تصاویری قدیمی از محمدرضا پهلوی و فرح دیبا به همراه خانواده سلطنتی هلند

در این عکس از اول ملکه الیزابت انگلیس و بعد  فرح پهلوی و در آخر پرنسس بیاتریکس ( دختر ملکه یولیانا ) هلند هستند.

اینجا جلوی درب هتل آمستل آمستردام است. طبق سنت هر ملکه همراه یک شخصیت دیگر است.

محمدرضا شاه پهلوی با ملکه یولیانا و همسرش پرنس برنارد در بالکن معروف میدان دام آمستردام

محمدرضاشاه پهلوی و فرح دیبا و ملکه هلند ( یولیانا ) و همسرش پرنس برنارد و دخترش پرنسس بیاتریکس

محمدرضاشاه پهلوی و ملکه هلند ( یولیانا )

محمدرضاشاه پهلوی ، پرنس برنارد ، ملکه یولیانا

   از راست فرح پهلوی , محمدرضا شاه پهلوی  و همسر ملکه هلند پرنس برنارد

فرح پهلوی و پشت سرش پرنسس بیاتریکس ( ملکه کنونی هلند )

+911
رأی دهید
-295

REZGAR - لینشوپینگ - سوئد
یاد و خاطره شما بزرگواران گرامی باد. لعنت بر انکسانی که به شما شاه و شاه بانو ایران خیانت کردند. امیدوارم هر چه زودتر اخونهای کلاش حاکم در ایران عزیزمان نابود گردند. همینطور شاه بانو فرح بزرگوار همراه با خانواده عزیز و محترمشان بخصوص ولیعهد عزیز رضا پهلوی را در ایران زیارت کنیم!
یکشنبه 5 آذر 1391 - 19:11
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
مهین دوست ترین باشخصیت ترین , خانم ترین , پاکترین , مهربانترین , نجیب ترین و خوش لباس ترین ؛ خوش هیکل ترین فرست لیدی زمان خودش. البته قدر زر زرگر شناسد قدر گوهر مشتری , امت اسلام لیاقتشون زن اوس محمود , خجسته قلنبه است که از بی ریختی ممنوع التصویر شده.
یکشنبه 5 آذر 1391 - 19:21
antikaselis - اصفهان - ایران
حالم بهم خورد.چقدر اینان دزدی کردند و بر مردم سوار شدند.همین ملعون بود که در یک ساعت بحرین را از دست داد.لعنت بر او و پدرش و نوادگانش.
یکشنبه 5 آذر 1391 - 19:26
perser68 - فلوریدا - امریکا
نمی‌خوام باور کنم!اینهمه زیبایی‌ و ابهّت رو با یه مشت دزد روانی قاتل آدم کش عوض کردیم!!!فرح جان هر جا که هست زنده و سلامت باشه تا با هم مرگ جمهوری جهنمی اسلامی رو تو ایران جشن بگیریم.جیره بگیران مزدور سادیسمی خاموش!
یکشنبه 5 آذر 1391 - 19:26
barzani - كريستيانساند - نروژ
فرق شاه ایران با اوناى دیگه این که او ستمکار قاتل دزد خونخوار و جنایتکار بود
یکشنبه 5 آذر 1391 - 19:29
baharmazaheri - عجمان - دبي
هلند لیاقت داره مردم بیقرار نیستند مثل ایرانی‌ که پادشاه به سلیقه خودش به بهترین شکل پیشرفت ایران و اعتبار ملت رو با سرعت پیش برد هنوز ملکه هلند هست آرام و قانع هستند هلندی‌ها ،،،،متأسفم که به امروز افتاد دیم
یکشنبه 5 آذر 1391 - 19:34
farhang-holland - آرنهم - هلند
درود به روان پاک پادشاه فقید که ایران و ایرانی را به بالاترین درجات ممکن در نزد دیگر کشورها رساند و لعنت به تمامی کسانی که مرگ بر شاه به زبان آوردند امیدوارم اگر در ایران هستند آخوندهای شپشو روز به روز بیشتر بزنند تو سرشون اگر هم خارج از ایرانند همیشه دربدر باشند که سزای آدمهای نمک نشناس جز این نیست
یکشنبه 5 آذر 1391 - 19:36
morgan123 - واشنگتن - امریکا
شاه پرستان الآن وقتشه بفرمایید چاپلوسی کنید !!!
یکشنبه 5 آذر 1391 - 19:41
ARIA_JAPAN - توکیو - ژاپن
بابا لیاقت ایران آخونده نه پادشاه. برای ایران پادشاه هنوز زوده .آخونده پنج زار یی می‌خواد .با توسری
یکشنبه 5 آذر 1391 - 19:51
karkas - اصفهان - ایران
کسانی‌ که آخوندو همراهی کردن تو شورش ۵۷ چوبشو خوردند.................از منافق گرفت.....تا گدا ملی‌
یکشنبه 5 آذر 1391 - 20:13
mamal amrikai - دانکرک - فرانسه
. روزی ز سر سنگ عقابی به هوا خاست. واندر طلب طعمه پر و بال بیاراست. بر راستی بال نظر کرد و چنین گفت:. «امروز همه روی زمین زیر پر ماست،. بـر اوج فلک چون بپرم -از نظـر تــیز-. می‌بینم اگر ذره‌ای اندر ته دریاست. گر بر سر خـاشاک یکی پشّه بجنبد. جنبیدن آن پشّه عیان در نظر ماست.». بسیار منی کـرد و ز تقدیر نترسید. بنگر که از این چرخ جفا پیشه چه برخاست:. ناگـه ز کـمینگاه، یکی سـخت کمانی،. تیری ز قضا و قدر انداخت بر او راست،. بـر بـال عـقاب آمـد آن تیر جـگر دوز. وز ابر مر او را بسوی خاک فرو کاست،. بر خـاک بیفتاد و بغلـتید چو ماهی. وانگاه پر خویش گشاد از چپ و از راست،. گفتا: «عجب است! این که ز چوب است و ز آهن!. این تیزی و تندیّ و پریدنش کجا خاست؟!».
یکشنبه 5 آذر 1391 - 20:53
mamal amrikai - دانکرک - فرانسه
ادامه...... چون نیک نگه کرد و پر خویش بر او دید. گفتا: «ز که نالیم که از ماست که بر ماست.».
یکشنبه 5 آذر 1391 - 20:56
compatriot - تورنتو - کانادا
خانواده سلطنتی ایران یه سر و گردن از همه پرنس و پرنسسها سرتند. آی‌ تًف به این روزگار نابکار. پاینده ایران.
یکشنبه 5 آذر 1391 - 22:29
Caroline - تهران - ایران
اه و نفرین شاه که الان ما این وضع رو داریم. ..... اه اون ، دامت ملت رو گرفته !!! نفرین بر پدر و مادرانمان که این روز رو برامون درست کردن..... که از کوچک ترین ازادى برخوردار نیستیم .....
یکشنبه 5 آذر 1391 - 21:54
IRAN+ISRAEL+USA 4EVER - مونیخ - آلمان
چه شکوه و عظمتی‌، درود بر خاندان پهلوی که از سر این ملت خرافاتی و نمک نشناس چند شماره بزرگ بودند، ملتی که دنبال خره دجال خمینی هندی زاده بیسواد و مشتی اراذل اوباش فاشیست- کمونیست- استالینیستی مثل حزب خائن توده‌ و بقیه آشغال‌های دیگر راه افتاد و زندگی‌ خود و چند نسل بعد از خود را به تباهی کشانید.
یکشنبه 5 آذر 1391 - 21:57
باريك بين - تهران - ایران
الان دوباره این شاه اللهی ها و شعبون بیمخ های عرق سگی خور می یان و خودشون رو می ترکونند. خدا رحم کنه. من فقط یک سوالی واسم پیش میاد و اون اینه که هدف از گذاشتن این عکسهای نخنما و زوار دررفته چیه؟ میخواین یگین شاه و فرح ادمهای بزرگی بودند؟ من فکر نمی کنم اگر بودند چرا الان ملکه ویکتوریا و یا ملکه هلند و غیره دعوتشون نمی کنند و باهاشون دیدار نمی کنند. مشخصا اگر اونها رو تحویل میگرفتند به خاطر شرایط زمانی و مکانی خودش بوده. بخاطر مردمی بوده که اونها بهشون حکومت میکردند. اصولا حاکمان به خودی خود که ارزشی ندارند و ارزش خودشون رو از مردم و کشوری که بهش حکومت می کنند بدست میارند. پس اینقدر مردم رو فریب ندین. یکعده که نوکری شاه و رعیت بودن توی خونشون هست. به عنوان مثال همین شاه اللهی هایی که دوست دارند نوکری کنند و اینجا رو الان کامنت بارون میکنند.
یکشنبه 5 آذر 1391 - 23:01
ukguy4u - لندن - بریتانیا
هر کسی که چشم دیدن شاه و خاندان سلطنتی رو نداره میتونه بره و بمیره!
دوشنبه 6 آذر 1391 - 01:00
reza the persian - لیدز - انگلستان
جاوید شاه
دوشنبه 6 آذر 1391 - 01:15
mashady - منچستر - انگليس
هیچوقت نشد ما این فرح رو کنار شاه بی‌ غیرت ببینیم با همه بوده الا ممد دماغ پهلوی !!
دوشنبه 6 آذر 1391 - 02:14
proud to be an iranian - اصفهان - ایران
باریک بین - تهران - ایران کامنت با فکر ، قشنگی‌ گذاشتی‌،
دوشنبه 6 آذر 1391 - 03:43
asal55290 - مشهد - ایران
خدا همه رفتگان رو بیامرزه روحشان شاد ...از ukهمئخواهش میکنم عکسهای محرومان ودر گذشتگان رو نذاره چون بعضیی ها مثل antikaselisاز اصفهان اصلا جنبه ندارن اقای محترم تو اگه معتقد به مسلک خودت هستی پشت سر مرده نباید حرف بزنی ....
دوشنبه 6 آذر 1391 - 06:47
m.es.n - ابهر - ایران
ﺑﺎﺭﻳﻚ ﺑﻴﻦ - ﺗﻬﺮﺍﻥ - ﺍﯾﺮﺍﻥ. واقعا راست میگی اکثریت جامعه مثل همین شاه پرستها بیسواد هستن
دوشنبه 6 آذر 1391 - 08:23
hana257 - تهران - ایران
اوناییکه میگن شاه دزد و ظالم بوده در نظر داشته باشند از زمان اکتشاف نفت در ایران در دوره ناصر الدین شاه تا سال 57 در حدود 140میلیارد دلار بوده که حدود 113میلیارد دلارش سال 52 تا 57 بوده و در این چند سال و حتی قبل از آن چه ساخت و سازهای عظیمی از راه آهن و جاده و پل گرفته تا بیمارستان و دانشگاه و غیره و خرید هواپیمای مسافربری و جنگی و .. با این پولها انجام شد و از سال 57 تا الان چیزی حدود 900 میلیارد دلار نفت فروخته شد و اوضاع کشور و مردم هم اینگونه هست حالا کی دزده؟
دوشنبه 6 آذر 1391 - 08:44
saman sepehr - لوییزیانا - آمریکا
نهایت اکرام و احترام از طرف سران و بزرگان اکثر کشورهای جهان به این خانواده سلطنتی بر کسی‌ پوشیده نیست.البته تا قبل از ۲۶ دی‌ ۵۷.بعد از این تاریخ....!. به قذافی هم خیلی‌‌ها احترام میگذاشتند. حالا بر فرض که تمام مردم ایران به این خاندان بد کردند.سران و اشراف سایر کشورها (غیر از سادات)که طرف دیگه پشت بام بودند.چرا اشراف و سران همین کشورهای بالا رغبت نمی‌کردند به آنها پناه بدهند؟ویدئو از تهران تا قاهره که از همه دم دست تر هست. راوی وقایع هم شخص فرح.
دوشنبه 6 آذر 1391 - 09:32
morid - بوشهر - ایران
دیگه از شاه و فرح بدگویی نکنید.بزارید این چند عدد پیرمرد و پیرزن بجامانده از اون تاریخ این دم آخر با دیدن عکسها خوش بحالشون بشه!!گناه دارند،نکنین همچین!!
دوشنبه 6 آذر 1391 - 11:42
madjid aramesh - پاریس - فرانسه
antikaselis - اصفهان - ایرانmashady - منچستر - انگلیس. دوستان عزیز مدتی بود کم کامنت میزاشتید نگران شده بودم گفتم بکنه خدا نکرده کسالت دارین که منم خوشبختانه به لطف امامان سیزدهم و چهادهم کسالتی ندارین شاید دست جمعی به سفر حج مشرف شدن حالا که به سلامتی برگشتین میخاستم ازتون تقاضا کنم نظرتون رو راجع به تاپیکهایی که در مورد قتل ستار بهشتی یا بی خانمانی زلزله زدگان آذربایجان در سرما یا کمک ٤٠ میلیون دلاری به لبنان بیان کنید که همگی
دوشنبه 6 آذر 1391 - 11:52
madjid aramesh - پاریس - فرانسه
m.es.n - ابهر - ایران. اره اکثر جامعه بی سوادن ولی دیدیم اون با سوادش روشنفکرش و دانشجوش که اومدن ان قلاب کردن چه گلی به سر کشور زدن .
دوشنبه 6 آذر 1391 - 12:03
madjid aramesh - پاریس - فرانسه
باریک بین - تهران - ایران. میخواین یگین شاه و فرح ادمهای بزرگی بودند؟ من فکر نمی کنم اگر بودند چرا الان ملکه ویکتوریا و یا ملکه هلند و غیره دعوتشون نمی کنند و باهاشون دیدار نمی کنند. مشخصا اگر اونها رو تحویل میگرفتند به خاطر شرایط زمانی و مکانی خودش بوده. بخاطر مردمی بوده که اونها بهشون حکومت میکردند. اصولا حاکمان به خودی خود که ارزشی ندارند و ارزش خودشون رو از مردم و کشوری که بهش حکومت می کنند بدست میارند.طبق گفته خودتون من هم برام یک سوال پیش میاد اگر حاکمین ارزششون رو از ملتی که بهشون حکومت میکنن میگیرن چرا الان کسی به سران ایران محل نمیزاره؟یعنی ارزش ملت ایران پایین اومده که برای سران ایران ارزش قایل نیستن اگر اینطور هست کی مقصر هست؟ اگر هم اون زمان ملت ایران ارزش داشت که به سران احترام بزارن از زحمات کی بود؟
دوشنبه 6 آذر 1391 - 12:20
delmorde - یوتوبوری - سوئد
Royan - کالیفرنیا - آمریکا من متاسفم بوضع کنونی ایران که توسط مشتی روضه خوان اداره میشه اما ناگفته نمانه که شاه هم در این جریان مقصر اصلی بود. اول اینکه به اخوندها میدان داده بود دوم حود از اخوندها وحشت داشت بهمین دلایل نمی گذاشت مردم بخوبی اینها را بشناسند در نتیجه ملت اگاهی کافی از این جماعت نداشتند انهایی هم که داشتند نمیتوانستند ملت را روشن کنند. نباید مقصر را ملت بدانید بلکه خود خانواده سلطنتی اخوند پرور بود. دیگر اینکه شما لطفا عاقلانه قضاوت کنید شاه را با پادشاهان دیگر که حکومتی تشریفاتی دارند و در امورسیاسی و نظامی کشورشان هیچ دخالتی ندارند مقایسه نکنید اگر شاه هم سلطنت خود را می کرد درقلب ملت عزیز باقی میماند من خود مشروطهخواه هستم.
دوشنبه 6 آذر 1391 - 13:00
باريك بين - تهران - ایران
madjid aramesh - پاریس - فرانسه-سوال خوبی کردی دوست من. اگر کامنت من رو درست بخونی من علاوه بر ملت، مملکتی رو هم که حاکمان بر اون حکومت می کنند رو هم ذکر کردم. در رابطه با ملت من عقیده دارم که متاسفانه در حال حاضر مردم ایران دچار یک پست رفت فرهنگی شدید هستند که می تونه دلایل مختلفی داشته باشه شاید یکی از اون دلایل هم دولتی باشه ولی دلایل بسیار دیگری هم داره که به حکومت برنمیگرده. به عنوان مثال اگر ما مردمی بودیم که با هم متحد بودیم هیچگاه قدرتهای دیگر جهت امتیاز گیری از دولتمردانمان اقدام به تحریک من و شما برای انجام راهپیمایی نمی کردند. پس در جواب شما باید بگم که اولا مردم ما از نظر فرهنگی دچار نوعی ویرانی شدند. در رابطه با مملکت و شرایط زمانی و مکانی هم باید به این نکته توجه کرد که در زمان شاه مملکت ما در بسیاری از مثال به صورت مستقل تصمیم گیری نمی کرد و باید در راستای سیاستهای امریکا حرکت میکرد. شاید از تاثیر مردم مهمتر این مسئله باشه که در حال حاضر دولتمردان ایران چندان تمایلی به پیروی از سیاستهای غرب و به خصوص امریکا ندارند. مسئله انرژی هسته ای یکی از این موارد هست.
دوشنبه 6 آذر 1391 - 14:08
باريك بين - تهران - ایران
madjid aramesh - پاریس - فرانسه- ادامه کامنت- اگر بخواهیم مثل شما قضاوت کنیم باید بگیم که کشورهایی نظیر عربستان، قطر، امارات و بسیاری دیگر از کشور های عربی کشورهای پیشرفته ای هستند و دیگر کشورهای غربی دارند تحویلشون میگیرند در صورتیکه شما بهتر از من میدونید که این کشورهای در صورتیکه کوچکترین نافرمانی از امریکا داشته باشند به وضعی بسیار بدتر از ایران دچار خواهند شد. در پایان به این مسئله اشاره کنم که اگر شاه ادم بزرگی بود و ایران رو واقعا اباد کرده بود نباید با رفتنش این ابادانی هم میرفت. همه میدونند که در اون زمان ما تنها مصرف کننده تکنولوژی غربی بودیم و حتی قابلیت تولید یک پیچ گوشتی رو به صورت داخلی نداشتیم. در حالی که الان خیلی از کالاها در ایران تولید میشن. البته به دلایل تحریم ها هست که کشور تحت فشاره وگرنه الان به مراتب اوضاع بهتر از زمان شاه بود. ولی این رو بدون حاکمی بزرگه که کشورش رو به صورت پایدار بسازه نه مقطعی و زودگذر. در ضمن من منظورم این نبود که الان حاکمان خوب هستند یا بد. من فقط از این یاد کردنهایی که دوزار هم نمی ارزه بدم میاد. امیدوارم جوابت رو داده باشم. موفق باشی.
دوشنبه 6 آذر 1391 - 14:09
pink panther - ابیجان - ساحل عاج
آقای اصفهان:‌ای کاش می‌تونستم حرف زدن رو یادت بدم.برو دهانت رو آب بکش.به شهنشه هم توهین نکن.چون در حد و اندازه ایی نیستی‌ که بخوای حرف بزنی‌
دوشنبه 6 آذر 1391 - 14:33
madjid aramesh - پاریس - فرانسه
morid - بوشهر - ایران. مدتی بود کم کامنت میزاشتید نگران شده بودم گفتم بکنه خدا نکرده کسالت دارین که منم خوشبختانه به لطف امامان سیزدهم و چهادهم کسالتی ندارین شاید دست جمعی به سفر حج مشرف شدن حالا که به سلامتی برگشتین میخاستم ازتون تقاضا کنم نظرتون رو راجع به تاپیکهایی که در مورد قتل ستار بهشتی یا بی خانمانی زلزله زدگان آذربایجان در سرما یا کمک ٤٠ میلیون دلاری به لبنان بیان کنید که همگی .
دوشنبه 6 آذر 1391 - 14:44
Artosh - تهران - ایران
:( آخه چرا.... ما این بودیم و الان چی شدیم..
دوشنبه 6 آذر 1391 - 15:14
Kamran631 - لیون - فرانسه
اریک بین - تهران - ایران- اتفاقا خانواده‌های سلطنتی اروپا شهبانو فرح رو مراتب دعوت میکنند، آخرین نمونه ش عروسی‌ پادشاه موناکو بود، و یا ملکه اسپانیا سوفی که خیلی‌ با فرح پهلوی دوست هست. در فرانسه هم چندین بار تلویزیون دعوتش کردند با کلی‌ احترام...
دوشنبه 6 آذر 1391 - 15:44
farhang-holland - آرنهم - هلند
باریک بین تهران-ایران اولا مگر تو بلدی فکر کنی دوما تا چشمت در بیاد ملکه هلند چند ماه پیش شهبانو ایران را به هلند دعوت کرد در مراسم عروسی ولیعهد هلند و ولیعهد اسپانیا هم کل خانواده سلتنطی ایران حضور داشتند اما بعضی ها مثل کبک سرشان در برف هست شما هم اسمت رو به جای باریکبین به نوک دماغ بین عوض کن چون بیشتر از آن را نمیتونی ببینی تمام آشغالهای نمک به حرام هم لیاقتشان همینه که آخوند تو سرشان بزنه
دوشنبه 6 آذر 1391 - 17:55
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
morid - بوشهر - ایران یک موی گندیده شاه و فرح به تمام حکومت فاسد و جنایتکار ولی وقیح می ارزه. اگه اونها اشتباه نکرده بودند که خمینی بیسواد و شیاد به قدرت نمیرسید!!! فقط کافیه به مثبت و منفی ها یه نگاهی بیاندازی تا محبوبیت اونها رو ببینی. البته اگه ساندیس مفت و مجانی آغشته به خون مردم ایران کورت نکرده باشه!!! مرگ بر خامنه ای و مزدورانش
دوشنبه 6 آذر 1391 - 18:06
farhang-holland - آرنهم - هلند
مجید آرامش پاریس فرانسه درود به شرفت و رحمت به شیری که خوردی
دوشنبه 6 آذر 1391 - 18:15
raha1984 - هامبورگ - المان
خلایق هر جه لایق ! لیقاتشون این مردم همین گوریل های پشمالو بوگندو بوده که ازشون توسری بخورنند و خوار و ذلیلشون بکنند و صداشون هم در نیاد
دوشنبه 6 آذر 1391 - 20:40
louis - خرونینگن - هلند
ایران یک موی گندیده شاه و فرح به تمام حکومت فاسد و جنایتکار ولی وقیح می ارزه..
دوشنبه 6 آذر 1391 - 20:58
louis - خرونینگن - هلند
آخه چرا... ما این بودیم و الان چی شدیم.
دوشنبه 6 آذر 1391 - 21:02
louis - خرونینگن - هلند
مرگ بر هرچی دیکتاتور..درود بر هرچی آدم آزادی خواه..
دوشنبه 6 آذر 1391 - 21:16
Madjid aramesh - پاریس - فرانسه
Farhang-holland-آرنهم-هلند بى نهایت سپاسگذارم دوست عزیز
دوشنبه 6 آذر 1391 - 21:26
louis - خرونینگن - هلند
بابا لیاقت ایران آخونده نه پادشاه. برای ایران پادشاه هنوز زوده .مرگ بر خامنه ای و مزدورانش
دوشنبه 6 آذر 1391 - 23:21
louis - خرونینگن - هلند
مرگ بر خامنه ای و مزدورانش
دوشنبه 6 آذر 1391 - 23:23
باريك بين - تهران - ایران
farhang-holland - آرنهم - هلند- منظورم از بیفرهنگی افراد جامعه اشاره به افرادی مثل تو بود. لطف کن و اون نام غلط اندازت رو عوض کن. همینطوریش فرهنگ در جامعه ما به انحطاط کشیده شده، تو با اون ادبیات سخیفت لطف کن و اون رو مسخره خاص و عام نکن. در ضمن یا تو میدونی که منظور من از کامنتهام چی بود یا خودت رو زدی به اون راه. اگر بحث دعوت از ادمها توسط یکسری خارجی مهم باشه پس چرا ایشون به همراه پسرش به عروسی نوه ملکه انگلستان که یک عمر خوش خدمتیش رو کرده بود دعوت نشد. اون عروسی که مهمتر بود. ولی من دارم میگم که اهمیت حاکمان به این هست که توسعه پایدار در کشورشون درست کنند نه مثل شاه که در زمان بودنش هم تکنولوژی وارداتی رو باید مهندسان غربی راه اندازی میکردند و فقط ما مصرف کننده صرف بودیم. به هرحال اگه دوست داری نوکری کنی بکن من جلوت رو نمی گیرم. در نوکری شاه موفق باشی.
‌سه شنبه 7 آذر 1391 - 00:06
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
delmorde - یوتوبوری - سوئد/ شما سطح شعور مردم ایران را ندیده گرفتی و اینکه اگر شاه یک کمی با آخوندا تند رفتار میکرد آخوندا انگ کافر بودن هم بهش میبستن در ضمن ملت ایران سواد و شعور مردم اروپا را نداشتند و ندارند وگرنه به این روز نمی افتادیم هنوز هم یه عده قادر نیستند زحماتی را که این خانواده در راه پیشرفت ایران کشیدند درک کنند , روشنفکر هائ ان زمان هم گاوتهائی مثل شریعتی و بازرگان و بنی صدر ... بودنند که به این روز انداختمون. واقعیت را ببیند شما ها فقط نمی خواهید که اعتراف کنید که انقلاب کار اشتباهی بود و فقط به فکر توجیه کردند این اشتباه هستید.
‌سه شنبه 7 آذر 1391 - 05:42
Fariborz Tabriz - تبریز - ایران
باریک بین - تهران - ایران شما خودت قضیه رو میبینی و مینویسی ولی هنوز درکت درست نیست ازش ؟ بابا شما دیگه کی هستین . واسه ی همینه که شاه ارزشمند بود چون ایرانی ارزشمند بود و چرا ایرانی ارزشمند بود ؟ چون رهبرش خوب و ارزشمند کرده بودشون . چطوری ؟ با ارزش دادن به کشورش . چرا الان یکه پیدا نمیشه یه ایرانیو دعوت کنه ؟ کلی حرف هست فقط حوصلش نیست .....
‌سه شنبه 7 آذر 1391 - 09:24
_XHX_ - وین - اتریش
باریک بین - تهران - ایران. اگر شاه روان شاد مهندس از خارج وارد میکرد، دلیل داشت که مخ تو قابلیت آنالیز اونو نداره. این قدر داغ این آخوند هارو به سینه‌‌ این اون نزن که بهت نمیاد.شاه آدم نکته سنجی بود. چرا ؟ دلیلش این که میخواست با خوش مشربی و ارتباط با ملل، و با اتکا به ثروت کشور، کشور رو به مرور زمان به روز کنه. نیروی تخصصی از خارج وارد میکرد، در عوض ازشون کار می‌کشید و بهانه ای‌ چه بهتر از این که دانشجو‌های ایرانی‌، از تجارب و نحوهٔ کار کرد مثلا فلان ماشین بطور ضمنی‌ یاد بگیرند، در دستور کارش بود.اما الان ملا‌ها فقط بلدند توپولوف کهنه‌ی روسی رو گرون بخرند،برادران باهوش سپاهیت با کمی‌ صافکاری نقاشی، اسم شهاب و تندر، رخش و رستم روش بذارند و به اسم تکنولوژی گوش اینو کر کنند. باز هم شاه روان شاد مهندس وارد میکرد ، اما این بو گندو‌ها نه که مهندس، بلکه کارگر جز از چین وارد میکنند!!!.
‌سه شنبه 7 آذر 1391 - 09:28
amirbidgoli - رشت - ایران
حالم بهم خورد.چقدر اینان دزدی کردند و بر مردم سوار شدند.همین ملعون بود که در یک ساعت بحرین را از دست داد.لعنت بر او و پدرش و نوادگانش.
‌سه شنبه 7 آذر 1391 - 11:27
louis - خرونینگن - هلند
من متاسفم بوضع کنونی ایران که توسط مشتی روضه خوان اداره میشه...ما نه امام عرب میخوام و نه رهبر عربی ..مرگ بر خامنه‌ای و مزدورانش .
‌سه شنبه 7 آذر 1391 - 11:50
amirbidgoli - رشت - ایران
هیچوقت نشد ما این فرح رو کنار شاه بی‌ غیرت ببینیم با همه بوده الا ممد دماغ پهلوی !!.
‌سه شنبه 7 آذر 1391 - 11:28
louis - خرونینگن - هلند
اگه مردوم نمک نشناس ایران دست به تظاهرات نمی زاد ..که خمینی بیسواد و شیاد به قدرت نمیرسید....لیقات مردم ایران همین گوریل‌های پشمالو بوگندو است ..البته ناگفته نماند هنوز هم مردوم ایران نفهمیداند چه گندی زده اند به سر خودشون...؟؟!!.امیدوار هستم که مردوم ایران از این خواب غفلت فریبنده بیدار شوند...درود بر هر چه آدم آزادی خواه است ..و مرگ بر دیکتاتور
‌سه شنبه 7 آذر 1391 - 12:33
louis - خرونینگن - هلند
اگه مردوم نمک نشناس ایران دست به تظاهرات نمی زاد ..که خمینی بیسواد و شیاد به قدرت نمیرسید....لیقات مردم ایران همین گوریل‌های پشمالو بوگندو است ..البته ناگفته نماند هنوز هم مردوم ایران نفهمیداند چه گندی زده اند به سر خودشون...؟؟!!.امیدوار هستم که مردوم ایران از این خواب غفلت فریبنده بیدار شوند...درود بر هر چه آدم آزادی خواه است ..و مرگ بر هر چی دیکتاتور
‌سه شنبه 7 آذر 1391 - 12:35
PARVANE1 - برنموث - انگلستان
آنتی کاسه لیس. تو برو به همون کاسه لیسی‌ ادامه بده تا یخ نکرده.
‌سه شنبه 7 آذر 1391 - 13:00
louis - خرونینگن - هلند
ایران یک موی گندیده شاه و فرح به تمام حکومت فاسد و جنایتکار ولی وقیح نمی دهد ...نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران ...مرگ بر هر چی دیکتاتور . فقط خلیج فارس . زنده باد خلیج همیشه فارس
‌سه شنبه 7 آذر 1391 - 13:55
louis - خرونینگن - هلند
مهین دوست ترین باشخصیت ترین , خانم ترین , پاکترین , مهربانترین , نجیب ترین و خوش لباس ترین ؛ خوش هیکل ترین فرست لیدی زمان خودش. .. به کوری چشم حسود .....امیدوار هستم شهبانو همیشه شاد و سلامت باشد ..مرگ بر دیکتاتور
‌سه شنبه 7 آذر 1391 - 14:50
louis - خرونینگن - هلند
پس زن اوس محمود تون خوبه , از بی ریختی ممنوع التصویر شده..!!!?!?!!!!
‌سه شنبه 7 آذر 1391 - 14:35
louis - خرونینگن - هلند
امیر بیدگلی ....رشت ...بزودی تو باید دنبال سرخ موش بگردید، شاه همیشه توی قلب ما می‌مونه ولی‌ کسانی‌ مثل تو و این حکومت کثیفت به زباله دان تاریک میرین.....مرگ بر خامنه ای دیکتاتور . .
‌سه شنبه 7 آذر 1391 - 15:23
louis - خرونینگن - هلند
تو بی غیرت هستید که هنوز هم زیر آخوند دوهزاری هستید و البته اگه ساندیس مفت و مجانی آغشته به خون مردم ایران کورت نکرده باشه!!! مرگ بر خامنه ای و مزدورانش .
‌سه شنبه 7 آذر 1391 - 14:42
_XHX_ - وین - اتریش
amirbidgoli - رشت - ایران. اینقدر دماغ دماغ میکنی‌، هیچ میدونی که استان گیلان به عبارتی رشت بزرگترین مرکز عمل بینی‌ رو تو کلّ ایران داره؟؟!!!!.
‌سه شنبه 7 آذر 1391 - 16:22
madjid aramesh - پاریس - فرانسه
mashady - منچستر - انگلیس. amirbidgoli - رشت - ایران. هیچوقت نشد ما این فرح رو کنار...........شماها دو نفر هستید یا یک نفر آخه کامنتتون حتی یک نقطه با هم تفاوت نداره یا یک نفر هستید و یادتون رفته که قبلن این کامنت رو گذاشتی یا دو نفرین و از بالا دستور رسیده که این کمنت رو بزارین مسؤلان سایت لطف کنید رسیدگی کنید
‌سه شنبه 7 آذر 1391 - 18:12
kobalt - کرج - ایران
جناب باریک بین اگه کره و تایوان و ملزی وتایلند و.....مثل شما فکر میکردند الان باید اسب گاریشون رو هی میکردن دانشمند گرامی تمام کشورهای در حال رشد که قصد صنعتی شدن رو دارند از مونتاژ شروع کردن مثل کره که در صنعت 34سال پیش خیلی عقبتر از مابود مگر وارد کردن تکنولژی کار بدیه مگر چرخ رو دوباره باید اختراع کرد صنعتی ترین کشورهای دنیا مرتب در حال تبادل تکنولژی هستند پایه صنایع مادر مانند ذوب آهن کارخانجات نورد تراکتور وماشین سازی چه زمانی بنا شد شما نگران پچ گوشتی بودی ولی صادرات لوازم خانگی مثل ارج کفش ملی منسوجات و...رو ندیدی اینها هیچ ربطی به خوبی وبدی رژیم قبلی نداره چیزیه که بوده
‌سه شنبه 7 آذر 1391 - 18:56
farhang-holland - آرنهم - هلند
باریک بین نوکری برازنده شماست که نوکری کمونیست ها رو میکنی اگر فقط یک جو سواد داشتی و با مطالعه حرف میزدی میدونستی که خانواده سلطنتی ایران به عروسی ویلیام هم دعوت شد ولی شرکت نکردند حالا اگر سواد داری برو ببین چرا بعد هم چرا مثل باقی کمونیستها چرا تا کم میاری حرفتو عوض میکنی برو نوشته خودتو بالای همین صفحه بخوان اول نوشته بودی چرا هیچکس دعوتشان نمیکنه حالا میگی چرا الیزابت دهوتشان نمیکنه البته این عادتونه خمینی که آمده بود همتون میگفتین باید دستشو بوسید وقتی سر سفره راتون نداد بد شد حالا هم همتون دم از مصدق میزنید
‌سه شنبه 7 آذر 1391 - 22:29
louis - خرونینگن - هلند
هر کسی که چشم دیدن شاه و خاندان سلطنتی رو نداره میتونه بره و بمیره.=??.
‌چهارشنبه 8 آذر 1391 - 15:52
farhang-holland - آرنهم - هلند
اینو برای تمام بیسوادهائی میگم که بی مطالعه و شکمی حرف میزنند بحرین رو شاه و پدرش از دست ندادند برین تاریخ رو بخونید تا بفهمید که بحرین در زمان قاجار از ایران جدا شد یعنی انگلیس از بی لیاقتی قاجار استفاده کرد و بحرین رو جدا کرد اما شاه فقید انگلیس رو وادار کرد که در مقابل 3 جزیره تنب و ابوموسی رو از امارات بگیره و به ایران بده حالا هم آخوندا دارن از دست میدنش اینو تو کله پوکتون فرو کنید که دیگه ایران هیچ وطنپرستی مثل شاه و پدرش بخود نخواهد دید
‌چهارشنبه 8 آذر 1391 - 19:51
nader46 - لندن - انگلیس
با درود به شاهان پهلوی،فقط حرصم میگیره که کاش جای رضا شاه و محمد رضا شاه عوض شده بود،،کاش رضا شاه در زمان خمینی ملعون بود تا ببینم جرات داشت یک جیک کوچیک بزنه،،آخ آخ که اگه رضا شاه بود خمینی و آخوندها را از ماتحت‌هاشون چنان به سیخ و دار می‌کشید که هوس انقلاب و ویران کردن ایران و آواره و خار کردن ایرانی‌ را نمیکرد،،ریش و عمامه تک تک آخوندها را به آتیش میکشید،،محمد رضا شاه زیادی دلسوز بود و نمیخواست با خون حکومت کنه،،شاه باید از تاج و تخت و ملت خود محافظت کنه ،،گناه نابخشودنی شاه دلسوزی واسه یک مشت جوجه کمونیست و اسلامی اس‌ هالی بود
‌پنجشنبه 9 آذر 1391 - 01:54
arash 11 - تهران - ایران
شاه بی لیاقت یه تیر حروم خمینی میکردی چی ازت کم میشد
‌پنجشنبه 9 آذر 1391 - 08:47
louis - خرونینگن - هلند
فقط خلیج فارس . زنده باد خلیج همیشه فارس..... ‌
‌پنجشنبه 9 آذر 1391 - 08:53
faryade.abi - دوحه - قطر
خدایا محمد رضا شاه و امام خمینی وهمه ی زنده ها ومرده ها را بیامرز امین داریوش نواده ی کورش کبیر علیه السلام
‌پنجشنبه 9 آذر 1391 - 14:00
trust - بوشهر - ایران
ما بحرین رو می خوایم
‌پنجشنبه 9 آذر 1391 - 14:09
reza-azerbaycan - ماکو - ایران
رشت ایران -لعنت بر تو و آن دولت مزدور تان قاتل که باعث بدبختی ملت ıran شدند
‌پنجشنبه 9 آذر 1391 - 20:00
louis - خرونینگن - هلند
توی ماشینیم ولی شادو غزل خون می رویم. . دسته جمعیمون به سوی شهر تهرون می رویم. . هرچه پیش آید خوش آید ما که خندون میرویم. . داری می بینی که ما با جمع یارون می رویم.. مرگ بر دیکتاتور
جمعه 10 آذر 1391 - 19:15
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.