمی‌توانند بدون مذاکره بازیکنی را جذب کنند. ما همیشه اصول معرفتی و اخلاقی را رعایت کردیم و هیچ گاه کاری برخلاف قانون انجام ندادیم.

وی در مورد اینکه قاسمپور اعتقاد داشته مطرح شدن این بحث باعث برهم خوردن تمرکز عنایتی شده، گفت: من همین الان با قاسمپور صحبت کردم. وی گفت چنین حرفی نزده است. خیلی از تیم‌ها با بازیکنان ما صحبت کرده‌اند یکی از تیم‌ها با امین منوچهری صحبت کرده بود و او در بازی توپ را در سه قدمی به بیرون زد. من نمی‌توانم بگویم فقط با منوچهری مذاکره شده است. او تمرکز نداشته و توپ را بیرون زده است.

قاسمپور از دوستان خوب من است. من یکی از علاقمندان بازی او بوده‌ام و خوشبختانه رابطه خوبی با هم داشتیم.

وی در مورد اینکه مایلی کهن نسبت به صحبت‌های او مبنی بر حضور غیرفوتبالی‌ها معترض شده است تصریح کرد: همه چیز را مردم باید قضاوت کنند. من اگر صحبتی انجام دادم نمی‌دانم چه ربطی به ایشان داشته است. باز من در هر صورت اعتقاد دارم فوتبال باید دست فوتبالی‌ها باشد.

قلعه نویی در مورد اینکه مایلی کهن گفته خانه ای در انزلی دارم که اگر لابی داشت می‌توانست آن را بسازد عنوان کرد: این مسئله هم به من ربطی ندارد که بخواهم اظهارنظر کنم. ما خودمان به اندازه کافی گرفتاری داریم. به نظر من فوتبالی ها باید احترام یکدیگر را داشته باشند و معتقدم فوتبال باید دست فوتبالی ها باشد.

وی در مورد اینکه مایلی کهن اعلام کرده بود او توسط همین غیرفوتبالی ها سرمربی شده است گفت: شاید هم چنین موضوعی وجود داشته که من از آن خبر ندارم.

+37
رأی دهید
-32

پردلان - نیس - فرانسه
جالب که هنوز چهره کثیفی همچون مایلی کهن در فوتبال حضور داره.. مگه یادمون رفته اون موقعه ائی که سرمربی تیم ملی شده بود... ملت های بزرگ حافظه تاریخی بزرگی دارن و ملت های کوچک فراموش کارند...
‌چهارشنبه 8 آذر 1391 - 06:08
hallaj - شیراز - ایران
درود بر قلعه نویی مرد که هم مربی است هم مودب
‌چهارشنبه 8 آذر 1391 - 07:33
piki82 - تورین - ایتالیا
این مایلی کلنگ هرچیش بد باشه....خوب قلعه مرغی رو قهوه ای میکنه !! جوابی نداری بده..میگه حرفهای من به اون چه ربطی داره ! پس حرفهای تو به کی ربط داره مردک شارلاتان ???? مگه جز با لابی گری به اینجا میرسیدی که الان از غیر فوتبالی ها ایراد میگیری ??? چیه پارتی هات کم شدن ???
‌چهارشنبه 8 آذر 1391 - 19:07
massoudoslo - اسلو - نروژ
آقای مایلی کهن واقعا دیگه آخرشه ! این بشر چی میخاد و چی اذیتش میکنه و چه حرف حسابی داره که به درد مردم میخوره !؟ بشین سر جات پدر جان کارت رو خوب انجام بده تا ایرانی ها هم ببینند و از روی کارت در مورد حرفت قضاوت کنند . خب پیر شده تو که فقط یه مربی فوتبالی یعنی ولی اینقدری که حرف میزنی و گیر میدی انگار که کتاب مقدس بهت نازل شده و از همه طلبکاری !! یعنی چی مربی اینطوری دیگه ندیده بودیم هر چند هفته در میون این بشر روی خبر هاست .
‌چهارشنبه 8 آذر 1391 - 19:51
parsm - دانمارک - کپنهاک
piki82 - تورین - ایتالیا. آقای لنگی معلومه که باید از ژنرال بد بگید چون اونقدر تو زمین بازی نقره داغتون کرده که مجبورید خارج از زمین فوتبال فقط فحاشی کنید هیچوقت فکر کردید موفقیت مستمر فقط با تلاش بدست میاد نه حرف مفت، اگه رانت یا شانس مطرح باشه ۱-۲ بار ممکنه نه همیشه درود بر امیر خان لنگ سوراخ کن
‌پنجشنبه 9 آذر 1391 - 00:39
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.