جنایت در آلمان دستگیری در ایران

مرد جوانی که تبعه هلند بوده اما اصلیت وی ایرانی - عراقی است پس از جنایت در آلمان به تهران گریخت اما دستگیر شد.

 


 به گزارش روز شنبه جام جم آنلاین از پلیس آگاهی تهران بزرگ، با انتشار خبری در رسانه های آلمان مبنی بر اینکه یک زن ایرانی به هویت «بنفشه» در آپارتمانش در محله «شونه برگ» برلین مجروح و مجرم نیز پس از مجروح کردن شدید وی، متواری گردید، موضوع در برخی روزنامه ها و خبرگزاری های ایران نیز منتشر شد؛ یکی از روزنامه ها داخل کشور نیز در روز یکشنبه 21 آبان با عنوان «حمله وحشیانه به یک زن ایرانی در برلین» به این موضوع پرداخت.
 
پس از وقوع حادثه در 30 اکتبر (9 آبان 91) رسانه های آلمان اقدام به انعکاس این خبر به صورت گسترده کردند.

روزنامه «بیلد» دو روز بعد از این حادثه نوشت: «این زن به احتمال زیاد توسط دوست سابق خود به شدت مجروح شده» و هویت این زن را نیز «بنفشه» و 36 ساله اعلام کرد.

در ادامه و در 9 نوامبر (19 آبان 91) پلیس برلین نیز با انتشار بیانیه ای اعلام کرد: کمیسیون ویژه دو پلیس جنایی مسوول رسیدگی به جرایم قتل و دادستانی برلین امیدوارند تا از طریق انتشار عکس مظنون، اطلاعاتی درباره محل اقامت او کسب کنند و ضمن معرفی هویت وی به نام «امید . ر» (متولد سوم سپتامبر 1967) تابعیت او را هلندی و اصلیتش را ایرانی ـ عراقی اعلام کرد.

پلیس برلین در اطلاعیه خود تصریح کرده بود که شخص مظنون از طریق صفحات اینترنتی گوناگون با زنان ایرانی تبار تماس برقرار می کند و به احتمال قوی در صدد برقرای تماس مجدد با زنان دیگری است که قبلا با آنها به مناسبتی از طریق صفحه های اینترنتی آشنا گردیده است.

همزمان با انتشار این خبر در سطح روزنامه ها و خبرگزاری ها، اخبار و اطلاعاتی در اختیار پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت که نشان از ورود متهم به کشور و از طریق مرز ترکیه داشت.
 
بلافاصله با توجه به حساسیت موضوع، هماهنگی های لازم با سرپرست دادسرای امور جنایی تهران انجام و تیم ویژه ای جهت دستگیری متهم در پلیس آگاهی تهران بزرگ تشکیل شد.

با انجام اقدامات پلیسی و اخبار و اطلاعاتی که از طریق پلیس بین الملل در اختیار پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته بود، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که متهم بلافاصله پس از ارتکاب جرم، آلمان را به مقصد ترکیه و از طریق مرز هوایی ترک کرده و از آنجا نیز و از طریق مرز زمینی وارد ایران شده است.

در ادامه رسیدگی به این پرونده کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که متهم پس از ورود به کشور، ارومیه را به مقصد تهران ترک کرده که با انجام تحقیقات پلیسی، کارآگاهان در مسیر حرکت متهم به سمت تهران موفق به شناسایی متهم و دستگیری وی شدند.

+504
رأی دهید
-32

MartinT - هایدلبرگ - آلمان
امیدوارم رافت اسلامی و بخشش رهبری شامل حالش نشه،چون معمولاً در جمهوری اسلامی شامل این افراد می‌شه.
شنبه 27 آبان 1391 - 20:05
Caroline - تهران - ایران
باید همون بلا رو سرش اورد! ببینه چه مزه اى داره
شنبه 27 آبان 1391 - 20:16
behzad a - آمستردام - هلند
پس بالاخره گیر کرد،حماقت کرد باید غیر قانونی‌ بر میگشت ایران،می‌تونست از کوه‌های ترکیه برگرده
شنبه 27 آبان 1391 - 20:40
rezgar - لینشوپینگ - سوئد
امیدوارام به سزای اعمال نا انسانیش برسد!
شنبه 27 آبان 1391 - 20:50
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
حالا چیکارش میکنن؟!!! میشه دستیار سعید مرتضوی و یا وزیر و وکیل؟!!! ریشه ایرانی و عراقی که ملیت هلند رو داره و توی آلمان جنایت میکنه!!! این آشغال ها فقط و فقط به درد حکومت جنایتکار ولی وقیح میخورند و بس.
شنبه 27 آبان 1391 - 20:58
compatriot - تورنتو - کانادا
من منفی‌ میدم چون از اصل ماجرا بی‌ خبرم و ممکن است که بنفشه خانم در پناه قانون آلمان پدر امید را در آلمان در آورده. مالش را صاحب شده و صدمات زیادی بهش زده. از آنجا که در این کشورها زنها تمام حقوق را صاحب و مردان از هر گونه حقوقی بی‌ بهره اند, خودش مجبور شده دست به کار شود چون عطای قوانین آن کشور را به لقایش بخشیده. باید دید اصل ماجرا چیست و چرا امید در صدد بر آماده که به بنفشه صدمه بزند و وی‌ را مجروح کند!
شنبه 27 آبان 1391 - 21:30
piade - تهران - ایران
یعنی این نباید اعدام بشه؟ این سگ کثیف باید تکه تکه بشه. شما که دم از آزادی میزنید برای یک لحظه فکر کنید مادر خودتون بجای اون زن بوده اونوقت باز هم فکر میکنید باید از تقصیرش گذشت؟
شنبه 27 آبان 1391 - 21:47
پیام آقا - خارلمن - سویان
مردکِ جنایتکار بازار مشترک هم بوده و معلوم نیست آخرش کجائی مجائیه؟ خدا کنه اینبار پرونده رو سیاسی نکنن برا گرفتن امتیازهای مختلف از آلمان و مجازاتش رو معلوم کنن!
شنبه 27 آبان 1391 - 21:53
احتراز - دورف - آلمان
خدا کنه تو همون ایران اعدامش کنن، بیاد آلمان چند سال میره زندان بعد آزاد می‌شه.
شنبه 27 آبان 1391 - 22:13
princesse - تهران - پرژن
امیدوارم به پلیس آلمان تحویل بدهند مرتیکه عوضی‌، بر خلاف میلم با قصاص این ...کاملا موافقم.
شنبه 27 آبان 1391 - 22:47
setayeshz565 - وین - اتریش
behzad a - آمستردام - هلند یعنی الان شما ناراحتی که دستگیر شده!!!! احتمالا تو هم یا مثل اونی یا همدستشی.خدا ریشه هر چی مرده پست و بده از رو زمین برداره...
شنبه 27 آبان 1391 - 22:59
ghomar baz - کوپنهاگ - دانمارک
behzad a - آمستردام - هلند_میدونی‌ چیکار کرده؟ یا اینکه تو هم نامردی؟
شنبه 27 آبان 1391 - 23:25
thepsychologist - آلمان - فرانکفورت
این افراد بیمارند ، بهتر که برگشت مگه تو ایران از شر چنین جانوری راحت شد ، اگه نه که تو آلمان فوقش پنج شش سالی میرفت یه هتل مانندی تا روحیش تقویت بشه برای جنایات بعدی...ظاهرا همدست هم داشته مگه نه behzad a - آمستردام - هلند؟؟؟
شنبه 27 آبان 1391 - 23:34
Caroline - تهران - ایران
compatriot - تورنتو - کانادا. نمیدونم با طرز فکر ادمى مثل شما چه پاسخى داد.....اگه اون خانم پدر اون نامرد رو هم در مى آورد هم نباید هم چین کارى که به قتل شبیه میکرد !!!!!! بیچاره دختره ١٠ ساله که زجر و جیق و دادهاى مادرش رو شنیده و به شکنجه بیشتر شبیه.... از انسانیت چیزى میدونى با اون طرز فکر دوزاریت؟؟؟؟
یکشنبه 28 آبان 1391 - 00:15
princesse - تهران - پرژن
compatriot شما که از اصل ماجرا باخبر نیستی‌ نیاز نیست نه منفی‌ بزنی‌ نه نظر بدی!!!!!!!!!!!
یکشنبه 28 آبان 1391 - 01:42
princesse - تهران - پرژن
behzad a معلومه این کاره هستی‌!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! و وجدان نداری همین.
یکشنبه 28 آبان 1391 - 01:53
paydar22 - لاهه - هلند
این اولین جنایتی نیست که در خارج از کشور خوانده و شنیده ام متصفانه خیلی از زنان طلاق کرفته و دختران ایرانی دوست پسر خارجی کرفته الل خصوص عراقی و بعد هم دوچار اینکونه حوادث شدن اونهم به خاطر اخطلافات فرهنکی من ادم نژاد پرستی نیستم ولی از ملیت عراقی و کرد و افغانی بیزارم واقعن بوی از انسانیت نبردن خیلی راحت سر انسانها را می برن اگر باور ندارید یک چرخی در انترنت بزنید
یکشنبه 28 آبان 1391 - 03:09
compatriot - تورنتو - کانادا
setayeshz565 - وین - اتریش - منم باهات موافقم ولی‌ خدا ریشه هر چی‌ "مرد و زن" پست و بده از رو زمین برداره.
یکشنبه 28 آبان 1391 - 03:44
ali-dk - لونگبو - دانمارک
با سلام بعضی‌ها از چیزی خبر ندارند نظر میدهند تا این بالا سر کسی‌ نیاد متوجه نمی‌شود این آقا به چه دلیل این کار را انجام داده من فکر نمیکنم بیهوده این کار ورا انجام داده باشد از متن گزارش معلوم بود خانوم بغد از این که آمده آلمان می‌خواست مدل شود فکر کنم روزی عکس من را در این سایت ببینید................به قول بعضی‌ها زن دارو نداره این مرد را برده و صاحب همه چی‌ شده ، بلا نسبت خیلی از زنهای ایرانی فقط به این خاطر میان اروپا که از این کارها انجام بدن چرا یک بدبختی را گیر میارن بعد می خوان مدل شوند خودش هزینه می کرد می آمد المان هر غلتی دوست داشت انجام می داد خدا به داد این مرد بد بخت برسد .
یکشنبه 28 آبان 1391 - 04:39
ali-dk - لونگبو - دانمارک
احتراز - دورف - آلمان شما هاکه از این خانم طرفداری میکنید اول بدانید چه بلائی سر این مرد آورده که این مرد هم بلا سر انجاش آورده واقاً زنهای ایرانی خیلی بی‌جنبه و عقده هی تشریف دارند تا پا به اروپا می گذارند فرداش می خواهند با مرد دیگری همبستر شوند باید سر اینتور زنها این بلا را آورد و بتر از این بلا .................
یکشنبه 28 آبان 1391 - 04:46
sama128 - شیراز - ایران
من جای رژیم جنایتکار ایران باشم به زور اونو می فرستم حوزه علمیه قم (گم) که طلبه بشه این از هر نو شکنجه ای برایش بدتره آقایان امثال حاج آقا گلستانی نماینده ولی بقیع در تویسرکان که تعدادشان هم در حوزه بسیار زیاده یعنی همه اونها حاج آقا گلستانی هستند خودشان می دانند چه بلایی سر این فرد بیارند که به زندان اوین بگه کویت - اول اخته بعدا روی تخته
یکشنبه 28 آبان 1391 - 06:30
PERSIANSPIDER - مشهد - ایران
ای مردم اینقد یک طرفه به قضیه نگاه نکنید ،،،ببینید اون زنیکه خراب چکار کرده که این یارو مجبور شده انتقام بگیره ..!
یکشنبه 28 آبان 1391 - 06:33
bawafa1385 - هامبورگ - المان
مرد های مشرق زمین بدلیل نداشتن فرهنگ خاص ارتباطات اجتماعی که با زمان هماهنگی داشته باشد بیشتر تابع احساسات و قوانین مسخره و عقب مانده ستتی ناموس پرستی هستند و در اوبین ارتباط و برخورد با یک خانم و محصوصا اگر ان خانم از همین منطقه مشرق زمین باشد تمام دل و دین خود را با توجه بسرخوردگی ها از عیال خود قبلی همه چیز را در اختیار این خانم میگذارند. غافل از انکه این خانم برای سوار شدن بر خر مراد پیاز داغ این ارتباط را زباد کرده تا بتواند بهتر و بیشتر و راخت تر بر حر مراد خود سوار شود.این خانم با خانم قبلی نه تنها فرقی ندارد بلکه چند پا زرنگ تر و کار کشته تر از ان عیال اولیه میباشد. و مردک احمق که هر شب با ناز و ادا و اطوار دلپسند این خانم برحورد میکند این حرکت ها را بحساب خوش شانسی خود قلمداد نموده و برای جلب رضایت بیشتر طرف هر چه در توان دارد در احتیار ایشان میگذارد.دیگر نمیداند این خانم اگر زمان کوتاهی بگذرد و فرد جدیدی را پیدا کند دیگر از ان پیاز داغ حوشمزه ای که در ابتدا و با صمیمیت ساختی در احتیارش میگذاشت نه تنها خبری نیست .تا اینجا را داشته باشیذ
یکشنبه 28 آبان 1391 - 08:13
bawafa1385 - هامبورگ - المان
2 بلکه طرف زرنگ و کارکشته بقول معروف مسلما خانه حدید. دوست حدید. زندگی جدید و ان اصطلاح معروف خانمهای ایرانی این خر نشد حر دیگر پلان مبکنم رنگ دیگر.مرد غیرتی و ناموس پرست شرقی هم هر شب خاطرات گذشته همراه با ضرر و زیان های مادی و اجساسی که از این ارتباط نصیب این احمق شده مثل پرده سینما مرور میکنذ و بهر حال با چاقو و کارد ان مرکز حساس و محل در امد و کاسبی این خانم را اش و لاش میکند تا بعد ها نتواند از این مرکز تولید پیاز داغ سر فرد دیگری را شیره بمالدوهبچ کس نیست باین مردک ابله بگوید اگر تو ارتباط با یک رن را بحساب شانس خود میگذاری در همان زن اول میبایستی شانس داشتی والا زن دوم یا سوم یا هشتم هیج فرقی با هم ندارند بلکه انها کار کشته تر و زرنگ تر از اولی هستند. وانگهی مردک ابله این انتخاب تو که تحفه نطنز نبوده بیچاره. احمق بی شعور یک مقدار راحت تر فکر کن تا بتوانی راحت تر زندگی کنی. والا باید در گوشه زندان بپوسی.ولی خودمانیم طرف عجب حائی را با چاقو لت و پار کرد که تا اخر عمر نتواند پیاز داغ بذیگری عرضه کند
یکشنبه 28 آبان 1391 - 08:32
Caroline - تهران - ایران
. paydar22 - لاهه - هلند. مسئله رو به گروه عراقى و کرد و افغانى و کروه خاصى ربط نده!!!!! نه اینکه تو همین تهران هیچ اتفاقى نمى افته.... هر روز چنتا قتل، دزدى تجاوز... چاقو کشى.. و و و که هر روز چند تاشو تو این سایت میبینى... پس بى خودى حرف مفت نزن!!!!.
یکشنبه 28 آبان 1391 - 10:54
طاطا - تهران - ایران
behzad a آمستردام هر چه من میخواستم بگم دوستان زحمت کشیدند گفتند ولی واقعا برام جالبه سناریوهایی که بعضی دیگر از دوستان به خصوص اون عنکبوت روانی از مشهد مینویسندخود نشان از ذهن بیمار اینا دارد.
یکشنبه 28 آبان 1391 - 13:47
m.n.s - کرج - ایران
خیلی خر بوده که ایرانرا انتخاب کرده برای گریز . مثل وبلاگ نویس به اعدام نمیرسی یعنی تو همون اوین الفاتحه
یکشنبه 28 آبان 1391 - 14:01
a.ahooraei - کلن - آلمان
behzad a- والا من کثیفترین زن ایرانی به پستم خورد که هم دزد بود و هم خیانتکار و هم دروغگو و هرچه از اخلاقیات کثیف هست دارا بود و اجازه فکر کردن به همچین چیزی به مغزمون راه ندادیم و فقط سعی کردم به سبک کاملاً قانونی و سبک خودش آبرو ریزی تنبیهش کنم. این خانم هر چی بوده دیگه انسان جلو به فرزندش که اجهاف نمی کنه و یا به این سبک که برخورد نمیکنه! اینها غیر انسانی هست.
یکشنبه 28 آبان 1391 - 14:52
compatriot - تورنتو - کانادا
Caroline - تهران - ایران. نمیدونم با طرز فکر ادمى مثل شما چه پاسخى داد.....اگه اون خانم پدر اون نامرد رو هم در مى آورد هم نباید هم چین کارى که به قتل شبیه میکرد !!!!!! بیچاره دختره ١٠ ساله که زجر و جیق و دادهاى مادرش رو شنیده و به شکنجه بیشتر شبیه... از انسانیت چیزى میدونى با اون طرز فکر دوزاریت؟؟؟؟. نه فقط تو از انسانیت چیزی میدونی‌! البته شک دارم! این بی‌ جنبگی نیست. اطرافم چنین ادمهایی زیادند و به جرات می‌تونم حدس بزنم که بنفشه با امید چه کرده! امید نباید به بنفشه صدمه میزد ولی خوب شما خودتون را در آن شرایط بگذارید و بعد قضاوت کنید. تو هم معلومه از اونهایی هستی‌ که دنبال اینی که به یه نفر آویزون شی بیا اینجا و پدرش را در بیاری؟ بیخودی برای خودت داستان نباف دختر ۱۰ ساله...؟ کجا یک چنین مطلبی نوشته شده. شاید جمهوری اسلامی براتون تو روزنامه‌هاش یاوه سرایی کرده.
یکشنبه 28 آبان 1391 - 15:38
setayeshz565 - وین - اتریش
ای بابا آااااااااااااااااااااااااااااااااخه مگه بعضی از شماها سواد ندارین!!!! مگه متن خبر و حادثه رو نخوندین که میگه مرده شیاده و توی اینترنت زن ها رو فریب میداده و خلاصه که آدم مریضیه و... اونوقت بازم یه عده آدم مریض تر از اون نوشتن که حتما این زنه یه کاری کرده و حتما حقش بوده .... آخه به بعضی از شماها هم میشه گفت آدم؟؟؟ دوم اینکه مگه زنش بوده که نباید بهش خیانت میکرد ؟ شوهرش که نبوده که حق داشته باشه هر بلائی رو سرش بیاره فقط دوست بودن.اخه چرا بعضیا هیچی نمیفهمن؟؟؟
یکشنبه 28 آبان 1391 - 15:41
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
bawafa1385 - هامبورگ - المان. مثل اینکه زن از نظر امثال تو همان قسمت است!!!!! ننگت با د با این کامنت شرم آور!!!!
یکشنبه 28 آبان 1391 - 16:17
setayeshz565 - وین - اتریش
ای بابا آااااااااااااااااااااااااااااااااخه مگه بعضی از شماها سواد ندارین!!!! مگه متن خبر و حادثه رو نخوندین که میگه مرده شیاده و توی اینترنت زن ها رو فریب میداده و خلاصه که آدم مریضیه و... اونوقت بازم یه عده آدم مریض تر از اون نوشتن که حتما این زنه یه کاری کرده و حتما حقش بوده .... آخه به بعضی از شماها هم میشه گفت آدم؟؟؟ دوم اینکه مگه زنش بوده که نباید بهش خیانت میکرد ؟ شوهرش که نبوده که حق داشته باشه هر بلائی رو سرش بیاره فقط دوست بودن.اخه چرا بعضیا هیچی نمیفهمن؟؟؟
یکشنبه 28 آبان 1391 - 15:43
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
زیاد به احمدی‌نژاد خمینی خامنه یی رجوع نکنید!!!!! کامنتهای ماچو منهای اسلامی!!! رژیمی‌!!!! ضّد اسلامیها!! و روشنفکران تقلبی!!!!! را ببینید و بفهمید که چرا این رژیم ۳۳ سال است تمرگیده و خواهد تمرگید!!! این تعداد فکر کنم حتا مادر و خواهر خود را هم--------!!!!!!!!.......خراب....... می‌دانند چه رسد همسر و دختر!!! خاک عربستان بر سرتان!!!!
یکشنبه 28 آبان 1391 - 16:14
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
آنهایی که دلشان را به گور بگور شدن ملا خوش کرده‌اند!!! ول معطّلید!!!! اگر مرد سالاری در قبل از آن آن آن آن آن قلاب شکوهمند ده بود!!!!!!!!! اکنون ۱۰۰۰ شده با این تعداد وحشی راه نجاتی نیست!!
یکشنبه 28 آبان 1391 - 16:20
compatriot - تورنتو - کانادا
Caroline - تهران - ایران - از نظر شما همه حرف مفت میزنند بجز شما. خدا بهت سلامتی‌ بده یه پولی‌ هم به ما که چشمون را باز کنیم با یکی‌ مثل این زن و امثال تو ازدواج نکنیم.
یکشنبه 28 آبان 1391 - 16:30
compatriot - تورنتو - کانادا
طاطا - تهران - ایران - شما بهتره تو همون ایران آخوندزده بمونید و اظهار فضل نکنید شمأیی که نمیدونید اینور دنیا چه خبره و از برکت جمهوری اسلامی چه افرییته هایی به این مملکتها راه پیدا کردند و از قوانین این کشورهای به اصطلاح متمدن به نفع خود استفاده میکنند. کی‌ تاوان آنرا می‌پردازد. جنس مذکر. شماها آکه یه چیزی را مدیا بهت میخورنه و چشم بسته قضاوت میکنی‌؟! باید ببینی‌ دادگاههای اینجا مملو از چنین پروندههأ هستند. که دختره اسم شوهرش روشه و با همه همبستر میشه. برات قابل قبوله هان؟ وقتی هم حرف بزنی‌ تو دادگاه یه پرونده کت کلفت جنایی برات درست میکنند؟! چون اینجا مملکت آزاده. اینجا اگه یکی‌ از طرفین از زندگی‌ با دیگری راضی‌ نباشه میره و صدمه به طرف مقابل نمی‌زنه ولی‌ زنهای ایرانی‌ میرن اموالت را هم بالا میکشند برات جرم بوجود میارند تا زندگیتو خراب کنند بعد هم تو ایران مهریشون را اجرا میگدارند. معلومه خیلی‌ خوشبحالت شده!
یکشنبه 28 آبان 1391 - 19:26
princesse - تهران - پرژن
نه خیر از قرار معلوم این با وفا از تیمارستان آنلاین می‌شه کامنت میذاره .
یکشنبه 28 آبان 1391 - 21:57
bawafa1385 - هامبورگ - المان
Artemis_SW پاریس فرانسه اولا سلام علیکم و رحمت الله. .... احه نازنین این حرف من نیست که ارگان این ضعیفه را با چاقو اش و لاش کرده.اند. این متن خبر است. بمن ارتباطی نداره.یکی دیکر زده با چاقو طرف را پاره پوره و مجروح نموده . بمن ارتباطی نداره. میگویم نکند که فکر میکنید چون این ماحرا در المان اتفاق افتاده من هم شریک جرم این ضارب هستم. بدین نه. بمذهب نه. باین سوی چراع نه . نه نه بان سوی چراغ من روح من از ماجرا خبر ندارد.باور کن بی وفا
یکشنبه 28 آبان 1391 - 21:27
princesse - تهران - پرژن
یکبار گفتم ضعیفه ....فهمیدی غار نشین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یکشنبه 28 آبان 1391 - 23:35
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
bawafa1385 - هامبورگ --نگفتم شما مثل این مرد بیمار روانی‌ هستید ولی‌ اگر زنی‌ به شما بد کرده یا خیانت کرده این دلیل نمی‌شود که همه چنین باشند!! اگر عادلانه قضاوت کنید خیانت مردان چه قانونی‌ چه مذهبی‌ در کشورهای اسلامی و ایران رقم ۹۵ در صد دارد در برابر ۵ در صد زنان خیانتکار!!! در این مورد تنها گناه این خانم این بوده که بدون تحقیق با یک جانور سادیست جنسی‌ نزدیک شده و تقاص سختی‌ پس داده!! همین!! در اکثر کامنت‌های شما و تعدادی دیگر روح زن ستیزی مشهود!!! اگر چنین نیست کامنتهایتان را اصلاح کنید!!
دوشنبه 29 آبان 1391 - 00:01
kian iran - واشینگتن - امریکا
setayeshz565 - وین - اتریش- به نظر شما فقط باید زن و شوهر بود که خیانت نکرد. تو چند بار به دوست پسرت خیانت کردی؟! اگه دوست پسرت بهت خیانت کنه برات مهم نیست؟ بابا روشنفکر!!!
دوشنبه 29 آبان 1391 - 06:04
طاطا - تهران - ایران
COMPATRIOT بابا تو روانی هستی بخدا . عتیقه چرا دری وری میگی خودت شدی وکیل مدافع و هیئت منصفه و قاضی . همه رو اینجا قضاوت کردی ولی حال خودت خیلی خرابه . اصلا ارزش توضیح دادن هم نداری برو خدا شفات بده معلومه حسابی حالتو گرفتن
دوشنبه 29 آبان 1391 - 07:58
فراوانی - قطر - قطر
اگر استخدام بسیج نشه خوبه
دوشنبه 29 آبان 1391 - 11:23
bawafa1385 - هامبورگ - المان
Artemis_SW پاریس فرانسه یک مقدار منصفانه به نوشته های حودت مروری بیانداز خواهی دیدید درشما بک روحیه برتری ویا روحیه درگیری بدون منطق دیده میشود.بی منطق بودن اظهارات شما در رابطه با خیانت مردان و حتی با ذکر امار و ارقام 95 درصدی حکایت از عدم اطلاع شما از ماجرا ها و اتفاقات اجتماعی است که بوسیله همین افراد ینام مرد یا زن بوجودمیاید.پس نتیجه گیری شما و یا طبقه بندی شما از جنسیت افراد و صدور رای برای طبقه خاص بمعنی عدم شناخت شما از مسائل اجتماعی است. نمیدانم چرا و به چه علت شما و یا سایر افراد که نام یک فرد تحصیلکرده را هم یدک میکشید این اصطلاح ضد زن را بکار میبرید و نمیدانم چرا شما و دیگران خیال میکنبد اظهار نظر افراد تماما تجربه زندگی فردی است. نمیدانم چرا شما و دیگران خیال میکنید همه انسانها فردی مصرف کننده بوده و مانند بیوه زنها همراه با زنهای دیگر دور هم جمع شده و به تبادل تجربه شخصی خود یا تحربه خاله خانباجی دیگر همراه با اه و ناله نفرین روز گار میگذرانند.
دوشنبه 29 آبان 1391 - 12:25
bawafa1385 - هامبورگ - المان
Artimiiss-SW پاریس فرانسه پس بمنظور رسیدن بیک نتیجه اصولی و منطقی جدا باید این لفظ ضعیفه را برای این قوم بکار برد. چون اینگونه اظهار نظر های یک طرفه اجتماعی فقط بدرد همان عمه جان افراد میخورد که هنوز نتوانستند بدانند که سر منشا همه گونه حنایات در دنیا پای ناقض این قوم وقبیله ضعیفه در بین بوده وشروع جنایات هم توسط این افراد توام با دروغ و حیله و کلک و نامردی و بی معرفتی بوده و گاها انسان شرمگین میشود که نام انسان را بر روی این طبقه از افراد بگذارد.شما کمتر کلمه راست وصادقانه را میتوانیداز اینها یشنوید. مشکل بزرگ شما در این است که هنوز قادر نیوده و قادر نیستید که بدانید بسیاری از اظهار نظر کننده ها در رشته جنایت صاحب تحصص هستند. شما هنوز خیال میکنید این افراد همگی شخصا از زندگی شحصی سر خرده یوده وبهمین دلیل هم در اینحا نشسته ومانند بیوه زنها مشغول ور ور چرچر هستند. و تا زمانی تغییری در طرز تفکر اجتماهی خود بوحود نیاوری مطالعه هر کامنت خلاف نطر خودت باعث ازار روحی و روانی شما خواهد شد.باور کن من را نازنین
دوشنبه 29 آبان 1391 - 12:43
setayeshz565 - وین - اتریش
kian iran - واشینگتن - امریکا.دوست بسیار گرامی منظور من از اون کامنت این بود که کلا مرده شیادبوده و رسمآ دنبال سوء استفاده از زنها بوده -در جواب شما هم باید بگم من کلا با خیانت مخالفم و البته که دوست پسر هم هیچوقت نداشتم که اگه داشتم هرگز بهش خیانت نمیکردم مثل همین الان که با وجود تمام ناملایماتی که هست.. هرگز زندگیمو با خیانت تباه نمیکنم.
دوشنبه 29 آبان 1391 - 15:02
bita tehrani - ونکوور - کانادا
روان پریشان گرامی لطفا نوبت را رعایت کنید.همه تان بستری می‌شوید.باز یک عده عقده‌های شخصی‌‌شان اینجا سر باز کرد! اخیییی حیوونی‌ها !
‌سه شنبه 30 آبان 1391 - 08:13
bita tehrani - ونکوور - کانادا
جناب a.ahooraei - کلن - آلمان/ با همه اختلاف عقده م با شما و همه بحث و جدل ها،ممنون از کامنتی که گذاشتی‌.شاید این جماعت به ظاهر غربی با طرز فکر بدوی کمی به خودشان بیایند.
‌سه شنبه 30 آبان 1391 - 08:15
arashbehdin - اتلانتا - امریکا
اصلیت ایرانی عراقی دیگر چیست؟ شاید از آن رانده شده های عراقی بوده که از دولتی سر حکومت ملایان به نان و نوا رسیده و پاسپورت ایرانی گرفتند. کار وحشیانه این موجود مانند هم قبیله ای هایش در عراق و لیبی و یمن است که گر و گر آدم میکشند و تکه تکه میکنند. این خونخوار وحشی تازی را باید به زندان ابد انداخت یا برای کار اجباری به بدترین جا فرستاد. جای شگفتی نیست که برخی از هم میهنان این مردک از کارش پشتیانی میکنند. کسانی که جز وجشی گری چیز دیگری ندیده اند باید هم رفتار نا انسانی این اهریمن را توجیه کنند، که گویی مشکل از سوی خود زن بوده وووو و باید زنده به گور شده یا تکه پاره شود.
شنبه 4 آذر 1391 - 10:11
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.