۸ کار که زنان آنها را بهتر از مردان انجام می دهند

خانمها معتقدند که می توانند بعضی از کارها را به نحو احسن انجام دهند، ولی بهتر است این ادعاها، استدلالی را هم در بر داشته باشند. تحقیقات انجام شده در آمریکا ثابت می کند که اکثر بانوان در انجام این ۸ کار از مردان بهترند.
 
 
رهایی از شکست عشقی
 
بر طبق تحقیق انجام شده از ۱۰۰۰ فرد مجرد در مجله Journal of Health and Social Behavior مشخص شده که مردان در هنگام شکست عشقی، زمان بیشتری را نسبت به زنان در ناراحتی و غم ناشی از جدایی و شکست سپری می کنند.
 
رانندگی در شهر
 
تحقیقات ترافیکی انجام شده در سال ۲۰۱۰ نشان می دهد که ۸۰٪ عاملین تصادفات شهری مردان بوده اند. زنان به سبب رعایت احتیاط کمتر از مردان دچار حادثه می شوند.
 
تحصیلات آکادمیک
 
بر طبق آمار Bureau of Labor ، دانشگاه ها به ازای هر ۱۰۰ مردی که فارغ التحصیل می شوند، ۱۸۵ زن را فارغ التحصیل می کنند. آنها تخمین می زنند که تا سال ۲۰۱۶ میلادی، ۶۱٪ لیسانس ها، ۶۳٪ فوق لیسانس ها و ۵۸٪ فارغ التحصیلان مقطع دکترا زن باشند.
 
آدرس دادن و راهبری
 
محققان دانشگاه سنت جوزف در فیلادلفیا گروهی از مردان و زنان را تحت آزمایش قرار دادند تا آدرس مکان های توریستی محبوب را بدهند و به طور کامل شرح دهند که چگونه می توان به آنجا رسید. آنها به این نتیجه رسیدند که خانمها خیلی دقیق تر از آقایان انجام می دهند. محققان معتقدند که بانوان هنگام آدرس دادن پس از اندکی مکث و بررسی کل مسیر آنرا به زبان می آورند و این در حالی است که آقایان به محض اینکه از آنها سوال می پرسید، شروع به پاسخ دادن می کنند و در حین پاسخ دادن مدام خود را تصحیح می کنند.
 
سرمایه گذاری
 
مردها بیشتر از زنان در فروش سهام خود دچار اشتباه می شوند و ضرر بیشتر شامل حالشان می شود. مطالعه در سال ۲۰۰۹ نشان می دهد که سرمایه بانوان شرکت کننده در بازار بورس بین سالهای ۲۰۰۳ و ۲۰۰۴ با ۱۰٪ رشد همراه بوده و این رقم ۳٪ از رشد کل شاخص بورس و ۴٪ از میزان رشد متوسط سرمایه مردان بالاتر بوده است.
 
حافظه‌ی بهتر
 
۲ مطالعه جدید اثبات کردند که زنان ۵ درصد بیشتر از مردان قدرت به خاطر سپاری کلمات و چهره ها را دارند. همینطور تحقیقات انجام شده در سال ۲۰۰۸ که در سوئد انجام شد، نشان داد که زنان قدرت بیشتری در حفظ کلمات، اشیا و تصاویر در ذهنشان دارند.
 
چکش زدن
 
زنان ۱۰٪ از مردان در وارد کردن ضربه توسط چکش دقیق تر اند و ضربه را با نیروی متناسب وارد می کنند. این نتایج را دانشگاه ماساچوست پس از انجام تحقیقات بر روی زنان و مردان اعلام نمود.
 
گویندگی اخبار
 
محققان سوییسی بر این باورند که اخباری که توسط گویندگان زن گفته می شوند، اعتبار بیشتری را نزد بینندگان به نسبت اخبار گفته شده توسط مردان کسب می کنند.
 

+270
رأی دهید
-64

kian iran - واشینگتن - امریکا
شاید همه این موارد درست باشه اما رانندگی در شهر رو اصلاً نمیتونم بپذیرم که زنها بهترن
جمعه 3 آذر 1391 - 22:25
Noghli - هامبورگ - آلمان
فقط ٨ تا!!!!. پس بقیه کارهایی که خانوما بهتر از آقایون انجام میدن چی؟!
جمعه 3 آذر 1391 - 22:36
princesse - تهران - پرژن
حالا بعضی‌ از آقایون پر مدعا سنبل خودستایی از رانندگی خانوما ایراد میگیرن فقط کافیه رانندگی خودشون رو ببینی‌ انگار سوار گاری شدن .
جمعه 3 آذر 1391 - 23:05
az mast ke bar mast ! - سر د - نر و ژ
....و البته مهمترین مورد که به علت اینکه اینجا خانواده ردّ می‌شه ، معذورم !
جمعه 3 آذر 1391 - 23:20
romano - تهران - ایران
آقا قرار نشد تو جزئیات برید ما دلمون به همین مرد بودنمون خوشه! ولی اینها رو هم اضافه کنید خانها مصاحبه شغلی بهتر می‌کنند، خانمها روابط عمومی بهتر دارند، خانمها بیشتر عمر می‌کنند! خانمها مدیران بهتر در شرایط فعلی اقتصادی دنیا هستند و مجموعه زیر گروه خود را با فشار روحی کمتر اداره می‌کنند. زنان آسایش و راحتی را بهتر می‌یابند و برای آن مبتکر تر هستند (نه مثل ما مشروب و سیگار و ...). زنها تمیزتر هستند، خانمها سیستم ایمنی قویتری دارند (یعنی . در قدرت مردانه)، زنان سیستم تغذیه سالمتر دارند. خلاصه از همه نظر بهتر از ما هستند اگر قرار باشد کره زمین روی آسایش واقعی را ببیند و مثل یک خانه بزرگ برای همه به مادریت خانمها شود ولی ما مردها هیچکدام از اینها را نداریم ولی با قلدری همه را با زور غصب می‌کنیم. بگم یا بسه. جنس لطیفم نشدیم از آسایش و خوشگلی شانس بیاریم خانمها خوششون اومد لایک بزنن!
شنبه 4 آذر 1391 - 00:26
roham7 - تهران - ایران
پس بگو ما مردا بزنیم گاراژ دیگه؟!!
شنبه 4 آذر 1391 - 00:40
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
حتماً محققین این تحقیقات هم خانومها بودند و سرمایه اش را هم انجمن فمنیستهای آمریکا پرداخت کرد. هندوانه زیر بغل خانمها نگذارید و صدای ما مردها را هم در نیاورید که در عمل و زندگی روزمره تجارب دیگری از خانمها داریم و دیدیم. در چکش زدن خانمها بهترند؟ کدام پلی را در دنیا تا حالا خانمها ساختند؟ بقول احمدی نژاد بگم گم؟ الان صدای تمام مردهای ماچوی ایرانی را در میآورند و جنگ جنسیتها شروع میشود! ولی تک تک چیزهای مثبت گفته شده برای خانمها در بالا کمی غلو شده. مردهای ایرانی هم که اکثراً زن ذلیل هستند ( از دید خانمهای ایرانی ) و شاید باورشان میشود. ولی ما خودمان مردها میدانیم که جریان از چنین صفات نیک دادن به خانمها چیه؟ مگر نه مردهای غیر فمنین؟
جمعه 3 آذر 1391 - 23:55
massoudoslo - اسلو - نروژ
من هفتا از این ۸ نکاتی رو که نوشتید بهتر از زنان انجام میدم :)
شنبه 4 آذر 1391 - 01:23
princesse - تهران - پرژن
kian iran خواهشاً شما لطف بفرمایید از رانندگی آقایون ایرانی‌ دفاع نکنید بیشترین آمار تصادفات دنیا متعلق به ایران هست. واقعا دست مریزاد .:))
شنبه 4 آذر 1391 - 01:55
XMAN2 - کارا کاس - ونزوئلا
جون آقاجون نهمیش یادشون رفته ، پرخوری و اضافه وزن البته دهمی هم داره اونم سایز پاشون مثل آواتار‌ها سایز پاشون ۴۲ ، ۴۳ شده . برید داییتونو دیوونه کنید .
شنبه 4 آذر 1391 - 02:46
piki82 - تورین - ایتالیا
اتفاقا اون رانندگی دز شهر دقیقا درست هست...دقت داشته باشید که زنها موقع رانندگی معمولا نهایت با دنده 2 حرکت میکنن و فرمان رو 2دستی میچسبن و فقط مستقیم به جلو نگاه میکنن...اینطوری معمولا خودشون سالم میمونن اما بقیه رو از همه نظر به خطر میندازن !!! سوای این حرفها...کدوم کاری هست دو دنیا که زنها درست انجام بدن آخه !!! روزی 1000تاشون رو داریم میبینما تو جامعه ! D: همین 8 تا هم الکی بود...شاید 1 2 تا بشه..یکی حرف زدن هست..یکی هم حسادت و اینا...
شنبه 4 آذر 1391 - 02:53
ariobarzan - اکسفورد - انگلستان
با هرکدوم مخالف باشم ولی با این چکش زدنشون ١٠٠/. موافقم. ینی صاف میزنن رو عصب
شنبه 4 آذر 1391 - 02:57
Mohamad1361 - تهران - ایران
بیشتر تصادفات مال ایرانه اما دلیلش رو که بررسی کنید میبینید سرمنشا اونها از طرف خانومهاست:)
شنبه 4 آذر 1391 - 03:33
princesse - تهران - پرژن
لایک romanoعزیز.
شنبه 4 آذر 1391 - 04:20
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
خانمها , خانمها آقایان زیاد دست کم نگیرید , ممکنه رانندگی و مدیریت ضعیفی داشته داشته باشند ولی آنها آشپزهای بهتری هستند, آریشگر های بهتری هستند , خیاط های بهتری هستند , قناد های بهتری هستند/ romano - تهران - ایران " لایک ".
شنبه 4 آذر 1391 - 04:53
sepherdad - سیدنی - استرالیا
واقعا برای دانشگاه‌ها متأسفم! حداقلّ توی استرالیا دیگه هیچ دانشگاه معتبری نیست, این موجودات با حقیقت مخالفان! و نمونش همین مقاله!است.
شنبه 4 آذر 1391 - 04:59
kobalt - کرج - ایران
من که بخیل نیستم از 8میلیون مورد قبول خانمها 8تاشو بهتر انجام میدن.
شنبه 4 آذر 1391 - 04:59
gharibe UAE - ابوظبی - امارات
خدا کنه تو همه کارا موفق باشند ما حسود نیستیم هرچه خانمها بهتر باشند مردهای بهتری وارد جامعه میشوند در نتیجه دنیای بهتری خواهیم داشت
شنبه 4 آذر 1391 - 04:41
kian iran - واشینگتن - امریکا
princesse تهران-پرژن- دوست محترم من بر اساس تجربیاتی که داشتم میگم که اصلاًقبول ندارم خانم ها رانندگیشون بهتره و روی حرفم هم هستم. در ضمن من از رانندگی آقایون دفاع نکردم .بعضی اقایون هم رانندگیشون خوب نیست اما اینکه زنان رانندگان بهتری هستند اصلاًحرف درستی نیست.
شنبه 4 آذر 1391 - 05:22
kian iran - واشینگتن - امریکا
princesse تهران-پرژن- دوست محترم من بر اساس تجربیاتی که داشتم میگم که اصلاًقبول ندارم خانم ها رانندگیشون بهتره و روی حرفم هم هستم. در ضمن من از رانندگی آقایون دفاع نکردم .بعضی اقایون هم رانندگیشون خوب نیست اما اینکه زنان رانندگان بهتری هستند اصلاًحرف درستی نیست.
شنبه 4 آذر 1391 - 05:24
mahshahr - ونکوور - کانادا
ترشی درست کردن از قلم افتاده
شنبه 4 آذر 1391 - 06:53
shadan shirin sokhan - هایدلبرگ - آلمان
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان. -- دوست عزیزم جناب حقیقتجو ؛ اولا" که با کامنت زیبایتان خیلی‌ حال کردم و کلی‌ هم خندیدم !،، دوما" اینکه متأسفانه باید بگویم ، این قسمتی‌ که گفته اند خانمها در زدن ضربات چکش وارد تر و ماهر تر و دقیق تر هستند کاملاً درست است و شما باید این را بپذیرید !!،، دوست عزیز مگر صفحات اخبار حوادث در ایران را نمی خوانید ؟!،، زیرا این روزها در ایران شوهر کشی مّد شده است! ،و طبق آماری که گرفته شده تمامی مردانی که توسط زنانشان هنگامی که شوهر خواب بوده است تنها با وارد آوردن فقط یک ضربه چکش بر گیجگاه شوهر , او را به قتل رسانده و فرستاده آن دنیا !!،،،، نکته جالب توجه اینجاست , همه قتل‌های چکشی توسط خانمها فقط با وارد آوردن یک ضربه بوده !، و تا الان هم هیچ کدامش خطا نداشته !!!،،، حالا نظرتون چیه نسبت به وارد آوردن ضربات دقیق چکش توسط خانمها ؟؟!!
شنبه 4 آذر 1391 - 06:01
PERSIANSPIDER - مشهد - ایران
رانندگی‌ رو بیاید از مشهد یاد بگیرید،میلیمتری از کنار هم میگذرند هیچی‌ نمیشه ...همه شوماخر ماشا الله !!!
شنبه 4 آذر 1391 - 07:08
سهیل ایرانی - اصفهان - ایران
کلا خانم‌ها در هر موردی که وارد میشن موجودات سطحی هستن. مثلا من دقت کردم در مورد تحصیلات آکادمیک اکثرا وارد رشته‌های سطحی میشن و وقتی هم مثلا وارد علوم پزشکی یا مهندسی میشن به موضوعات جویده شده می‌پردازن. از بروز خلاقیت و نفوذ به ژرفای علم اینگار وحشت دارن. به طور مثال دانشجویان دختر در مقطع دکترا هم بیشتر به فکر گسترش علم هستن تا عمق دادن به علم. برای همین 99 درصد جوایز نوبل در فیزیک و شیمی و پزشکی متعلق به مردان است.
شنبه 4 آذر 1391 - 07:12
eddy59 - مونیخ - آلمان
princesseتهران-پرژن کاملا باحات موافقم رانندگی یعنی احترام به قوانین رانندگی نه لایی کشیدن نه حق دیگران و ضایع کردن...و بوق زدن.. ماشین مدل بالا دارند اما فرهنگش و ندارند..تاسف باره
شنبه 4 آذر 1391 - 07:57
سهیل ایرانی - اصفهان - ایران
هوش خانمها هم یه هوش منسجم و متمرکز نیست. مثلا شما به کلنی مورچگان نگاه کردین؟ هر مورچه‌ای برای خودش داره به صورت بی ‌نظم حرکت میکنه ولی در کل ما شاهد یه هوش جمعی هستیم. مغز اونها هم (من فکر میکنم) اینطوری کار میکنه. یعنی رفتاراشون و افکارشون به صورت جزیی احمقانه است ولی در کل هوشمندانه و هدفمند.
شنبه 4 آذر 1391 - 07:43
resalat - هلسينكي - فنلاند
رومانو - تهران - ایران دوست عزیز لایک‌
شنبه 4 آذر 1391 - 11:28
celtic warrior - سلتیک - اسکاتلند
princesse. توخجالت نمیکشی هرجاسخن ازمردوزن میشه فرتی میای یه توهین آقایون میکنی ؟مردوزن همنوع هستندتوجوری داری حرف میزنی که انگارداری بادشمنت حرف میزنی پس لابدباپدروبرادرت هم دشمنی
شنبه 4 آذر 1391 - 10:10
princesse - تهران - پرژن
یعنی‌ اینقدر دووووووست دارم خبرایی رو که به مذاق آقایون خوش نمیاااااد .کلا آقایون ایرانی‌ خیلییییییییییییییییییییییی خودشون رو قبول دارن:)) like- eddy59
شنبه 4 آذر 1391 - 11:44
apocryphal - اورلاندو - ایالات متحده
mahshahr چقدر زیرکانه واقعیتیو گفتی که فکر کنم هیچکی متوجهش نشده
شنبه 4 آذر 1391 - 12:26
daewoo.racer.gte - ایران - ایران
واسه قضیه رانندگی باس بگم ک همه ک از همون اول راننده حرفه ای نیستن ک باید کم کم حرفه ای بشی.خانم ها چون خیلی اصولی رانندگی میکنن بیشتر باعث تصادفشون میشه.
شنبه 4 آذر 1391 - 12:44
princesse - تهران - پرژن
celtic warrior شما لطف بفرمایید این زبان درازی را هم برای همجنسات که در هر تاپیک به خانوما توهین می‌کنن بکار ببرید در غیر این صورت بهتره ساکت شوی .پدرم به شخصیتم به جنسیتم توهین نمی‌کنه که باهاش دشمن باشم .!!!
شنبه 4 آذر 1391 - 12:25
*sarah* - ماراکایبو - ونزوئلا
سلام دوستان. من بعد از سه سال پیگیری مطالب سایت تازه عضو شدم!!
شنبه 4 آذر 1391 - 14:20
فضول سنج - هامبورگ - آلمان
ها لا ۸ تا هم من اضافه می‌کنم. خانمها در این ۸ تا هم بهترند. ۱- نق زادن. ۲-روانی‌ کردن پارتنر. ۳-تصمیمات از روی احساسات گرفتن. ۴-حیف میل بی‌ حساب کتاب پول. ۵-حسادت. ۶-کینه توزی . ۷- رد شدن در امتحان رانندگی. ۸- داغون کردن کامپیوتر . .....
شنبه 4 آذر 1391 - 14:25
walla chi begam - تهران - ایران
همه اینا به اضافه یه کار دیگه!!!!
شنبه 4 آذر 1391 - 16:11
hana257 - تهران - ایران
زن فقط کبری خانم. اگه حالا زنده بود شوهرش هر روز میذاشتش قبله نماز میخوند چون با این قیمت سر به فلک کشیده لبنیات میتونس کلی برای شوهرش صرفه جویی کنه. البته شاید هم هنوز عمرش به دنیا باشه.
شنبه 4 آذر 1391 - 16:11
m.n.s - کرج - ایران
خوب همش درست ولی چکش ؟ حالا یک خانم 100 تا چکش بزنه یک مرد یک پتک بزنه میشه یک زدن آهنگر 100 زدن زرگر . princesse تهران خیلی نژادپرست نباش مثل قطب مثبت و منفی فکر کن حالا خانما خوب مثبت ولی بدون منفی بازم برق تولید نمیشه عزیزم یعنی اگر مرد نباشه بازم چی ؟؟؟ هیچی
شنبه 4 آذر 1391 - 16:15
bambook - تهران - ایران
خانمها اگه 1000 تا کار را بهتر از اقایان انجام بدن به وظیفه شون عمل کردن . مسلمه که حانمها باید برای جلب نظر اقایان هر کاری را به نحو احسن انجام بدن
شنبه 4 آذر 1391 - 16:51
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
شادان شیرین سخن- هایدلبرگ- آلمان- با سلام و عرض ارادت! دوست عزیز با توضیحات طبق معمول طنز آمیزت قانع شدم و خندیدم. امان از دست چکش زن های ایرانی! خوب توجه کردی که این آمار در باره زنها در جوامع غربی است نه کشورهای عقب مانده و جهان سومی که هنوز در بند و اسارت مذهب اسلام هستند که ضد حقوق بشر است و زن را نصف مرد میداند و برای زن ارزش اجتماعی و حقوق مدنی قائل نیست. تازه این وضع زنها در جوامع پیشرفته غربی است که برای زنان امکانات فراوانی است تا استعدادها و توانائیهای خود را نشان دهند. در باره زنهای ایرانی و یا اسلامی که 1400 سال توی سرشان زدند و هنوز میزنند نمی شود واقعاً گفت اگر شرایط برابر زنهای غربی را داشتند بی استعدادتر باشند. شاهد هستیم خانمهای ایرانی که در غرب بزرگ شدند یا میشوند از شرایط محیطی آزاد و امکانات فراوان غرب استفاده میکنند کم نمی آورند و حتی از مردهای ایرانی جلو هم میزنند. شرایط و امکانات محیطی در جامعه در رشد افراد از زنش گرفته تا مرد نقش تعیین کننده دارند. راستی آمار پرحرفی خانمها را جا انداختند! به آلمانی میگن: یک مرد یک کلمه، یک زن یک لغتنامه.
شنبه 4 آذر 1391 - 16:55
kitaro - تهران - ایران
ببخشید اینا از قلم افتاد:. 9-پول خرج کردن. 10-چشم و هم چشمی. 11-امارگیری از در و همسایه و فامیل. 12-تبدیل مسایل کوچک به بحرانهای اعصاب خورد کن!. 12+1-فرار به موقع از مسئولیت رفتار به ضرب اشک تمساح!
شنبه 4 آذر 1391 - 18:42
kobalt - کرج - ایران
پشت هر مرد موفقی یه زن موفق ایستاده البته پشت هر مرد ورشکسته وناموفق هم زنی با سرویسهای طلا وجواهر نشسته.
شنبه 4 آذر 1391 - 20:03
leila leila - گوتنبرگ - سوئد
حالا آقایون چرا انقدر سوختن؟این همه جرو بحث نداشت این موضوع. به قول یارو ، آب رو بریزید همون جاتون که می‌سوزه
شنبه 4 آذر 1391 - 20:07
shinoeli - تهران - ایران
اه چه قدر دعوا می کنین همه اقایون خوب گوش کنیین اصلا دخترا شیرن مثل شمشیرن پسرا موشن مثل خرگوشن. دقیقا با خوندن این نظرات اقایون یاد این کارا تو دوران مهد کودک افتادم هنوزم بزرگ نشدن این پسرا حالا اگه این مطلبو گذاشته بودن نوشته بودن 8 کاری که مادرهای شما در انها بهتر هستند الان دعوا نبودا .
شنبه 4 آذر 1391 - 19:18
kian iran - واشینگتن - امریکا
leila leila - سوئد- یه خانمی بود توی این سایت خوشبختانه مدتی ازش خبری نیست به اسم benika-برن سوئیس. خیلی خانم با ادب و متشخصی بود باهاش نسبتی داری؟!
یکشنبه 5 آذر 1391 - 02:26
eddy59 - مونیخ - آلمان
حالا تحقیق کردند معلوم شده زنا بهترند انقدر کم جنبه نباشید ...قبول کنید که بهترند..شما هم که مثل آخوندا فکر میکنید..بخدا همه عقب اافتادگی کشور ما به خاطر دست کم گرفتن زنا می باشد..من که دوستشون دارم
یکشنبه 5 آذر 1391 - 05:06
princesse - تهران - پرژن
eddy59 - مونیخ - آلمان‌ عزیز ما هم آقایون باشخصیتی چون شما را دوست می‌داریم .زنده باشی‌ مرد .
یکشنبه 5 آذر 1391 - 12:40
sepherdad - سیدنی - استرالیا
ادی۵۹ - مونیخ - آلمان. همون آخوند‌ها به اندازه طول تاریخ دارن مفت میخورن و هزاران زن دارن و زن‌ها هم خیلی‌ دوسشون دارن! تو برو کلاه خودتو بجسب باد نبره که عرضه یک زن هم رو نداری!
یکشنبه 5 آذر 1391 - 13:58
celtic warrior - سلتیک - اسکاتلند
princesse. شماآقایون توسری خوررودوست دارین
یکشنبه 5 آذر 1391 - 16:16
princesse - تهران - پرژن
امیدوارم طوفان سندی از سیدنی هم بگذره .باز این آقا سفر موجبات خنده و شادی ما رو فراهم کرد ممنونم هر چه میزنی‌ توهم بالایی‌ داره .
یکشنبه 5 آذر 1391 - 17:56
eddy59 - مونیخ - آلمان
sepherdad - سیدنی - استرالیا حالا تو چرا پاچه خواری آخوندا رو میکنی؟ بهت ساخته؟ بعدش هم که تو منو دیدی که میگی عرضه یک زن هم ندارم؟تو بی فرهنگ و چطور استرالیا راه داده؟ نکنه گفتی ...هستی....
دوشنبه 6 آذر 1391 - 08:27
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.