روحانیون در ورزشگاه آزادی

فرارو : در دیدار تیم های ایران و ازبکستان 70 تن از روحانیون مبلغ در ورزشگاه آزادی حضور یافتند.

به گزارش فرارو، مدیرکل دفتر امور فرهنگی و تربیتی وزارت ورزش و جوانان چندی پیش در گفتگو با ایسنا از حضور 70 روحانی مبلغ برای مشاوره با جوانان در ورزشگاه آزادی برای بازی ایران و ازبکستان خبر داد.
علی فرهادی اعلام کرد، برای اشاعه و توسعه معنوی فضای ورزشگاه‌ها، بیش از 70 مبلغ روحانی که متخصص در امور مشاوره هستند، برای پر کردن اوقات حضور جوانان در ورزشگاه آزادی به بهترین شکل با جوانان به گفت‌وگو، مذاکره، پرسش و پاسخ و مشاوره می‌پردازند.
وی با اشاره به تفاهم‌نامه‌ای که وزارت ورزش و جوانان با حوزه علمیه قم داشته است، خبرداد، در راستای این تفاهم‌نامه روحانیون مبلغ در دو بازی دیگر نیز در ورزشگاه آزادی حضور داشته اند که در بازی پرسپولیس و استقلال 25 روحانی و در بازی ایران و کره‌ی جنوبی نیز 50 روحانی در ورزشگاه آزادی حضور داشتند و به جوانان مشاره دادند.
مدیرکل دفتر امور فرهنگی و تربیتی وزارت ورزش و جوانان گفت: جوانان برای گرفتن مشاوره از روحانیون هیچ محدودیتی ندارند و می‌توانند در راستای مشکلات و مسائلی که دارند با آنان به مشاوره بپردازند و در دو بازی گذشته که این اتفاق صورت گرفته است سبب شد تا روحانیون و جوانان درک شفاف، روشن و صمیمانه‌ای از یکدیگر پیدا کنند.
در همین رابطه خبرگزاری شبستان تصاویری از حضور روحانیون در ورزشگاه آزادی منتشر کرده است که در زیر می بینید.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
+66
رأی دهید
-298

Kamran631 - لیون - فرانسه
این نکبتها کی میخوان دست از سر ما بردارند ؟ تو استادیوم هم ما رو راحت نمی‌گذارند !!
‌چهارشنبه 1 آذر 1391 - 11:41
karkas - اصفهان - ایران
کی‌ شه دست جمعی همتونو آویزون کنیم
‌چهارشنبه 1 آذر 1391 - 11:45
naderan - یوتوبوری - سوید
این لاشخورها دیدن مردم بابت دیدن فوتبال پول خرج میکنن سرو کله شان پیدا شد.عین لاشخورها کمی دقت کنید قیافهای لاشخور با اینها توف به زاتتان سر این ملت اوردید.
‌چهارشنبه 1 آذر 1391 - 11:59
be_pa.khaste - هارلم - هلند
پشت سر به همین‌ها فش میدان بعد که میبیننشون باهاشون بگو بخند می‌کنن.بعد میگیم خدایا چرا ما کشور آزادی نیستیم.آزاد نیستیم چون خودمون با خودمون رو راست نیستیم.
‌چهارشنبه 1 آذر 1391 - 12:05
parviz1 - کترینگ - انگلستان
این عکسها خودش گویای رابطه جامعه و ملاها را خوب نشون میده.یک نگاهی به جمعیت بندازید.حتا یک نفر هم از ریخت و قیافه ملاها خوششون نمیاد.اینها همش میخواهند خودشون زور چپون بکنن و همجا نخود آش بشن.آقا جون زوری که نمیشه!!!!!!!!! از اونطرف ملت تو زندان و تجاوز و دزدی و غارت و عملکرد ۳۳ سال جنایتها و .... از این طرف هم میخان زورکی خودشونو تو جامعه با ملت نزدیک نشون بدن.این جوونها همه فهمیده هستن و دیگر عوامفریبی و دورغ و چرندیات ملاها براشون کاری نیست.دست ملا جماعت پیش ملت رو شده و همه به خون ملا جماعت تشنه هستن.باشه تا وقت تصفیه حساب.
‌چهارشنبه 1 آذر 1391 - 12:32
samuk66 - لندن - انگلستان
چه قدر احمق زیاد تو ایران هست.
‌چهارشنبه 1 آذر 1391 - 13:00
Sia-2012 - تهران - ایران
آخوندها هم از نوع عربی اصل هستند! درود بر پارس ! این عربها برنامه دارند تا لابه لای مردم ایران به صورت سلولی رخنه کنند . ولی کور خوندند !
‌چهارشنبه 1 آذر 1391 - 13:15
amo-mohsen - بوگوتا - کلمبیا
پس بگو باخت واسه چی بود :)))
‌چهارشنبه 1 آذر 1391 - 13:20
mahshahr - ونکوور - کانادا
جای پرویز پرستویی خالی
‌چهارشنبه 1 آذر 1391 - 13:45
100ra - پیرانشهر - ايران
ایستگاه ازدواج صلواتی...به این نوشته توجه بفرمایید بعدا میفهمین چه خبره.اینا واسه تبلیغ زاد بلد.در میان جوانان اومدن خودشونو جر بدن.که رهبر چلاقشون چرندیاتی بلغور کرده‌اند که مردم گشنه ایران با این قطعی بیان آمار کشورو از این بالاتر ببرند چون خودشونو میخوان واسه جنگ احتمالی‌ آماده کنند.فکر میکنند دو روز ه بچه‌های نسل اندر نسل سوخته بزرگ خواهند شد.که زیر تانک بروند.فکر میکنند مثل زمان خمینی گور به گور شدست که هشت سال به طول بیانجامد.ولی‌ کور خوندن.یک تجهیزات زمان حال پیشرفته تر هست.و دوم مردم ایران دیگر اینقدر احمق نیستند که گول بهشت یان حوری رو بخورند.
‌چهارشنبه 1 آذر 1391 - 14:04
freedom-is-not-free doom - ملبرن - استرالیا
اون طرف که ایستگاه "مشاوره ازدواج" زده که خوب طبیعیه.. ولی‌ سوال اینجاست اون یکی‌ که "کارگاه مشاوره ازدواج" زده داستانش چی‌ بوده؟! نکنه دوستان "ابزار" در اختیار جوونها قرار میدادن!!
‌چهارشنبه 1 آذر 1391 - 14:05
100ra - پیرانشهر - ايران
روحانیون...اینا فاحشه های مغزی هستند نه روحانی.
‌چهارشنبه 1 آذر 1391 - 14:07
فراز_نروژ - تونسبرگ - نروژ
بطور قطع این برادران روحانی خدمت بزرگی به جامعه داوری خواهند کرد چرا که بار روانی شدید حاصل از فحاشی ها را از دوش داوران برداشته و به خود معطوف خواهند کرد. یه جورایی صلیب به دوش خواهند کشید!.
‌چهارشنبه 1 آذر 1391 - 14:18
reza.28 - لندن - انگلستان
چه قدمی داشتن ،نکردن امامیه قرمز سرشون بزارن برای حمایت از تیم ملی ،برای پول پیدا کردن رفتن (همسر یابی موفقت)
‌چهارشنبه 1 آذر 1391 - 15:39
فرزاد ف - شیراز - ایران
صیغه هم می خواندن
‌چهارشنبه 1 آذر 1391 - 15:46
ghazgholang - لندن - انگلستان
۹۹ درصد ایرانیا به آخوندا فحش میدن بعد وقتی‌ تو کوچه میبیننشون بلند میشن دلا راست میشن و میگن سلام حاج آقا . اینو باید یاد بگیرین که هر حکومتی شبیه ملتشه . در حال حاضر هیچ حکومتی واسه ملت ایران بهتر از آخوند نیست.
‌چهارشنبه 1 آذر 1391 - 15:48
فراوانی - قطر - قطر
این استادیوم جای خوبیه برای بچه بازی ملاها
‌چهارشنبه 1 آذر 1391 - 16:12
a.ahooraei - کلن - آلمان
به اطرافیانشون بیشتر توجه کنید تا دستتون بیاد که ما چرا این مملکت را داریم و واسه چی ملاها حکومت میکنند.
‌چهارشنبه 1 آذر 1391 - 17:08
kobalt - کرج - ایران
خوب باید منتظر چاپ تفسیر الکرة القدم به قلم شیخ پشم الدین چمنی در 1000جلد باشیم.
‌چهارشنبه 1 آذر 1391 - 18:29
kabootar - لاهور - پاکستان
هیچکدوم شون به بازی نگاه نمی کنن!!! آخه وقتی تو نمیتونی حتی به صورت مصنوعی خودت رو با جوونی همراه و همسو نشون بدی چطور انتظار داری اون بیاد و حرف تورو گوش کنه؟
‌چهارشنبه 1 آذر 1391 - 18:13
gerard - تهران - ایران
اینجا هم دست از سر مردم برنمیدارند
‌چهارشنبه 1 آذر 1391 - 19:48
sarbaz007 - المان - المان
اینجا هم دست از ارشاد بر نمیدارن یه مشت آدمای شوت هم نشستن پای درد دلشون آای از دست این جوون‌های شوت
‌چهارشنبه 1 آذر 1391 - 19:53
paksan - آمریکا - آمریکا
کار واقعی اینا همینه واقعاً روحانی کارش در همین حد مشاوره دادن از روی مطالبیه که از قرآن خونده و بررسی نیازهای روحی انسانها با توجه به صداقت و امانت داری خودش در مطالب الهی. سیاست از دین جداست و دخالت روحانیون در اقتصاد و پول درآوردن و بیزینس کردن با دین مردم کار دین حکومتی است که به مردم بعنوان مشتری نگاه می شه که باید به هر طریقی و حیله ای واسه خودت حفظشون کنی باید توانش رو داشته باشی دین بفروشی و پول و قدرت اجتماعی بدست بیاری.مثل سیستم درمان در کشوری مثل ایران یا آمریکا پزشک به مریض بعنوان مشتری و پول نگاه می کنه و با مریضی و بدحالی طرف پول در میاره حالا بسته به وجدانش و قدرت کلامش می تونه ...و روحانی یا دین حکومتی هم دقیقاً همین بازی رو انجام می دن همه این مراسم محرم و مذهبی ،روز پول و مشتری جمع کردنه و امام حسین و...همه بهانه اند و البته خود بزرگان دین هم اینا رو می دونن و اگر به عقب هم برگردیم می بینیم که اونها هم واسه نوه و نیوره خودشون روشهایی ابداع کردن که بدون نیاز به کار کردن مردم پول بهشون برسونن و در رفاه و به قولی آقایی کنند
‌چهارشنبه 1 آذر 1391 - 20:16
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
جان کلام!!!! a.ahooraei - کلن ----به اطرافیانشون بیشتر توجه کنید تا دستتون بیاد که ما چرا این مملکت را داریم و واسه چی ملاها حکومت میکنند.
‌چهارشنبه 1 آذر 1391 - 22:44
perser68 - فلوریدا - امریکا
خوبه اونجا نیستم که از نزدیک مجبور باشم این کثافت‌های دزد کلاش کلاهبردار بوگندوی قاتل دروغگو رو ببینم و تحمل کنم!چطوری بعضی‌‌ها به راحتی‌ با این جونور‌ها نشست و بر خواست می‌کنن!هر کدومشون چنتا آدم کشتن معلوم نیست!قاتلللللللللللللللللل!
‌پنجشنبه 2 آذر 1391 - 02:27
mano to ma mishavim - پچ - مجارستان
فراز_نروژ - تونسبرگ - نروژ. کاملا موافق هستم با شما
‌پنجشنبه 2 آذر 1391 - 03:07
azadi-iran - وین - لااتریش
اینان در تمام زندگی روزمره مردم وارد شدندو اینان جاتورانی هستنندکه تا حال تاریخ بشریت در خود ندیده. همه اینان بخاطر شستشوی مغزی طبقه محروم جامعه است !. یک غده است که تغذیه ان بوسیله مردم محروم جامعه است.
‌پنجشنبه 2 آذر 1391 - 08:30
20ارسلان - زرند کرمان - ایران
فوتبال و ورزشها از لحاظ شرعی مستحب هستند:البته کراهت دارد ورزش هوایی:مبرا باد ورزش بانوان از اختلالات شرعی انشالله تعالی
شنبه 4 آذر 1391 - 06:48
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.