توییت دردسرساز بار رافائلی سوپرمدل اسراییلی

بامدادخبر – جنگ هشت روزه‌ی اخیر اسراییل و حماس، روی دیگری نیز در دنیای مجازی داشت. جایی که هر کدام از دو سوی درگیری می‌کوشیدند مواضع خود را در شبکه‌های اجتماعی آشکار کنند و هواداران خود را از تازه‌ترین تحولات این تنش آگاه سازند. این حضور مجازی به ویژه در توییتر آن‌چنان پررنگ بود که رسانه‌ها از آن به «جنگ توییتری» اسراییل و حماس نام بردند.
 
از جمله حاشیه‌های این جنگ توییتری، توییت دردسرساز، بار رافائلی، سوپرمدل مشهور اسراییلی بود که اخبار، شایعات، توییت‌ها و عکس‌های اینستاگرامش زیر ذره‌بین رسانه‌های این کشور قرار دارند.
 
این مدل مشهور، روز ۱۷ نوامبر (۲۷ آبان) و در اوج حملات هوایی و راکتی دو طرف، در توییترش نوشت: «من برای امنیت شهروندان در هر دو طرف دعا می‌کنم، و همین‌طور برای روزی که ما در صلح و آرامش زندگی کنیم. آمین.»
 


اما این توییت به مذاق آن گروه از اسراییلی‌هایی که از حملات ارتش کشورشان به غزه پشتیبانی می‌کردند خوش نیامد و تندروهای اسراییلی، بار رافائلی را مورد حمله قرار دادند. پاسخ‌ها سریع و کشنده بود و علاوه بر بمباران توییتری که علیه او ایجاد شد، رسانه‌های عمومی نیز به این توییت واکنش نشان دادند.
 
او حتی توسط شادو (The Shadow)، رپر اسراییلی نیز مورد حمله قرار گرفت: «صبح به خیر خانم رافائلی عزیز. با تمام احترام برای سینه‌ها و باسن زیبایت که تو خیلی اهمیت می‌دهی آنها را بر روی جلد هر مجله‌ای در هر جای دنیا ارایه دهی، شاید بد نبود که مردم کشورت را هم نمایندگی می‌کردی. تلاش برای نشان دادن یک روح زیبا و انسانی را متوقف کن. چیزی که از خودت نشان دادی ریاکارانه و غیرواقعی بود.»
 
در واکنش به این دست حملات بی‌رحمانه، روز سه‌شنبه (۲۰ نوامبر-۳۰ آذر)، بار رافائلی، درحالی‌که به نظر می‌رسید بیش از قبل به راه راست هدایت شده، با نافرمانی کمتری در توییترش و به زبان عبری نوشت: «صبح به خیر. دارم سعی می‌کنم روی چیزهای مهم تمرکز کنم. به شهروندان اسراییلی در جنوب کشور و همین‌طور سربازان شجاع‌مان درود می‌فرستم. و البته هم‌چنان برای امنیت شهروندان غیرنظامی بی‌گناه دعا می‌کنم.»
 


در ادامه، تازه‌ترین تصاویر بار رافائلی را که در شماره ماه دسامبر مجله معروف مد جی.کیو آلمان (GQ Germany) منتشر شده ببینید.

توییت دردسرساز بار رافائلی سوپرمدل اسراییلی

توییت دردسرساز بار رافائلی سوپرمدل اسراییلی

توییت دردسرساز بار رافائلی سوپرمدل اسراییلی

توییت دردسرساز بار رافائلی سوپرمدل اسراییلی

توییت دردسرساز بار رافائلی سوپرمدل اسراییلی

توییت دردسرساز بار رافائلی سوپرمدل اسراییلی

توییت دردسرساز بار رافائلی سوپرمدل اسراییلی

توییت دردسرساز بار رافائلی سوپرمدل اسراییلی

توییت دردسرساز بار رافائلی سوپرمدل اسراییلی

توییت دردسرساز بار رافائلی سوپرمدل اسراییلی

+325
رأی دهید
-40

karkas - اصفهان - ایران
امیدوارم هر دو طرف به درک واصل شوند
جمعه 3 آذر 1391 - 21:27
khosrow norsk - اسلو - نروژ
اى درد وبلات بخوره تو سره هر چى فلسطینیه. عجب خانم با کمالاتیه . خداوند زمین وزمان تو را از چشم مسلمانان پاکدامن محفوظ کند. آمین. این هم دعاى ایرانیها براى این عزیز دردانه
جمعه 3 آذر 1391 - 21:36
Faryade_Khamoosh - آخن - آلمان
تندرو هاى مذهبى یهودى بدتر از آخوند ها و تندروهاى مسلمان. کلا مذهب باید از دنیاى بشرى ریشه کن بشه. هر کى هر چى دوست داره بپرسته فقط تو چهاردیواریش.
جمعه 3 آذر 1391 - 22:00
مارتین الله - دابلین - ایرلند
التماس دعا .. جیگر . ملتمسیم به دعا :)
جمعه 3 آذر 1391 - 22:17
karkas - اصفهان - ایران
درود بر تو
جمعه 3 آذر 1391 - 22:52
seyed ali khameney - خامنه - عربستان
با احترام به سینه و باسنخیلی خوب بود..فهمیدیم اسرییلیا بدم نیستنا ..هاج خانومو بدیم اینو بیریم؟؟؟؟؟؟.
جمعه 3 آذر 1391 - 23:30
مسیح پسر مریم - تهران - ایران
مثل یک حیوان خودنمایی میکنه.
جمعه 3 آذر 1391 - 22:56
romano - تهران - ایران
آنچه که همه خوبان دارند تو همه یکجا داری و آرزو برای رفاه و نیکی بشر صفت یک سالک است و مهم این است کسی در شرایط و نحوه زندگی تو این تفکر را داشته باشد نه کنج کنیسه و مسجد خانقاه که هرچه در آنجا می‌جویند باید در خود بیابند که نمییابند ولی تو در خود یافتی. روزی که عیسی را به مسلخ می‌بردند کسی که یاور و اشک ریز مولایش بود روسپی بود حال که شما خود خانم با کمالاتی هستی پس خوش بحالت که محبوبیتت را فدای باور پاکت کردی و دیگر هیچ چیز مهم نیست. بگذار دیگران در تعصب، مومنی ظاهری و تقیه خود تا دنیا هست بسوزانند و خود بسوزند. تو آن کردی که وجدان پاک قضاوت میکند و من در این نور می‌بینم. در خرابات مغان نور خدا می‌بینم این عجب بین که چه نوری ز کجا می‌بینم.
شنبه 4 آذر 1391 - 00:55
miliuk - لندن - انگلیس
اسرائیلی‌های محل ما که انقدر باهم عروسی‌ کردن همه شبیه منگلن از اسرائیلی هم شانس نداریم
شنبه 4 آذر 1391 - 01:25
hamidla - هامبورگ - المان
بگم فجر-۵ چیکارت نکنه دختر؛)
شنبه 4 آذر 1391 - 02:35
Pooia - بریزبن - استرالیا
تو پیغامی که گذاشته Prey رو غلط نوشته، Pray درسته !!!
شنبه 4 آذر 1391 - 03:03
Islam zoda - تورنتو - کانادا
هم ظاهرش زیباست و هم باطنش که برای همه آرزوی صلح و سلامتی می‌کند ..‌ای کاش همه دنیا اینقدر بی‌ریا می‌بود و چیزی برای پنهان کردن نبود. حالا اینکه برخی‌ چشم و مرام ناپاک دارند و خود قاضی و جلادند به کنار.
شنبه 4 آذر 1391 - 04:23
gharibe UAE - ابوظبی - امارات
من فکر میکنم دعای تو یکی مستجاب میشه به شرطی که یه کم بیشتر لخت بشی تا جوانان با دیدن این جمال به کمال برسن...امین
شنبه 4 آذر 1391 - 04:24
souroosh - ساری - ایران
مسیح پسر مریم - تهران - ایران. چه زیباست افکار کثیفت مانند اخوندها !
شنبه 4 آذر 1391 - 04:54
payamak - منچستر - انگلستان
من شخصا حاضرم شما را به آغوش اسلام و مسلمانان و در آخر این بنده کمترین رهنمون کنم،
شنبه 4 آذر 1391 - 04:14
nasl sokhta - لندن - انگلیس
مسیح پسر مریم - تهران - ایران. خودتو ,مسیحتو و نیاکانت فدای یک تار موی .این مدل
شنبه 4 آذر 1391 - 05:47
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
درد و بلات بخور تو سر فلسطینی های تخلمه.
شنبه 4 آذر 1391 - 05:57
potatis - مالمو - سوئد
مسیح پسر مریم - تهران - ایران.عزیز اگر چنانچه منظورت از حیوان انتقال مفهوم یک صفت بد است، بدون که ما ایرانیها بجای حیوان (که کاملا پاک و معصوم و یکرنگ هست ) از کلمه ی خامنه ای استفاده میکنیم، تشکر.
شنبه 4 آذر 1391 - 06:33
Amir99uk - لندن - انگلستان
مسیح پسر مریم بهتر هست شما برین به دنبال پدرتون بگردین و بیخود اون جریان رو گردن خدا نندازین .تاات اینکه به یک انسان والا که داره با همه زخم خورده های‌ این جنگ همدردی می‌کنه توهین نکنید
شنبه 4 آذر 1391 - 07:23
Arash Aazad - هامبورگ - آلمان
ومسیح پسر مریم - تهران - ایران، واعظان کین جلوه در محراب و منبر می کنند -چـون بـه خلوت میروند آن کار دیگرمی کنند- مشـکلی دارم ز دانشـمند مجلس باز پرس - ‌تـوبه فـرمـایان چـرا خـود توبه کمتر می کنند- گـو یـیا بـاور نـمـی دارنـد روز داوری -کـاینهـمه قـلب و غـل در کـار داور می کنـند. تو هم مثل یک .. نگاه کردی و له له می زنی! پسرک بسه عقده هات را بر ملا کن ، قبلا هم بهت گفته ام، دیگر به خودت دروغ نگو وگرنه خیلی ...ی ! خود دانی، حالا پاشو برو غسلت را بکش که خراب کردی ! .
شنبه 4 آذر 1391 - 05:29
باريك بين - تهران - ایران
ای کاش اینقدری که این اسرائیلی های تندرو به کشور نداشتشون عشق میورزند و اجازه نمیدن که کسی بهش چپ نگاه کنه این پناهندگان اجتماعی خودمون هم به همراه برخی از این بر و بکس داخل هم یکخورده انسان بودند و به فکر مملکتشون که بیش از 5000 سال قدمت داره بودن. یکخورده عرق وطن توی وجود این ابلهان نیست که نیست. الان اگه میگفتن اسرائیل میخواد به ایران حمله کنه همشون مثبت میدادند به این خبر، نه بخاطر اینکه داغش کنند، به این خاطر که تاییدش کنند.
شنبه 4 آذر 1391 - 06:08
saman sepehr - لوییزیانا - آمریکا
miliuk - لندن - انگلیس-خیلی‌ باحالی‌
شنبه 4 آذر 1391 - 07:55
ابادان - بروکسل - بلزیک
اسلو واقعا که خوبه کمى هم بدرد و بدبختى مردم فلسطین احترام کذاشت.
شنبه 4 آذر 1391 - 08:26
STING68 - گنبد - ایران
شما صهیونیست دوست ها بهتره فراموش کنید ادای ایرانی بودنتون رو ..............طرف میخواهد با بمب سنگر شکن چند ده تنی ایران و ایرانی رو به خاک و خون بکشه اونوقت یک سری بی غیرت غربتی میان میگن درود بر اسرائیل...........تف به شما خائنین............ننگ بر شما دوست داران پادگان اسرائیل...............ایران اریایی زنده باد
شنبه 4 آذر 1391 - 08:42
khane_iran - تهران - ایران
همین مونگلا کلی‌ اختراع کردن اما عربا هیچ غلطی نکردن تو عمرشون
شنبه 4 آذر 1391 - 09:03
Azadikhah - تكسل - هلند
نظر ایشان(بار رافائلی) به نظر من خیلی‌ نزدیک هست
شنبه 4 آذر 1391 - 09:23
fred2000 - تهران - ایران
من از طرف اکثریت ملت ایران می‌گویم که ما همواره اسرایلیها را دوست داریم و به آنها احترام میگذاریم. درود بر شما. اگر ندننی نیز از روی حسادت و نادانی چیزی می‌گویند به دلا نگیرید.
شنبه 4 آذر 1391 - 09:42
shadan shirin sokhan - هایدلبرگ - آلمان
مسیح پسر مریم - تهران - ایران. -- ما را سیاه نکن !،،، با فتوای مراجع تقلید ، کسانی که به این تصاویر نگاه کنند ، دچار گناهان کبیره شده اند و تمامی نماز و روزه‌هایش هم باطل است !!،، ناقلا هم یواشکی نگاه میکنی‌ و هم شب به یادشان میخوابی که شاید خوابشان را ببینی‌ و در عالم هپروت ....ها ؟؟!! !!،، فکر کردی شاید خدا خواب است و ترا نمیبیند‌ ها ؟!،، سر خدا هم میخواهی‌ کلاه بذاری‌ ها ؟!،، حقا" که آخوندی !!!
شنبه 4 آذر 1391 - 07:21
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
STING68 - گنبد - ایران. نیش -----این دین خونین?????? تو که عاشق قاتلان اجداد امثال من هستی‌ مگر ایرانی‌ هستی‌؟؟؟ ایران را ۱۴۳۳ سال پیش اجداد دست اول تو جهنم کردند و نواده‌های همان اشغال‌ها از ۱۳۵۷ تا امروز!!! فک‌تو ببند!!!!
شنبه 4 آذر 1391 - 14:54
khorramdin babak - فرانكفورت - فرانكفورت
دست شما درد نکند .خوب جوابی‌ به این مغز مغز بسیجی‌ دادید . می‌‌دانید شاملو این‌ها نمی‌‌شناخت . و می‌‌گفت. کسانی که ما با دوستی با جنس مخالف می‌‌ترساند. نماز خود را با آرزو خوابیدن با حوریان بهشتی‌ می‌‌خوانند. باید با کمال احترام گفت شاملو عزیز اشتبا کردید. این‌ها دیگر نماز خود را به خاطر حوریان بهشتی‌ نمی‌‌خوانند. بلکه به سبک ... پدوفیل وار و کاملا قانونی بر حسب قانون اساسی‌ بر دختران ۸ ساله تجاوز می‌‌کنند . در کاسه سری این‌ها به جای مغز ... وجود دارد. دختر ۸ ساله را بالغ می‌‌دانند ولی‌ زن ۴۰ ساله باری سفر مجوز به اجازه قیم دارد. و در این جا گنده... می‌‌کنند. باور کنید من سالها در کنار این ابسیجی‌ها زندگی‌ می‌‌کردم .این‌ها تقاص خیانت شیخ‌ها از شیر زنان ما می‌‌گیرند. هجرهیه تاریک مساجد و گول زدن این بسیجی‌ها به اسم خدمت به اسلام. گار می‌‌دانستید که این آخوند قراهتی چند پرونده پدوفیلی در ساواک بوشهر در زمان تبعید داشت. بعد از انقلاب همه را به جرم ازویت با مجاهدین اعدام کرد. و پرونده‌های یک شبه نابود شدند
شنبه 4 آذر 1391 - 14:33
zebelkhan - لوس آنجلس - آمریکا
مسیح پسر مریم کماندو - تهران - ایران. این افکار شما مسلمین بدبخت است که وحشی و نجس است. من ترا تشویق میکنم که هر چه بیشتر از این کامنتها در این وب سایت بگذاری برای اینکه مردم را بیشتر از این آیین و این بیماری روانی در سطح جهانی یعنی اسلام بیذار میکنی. تو دشمن خیلی خوبی برای اسلام هستی چون بد دفاع کردن از یک چیزی درست مثل نابود کردن آنست. از آنجا که مدعیان اسلام عمدتا بیسوادان و مزدورانی مثل تو هستند ضربه های مهلکی به این آیین وارد می آورید که از عهده هیچ دشمنی برنمی آید! پس آفرین بر تو عقب مانده ذهنی با این کامنتهایت! ادامه بده که مردم را بیشتر از اسلام منزجر کنی!
شنبه 4 آذر 1391 - 21:03
باريك بين - تهران - ایران
شعبون بیمخ- پاریس- فرانسه- باز من دو روز نبودم واسه ملت شروع کردی به هفتیر کشی؟؟ اخه یک نیست بگه تو بابا بزرگ خودت رو هم نمی شناسی حالا دم از اجداد نداشتت میزنی؟ تو اول ایرانی بودن خودت رو ثابت کن بعد بیا راجع به تاریخ ایران و اجدادت حرف بزن. مطمئنی که ایرانی هستی؟ من نمی دونم سر این پناهنده های اجتماعی توی اروپا چی میارن که اینقدر ادمهای بیفرهنگ و پاچه گیری از کار در میان. STING68 - گنبد - ایران دوست من فکر می کنم که تازه وارد این سایت شدی. این سایت یکسری پاچه گیر داره که من به سردستشون لقب شعبون بیمخ رو دادم. همینی که به تو گیر داده. البته یکسری نوچه هم داره. زیاد این ها رو جدی نگیر.
شنبه 4 آذر 1391 - 22:29
باريك بين - تهران - ایران
STING68 - گنبد - ایران- خلاصه در سال 1328 شعبون بیمخ حقیقی و نوچه هاش دنبال برقراری دموکراسی در ایران با چوب و چماغ بودند وحالا در سال 1391 شعبون بیمخ های فضای مجازی که تنها از سواد و دانش فشار دادن دکمه های کامپیوتر جهت توهین به بقیه رو که با افکار پوسیده اونها فکرشون متفاوت هست رو بلدند، شدن متصدی برقراری دموکراسی در ایران. یکی نیست به اینها بگه از شما باسوادتر و بافرهنگ تر در ایران یا خارج از ایران وجود نداره که خودتون رو انجوری ضایع میکنید.
شنبه 4 آذر 1391 - 22:34
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
potatis - مالمو - سوئد/ خیلی لایک.
یکشنبه 5 آذر 1391 - 02:32
مسیح پسر مریم - تهران - ایران
zebelkhan - لوس آنجلس - آمریکا و من نیز خوشحالم که آدم های ابله هی چون تو از این دین فاصله بگیرند. البته تو از دین اسلام گرفته نشدی، اسلام از تو گرفته شده چون لیاقتش را نداری. بنده خدا بشر دیگه به بن بست عقلی رسیده چیزی نداره اون از فوکویاما که فکر میکرد لیبرالیسم آخرلزمان آمریکاست، این همه تنوع طلبی های جنسی دیگه تا چه حد؟ همه راهها را امتحان کردند و به بن بست رسیده بشر غیر مسلمان، و این یکی از زمینه های ظهوره، یعنی به بن بست رسیدن تمام ایده ئولوژی ها و در کنار اون رشد عقلی بشر، تازه پدر جان یه نگاهی به اخبار اینترنتی و مجلات خودتون بکن تا بفهمی فوج فوج غربیانی که به این دین دارن جذب میشن. تازه مبدونم نادانی و نمی دونی که تمام موسسات آماری و .. تو اروپا از حجم به اسلام گرویدن اروپاییان هشدار دادن.حال کی به حاشیه رفته منافق سایبری. هه هه چراغی که ایزد برافروزد هر آنکه پف کند ریشش( و ریشه اش) بسوزد
یکشنبه 5 آذر 1391 - 07:11
Arash Aazad - هامبورگ - آلمان
مسیح پسر مریم - تهران - ایران ، اگر اسلام اینقدر شکوفا شده پس چرا از تغییر دین مسلمانان اینقدر واهمه دارید ؟ مگر نه اینکه درانتخاب دین اکراه نیست؟ تو هم میدونی اسلام را با زوراعدام و زندان در ایران و خاورمیانه به مردم تحمیل میکنند؟ از ترستان اجازه نمیدید هیچ دین دیگری تبلیغ بشه! تنها ایدولوژی و دینی که به بن بست رسیده و با کشتن و زورگویی تقلای ماندن داره همین اسلام جنابعالی است . اسلام گندیده و بوی گندش را نیمتوان پنهان کرد! اگر ایرانیان اجازه انتخاب دین داشتند، ٨٠% آنها اسلام را با سیفون میفرستادند آنجا که باید بره ! ! بقیه هم مفتخوران بی مغزی هم چون جنابعالی در گمراهی مطلق می لولند! .
یکشنبه 5 آذر 1391 - 15:19
Arash Aazad - هامبورگ - آلمان
مسیح پسر مریم - تهران - ایران، تا هنوز وقت داری، بیا و دنیا و آخرتت را نجات بده و از این دین دروغین اسلام دست بکش! از گناهان خودت توبه کن و با صدای رسا به خودت و خدای راستین اعتراف کن که در گمراهی می زیستی، اگر با خلوص دل از خداوند راستین محبت و نور یاری بطلبی، خدای راستین به کمکت می اید!
یکشنبه 5 آذر 1391 - 15:24
STING68 - گنبد - ایران
جالبه هی میگن شما عرب هستین و وحشی اونوقت تو همون اروپا برای بهار عربی در کشورهای عربی و انقلابی شده اونم توسط تندرو های عرب بیا ببین چه غش و ضعف های میکنن........یک روز جوانان عرب مصری در میدان التحریر...........یک روز در سوریه ..........بحرین هم که باید سانسور بشه..........حالا ما که انقلاب کردیم شد استفررراغی و اس هالی واقعا شما سرباز فکری دشمنان اران هستید...........بابا بهار عربی برای جمهوری اسلامی شدن کشورهای دیکتاتوری و سکولار عربی اتفاق افتاد
یکشنبه 5 آذر 1391 - 14:19
مسیح پسر مریم - تهران - ایران
Arash Aazad - هامبورگ - آلمان آخه من چی بگم به تو.برو از پرس تی وی جمعیت عزاداران محرم رو ببین تا شاید از توحم در بیای.
یکشنبه 5 آذر 1391 - 21:26
Arash Aazad - هامبورگ - آلمان
مسیح پسر مریم - تهران - ایران, به روباه گفتند شاهد ت کیست گفت دمم!خوب معلومه پرسTV از این برنامه ها می گذاره! مگر این تلویزیون با بودجه حکومت ناعدل اسلامی برای تبلیغ در اروپا بوجود نیامده؟! واقعا دلم به حالت میسوزه، جدی می گم گول پرسTV را میخوری! یکی از بنیادی ترین اشکالات اسلام و پیروان متعصبش اینه که تمامی اسناد ودلایل و برهانی که بعنوان سندیت بر حقانیت دین اسلام میاورند پایه بر دروغ و خیال و خرافا ت بنا شده از پرواز بر ابرها و نشستن بر گنبد قدس ، تا غیبت و ظهور و روایات ! همیشه به روایات دروغین بعنوان محکمترین اسناد تکیه میزنید! توبه کن تا وقت داری از گمراهی اسلام خودت را نجات بده، امتحان کن و از خدای واقعی طلب کمک کن! ! .
دوشنبه 6 آذر 1391 - 03:23
asal55290 - مشهد - ایران
از این کل کل و به همدیگه فحش دادن چی نصیبتون میشه اون فطرت زیبایی شناسی میگه واقعا زیباست دمش گرم...
دوشنبه 6 آذر 1391 - 07:07
اینترنت ندیده - کرمان - ایران
مسیح پسر مریم - تهران - ایران استکبار به این جمعیت نادان نیاز داره اینو بفهم
دوشنبه 6 آذر 1391 - 10:02
مسیح پسر مریم - تهران - ایران
Arash Aazad - هامبورگ - آلمان تو مردم عزادار واقعی رو جعل سند میدونی .واقعا متوجهای چی میگی! خوبه همین سایت، خبری گذاشته تحت عنوان عزاداری عاشورا در ایران - 1و2
دوشنبه 6 آذر 1391 - 12:29
مسیح پسر مریم - تهران - ایران
اینترنت ندیده - کرمان - ایران تو چطور خودت رو دانا میدونی و اون همه هموطنانت رو نادان!! آیا این خود نشانه جهل نیست!
دوشنبه 6 آذر 1391 - 14:27
Iran e azad - هورتن - نروژ
متاسفانه تو کشورهایی که ادعای خدا داری میکنند( مثل اسرائیل و ایران )،رفتار و آرمان‌های حیوانی و وحشیگری جای هر گونه محبت و انسانیت رو از رهبران،هنر مندان و اکثریت جامعه گرفته است. نمونش همین خواننده رپ که به این خانوم خانوما،اینجوری بی‌ ادبی‌ کرده! امیدوارم که آتش داوود،نوک زبانش را بسوزونه!
‌سه شنبه 7 آذر 1391 - 02:17
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.