۷۰ سالگی جیمی هندریکس، نابغه‌ای عالم راک

۲۷ نوامبر ۲۰۱۲ مصادف است با هفتادمین سالگرد تولد جیمی هندریکس، نابغه بزرگ عالم راک که علیرغم انتشار تنها سه آلبوم رد پایی عمیق از خود در دنیای موسیقی به جای گذاشته است.

برای دیدن تصاویر کامل این گزارش , بر روی عکس زیر کلیک کنید

+87
رأی دهید
-13

feminism - لندن - انگلستان
یکی از نابغه ها و بهترین ها. افسوس که در جوانی درگذشت . یادش شاد و زادروزش گرامی باد.
‌سه شنبه 7 آذر 1391 - 15:28
marius111 - بو خارست - روماني
جالب تو یکی از هتلهای انگلیس و بدست انگلیسیها کشته شد و با شراب قرمز
‌سه شنبه 7 آذر 1391 - 16:29
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
دنیای دیگری بود روند موزیک در دهه ی ۷۰ جیم موریسون ..جانیس چاپلین..مودی بلوز.و جیمی هندریکس..و تعداد زیادی که خاطره بر جای گذاشتند!!
‌سه شنبه 7 آذر 1391 - 18:36
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
marius111 - بو خارست - رومانی. افسانه نبافید!!!!! جیمی هندریکس ...جیم موریسون از گروه دورز..و جانیس چاپلین هر سه‌ در ۲۷ سالگی با اثر مواد مخدّر فوت کردند!!!انگلیس پشت پرپاگاند در مورد خمینی صد پدر بود که آنجا صرف ندارد چیزی بگوئید!!!
‌سه شنبه 7 آذر 1391 - 18:41
feminism - لندن - انگلستان
marius111 / لطفأ منبع اطلاعاتتون رو هم بیان کنید !!!! بدست انگلیسیها کشته شد !!! مگر مجبورتون کردن که سخنان بی ربط و بی جا بگوئید !!!!! حتی کالبد شکافی هم مقدار کمی الکل در بدن او به ثبت رسانده اند حالا شما آمده میگویید که با شراب قرمز کشته شده !!!!!!! اگر هنر سخن گفتن نداری حداقل استعداد خاموش ماندن داشته باش. امروز و فرداست که بگوئید یاسر عرفات هم بدست انگلیسیها با شیاف وحدت به شهادت رسید!!!!!!!!!!!!
‌سه شنبه 7 آذر 1391 - 21:38
mehrvaz - استکهلم - سوید
به به
‌چهارشنبه 8 آذر 1391 - 11:53
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
feminism - لندن - انگلستان. دوست گرامی‌ تازگیها حس کرده ام تعدادی مثل آن شریعتی از دانمارک!!!!!! با مژگان جان----مهربانی..و و--- سعی‌ دارند تو را در معذور اخلاقی‌ قرار دهند تا از نقد این دین خونین فاصله بگیری!!!! میدانم آنقدر باهوش هستی‌ که در دام نیوفتی!!!
‌چهارشنبه 8 آذر 1391 - 12:18
feminism - لندن - انگلستان
ARTEMIS SW / آرتمیس گرامی ممنون از اینکه اشاره ای به این مطلب نمودی ولی این را بدان که هیچ فرد و هیچ قدرتی نمیتواند مرا از گفتن و باز گفتنِ جنایات ، وحشی گری ، بربریت و خونخواری این دینِ پائین تنه ای نکبت بار، باز دارد. هرگز. اگر هم مهربانی باشد آن را مدیونِ دوری گزیدن و گریزان شدن از این دین و خدای قلابی هستم.
‌چهارشنبه 8 آذر 1391 - 18:13
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.