پیرمردی در قیامدشت همسرش را با سیم‌برق خفه کرد

به گزارش خبرنگار «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در ساعت 15:45 روز 27 آبانماه سال جاری ماموران کلانتری 174 قیامدشت از طریق دریافت پیامی از مرکز فوریت‌های پلیسی 110 در جریان وقوع یک فقره درگیری منجر به قتل در خیابان رجایی قرار گرفتند.

ماموران کلانتری 174 قیامدشت با حضور در صحنه حادثه با پیکر بی‌جان زنی 40 ساله به نام «طیبه» روبرو شدند که در اثر فشار بر شریان‌های حیاتی جان خود را از دست داده بود.

با تایید خبر کشف جسد، ماموران دریافتند که همسر این فرد که پیرمردی 60 ساله که در محل جنایت حضور داشت، عنوان کرد که وی همسرش را به قتل رسانده است.

این پیرمرد 60 ساله در اظهارات خود عنوان کرد که به دلیل اختلافات خانوادگی و سوء‌ظن همسر 40 ساله خود را با استفاده از سیم‌برق خفه کرده است.

به گزارش ایسنا، پرونده این فرد پس از دستگیری، به دستور بازپرس دادسرای خاوران برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار داده شد.

+55
رأی دهید
-76

rezgar - لینشوپینگ - سوئد
کسانی که نسبت به همسرشان سوءظن دارند و کج خلقی میکنند تا دچار قتل و جنایت نشدند تنها راه چارهشان این است به دکتر روان شناس مراجعه کنند. در غیر اینصورت حتما" دچار مشکلی خواهند شد.
‌سه شنبه 30 آبان 1391 - 21:32
khosrow norsk - اسلو - نروژ
به به هیچ کسى از دست فرزندان کورش کبیر قصر در نخواهد رفت. راست میگه بد بخت شک کرده خب. نام ایرانى بر فراز قله هاى بى فرهنگى میدرخشد. حالا هى به فرهنگمون بنازیم.
‌سه شنبه 30 آبان 1391 - 21:37
ana123 - اورنج کانتی - امریکا
عجب بکش بکشی شده خوب این بنده خدا هم دل داره ..توی این سن و سال دوست داشته ادم بکشه ..دیگه کسی نبود..فقط خواهشن برید اخوندا را هم بکشید که مردم هم دعاتون کنن
‌سه شنبه 30 آبان 1391 - 22:04
ekman - شیراز - ‫ایران
زن تیری به پهلوش،بهتر از پیری.20 سال اختلاف سن در زندگی زناشویی چندان پسندیده نیست حتی با وجود امکانات موجود در بازار و استفاده از داروهای محرک و جبران ضعف پیری،اما با سوء ظن هاییکه از نظر روانی دامنگیر اکثر مردان میشود کاری نمیتوان کرد.مخصوصا اگر مرد بد دل و ظنین باشد.زن 40سالگی اول چلچلگی اش و مرد 60 ساله فرسوده و خسته.
‌سه شنبه 30 آبان 1391 - 23:09
daniall - نانت - فرانسه
‌قتل در شکلها و رنگهای مختلف در همه سایز پدر پسر،پسر پدر،شوهر زن و برعکس،برادر برادر،دایی خواهر زاده ،پدر دختر ،خواهر مادر این مملکت که خود مردم هم مسابقه گذاشتن واسه زودتر کشتن همدیگه.بزنید همدیگرو تیک پاره کنید به جای غیرت روی زن بیدفاع خودتون یکمی غیرت داشتید خودتون رو از این وضع خارج میکردید که این همه آدم تو این چند سال روانی‌ نشان.
‌چهارشنبه 1 آذر 1391 - 06:28
bawafa1385 - هامبورگ - المان
این ابله فقط یک تیر باروت در وجودش بود و براستی فکر میکرد مرد است وجوان است و خانمی را انتخاب کرد که 20 سال با هم تفاوت سنی داشتند. این اجمق .این کله پوک . این یابو. این بی پدر مادر نمیدانست انتحاب زن با 20 سال تفاوت برای خودش نیست بلکه برای پسر همسایه است و یا برای راننده ازانس است. و یا برای قصاب محله است.و یا برای طلا فروش است.احمق تازه فهمیده دیگران پنچری عیال را میگیرند اقدام به کشتن ان بدبخت نموده. حالا لطفا بفرمائید زندان تا وقت لازم
‌چهارشنبه 1 آذر 1391 - 07:48
bita tehrani - ونکوور - کانادا
از خواندن کامنت‌های این روان پریشان شرم می‌کنم.شما به چه حقی‌ به خودتان اجازه میدهید در هر موردی قضاوت کنید؟ مستررررر باوفا! ننگ بر تو و آن طرز فکرت.یعنی‌ هر کس ۲۰ سال از شوهرش کوچک بود،خائن است؟ شما چیزی به اسم وجدان تا حالا به گوشت خورده؟!!
‌پنجشنبه 2 آذر 1391 - 01:11
bawafa1385 - هامبورگ - المان
bita tehrani ,ونکور . بیتا تو اول باید بمن بگوئی از کجا فهمیدی که من قاضی الحاجات هستم. تا من جواب ترا بدهم
‌پنجشنبه 2 آذر 1391 - 09:49
bita tehrani - ونکوور - کانادا
قضاوت کردن در مورد زندگی‌ مردم یعنی‌ همین خاله زنک بازی‌ها که شما ذکور استاد پیشکسوتش شدید! اخلاقیات را فدای عقده‌های شخصی خود کرده اید.یک بار دیگر کامنت خودت را بخوان و شرم کن.
‌پنجشنبه 2 آذر 1391 - 10:26
princesse - تهران - پرژن
شاید در اقوام شما این مدلی‌ هست همه یه‌جورایی فرزند ناخواسته پسر همسایه حساب میشید نه ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!
شنبه 4 آذر 1391 - 01:47
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.