جدال زن با شرور تبهکار

مردی که برای به دام انداختن یک زن جوان در دام شیطانی‌، به زور وارد خانه‌اش در یکی از محله‌های شهریار شده بود، در جدال با این زن متواری شد و از سوی پلیس به دام افتاد.

 
به گزارش جام‌جم، هفته گذشته زنی جوان با حضور در اداره پلیس آگاهی شهریار علیه مرد جوانی که به زور وارد خانه‌اش شده و درصدد بوده تا او را در دام شیطانی‌اش گرفتار کند، شکایت کرد.
 
شاکی به پلیس گفت: روز حادثه پس از آن که شوهرم به محل کارش رفت، به اتاق آمدم و خوابیدم. ناگهان با شنیدن سروصدا از خواب بیدار شدم و مرد غریبه‌ای را در اتاق دیدم. شوکه شده و با فریاد از او خواستم خانه را ترک کند. مرد غریبه بی‌آنکه توجهی به فریادهایم داشته باشد با چاقویی که به دست داشت، تهدیدم کرد اگر تن به نیت شیطانی‌اش ندهم، مرا خواهد کشت.
 
وی اضافه کرد: متهم وقتی مقاومت مرا دید به من حمله‌ور شد و با چاقو قصد جانم را داشت که با وی درگیر شدم و دستم زخمی شد. مرد شرور دوباره حمله‌ور شد و این بار می‌خواست با پارچه‌ای که همراهش بود، دست و پای مرا به صندلی ببندد و زندانی‌ام کند، اما این بار هم مقابله کردم و مرد مهاجم را به کناری انداختم که چاقو به زمین افتاد.
 
شاکی یادآور شد: به سختی چاقو را از روی زمین برداشتم و با تهدید از مرد مهاجم خواستم خانه‌ام را ترک کند؛ اما او حاضر به این کار نبود.
 
در همین موقع در حالی که چاقو در دست داشتم، به حیاط دویدم و با فریاد از همسایه‌ها کمک خواستم که متهم ترسید و فرار کرد. همسایه‌ها شرور فراری را تعقیب کردند، اما وی با سوار شدن به یک خودروی عبوری، متواری شد.
 
در پی این شکایت، ماموران انتظامی با حضور در محل حادثه به تحقیق از همسایه‌ها پرداختند و معلوم شد، گفته‌های شاکی صحت دارد و آنها درصدد دستگیری متهم شرور بودند، اما موفق نشده و فقط توانسته‌اند، زن جوان را نجات دهند.

ماموران با اطلاعات به دست آمده از شاهدان حادثه، جستجو برای دستگیری متهم فراری را آغاز کردند تا این ‌که دو روز پیش متهم فراری را هنگام پرسه زدن در یکی از محله‌های شهریار شناسایی و دستگیر کردند.

متهم با انتقال به پلیس آگاهی در حالی که عنوان می‌‌کرد بیگناه است در مواجهه حضوری با شاکی و شاهدان حادثه به جرم خود اعتراف کرد.
 
اعتراف متهم

 
متهم که یکی از اراذل و اوباش شهریار است، در ارتباط با انگیزه‌اش به پلیس گفته بود، چندی پیش به طور اتفاقی زن جوان ـ شاکی ـ را در خیابان دیده و به گمان این ‌که وی مجرد است، درصدد بوده با سد کردن راه این زن، با وی ارتباط برقرار کند، اما موفق به این کار نشده تا این‌ که تصمیم گرفته با تعقیب وی، خانه‌اش را شناسایی کند.
 
در ادامه معلوم شد، متهم چند هفته‌ای رفت و آمد زن جوان را تحت‌نظر داشته است و روز حادثه، از دیوار حیاط وارد خانه شده و درصدد بوده زن جوان را با خود از آن خانه ببرد و مورد آزار و اذیت قرار دهد که در جدال با این زن ناموفق بوده و هنگامی که همسایه‌ها برای کمک به شاکی اقدام می‌کنند، متهم گریخته است.
 
بنابراین گزارش، متهم با قرار قانونی روانه زندان شد. تحقیقات تکمیلی از وی ادامه دارد.

+189
رأی دهید
-17

perser68 - فلوریدا - امریکا
این یکی‌ چه سمج بود!اسلام ناب چه میکنه!
‌سه شنبه 30 آبان 1391 - 01:00
perser68 - فلوریدا - امریکا
اگه دختر داشتم به زور هم که بود میفرستادمش ورزش رزمی!بهترین برای یه زن یا دختره!
‌سه شنبه 30 آبان 1391 - 01:03
ماه شب - تهران - ایران
چقدر امنیت داریم وووووووووووووه تو خونه هم در امان نیستیم
‌سه شنبه 30 آبان 1391 - 03:35
babak.ae - ابوظبی - امارات
خیلی راحت چند ماه بعد آزادش میکنن و این بار طرف (با آموزشهایی که در زندان می بینه ) میره باند زورگیری تشکیل میده. روزی صد تا آدم مثل اینها رو میگیرن و آزاد میکنن. خوشا به حال جمهوری اسلامی که با افتخار میگه طرف از اشرار منطقه بوده، پس نیروی انتظامی آن منطقه چه غلطی میکنه؟!!!!!!
‌سه شنبه 30 آبان 1391 - 07:36
minna - هلسينكي - فنلاند
آفرین به این خانم، ولی‌ چند وقت دیگه که این آزاد می‌شه حتما با اسید میاد سراغ زن بی‌چاره!
‌سه شنبه 30 آبان 1391 - 16:45
paydar22 - لاهه - هلند
با اینکه شاهد 10 تا 15 اعدام در خیابانهای شهر تهران در ماه هستیم نه تنها کمتر نشده بلکه بقیش خودتون حساب کنید
‌سه شنبه 30 آبان 1391 - 19:52
س-لاله - تبریز - ایران
مطمئنم این رذل سابقه مشابه قبلا نیز داشته و همیشه هم با رشوه و آشنا آزاد شده،بنظر من برای اینکه این خانواده در امان باشند باید هزاران کیلومتر محل زندگیشان را عوض کنند.
‌سه شنبه 30 آبان 1391 - 21:15
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.