تمرین دوومیدانی‌کار المپیکی ایران در گل‌ و‌ لای , پرتاب در باتلاق!

ملی‌پوش پرتاب چکش ایران به دلیل نبود امکانات در وضعیت نامناسبی مشغول تمرین است.

 

به گزارش خبرگزاری فارس، در ورزش ایران دوومیدانی یکی از رشته های موفق در چند سال گذشته بوده است و مدال نقره احسان حدادی در المپیک 2012 لندن هم آخرین مورد آن بود، اما این رشته از امکانات چندان خوبی برخوردار نیست و این موضوع در مورد رشته‌های پرتابی به دلیل شرایطی که دارد، بیشتر صدق می‌کند.

کاوه موسوی که نفر اول رشته پرتاب چکش ایران محسوب می‌شود و در المپیک لندن هم به عنوان نماینده ایران حضور داشت، این روزها به دلیل نبود امکانات، در وضعیت نه چندان مطلوبی تمرینات خود را پیگیری می‌کند.

او که مدتی است برای حضور در مسابقات غرب آسیا تمرین می‌کند، اردوی آماده سازی خود را در ارومیه آغاز کرده و به هیچ عنوان از محل تمرین خود رضایت ندارد و با مشکلاتی روبرو است.

 

موسوی در مورد محل تمرین خود می‌گوید: مکانی که تمرین می کنم تنها محل تمرینی در ارومیه است که آن وضعیت بسیار بدی دارد و در ضمن اداره کل تربیت بدنی نیز نیمی از آن را گرفته است.

 
 

وی که در المپیک 2012 لندن نماینده پرتاب چکش ایران بود،ادامه داد: تمرینی که در زمین مناسب 40 دقیقه طول می‌کشد در این محل که تمام گل و لای است یک ساعت و نیم طول می‌کشد و باید نیمی از وقت خود را برای تمیز کردن گل‌ و لایی که به کفشم و وزنه چسبیده است، بگذارم. از سوی دیگر باید دایره پرتاب هم پاک شود، چون در صورت خیس یا لغزنده بودن نمی‌توان پرتاب مناسبی انجام داد.

موسوی در مورد حصار دایره پرتاب نیز گفت: تورهای دور دایره پرتاب نیز وضعیت مناسبی ندارند و فرسوده شده‌اند. اکثر قسمت‌های پاره شده‌اند و اگر یکی از پرتاب‌ها به آن گیر کند، دچار مشکلات زیادی می‌شوم.

+50
رأی دهید
-23

PERSIANSPIDER - مشهد - ایران
اگه براش امکانات بذارند میشه همون فوتبالیست‌های تیم ملی‌ انگیزشو از دست میده،من فکر می‌کنم اگه ورزشکارامونو گشنه نگاه داریم بیشتر میدوند و مدال میگیرند.از رو تجربه میگم،بهش پول بدن دیگه به هر چی‌ که خواسته رسیده میره ماشین می‌گیره راه می‌افته تو اون جردن دنبال سوژه
‌سه شنبه 7 آذر 1391 - 10:17
farzaD145 - شیراز - ایران
چی میگی کاوه جان دولت اگه پول داشت برای تو زمین مناسب درست کنه که میرفت تو فلسطین این کار رو میکرد
‌سه شنبه 7 آذر 1391 - 11:27
romano - تهران - ایران
هی تو که تو اروپا غلیونت دستته ادای فرهیخته‌ها رو برای مردم پشت کامپیوتر در میاری و از خوب و بد مردم مستحق فحاشی و ترور شخصیتته مردم ایران اینطوری سخت کوشی می‌کنند و با نصف نفرات (فقط مردها) رتبه 17 المپیک رو با دلار 3000 تومن بدست میارن. تو مملکتی که بالاترین آمار اعتیاد در جهان مورد حمایت دولتی وجود داره. این مردم اینن من بهشون افتخار می‌کنم و همیشه تو روت وای می‌ستم میدونم حرف اولت اینجا بازهم گریه و نق نق و پول به حزب الله و فلسطین و این جفنگیاته ولی حساب مردم جداست و این مردم خیلی بزرگن و از کوره دهاتش تا بهترین جای شهرش گوشواره گوش ما هستن پس جانم فدای همشون چون بدون این مردم من ملیت و هیچ چیز که باعث فخرم بشه ندارم نه کسی منو چینی حساب می‌کنه نه اروپایی ولی ایرانی هستم و خوبشم هستم و 6 دین دارم چند زبون از سفید وبور تا سیه چرده دارم ازعاشق دارم تا زاری دارم از بخشی دارم تا درویش اهل حق سنندجی دارم از کویر دارم تا جنگلهای شمال دارم از خلیج فارس دارم تا ایلگلی و نقش جهان و نقش رستم ابیانه اینه به خودم می‌بالم.
‌سه شنبه 7 آذر 1391 - 11:52
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.