قتل زن جوان با روسری

مردی که متهم است زن جوانی را به عنوان مسافر سوار و بعد از برقراری رابطه دوستی با او، وی را با روسری به قتل رسانده است پای میز محاکمه ایستاد.

قتل زن جوان با روسری

 

به گزارش خبرنگار حوادث فارس، رسیدگی به این پرونده از 26 اردیبهشت سال 89 و همزمان با کشف جسد زنی جوان در حوالی فرودگاه پیام در دستور کار ماموران قرار گرفت.

مأموران بعد از حضور در محل حادثه متوجه شدند، زن جوان در حالی که دور گردنش کبود و بسیار متورم شده است به کام مرگ فرو رفته است. بعد از حضور تیم جنایی در محل و بررسی اوراق شناسایی که همراه او بود هویت مقتول به نام فرزانه 27 ساله شناسایی شد و بعد از اینکه جسد به دستور بازپرس برای تعیین علت مرگ به پزشکی قانونی فرستاده شد خانواده او شناسایی و تحقیقات ادامه پیدا کرد.

مأموران در نخستین گام از تحقیقات، خانواده و همسر فرزانه را مورد بازجویی قرار دادند اما نتیجه‌ای حاصل نشد. در شاخه‌ای دیگر از تجسس های پلیسی مأموران با بررسی پرینت تلفن همراه مقتول دریافتند فرزانه روز قبل از حادثه با شخصی به نام محمود چندین بار تماس داشته و آخرین تماس ها نیز با او بوده است.

با بررسی‌های بیشتر مشخص شد، محمود کارمند است و سرانجام مأموران آگاهی بعد از شناسایی محل زندگی قاتل، او را در تاریخ 27 اردیبهشت امسال شناسایی کردند.

محمود بعد از دستگیری به قتل اعتراف کرد و در تشریح حادثه به مأموران گفت: صبح روز قبل از حادثه بعد از اتمام کارم در شرکت، با خودرو به سمت منزلم در حرکت بودم که فرزانه را به عنوان مسافر سوار کردم. فرزانه در صندلی جلو نشست و دقایقی بعد از اینکه حرکت کردیم سر صحبت را باز کرد و درباره زندگیش با من درد و دل کرد. بعد بین ما شماره تلفن رد و بدل شد و با هم دوست شدیم.

بعد از خداحافظی، عصر همان روز با فرزانه قرار ملاقات گذاشتم و او را در نزدیکی های مهرشهر سوار کردم و راه افتادیم. در طول مسیر حرف می زدیم تا اینکه  در نزدیکی های کاخ شمس خودرو را متوقف کردم و به او پیشنهاد برقراری رابطه جنسی دادم. فرزانه هم درخواست پول کرد که من مخالفت کردم.

متهم ادامه داد: فرزانه با پرخاشگری مرا تهدید کرد و گفت آبرویت را می‌برم. من هم چون متأهل بودم ترسیدم و به این فکر افتادم که او را به قتل برسانم.

متهم در اعترافات خود نزد بازپرس رفت درباره نحوه کشتن فرزانه گفت: هوا تاریک بود و فرزانه در ماشین مدام مرا تهدید می‌کرد. نزدیک فرودگاه پیام بودیم و در لحظه‌ای که احساس کردم ماشینی تردد نمی‌کند سر فرزانه را گرفتم و روسریش را دور گردنش پیچیدم.سپس سر او را به زیر صندلی کشیدم و روسری را محکم‌تر بستم تا اینکه بعد از چند لحظه دست و پایش شل شد و فهمیدم مرده است.

متهم ادامه داد: بعد از کشتن فرزانه جسدش  را از ماشین بیرون انداختم و گوشی و سیم کارتش را نیز شکستم.

متهم همچنین نزد بازپرس صحنه جرم را بازسازی کرد. جواب پزشکی قانونی تائید کرد که فرزانه به علت خفگی (فشار بر عناصر حیاتی گردن) فوت کرده است.

بنابراین با تکمیل شدن پرونده و اعترافات محمود، پرونده با صدور کیفرخواست علیه او به اتهام مباشرت در قتل عمد و سرقت گوشی تلفن همراه صادر و به شعبه اول کیفری استان البرز به ریاست قاضی رنجبر فرستاده شد.

در جلسه دادگاه ابتدا نماینده دادستان در جایگاه ویژه ایستاد و با دفاع از کیفرخواست برای متهم در خواست مجازات قانونی کرد. بعد از آنکه اولیای دم تقاضای قصاص کردند، قاضی رنجبر، متهم را به جایگاه دعوت کرد.

محمود با انکار اظهارات گذشته‌اش به هیئت قضایی گفت: من به هیچ عنوان اتهام قتل را قبول ندارم.

قاضی رنجبر بعد از شنیدن آخرین اظهارات متهم برای شنیدن صحبتهای همسر و بچه های کوچک مقتول که در جلسه غایب بودند دادگاه را تجدید کرد.

+46
رأی دهید
-77

pooyan21 - رم - ایتالیا
بی‌ پدرو مادر نگران زنت بودی الان معلوم نیست با کیه بی‌ ناموس
یکشنبه 5 آذر 1391 - 18:58
paydar22 - لاهه - هلند
دور از شما چکار با این مملکت و مردم با این همه ثروت نهفت در این کشور کردن یا مردم خود فروشی میکنند یا سرقت که این ماجراها به پایان می رسد خدا عالم است
یکشنبه 5 آذر 1391 - 20:21
Caroline - تهران - ایران
عجب بکش بکشى شده تو این مملکت....... اگه بجاى این ادما اخوند میکشتید تا الان نسلشون تموم شده بود......
یکشنبه 5 آذر 1391 - 21:43
salomeh_f - ساکرامنتو - آمریکا
صحبت‌های همسر و بچه هآای کوچک مقتول؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!! یعنی‌ شوهر هم داشته؟؟؟؟؟
یکشنبه 5 آذر 1391 - 23:03
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
چون مقتول زنده نیست که از خود دفاع کند قاتل بی‌ شرف میتواند هر دروغی را عنوان کند!!! بله ارواح عمه آات!! به طرف تقاضای سکس کردی پول خواست!!!! تو هم چون متأهل بودی ترسیدی-!!! همین!!!
یکشنبه 5 آذر 1391 - 23:18
arash shirazi - بروکسل - بلژیک
ای بابا این زنها بعد از اینکه شوهر می کنند و بچه دارمیشن تازه یادشون به دوست پسر بازی میفته
یکشنبه 5 آذر 1391 - 23:47
kian iran - واشینگتن - امریکا
اگه هم این داستان واقعیت داشته باشه باید دید که فقری که به مردم هدیه داده شده به جای پول نفت چه فشاری به مردم بیچاره آورده که زنی که شوهر و بچه داره مجبور به تن فروشی شده.
دوشنبه 6 آذر 1391 - 03:06
kolah-ghermezi - ونکوور - کانادا
من کاری به زنه نددرم،،ولی‌ با پویان۲۱--روم-ایتالیا،،موافق هستم،،الحقّ که بعضی‌ از این مردان ایرانی‌ در برابر زن ذلیل و نتوان هستن،،اون لحظه اول چشمش کوره ، بعدش که از حول حلیم میوفته تون دیگ تازه می‌فهمه چه غلطی کرده،،،همین ۲،۳ سال پیش با ۲۰۶ تون تهران یه زن رو محض رضای خدا سوار کردم،،وقتی‌ دهنشو باز کرد که منو به حرف بکشه بهش گفتم خانم من شما رو رضای خدا سوار کردم که به مقصد برسین،،اگه قصد رفتن با منو دارین من از لحاظ مردونگی مشگل دارم،،زدم بغل و پیادش کردم،،خلاص. مریضم مگه برای خودم درد سر درست کنم.
دوشنبه 6 آذر 1391 - 06:42
مانفرد - ایران - ایران
واقعن ایران دیگه به مرحله اون ترانه شاهین نجفی رسیده آخ چی ...........بره تونم وابدن
دوشنبه 6 آذر 1391 - 07:50
nashmeili - آمستردام - هلند
Caroline - تهران - ایران- آی گل گفتی هموطن عزیزم .نسل آخوند باید ازبین بره تا ایران آباد بشه.
دوشنبه 6 آذر 1391 - 10:23
nashmeili - آمستردام - هلند
Caroline - تهران - ایران- آی گل گفتی هموطن عزیزم .نسل آخوند باید ازبین بره تا ایران آباد بشه.
دوشنبه 6 آذر 1391 - 10:24
Zolf Ali - دبی - امارات
چی!!!سرقت گوشی موبایل؟؟؟ آخ عجب گناه کبیره ای!! حالا به خاطر سرقت همین گوشی موبایل إعدامش میکنن و اِلا قتل و ادم کشی و گرفتن جون آدمها که اینروزها تو ایران عادی شده!!! بیچاره محمود و زن و بچش.....
دوشنبه 6 آذر 1391 - 11:29
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.