سانسور اینترنت در روسیه

از زمان بروز اعتراضات گسترده در سال گذشته در روسیه، مسئولان این کشور در پی برقراری محدودیت‌های تازه‌ای در ارتباط با استفاده کاربران از اینترنت بوده‌اند

+42
رأی دهید
-96

morgan123 - واشنگتن - امریکا
تا این گوساله گاو شود دل صاحبش آب شود !! آقا جان سخته برای مملکتی که سالیان دراز دیکتاتوری بوده یک شبه به راه راست هدایت شود بخصوص وقتی که اون کشور شرقی باشه و نفت و گاز هم داشته باشه. توجه داشته باشید در درازای تاریخ یک شب یعنی صد سال بل بیشتر!
شنبه 27 آبان 1391 - 16:19
morid - بوشهر - ایران
چرا قطع؟ تو آشوبهای لندن هم پارسال اینترنت قطع بود!!! واین روزها در اسرائیل!!! فکر میکردم تو ایران تنها از این کارا میکنند. البته اسرائیل گفته موشکهای فجر 5 شلیک شده از سوی فلسطینی ها باعث قطع اینترنت شده!!! که البته چون همیشه دروغ میگن.
شنبه 27 آبان 1391 - 17:21
nimaaa - نیویورک - امریکا
از یک کشور شرقی بیش از این هم انتظار نمیره
شنبه 27 آبان 1391 - 19:55
Dracula - ترانسیلوانیا - رومانی
morid - بوشهر - ایران. تو لندن حتی یک دقیقه هم اینترنت قطع نبوده بیخود چرت و پرت ننویس.در ضمن اعتراضهای لندن توسط افراد بی کار و بی پول بود برای غارت مغازه ها.خیلی فرق داره با اعتراض سیاسی بچه.
شنبه 27 آبان 1391 - 20:45
rashidvalami - کازان - روسیه
سایت هایی که مطالب پورنو ی بچه ها را داشتند و راهکار های خودکشی که از لحاظ روحی کمک میکردند ادم دل و جرات پیدا کنه خودشو بکشه فیلتر شده.ولی راجب به سیاست و پوتین و.. همه مثل قبل هستش.
شنبه 27 آبان 1391 - 23:47
morid - بوشهر - ایران
در اعتراضات مردم لندن فیسبوک حتی آدرس سران اپوزیسون را به پلیس انگلیس میداد.همکاری عجیبی بین پلیس انگلیس و شبکه های باصطلاح امریکایی- اجتماعی برای دستگیری افراد به جان آمده از تبعیض و مالیاتهای سنگین دولت انگلیس وجود داشت.همین شبکه ها حالا دارند با اسرئیل همکاری میکنند تا کسی قادر نباشد فیلم خرابیهای موشکهای فجر5 را که در تلاویو ایجاد شده به خارج انتشار دهد.مرگ بر دراکولاهای صهیونیست و تروریست و حامی تروریستش امریکا و انگلیس.
یکشنبه 28 آبان 1391 - 08:01
Kamran631 - لیون - فرانسه
morid - بوشهر - ایران- اینترنت تو انگلیس قطع بود !؟ برادر داری میزنی به جاده خاکی‌ها !! من این همه سال تو فرانسه هستم یک دقیقه هم اینترنت نه قطع شده، و نه سانسور. این کار‌ها رو فقط اسلامی‌ها و کمونیستها خوب بلد هستند، چون چیزهایی برای پنهان کردن دارند که نمیخوان بقیه دنیا ببینه !!
‌پنجشنبه 2 آذر 1391 - 14:10
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.