ایران به ما سلاح می دهد ، اعراب هم تا سلاح هایشان در انبارها زنگ نزده بجنبند

دبیر کل جنبش جهاد اسلامی گفت با اشاره به حمایت های ایران از مبارزان فلسطینی، از کشورهای عربی خواست همانند ایران به مقاومت اسلامی فلسطین سلاح دهند.

به گزارش عصر ایران، گروه جهاد اسلامی پس از گروه های حماس و فتح، قوی ترین گروه مقاومت فلسطینی است. هم اکنون در غزه و در پاسخ مسلحانه به حملات اسرائیل، گروه جهاد اسلامی در کنار حماس ،  عملیات های ضد اسرائیلی انجام می دهد.

"رمضان عبدالله" در مصاحبه با شبکه الجزیره قطر اضافه کرد: ایران منبع اساسی و اصلی تسلیحاتی است که امروز فلسطینی ها با استفاده از آن در مقابل تجاوزها و دشمنی های اسرائیلی، ایستادگی می کنند. همه جهان این موضوع را می داند و این موضوع، مخفی نیست.

او به نوع این اسلحه و چگونگی دست یابی گروه های فلسطینی به آن از ایران اشاره ای نکرد.

قبل از این شیمون پرز رئیس جمهور اسرائیل گفته بود ایران موشک های فجر- 5 را در اختیار گروه های فلسطینی قرار می دهد تا این موشک ها را به سمت اسرائیل شلیک کنند.

عبدالله اضافه کرد: اگر اختلاف نظری با ایران درباره وضعیت سوریه وجود دارد فکر نمی کنم میان ما و ایران درباره آنچه که در فلسطین می گذرد اختلاف نظری وجود داشته باشد.
وی تصریح کرد:اسلحه مورد استفاده گروه های مقاومت در غزه در مقابل اسرائیل، ساخت ایران هستند یا اینکه با پول ایران خریداری شده اند.

این عضو ارشد گروه های مقاومت فلسطینی خواستار متنوع شدن منابع کسب سلاح گروه های فلسطینی شد و از کشورهای عربی خواست سلاح های خود را قبل از اینکه در انبارها، زنگ بزنند به مبارزان فلسطینی بدهند.

وی افزود: منطق می گوید ما در موضوع فلسطین، صددرصد با ایران هستیم. ایران همه نوع حمایت، کمک و پشتیبانی را از ما می کند اما عاقلانه نیست سلاح مقاومت در غزه به صورت انحصاری تنها از ایران باشد. ما می خواهیم از همه کشورهای عربی اسلحه داشته باشیم. 

+161
رأی دهید
-112

ekman - شیراز - ‫ایران
حق ملت ایران را بدون اجازه و رضایت آنان به بیگانه بذل و بخشش میکنند.
‌پنجشنبه 2 آذر 1391 - 00:47
shadan shirin sokhan - هایدلبرگ - آلمان
ما یک عمر است که داریم حنجره مان را پاره می‌کنیم و می‌گوییم که آخوندها میلیاردها دلار پول زبان بسته ایران را از خزانه کشور میدزدند و به عربها میدهند !، ایرانیان عزیز ؛ از خواب خرگوشی بیدار شوید و جلوی بیرون رفتن سرمایه‌های کشور را بگیرید !، آخوندها هیچ گونه عرق ملی‌ و ایرانی ندارند ؛ زیرا اینها قلبا" خود را از نوادگان عرب میدانند و هدفشان تنها نابودی ایران و ایرانی است !، اگر بیدار نشوید ، باید منتظر بدتر از اینها باشید و همه به گدائی خواهید افتاد !
‌پنجشنبه 2 آذر 1391 - 01:51
Iran e azad - هورتن - نروژ
ایران نباید حق مردم را به دیگران بدهد،چراغ لازم در خانه بر مسجد هم حرم است!!. اما خارج از دعوای قدیمی‌ یهودیان و مسلمان‌ها ،یا اینکه حق با کدام طرف هست چند نکته خنده آور و بسیار شرم آور سیاسی در جریانات این چند روز بود!. ۱) حقوق بشر معنی خود را در تعریف کاملا از دست داد. یک طرف حدود ۱۵۰ نفر را وحشیانه کشت و طرف دیگر حدود ۵-۶ نفر بیگناه را کشت. ۲)دفاع حق هر انسانی‌ هست،همانطور که اسرائیل حق دفاع دارد پس چرا فلسطینی‌ها نباید از خود ،دفاع کنند؟؟ چرا کسی‌ با سلاح‌های پیشرفته اسرائیل و اهدا کنندگان آنها مشکلی‌ ندارد،اما چند فش فشه در دست فلسطینی‌ها و سازنده آن مهم شده؟. ۳)آغاز کننده جنگ که بود؟ اگر فلسطینی‌ها وزیر دفاع اسرائیل را اینگونه پودر میکردند،اسرائیل چه میکرد؟. ۴) به هر حال ساکنان غزه ،حماس را حکومت منتخب خود می‌دانند! چرا غربی‌ها با محمود عباس که هیچ کاره بود و در غزه هیچ کس او را قبول ندارد،عکس یادگاری می‌گرفتند؟؟؟. ۵)عرب‌ها ی دیگر هنوز باید دنبال تخم مرغ بگردند،چون آن را ندارند! بیچاره ایرانی‌‌ها باید توان این را بپردازند!!!
‌پنجشنبه 2 آذر 1391 - 02:04
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
راستی فیلمی که گفتم نشان میدهد که چطور موشکهای فجر ایران از طریق مصر به غزه میرسند در قسمت ویدیو در سایت اشپیگل انلاین است. www.spiegel.de در قسمت:videos. البته بعد از دو یا سه تکه کردن موشک از طریق تونلهای مخفی زیر زمینی بین مرز مصر و غزه حمل میشوند.
‌پنجشنبه 2 آذر 1391 - 02:04
perser68 - فلوریدا - امریکا
چه دوره زمونه‌ای شده عرب از خودش نمی‌‌بخشه و از سرمایه ایرانی‌ میدزده و دو دستی‌ تقدیم عرب آدم کش میکنه و ایرانی‌ باید تو سرما وزلزله و سیل جون بده!اونوقت ساندیسی سادیسمی‌ها سینه برای عرب چاک میدن!
‌پنجشنبه 2 آذر 1391 - 02:20
shahram_khan - قزوین - ایران
واقعا جا تاسف داره که یه همجین بوزینةهایى دارن زندکى میکنن!
‌پنجشنبه 2 آذر 1391 - 02:33
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
سران پست فطرت رژیم ملاها به چه حقی ثروت ملت ایران را برای مسلح کردن تروریستهای حماس خرج میکنند؟ چرا صدای چهارتا ایرانی باشرف توی ایران در نمیآید که رژیم از کیسه خلیفه میبخشد؟ آخر این چه کشوری شده که کسی جرات ندارد بپرسد میزان کمکهای نظامی ایران به حماس سالیانه تا حالا چند میلیارد دلار بوده؟ پول هر موشکی که ایران به حماس داد و همش را هم اسرائیل نابود کرد دانه ای چند تمام میشود. همین امشب فیلمی که از طریق دوربینهای مادون قرمز دید شبانه مخفی گرفته شد نشان میدهد که موشک از ایران وارد مصر شده و از مصر از طریق تونل زیر زمینی به دست حماس رسیده. میزان کمکهای مالی برای بازسازی غزه ( بیمارستانها و مدارس مجانی با پول ایران و غیره کارها ) سالیانه چقدر بوده و هست؟ تا کی میخواهند ایرانیها سکوت کنند و بعداً به غربیها بخاطر تحریم اقتصادی فحش بدهند و مقصر مشکلات اقتصادی خودشان بدانند؟ چرا یقه خود شخص خامنه ای بیناموس را نمی گیرند که جوابگوی این سوالات باشد؟ حالا در دنیا بدنام شدن یکطرف پول ملت ایران هم با دود شدن موشکهای فجرشان در غزه دود شد.
‌پنجشنبه 2 آذر 1391 - 01:21
sepherdad - سیدنی - استرالیا
وی تصریح کرد:اسلحه مورد استفاده گروه های مقاومت در غزه در مقابل اسرائیل، ساخت ایران هستند یا اینکه با پول ایران خریداری شده اند.
‌پنجشنبه 2 آذر 1391 - 03:02
konos - امستردام - هلند
امیدوارم اسرائیل حق ملت بدبخت ایران را از شمامزدوران فلسطینی بگیرد.
‌پنجشنبه 2 آذر 1391 - 03:09
hashamdar - تهران - ایران
دیگر کشورهای عربی‌ می‌دانند اگر بخواهند به شما تروریستهای حماس کمک کنند یا اسلحه بدهند، دودش در چشم خودشان خواهد رفت...
‌پنجشنبه 2 آذر 1391 - 03:24
exam292 - تهران - ایران
هر عقل سلیمی تشخیص میده که دشمنای اصلی خارجی ایران، اسرائیل و آمریکاست .. پس بردن جنگ به دور از مرزهای ایران یه کار منطقی است...درغیراینصورت ایران شبیه عراق و افغانستان می شد...
‌پنجشنبه 2 آذر 1391 - 03:55
naderan - یوتوبوری - سوید
لعنت بر خمینی دجال از روز اول بشما مفت خورها کمک میکرد.من طی این ۳۵ سال کمکهای رسمی را حساب کردم به غزه و لبنان ۹۷ میلیارد دلار.حالا مخفی خدا میداند. بعد یک دختر در ایران بخاطر اندکی پول خودفروشی نمیکرد.
‌پنجشنبه 2 آذر 1391 - 04:59
dook - دبي - امارات
خاک بر سر تو بیسواد و اون ایرانی که برای فتنه انداختن چهارتا از اون فشفشه هاشو بهتون داده. عربها در خدمت مردمشون هستن و مکی خواهند کشورشون را فلسطینیها خراب کنن. اول که این یهودها اومدن با تفنگ که نیومدن کشورتونو غصب کنن اونوقتها برای پول و دخترهای خوشگلشون أومدید خانه ها و زمیناتونو دادین براشون حالا که یهود قدرتمند شده ای عربا عربا میزنین . ایران از این موقعیت سوٓاستفاده میکنه که از تو خر نادان برداشت سیاسی کنه. اگر کچل کاری میکرد سر خودش دوا میکرد.
‌پنجشنبه 2 آذر 1391 - 05:30
نقی‌ الله - سیدنی - استرالیا
شنیدید میگن مالی‌ رو که صاحبش راضی‌ نباشه چرک و خون میشه از گلوت در میاد؟؟ الان همین قضیه شده! مردم ایران خودشون در بدبختی، تحریم، گرونی، کمبود دارو، گرونی روز افزون همه چیز و بی‌ کاری سر میکنند، و اموالشون به صورت بلاعوض میریزه به حساب‌های حزب الله، حماس و سوریه برایه اهداف ضّد بشریه الله مدینه!!!پس وقتی‌ بچه‌هاتون تلق تلق ترکیدن داقشون به دلتون موند، بدونید این مالی که میخورید، صاحبش راضی‌ نیست!
‌پنجشنبه 2 آذر 1391 - 04:48
morgan123 - واشنگتن - امریکا
آقای بینی بزرگ صاحبان ایران راضی نیستند که پولشان خرج شما شود .چگونه حالیتان کنیم . مشکل شما و اسرائیل به خودتان مربوط است!
‌پنجشنبه 2 آذر 1391 - 06:02
abdolmalek - رامسر - ایران
به امید روزی که همتون به درک واصل شید.ایشالا با سید علی در اسفل السافلین با هم محشور شید.تف به ذات کثیفتان
‌پنجشنبه 2 آذر 1391 - 07:22
morid - بوشهر - ایران
با صدای دوره گرد توی خیابون امروز از خواب بیدار شدم که داشت فریاد میزد گنبد سوراخ میکنیم،گنبد آهنی،فولادی، مسی،....و و انواع دیگر گنبد اسرائیلی، امریکایی سوراخ میکنیم. متوجه شدم که کفتارهای صهیونیست آتش بس پیشنهادی حماس را پذیرفته اند و با تمام شروط آن موافقت کرده اند!!!دوباره با خوشحالی فریاد زدم چه میکنه این فشفشه های ایرانی!!راستی که ظالم سالم نمی ماند و قطعا رفتنی است.
‌پنجشنبه 2 آذر 1391 - 07:59
moci 30 - دوحه - قطر
باید بهشون کمک کرد که اسراییلو درکیر کنند و ضربه بزنند اکه خیالش از بابت سرزمینهالى فلسطینى راحت باشه و هیج مقاومتى نباشه به فکر تجاوز به سرزمینهاى دیکه مى افته ازجمله ایران, البته اسراییل به تنهایی در برابر ایران عددى نیست.ُekman شیراز. واسه امنیت کشور و قدرت در منطقه باید این بولا را خرج کرد
‌پنجشنبه 2 آذر 1391 - 06:17
shadan shirin sokhan - هایدلبرگ - آلمان
حق مردم ایران را از خزانه کشور یواشکی می‌‌دزدند و به سوریه و فلسطین و لبنان بذل و بخشش میکنند !!،،، در صورتی‌ که بدبخت‌ها ملت ایران از گرسنگی و فقر زجر میکشند !!
‌پنجشنبه 2 آذر 1391 - 07:33
gharib 196 - هامبورگ - آلمان
آقایان با سود سیاسی این جنگ بین ایران و اسرائیل هست نه اسرائیل با غزه خدا رو شکر کنین که اینقدر باهاش بودن آخوندا که مرز ایران رو قطعه مشخص کردن یه کم فکر کنین سیاسیون عجبا
‌پنجشنبه 2 آذر 1391 - 08:42
shirin111 - پاریس - فرانسه
مرید جان بوشهر‌ایران این یه جمله رو ازت قبول می‌کنیم چون خوب امدی.(راستی‌ که ظالم رفتنی است)ایشالا که همه ظالما این دستشون هم مثل اون دستشون چلاق شه
‌پنجشنبه 2 آذر 1391 - 09:23
Hatikva - توبه موری - انگلستان
PERSIANSPIDER - مشهد - ایران. یکی‌ از زیباترین راه‌های اعدام سرباز‌های اسراییلی در صورت حمله به ایران مخصوصاً خلبان‌های هوپیماهای سقوط کرده ی اف‌ ۱۶ و اف ‌۱۵ جهودی ،،کندن گوشت تن این افراد با ناخون گیر هست و این کار رو تا کندن آخرین ماهیچه از استخونه یهودیشون باید ادامه داد ! حـ...‌ها حالا که پای توحش اومده وسط ، بهتون معنی‌ توحش رو نشون میدیم !!!!!!!!!!!!. ========. توحش و بربریت یک حیوان انسان نما. به امید اینکه سر خانوادت بیاد تا بفهمی چی‌ گفتی‌.
‌پنجشنبه 2 آذر 1391 - 09:55
morid - بوشهر - ایران
اون دست چلاق را هم کیشان تروریست منافق تو با انفجار چلاق کردند تا دیگران عبرت بگیرند و جلوی ظالمان نایستند،ولی کور خوانده بودند،نه تنها ریشه خود را کندند،بلکه شاهد آتش گرفتن خانه عنکبوتی اسرائیل که مهد تروریسته،هستند،افتاد شیرین جان!!! iron dome اسرائیل شکافته شد با موشکهای ایرانی،ظالم سالم نمی ماند.
‌پنجشنبه 2 آذر 1391 - 10:17
hasa_bayo - بیرمنگام - انگلستان
من موندم چرا باید به این اعراب کمک کرد مگه اینا تو جنگ ایران و عراق به ما کمک کردند اخه چرا ما هزینه کنیم و یکی دیگه سودشو ببره . اگر کمک های ایران نبود اینا الان همشون مرده بودند ولی با این حال ایران ادم بده است تو منطقه خاورمیانه اقایون مسئول به خود بیایید این اعراب دلسوز ایران نیستند اینقدر پول بیت المال رو تو جیب اینا نریزید
‌پنجشنبه 2 آذر 1391 - 10:18
hasa_bayo - بیرمنگام - انگلستان
من موندم چرا باید به این اعراب کمک کرد مگه اینا تو جنگ ایران و عراق به ما کمک کردند اخه چرا ما هزینه کنیم و یکی دیگه سودشو ببره . اگر کمک های ایران نبود اینا الان همشون مرده بودند ولی با این حال ایران ادم بده است تو منطقه خاورمیانه اقایون مسئول به خود بیایید این اعراب دلسوز ایران نیستند اینقدر پول بیت المال رو تو جیب اینا نریزید
‌پنجشنبه 2 آذر 1391 - 10:17
Saeid_021 - تهران - ایران
morid - بوشهر - ایران دیدی حرفات 2 پول ارزش نداره برو بزن یورو نیوز ببین چه جشنی گرفتن فلسطینی ها ببین نشون دادی حرفات همش مزخرفه همش مسخره کردن هیچیت اساس نداره همش کم نشون دادنه کشورهای دیگه و بزرگ نشون دادنه ایران ببین می دونی اسراییل تو این جنگ یه دونه از موشک هاش استفاده نکرد فقط از جنگنده هاش استفاده کرد ببین تو اینقدر بچه ای که نمی دونی این گنبد اهنین چیه در عوض خوشحالی با موشکای چین پز بدی دلت خوش کردی به شهاب 3 این حرفا شب درازه اقا من طلب جنگ نیستم ولی این نظام از درون می پاشه نمونش انتخابات بعدی دارن مثله سگ منت خاتمی رو میکشن که بیاد تو صحنه می دونن کردم رای نمیدن ببین خوده این حکومت از هم پاشدس نیازی به اسراییل و امریکا نست ضمنا ایران خیلی گنده بود امریکا کناره گوشش تو خلیج فارس اینقدر ناو نداشت اینقدر پایگاه نظامی نداشت جرات داره امریکایی ها رو از خلیج فارس بیرون کنن
‌پنجشنبه 2 آذر 1391 - 11:21
morid - بوشهر - ایران
سر صدقه تمام ایرانیان وطن دوست،اونم فقط یکبار جوابتو میدم:1-حرفام و پیشبینیهام درست بود.چون تو و امثال تو هی سعی میکنید برای یک جمله من ده ها جمله بنویسی و مجبوری صغری،کبری کنی و اخرشم دمبت از همه جا درازتر،نومید و مایوس؟؟!! 2-خنگول جشن فلسطینیها بخاطر شکست اربابت اسرائیل بود،خواب آلو.3-بازم پیشنهاد میکنم حرفای بیربطت را یه باره دیگه بخوان و دوتایی با گربه استفرغ کنین!!!؟؟
‌پنجشنبه 2 آذر 1391 - 12:46
hankooksaram - تهران - ایران
نفرین به شما عربها و فلسطین و لبنان و سوریه ای ها. و حامیانتون که ثروت و پول ایران رو دود هوا میکنید. تف به ذاتتون و آتیش به قبرتون
‌پنجشنبه 2 آذر 1391 - 15:55
Azadikhah - تكسل - هلند
زرشک!حماس باز شکست خورد اینها جشن گرفتند آخه چه پیروزی بیش از ۱۰۰ نفر رو به کشتن دادن جشن گرفتن داره؟.۵ تا اسرائیلی رو کشتن جشن داره؟رهبر حماس که از ترسش در مصر نشسته بود!خیلی‌ بابا اینها شجاع و دلیر هستند اروح شیکمشان
‌پنجشنبه 2 آذر 1391 - 16:12
Saeid_021 - تهران - ایران
morid - بوشهر - ایران شر نگو بابا ما کوریم نمی بینیم یا تو فقط می بینی چشای کوره بسته شدتو بیشتر باز کن چه شکستی اسراییل خورد بگو ماهم بدونیم میدونی بیش از 700 راکت پرتاپ شد فقط 1 سرباز کشته؟؟؟4 نفر مردم عادی ببین شکست و چی میدونی بله از شما که جنگ لبنان شکست می دونی لابد جنگه عراقو پیروزی واسه ما میدونی ببین شماها اینقدر بیچاره اید همش کارتون شده کوبوندن اسراییل من اگه همه حرفای مزخرفه تورو زیاد می نویسم میخوام بدونی همه مثله خودت ..نیستن هیچی حالیشون نشه حرفای تو نظرسنجی بزاریم بیشتر حال بهم زنه شما و یه عده از خوداتونه ایران به جنگ گرفتار شه میدونی محبوبیته تو اربابت خیلی کم شده واسه همین از جنگ حرف میزنی نمی خواد شرو ور بگی جوابه حرفای منو بده 34 ساله همش میگی محو پس کی اتفاق می یوفته همش امریکا نمی تونه غلطی بکنه به خفتو خاری انداخته ایرانو چرا اینقدر چرت میگی...............................ببین کوچولو تر ازین حرفایی
‌پنجشنبه 2 آذر 1391 - 17:10
Dracula - ترانسیلوانیا - رومانی
خوشم اومد اسراییل اول زد اون کارخونه که ایراین ساخته بود موشک فجر بسازه تو سودان برای تروریستهای فلسطین رو پوکوند جوری که اصلا نفهمیدن کی اومد کی زد و کی رفت بعد هم پوزه حماس رو به خاک مالید و رهبر شاخه نظامیشو ترکوند.بعد هم کلی از همین موشکهاشونو نابود کرد و کلا فقط ۵ نفر اسراییلی تو روز اول کشته شدن و بقیه موشکها رو تو هوا شکار کرد.در مقابل صد و خورده ای تروریست سقط شدن و حماس به غلط کردن افتاد.حالا هم که حماس اخته شد صلح کرد تا اون یکی گروه تندروتر از حماس نیاد رو کار.
جمعه 3 آذر 1391 - 03:19
دستان - تهران - ایران
saeid-ایران -تهران. اتفاقا شما کور چشم نیستید بلکه کور دلید.خیلی وقته امثال شما کوردل شده اید .اگر میبینی از تلفات تو اسرائیل خبری نیست بخاطر سانسوره بیچاره ها اسرائیل بعد از هشت روز با قبول اتش بس و پذیرفتن باز کردن گذرگاههای بسته شده و اینکه دیگر حق حمله و ترور کور مسئولین نوار غزه را نداره وشرائط مندرج دیگه خودش شکست را پذیرفته حتی شائول موفاز وزیر جنگ پیشین اسرائیل همین روز گذشته اعلام شکست میکنه ولی شما که از اسرائیل برای خود هیمنه درست کردید .جالبه خود اسرائیلیها به شکست اعتراف کردنداما توهم زده های بدبخت هنوز حاضر نیستند که.....
جمعه 3 آذر 1391 - 04:33
sarbedar5 - تهران - ایران
انواع واقسام سمینار و کنفرانس و اجلاس برای اتحاد یک میلیارد و اندی اعراب بدوی هرسال یرپا میشه ولی معلوم نیست دلشان به چی خوشه . همش تو فکر ...........
جمعه 3 آذر 1391 - 12:03
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.