رویارویی اسرائیل و فلسطینی‌ها

جهاد مشاراوی، از تدوینگران بی بی سی عربی، جنازه فرزند یازده ماهه اش، احمد، را در بیمارستان شفا روی دست گرفته است. فرزند او در پی حمله هوایی اسرائیل به شهر غزه کشته شد.

ارتش اسرائیل می گوید حمله های هوایی به غزه برای مقابله با موشک هایی است که از غزه به سوی اسرائیل شلیک می شود.

در حمله هوایی اسرائیل به بیت لحیا، در جنوب نوار غزه یک کارخانه آتش گرفت. جوانان فلسطینی در حال تماشای فعالیت آتش نشانان در نزدیک کارخانه ایستاده اند.

تلاش برای خاموش کردن آتش کارخانه

مراسم تدفین عودی ناصر در بیت حانون، در نوار غزه. سوگواران فلسطینی جنازه او را تشییع می کنند.

فارس سعدالله یازده ساله بیرون خانه اش که در حمله هوایی اسرائیل تخریب شده گریه می کند.

کودک فلسطینی به داخل مسجد تخریب شده نگاه می کند

پرتاب موشک مخصوص از پایگاه سیستم دفاعی گنبد آهنی که برای نابود کردن موشک های برد کوتاهی به کار گرفته می شود که از غزه در فلسطین شلیک می شود

اسماعیل هنیه، نخست وزیر حماس (نفر سمت چپ) و هشام قندیل، نخست وزیر مصر (نفر دوم) در حال عیادت از مردی که در جریان حمله اسرائیل زخمی شده است.

پدر یک نوزاد دختر فلسطینی که به گفته مسئولان بیمارستانی در پی حمله هوایی اسرائیل کشته شده، در مراسم تدفین او، سوگواری می کند.

آتش نشانان، آتش سوزی ساختمان امور شهروندی وزارت کشور را که در پی حمله هوایی اسرائیل تخریب شده، خاموش می کنند

نیروهای دفاعی اسرائیلی به یک پایگاه نظامی وارد می شوند. حدود 16 هزار نفر از نیروهای ذخیره نظامی وارد این پایگاه شده اند.

نیروهای دفاعی اسرائیلی به یک پایگاه نظامی وارد می شوند. حدود 16 هزار نفر از نیروهای ذخیره نظامی وارد این پایگاه شده اند.

نیروهای نظامی اسرائیل

+138
رأی دهید
-266

Atabay2021 - خوی - ایران
اساسا وجود اسرائیل به قتل و کشت و کشتار است اگر چنین نکند عملا مضمحل می شود . نیش عقرب (اسرائیل) نه از ره کین است - مقتضای طبیعتش این است-. حالا شاهان بی غیرت عرب خلافت ننگین شان را بچسبند بجاست از شهدای قره باغ بدست داشناک های وحشی ارمنی هم یادی بکنیم خداوند ریشه هر چه خونخوار است را بخشکاند.
جمعه 26 آبان 1391 - 19:50
ab shangooli - لندن - انگلند
به زودی نسل این کثافت‌ها از روی زمین به همراه آخوند‌ها برداشته خواهد شد
جمعه 26 آبان 1391 - 20:03
gharib 196 - هامبورگ - آلمان
تا یهودی تو دنیا هست همیشه جنگ هم هست
جمعه 26 آبان 1391 - 20:09
maziyar1976 - اصفهان - ایران
من دلم را برای ستار بهشتی میسزانم.من دلم را برای ندا میسوزانم ..این اه مردم ایران است.یک پیشنهاد برای اسراییل دارم.اگر این اسراییل که پیشرفته ان زبانزد همه است تعدادی سوسمار پرورش دهد و این سوسمارها را به آنها بدهد هیچ وقت اینها راکتی به سوی اسراییل پرتاب نخواهند کرد.
جمعه 26 آبان 1391 - 20:19
sara85 - تهران - ایران
اینقدر بدم میاد که فقط یک طرف قضیه رو نشون میدهند. سریع هم میروند عکس بچه رو میگیرند برای مظلوم نمائی. خوب کرم نریزید با موشک ایرانی‌ حمله نکنید. خوب جواب ‌های هوی دیگه.
جمعه 26 آبان 1391 - 20:19
sorena_ m - دیلمان - ایران
ای بابا ول کنید این بنده خداها رو اگه می تونید به این بشار اسد و دارودستش حمله کنید
جمعه 26 آبان 1391 - 20:53
اواره وطن - نیکوزیا - قبرس
خوب چشمتون کور فلسطینیها! چیزی که عوض داره گله نداره! موشک نزنین موشک هم نخورین !همشم که مثله سگ توله پس میندازین که .............. این اسرائیل چه لطفی میکنه به بشرییت با کشتن این عربای ! وگرنه که تا چند سال دیگه این عرب مثل زالو همه جا رو پر میکردند..............
جمعه 26 آبان 1391 - 21:03
mohammad.avaz - تهران - ایران
هرچی‌ بد بختی هست همش از گوره این آخوندها بلند می‌شه مخصوصاً اخندهأ رژیم ایران مرگ بر شما با د
جمعه 26 آبان 1391 - 21:10
hamiii60 - امستردام - هلند
الان مثلا باید دلمون بسوزه؟؟؟؟؟ به جهنم امیدوارم از زنو بچه و بزرگ کوچیک همشون بمیرن
جمعه 26 آبان 1391 - 21:15
naslesookhteh - تهران - ایران
ج.ا داره منطقه جنگی رو از ایران به غزه منتقل میکنه. اینظوری هم روی دوربینها از ایران به سمت غزه برمیگرده و ج.ا برای خودش زمان میخره هم اسراییل درگیر یه جنگ تازه میشه که تا مدتی (حتی کوتاه) دست از رجز خونی برای ایران برمیداره!
جمعه 26 آبان 1391 - 21:19
مسیح پسر مریم - تهران - ایران
کثافت های کودک کش. حمله کردید، کشتید و برای دفاع از خودشون موشک های در پیت بهتون شلیک کردن بعد طلبکارم هستید.خوبه همش فلسطین کشته داده. این غده سرطانی داره درره دوم فسادش روی زمین به سر میاد بزودی قدس و آزاد میکنیم همتون و خواهیم کشت از صغیر و کبیرتون( آره لهنم تنده غرب زده ها تا چشتون درآد حالا ببینید کی همه اینارو میکشیم خون در برابر خون ) دنیا رو به گند کشیدید.
جمعه 26 آبان 1391 - 21:24
ghafas - مشهد - ایران
اسرائیل .حشی صفت اعراب نادان حیوانات قرون ..ذست از لجاجت بردارید
جمعه 26 آبان 1391 - 21:41
100ra - پیرانشهر - ايران
دمشون گرم تا شما باشید زمین نفروشید و مفت خوری نکنید. اگه راست می‌گید مظلومید چرا ۱۴ کشور اعراب کمکتان نمیکنن.
جمعه 26 آبان 1391 - 21:59
lpeesheel - همیلتون - کانادا
من با اعراب میونه ی خوبی ندارم به خصوص با اون آشغالایی که میارن ایران مردم مارو سرکوب کنن. این فلسطینی ها هم زمان جنگ با عراق طرف عراق رو گرفتن ولی باز هم اینا باعث نمیشه که جنایات اسراییل رو نبینم. واقعا کثافتن. بیخود نیست از هر ملیتی سوال کنی عده ی قابل ملاحظه ای از اینا بدشون میاد. اون ژنرال آشغالشون که با طنز از کشتن مردم غیر مسلح تویت میکنه سیاسیونشون هم در کمال پررویی میگن خوب یه کم طنز به کار بره ایرادی نداره از این کثیف تر انسان دیدین؟ بیخود هم نیاین بگین کی گفته این حرفارو تو رادیو سی بی سی مستقیم با زنیکه کارشناس سیاسیشون تو آمریکا صحبت کردن امروز خودم شنیدم تو سایت سی بی سی هم هست! ضمنا من مسلمان هم نیستم به وجود خدا هم اعتقاد ندارم باز نگین جبهه گیری دینی کردم!
جمعه 26 آبان 1391 - 21:34
fv007 - دوسلدورف - المان
اسرائیل دمت گرم ا د ا مه‌ بده..اسرائیل پیرو ز ه ما امیدواریم...
جمعه 26 آبان 1391 - 22:19
sarbaz vatan - رم - ایتالیا
اواره وطن - نیکوزیا - قبرس دوست دارم ببینم عزیز ترین کسانت جولوت پرپر بزنن هم اینجوری حرف میزنی
جمعه 26 آبان 1391 - 22:12
piade - تهران - ایران
در روز هزاران بچه تو آفریقا و فلسطین و ایران و جاهای دیگه کشته میشن اما هیچکس اهمیتی نمیده ولی اتفاق یازده سپتامبر تو دنیا یک فاجعه بزرگ شد. لعنت به این جهودها که دنیارو به گند کشیدن
جمعه 26 آبان 1391 - 23:10
shadan shirin sokhan - هایدلبرگ - آلمان
( 1 )-- هیچ انسان آزاده‌ای نه تنها با کشته شدن این طفل‌های معصوم خوشحال نخواهند شد ، بلکه بسیار ناراحت و متأسف و متاثر خواهند شد !، حال سوال این است که چرا این راکت از سوی اسرائیل شلیک شده است ؟!،،، لازم است در اینجا یک خاطره‌ای را از دوران کودکی ‌ام برایتان نقل کنم ؛ روزی در محله مان شاهد آن بودم که یک بچه ۷ ساله‌ای در حالی‌ که با صدای بلند جیغ و داد میزد در حال فرار بود ، تا اینکه همسایه‌ها بیرون آمدند و از او سوال کردن که شده ؟، او در حالی‌ که زار زار گریه میکرد گفت ؛ زنبورها به طرز وحشتناکی به من حمله کردند و سر و صورتم را نیش زدند !،، ناگهان همه با مشاهده سر و صورت بچه که از نیش زنبورها باد کرده بود ناراحت و خشمگین شدند و شروع کردن به جدّ و آباد زنبورها فحش دادن و خود را آمده کردند که بروند و لانه زنبورها را آتش بزنند ! ؛ در این حال پیرمردی از او سوال کرد که چرا به تو حمله کردند ،؟، بچه گفت نمیدانم چرا ؟!، و همه مصمم شدند که حتماً بروند و دخل زنبورهای بی‌ انصاف را در بیاورند ؛ که ناگهان یک بچه دیگری که با این بچه همراه بوده و شاهد نیش زدن زنبورها به این بچه بوده گفت ؛ >>>
جمعه 26 آبان 1391 - 23:18
shadan shirin sokhan - هایدلبرگ - آلمان
( 2 )-- گفت ؛ من میدانم چرا !، مردم از او سوال کردند که چرا ؟، او گفت برای اینکه ایشان هی‌ از جلوی لانه زنبورها رد میشد و با یک چوب محکم میکرد توی لانه زنبورها و در میاورد و سپس فرار میکرد! ، و او که چند بار اینکار را تکرار کرده بود و تعداد زیادی از بچه‌های زنبورها را میکشت و لانه آنها را نیز خراب میکرد ، در آخرین باری که رفت تا چوب را داخل لانه فرو کند ، یکباره زنبورهای خشمگین دنبالش کردن و ریختند بر سرش و حسابی‌ نیشش زدند که دیگر اینکار را نکند !!، در اینجا همه مردم حق را به زنبورها دادند و کودک را سرزنش کردن و گفتند مگر مریض بودی که رفتی‌ و هی‌ زنبورها را انگولک کردی ؟!، پس حقته, تا دفعه دیگر اینکار را نکنی‌ !،، دوستان دقیقاً حکایت این فلسطینی‌ها و لبنانی‌ها است !!، هی‌ اسرائیل را انگولک میکنند و فرار میکنند !، تا اینکه آنها به خشم بیایند و مجبور شوند که اینگونه به تلافی راکت به سویشان برتاب کنند !،، پس بنابر این قبل از هر گونه قضاوتی اول سوال و تحقیق کنید و علتش را پیدا کنید و سپس در مقام قضاوت نظر بدهید !!
جمعه 26 آبان 1391 - 23:20
paydar22 - لاهه - هلند
با با اینها فلسطینی نیستن بلکه عرابی هستن که زمان ظهور اسلام بعد از تار و مار کردن یهودیان و فلسطینهای اصل در ان منطقه جا خوش کرده و خود را صاحبان اصلی ان منطقه خاندان همان بلایی که با کشور ما ایران کردن و می خواهند بکنند فکر نکنم کسانی که جنک ایران عراق را بیاد دارن زرزرهای صدام را نسبت به مناطق جنوب غربی را فراموش کرده باشند و حتی جنایاتی که موزدوران صدام بعد از حمله با زنان و کودکان انجام دادن حتی در صدر اسلام هم چنین اتفاقهای افتاده است
جمعه 26 آبان 1391 - 23:27
rezgar - لینشوپینگ - سوئد
از قدیم گفته اند جواب های _ هو است. عربها _ اسرائیل را موشک باران میکنند اسرائیل هم متقابلا" عربها را زیر اتش موشک و دیگر ادوات جنگی قرار میدهد از سالهای قدیم جنگ و درگیری در بین عربها و اسرائیلیها هست و در این اخرها هم رژیم ایران هم شده اتش زیر کاه برای شعله ور کردن اختلاف و جنگ و درگیری بین اسرائیلی ها و عربها به عربها کمکهای مادی و نظامی میکنند. واقعا" اسرائیل باید تکلیف خودرا با رژیم ایران روشن کند این کارهای که رژیم ایران بر علیه اسرائیل تا به حال انجام داده غیر قابل قبول است.
جمعه 26 آبان 1391 - 23:48
نقی‌ الله - سیدنی - استرالیا
gharib ۱۹۶ - هامبورگ - آلمان .. راست میگی‌. تا یهودی در دنیا هست جنگ ادامه داره چون مسلمان‌های آدم کش و یار و قال‌های الله مدینه با تعالیم ضّد بشریت قرآنی میخواهند که یهودی‌ها رو بکشند و یهودی‌ها هم چون از خودشون دفاع میکنند پس جنگ وجود داره.
شنبه 27 آبان 1391 - 00:34
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
تا زمانی که پول مفت از رژیم فاشیستی ملاهای ایران به غزه و برای پر کردن شکم تروریستهای حماس سرازیر میشه خیالی نیست که تروریستهای عرب زبانشان دراز باشد. پول نفت مردم ایران هست و دوباره خرابی های جنگی غزه را آباد میکنند. کسی از مزدوران رژیم فاشیستی ملاها که اینجا کامنت میگذارند میداند که بعد از جنگ اسرائیل و حزب الله لبنان که زیر کنترل شیخ حسن نصرالله است چند میلیارد دلار پول نفت مردم ایران برای باز سازی آنجا خرج شده؟ در حالی که مدارس و بیمارستانهای ایران در وضعیت اسفناکی هستند. هرکی خربزه میخوره پای لرزش هم باید بشینه! این تروریستهای فلسطینی غزه که مدام جنگ میخواهند و دوست دارند شهید اسلام بشوند دیگر چرا گریه و زاری میکنند، مامان این اسرائیل منو زد. خودشان دوست دارند ترور کنند و اسرائیلی بکشند اما اسرئیل باید با دسته گل جوابشان بدهد یا چی؟ دینی مثل اسلام جنگ طلب و خونریز است و سرنوشت مسلمانها هم همیشه همین مرگ و میر و کشتن و کشته شدن است چونکه فریب حرف دوتا ملا را خوردند که اگر در راه اسلام بکشی و کشته شو سر از بهشت در می آوری. دیگر گریه و زاری برای چی میکنند؟ شهید شو برو بهشت!
شنبه 27 آبان 1391 - 00:20
pontiac - منچستر - انگلستان
لعنت به هرچی‌ یهودی پست باشه ببین چه به روز این بدبختا اوردن به زودی زود با خاک یکسان میشن امیییییین
شنبه 27 آبان 1391 - 01:01
Dracula - ترانسیلوانیا - رومانی
موشک پرونی کردید..اسراییلم حق دفاع داره زد مادرتونو.......
شنبه 27 آبان 1391 - 01:18
Iran e azad - هورتن - نروژ
آیا می‌توان روزی خاور میانه‌ای دید:. بدون جنگ و خون ریزی،فقر مالی‌ در عین غنا، فقر فرهنگی‌ با فرهنگی‌ چند هزار ساله ، خاور میانه‌ای بدون مذهب چه از اسلام،یهودیت !. سیاست مداران ،چه غربی و شرقی‌ مسول اصلی‌ این خون ریزی‌ها هستند! شرم بر آن‌هایی که سیاست را مبنای قلدری،اشغال،نظامی گری،تروریست و جنگ قرار داده اند!
شنبه 27 آبان 1391 - 01:38
نقی‌ الله - سیدنی - استرالیا
به قول این دوستمون، چیزی که عوض داره گله نره! یادتون رفته همین یکی‌ دو سال پیش یه فلسطینی به یک خانواده یهودی در خونه‌اش حمله کرده بود و زن، شوهر و ۳ بچشون رو سر بریده بود!؟ بچه کوچیکه هم ۶ ماهش بود! همین چند روز پیش هم راکت زدند ۳ تا ایسرأیلی کشتند! این مسلمون‌ها دست به هر سیاه بازی میزند که محول گرم کنند!خودشون آدم می‌کشند میگن حقشونه، یهودی هستند و الله گفت بکشیدشون. تا یه نفر از خودشون میمیرند عزّ و جزشون شروع میشه!
شنبه 27 آبان 1391 - 00:38
پیام آقا - خارلمن - سویان
واقعا تنها چیزی که نمی خواد به این زودی ها تموم بشه، داستان خسته کننده این دو گروه ست. پیش از داستانهای موش و گربه عبید زاکانی تا تام و جری والت دیسنی و تا همین امروز همش اخبار شوم این مدلی بود. طی این مدت چه بسا کشتارهای بدتر از این در آفریقا تحت شعاع نبرد این دو گروه قرار گرفت و دیده نشد. از بچگی هروقت می خواستیم مشق بنویسیم یا نانی بخوریم یا بخوابیم، اخبار این دو گروه از تی وی و رادیو پخش می شد. ببینید دین چه به روز دو قوم که ظاهرا سامی نژاد هستند آورده که بعد از شصت و اندی سال هنوز نتوانسته اند مسالمت آمیز در کنار هم زندگی کنند. از ما که گذشت امیدوارم نوه نتیجه هامون دیگه این روزها رو نبینن و بلاخره اینها دست بردارن!
شنبه 27 آبان 1391 - 01:00
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
در داخل ایران جنایت اعدام تجاوز دزدی بیداد می‌کند تعدادی چسبیده اند به جنگ اسرائیل و حماس تروریست که موشک پرانی را آغاز کرد!!!! تا اسرائیل به جان مردم عادی بیفتد!! وقتی‌ رژیم جوانان ایرانی‌ را کشت همین حماس دزد کدام گوری بود؟؟؟؟ آن موقع میگفتید نه غزه نه لبنان!!! فیلم بود??!!!جنگ فلسطینی و اسرائیل---آذربایجان بالا و ارمنستان ربطی به ایران ندارد شعارهای صد من یک غاز ندهید!!!!!
شنبه 27 آبان 1391 - 00:26
پیام آقا - خارلمن - سویان
Atabay2021 - خوی - ایران، جنایات از هر گروه و دسته و قومی محکوم ست. مخصوصا بر علیه زنان و پیران و کودکان بی گناه. حال چه سی میلیونی که بدست خونخواران مغول از چنگیز و آتیلا و.. کشته شدند یا یک و نیم میلیون ارمنی که کمتر از صد سال پیش بدست آرقاداشهای ترک سلاخی شدند یا همان تعدادی که بدست بقول شما داشناکها کشته شدند. جنایت جنایتست. ترک، کرد و فارس هم نمی شناسد. اما یک چیز همواره در تاریخ مسلم ست: آنکه باد می کارد، طوفان درو می کند!
شنبه 27 آبان 1391 - 01:17
grannaz - کوالامپور - مالزی
اول کی این موشک پرونی رو شرو کرده? چیزی که عوض داره گله نداره ! مگه اسرائیلی ها زن و بچه نداران? شما اگر یکی توی سرتون یه موشک بزنه زمین و زمان رو بهم میریزید ، این یه حمله هوای تلافی جویانه از طرف اسراییل بوده که این فلسطینی های شرور رو سر جاشون بشونه .. خوب معلومه هر دو طرف کشته میدان ، توی جنگ که حلوا پخش نمیکنند ...
شنبه 27 آبان 1391 - 02:16
Iran e azad - هورتن - نروژ
انسانیت خیلی‌ وقت پیش،معنی و هویتش رو از دست داد !!!!!!
شنبه 27 آبان 1391 - 02:54
gharibe UAE - ابوظبی - امارات
sara85 - تهران - ایران اواره وطن - نیکوزیا - قبرس اگه کسی بیاد خونه شمارا بزور از دستتون بگیره ساکت میشینید وچیزی نمیگید؟ انسان باید خیلی پست و بی غیرت باشه که همه چیزشو از دستش بگیرن و ساکت بشینه این دفاع از عرب و عجم نیست دفاع از خاک و آب است دفاع از ملیت است
شنبه 27 آبان 1391 - 03:16
machan - لس انجلس - آمرکا
شرم بر ایرانی هایی که چشمشون را بر روی این جنایات می بندند و از اسرائیل تروریست حمایت می کنند. شما انسان نیستید و حیف که شما را حیوان نامید
شنبه 27 آبان 1391 - 04:00
myjetli - تهران - ایران
دوست عزیز shadan shirin sokhan - هایدلبرگ - آلمان. داستان تخیلی رو نگه دار واسه شب یلدا برای بچه ها تعریف میکنید. واقعا فقط کمی مغز توی کله باشه هر کسی متوجه میشه که این اسرائیل باید از بین برود من مخالف یهود نیستم ولی مخالف وجود لکه ننگی مثل اسرائیل روی زمین هستم
شنبه 27 آبان 1391 - 04:01
ariobarzan - اکسفورد - انگلستان
یه مشت انگل که هیچ کاری جز حقه بازی و زادو ولد و گدایی از کشورهای دیگه بلد نیستن، فقط یاد گرفتن با موش مردگی از سازمان ملل و کشورهای دیگه گدایی کنن، صب تا شب تو قهوه خونه ها قلیون بکشن و به اسرائیل فحش بدن
شنبه 27 آبان 1391 - 03:02
amir-amir - تورنتو - كانادا
اسرائیل باید دست از حماقت و لجبازى بردارد و با پس دادن زمین هاى اشغالى به یک صلح پایدار کمک کند وضعیت کنونى مثل گذشته نیست کشور هاى مصر و ترکیه پیش قدم شده اند و در این راستا حمایت شان را از اعراب فلسطین بیشتر کرده اند و ممکن است که این مسائل حادتر شود و به یک جنگ همه جانبه منجر شود آخوند هاى بى وطن هم که مترصد فرصت هائى این چنینى هستند که ملت ایران را درگیر یک جنگ ناخواسته دیگر کنند
شنبه 27 آبان 1391 - 03:03
ali51reza - وستروس - سوئد
خداوند خدای ابراهیم خدای اسحاق و خدای اسرائیل حافظ تمامی ایرانیان و کشور عزیمان ایران هست.
شنبه 27 آبان 1391 - 04:05
khane_iran - تهران - ایران
مدیر سایت چرا عکسای یه طرف نشون میدین؟ چرا یهودیا که زیر موشک کشته میشن نشون نمیدین
شنبه 27 آبان 1391 - 04:43
khane_iran - تهران - ایران
باورم نمیشه عکسای شهروندای یهودی که کشته میشن منشن نمیدین میدونین مثل بارون داره سرشون موشک می‌ریزه ؟ میدونین چند تا بچه کشته شدن ؟ من دیگه هیچ وقت تو سایت شما نمیام چون دروغ به مردم میگین ، می‌خواین منو بلاک کنین ؟ بکنین به درک برین به جهنم شما هم مثل رژیم فاسد ایران هستین
شنبه 27 آبان 1391 - 04:45
koorosh2500 - تهران - ايران
موافق اسرائیلی ها نیستم واز کشته شدن آن طفل معصوم اندوهگینم چون من هم انسانم و مخالف جنگ و لی تمام کشورهایی که در هشت سال جنگ آخوندها و صدام کثافت هیچ دم نزدند و جوان و پیر و کودک ما در خاک وخون غلتیدند الان باید بهای سنگینی بدهند. مثل سوریه ،عراق ،لیبی ،مصر،فلسطین واین ماجرا ادامه دارد.
شنبه 27 آبان 1391 - 05:16
asal55290 - مشهد - ایران
این جنگ لعنتی بین اعراب و اسراییل ادامه داره چون هر دوشون بویی از انسانیت نبردن...
شنبه 27 آبان 1391 - 05:27
hashamdar - تهران - ایران
مثل این میمونه که شما خونت رو فروختی به یک بنده خدایی، پولت رو هم کامل گرفتی‌ ولی‌ بازم حاضر نیستی‌ خونت رو تحویلش بدی حالا که سندم به نامت خورده. واقعا این فلسطینی‌ها آدمهای ناجوری هستند و هر چه به سرشون میاد حقشونه...
شنبه 27 آبان 1391 - 05:49
benchmark - کوالالامپور - مالزی
تا یهود هست جنگ هم هست.
شنبه 27 آبان 1391 - 08:03
h.tajvar - بروکسل - بلژیک
کثیفترین مغرورترین و حـ...‌ترین آدمهای روی زمین هستن این یهودها ایشالا نسلشونو ایران از رو زمین برمی‌داره
شنبه 27 آبان 1391 - 07:09
massoudoslo - اسلو - نروژ
خون این بچه های فلسطینی بر گردن جمهوری اسلامی و نوکرانش مثل حماس و الاغ نصرالله و بقیه است ! جمهوری اسلامی با پول و تجهیزات مشتی تروریست بی عقل فلسطینی را میخرد آنها هم به خیال اینکه اسرائیل را میتوان با موشک پرانی از صحنه بدر کرد شروع میکنند به حماقت و اسرائیل هم از خدا خاسته علاوه بر اینکه جد و اباد فلسطینی ها را جلوی چشمشان میآورد به دنیا هم میگوید ببینید اینها موشک پرانی کردند و بعد هم من مجبور شدم از خود دفاع کنم و پیشتر میرود و خانه سازی را در زمین های فلسطینی ها تندتر میکند .در واقع جمهوری اسلامی با این سیاست های ضد مردمی نقش نوکر اسرائیل را در منطقه بازی میکند که بهانه به اسرائیل بدهد عرب ها را از خانه و کاشانه خود بیرون کند و منطقه هیچ وقت روی صلح را نبیند
شنبه 27 آبان 1391 - 07:18
vahid_ - گلاسگو - انگلستان
این مشکل باید اعراب و اسرائیل حل کنند. ربطی به ما ایرانیا نداره ، فقط به عنوان یک انسان میتونیم بگیم مخالف کشته شدن انسانهای بی گناه هستیم ، هم از اسرائیلی هم از فلسطینی. و اینم اضافه کنم اگه به عمق ماجرا نگاه کنید سبب این کشت کشتار هم اسرائیل هست هم حماس . هیچ کدوم بی تخسیر نیستند ..
شنبه 27 آبان 1391 - 08:38
ehsan.b1362 - تهران - ایران
خدا لعنت کنه اسرائیل را . ab shangooli - لندن - انگلند . و... اگر بچه تو هم کشته بشه همین را میگی ؟؟؟
شنبه 27 آبان 1391 - 08:43
باريك بين - تهران - ایران
ab shangooli - لندن - انگلند- hamiii60 - امستردام - هلند- کلا دوست ندارم واسه ادمها ارزوی بدی بکنم چه برسه به شما که فقط اسمی از ادم رو یدک میکشید. ولی ازتون میخوام یک لحضه وجودرو به جای اون پدری قرار بدین که در عکس اول دارای برای کودکش گریه می کنه. البته بعید میدونم که شما ها و امثال شماها که به این خبر مثبت دادید بویی از انسانیت برده باشید. من نمی دونم توی این کمپهای پناهندگی اروپا با شما ها چه میکنند و چه بلایی سرتون میارن که اینقدر وضیتتون خرابه.
شنبه 27 آبان 1391 - 03:48
Zedezolm - برن - سویس
همه کشت وکشتارها در دنیا اکثراً سر نخ انها در دست این سنگدل ترین و بى رحمترین و جنایتکارترین وخونخوارترین فرعون زمان ضحاک ماردوش زمان خفاش زمان چلاق على خامنه ایست ، این کفتار بى رحم همیشه تشنه خون ، خون هاى هزاران کودک شیر خواره ومرد و زن بیگناه در ایران و سوریه و حالا در لبنان و غزه ریخته ومیریزد و بعد در سراسر جهان ( جنگ سوم جهانى ) خواهد ریخت ، این حقه باز ترین حاکم تاریخ دنیا در وارونه جلوه دادن اخبار و نشان دادن کودک شیر خواره و خانه مسکونى به اسم مسجد سابقه طولانى دارد ،
شنبه 27 آبان 1391 - 06:53
geteven - انگلستان - انگلستان
این جنگ بین اسراییل و فلسطین نیست. این جنگ بین اسراییل و اعراب است که از غزه به وسیله اسراییل شروع شده و اسراییل جز بر گشت به مرزهای ۱۹۶۷ را ندارد.
شنبه 27 آبان 1391 - 08:04
میترا پسر آناهیتا - اصفهان - ایران
شما نمیخواد دلت واسه اینا بسوزه که اینا از ایرانی‌ یا هر قومی غیر از عرب بدشون میاد و تاریخ اسلام را فقط عربی‌ می‌بینند و می‌دانند .درواقع به ظاهر با شما خوبن تا از شما نفعی ببرند.شما‌ها بهتره به هموطن بی‌پناه و اون بچه گرسنه تو خیابون بی‌ پناه و سرپناه تو سرما باشی‌. و کمکی‌ باشی‌ واسه هموطنت تو مناطق زلزله زده.
شنبه 27 آبان 1391 - 08:55
amirman - سئول - کره
اونهایی که با اطلاع به این پست مثبت دادند یک سری لمپن نژاد پرستند که از کشته شدن انسان ها هیچ
شنبه 27 آبان 1391 - 10:35
Hatikva - توبه موری - انگلستان
نشون ندین که چطور مردم ما رو به کشتن میدان این فلسطینیا حالا تا ما یه برخوردی کنیم و واکنش نشون بدیم زرتی بپرین از بچه‌های کشته شده عکس بذارین مردم هم عقلشون به چشمشون...یک عمر یه طرف داستانا رو نشون دادین، فلسطین اگه اینجوریه غلط می‌کنه موشک می‌زنه به مملکت ما که ما هم برخورد کنیم، ما کم کشته دادیم؟؟ کودومتون از کشته‌ا و مجروح‌های ما خبر دارین؟
شنبه 27 آبان 1391 - 10:49
shovan - آنکارا - ترکیه
تصور کن اگه حتی تصور کردنش سخته ***. جهانی که هر انسانی تو اون خوشبخته خوشبخته*. جهانی که تو اون پول و نژاد و قدرت ارزش نیست***. جواب هم‌صدایی‌ها پلیس زد شورش نیست*. نه بمب هسته‌ای داره، نه بمب‌افکن نه خمپاره***. دیگه هیچ بچه‌ای پاشو روی مین جا نمی‌زاره*. همه آزاده آزادن، همه بی‌درد بی‌دردن***. تو روزنامه نمی‌خونی، نهنگا خودکشی کردن*. جهانی را تصور کن، بدون نفرت و باروت***. بدون ظلم خود کامه، بدون وحشت و تابوت*. جهانی را تصور کن، پر از لبخند و آزادی***. لبالب از گل و بوسه، پر از تکرار آبادی*. تصور کن اگه حتی تصور کردنش جرمه***. اگه با بردن اسمش گلو پر میشه از سرمه*. تصور کن جهانی را که توش زندان یه افسانه‌س***. تمام جنگای دنیا، شدن مشمول آتش‌بس*. کسی آقای عالم نیست، برابر با هم‌اند مردم***. دیگه سهم هر انسان تن هر دونه‌ی گندم*. بدون مرزو محدوده، وطن یعنی همه دنیا***. تصور کن تو می‌تونی بشی تعبیر این رویا. ::یغما گلروئی::
شنبه 27 آبان 1391 - 09:44
bahram$hiroshima - هیروشیما - ژاپن
اسرائیل دمت گرم بزن تمام غزه رو با خاک یکی‌ کن،به زن و بچه و پیر و جوان هم رحم نکن و بدان کسانی‌ که الان به سمت اسرائیل موشک پراکنی میکنند یک زمانی‌ نوزاد و بچه بودند.از این که عکس چند تا بچه بی‌ پدر مادر رو نشون بدن و مظلوم نمایی کنند دلسوزی نکن.گور پدر هر چی‌ فلسطینی لبنانی و غزه‌ای و آخوند و ساندیسخور و.....
شنبه 27 آبان 1391 - 10:04
yasamangoleziba - تهران - ایران
موشک پرانی از طرف حماس شروع شده و مطمئن باشید که این حقه، کار آخوندهای ایران هستش که مدتی‌ اسرائیل رو اونجا سرگرم کنند ، من که جای اسرائیل باشم میزنم نیست و نابودشون می‌کنم که دیگه یادشون بمونه با دٔم شیر بازی کردن یعنی‌ چه؟
شنبه 27 آبان 1391 - 11:27
baran10 - برونو‌ام این - اتریش
آتابای۲۰۲۱ - خوی - تو راست میگی‌ :ریشه خونخوار رو از زمین بردار اول ترک ارو که اینهمه کرد میکشن این همه ارمنی کشتن خونخوارترین مردمه دونی‌ یاهستن بعدش اسرائیل رو. الهی آمی
شنبه 27 آبان 1391 - 07:18
arya47 - کرمان - ایران
چرا یه گروه میگید اسراییل باید نابود بشه گروه دیگه خواهان نابودی فلسطیىا هستین دوستان اینها انسانند که کشته میشوند فقط بخاطر گرهی جنگ طلب در دو طرف قضیه کاش بجای جنگ با آرامش در کنار هم زندگی کنند با هر دین و نژاد و عقیده
شنبه 27 آبان 1391 - 11:01
danial nabi - استكهلم - سوئد
اسرائیلی را باید مثل موش کثیف سوزاند، همان کاری که هیتلر شروع کرد، مسلمانان باید به اتمام برسونند، اینها لکه ننگ بشری هستند کثافتهای بوگندو.
شنبه 27 آبان 1391 - 11:40
اواره وطن - نیکوزیا - قبرس
sarbaz vatan - رم - ایتالیا از ساندیس خورهای داخل ایران انتظار این حرف را داشتم اما از شما انتظار ندارم راجع به من اینگونه قظاوت کنید اخه چرا اینقدر نسبت به این اعراب کثیف سوسمار خور تعصب دارین؟ همه بدبختی که میکشیم از اینهاست ایا میدانید همین فلسطینیها ما ایرانیها را سگ خطاب میکنند؟ میدانینید که در مقابل 3 جزیره ایران که امارات ادعا مالکیت اونها رو داره فلسطین به نفع امارات رای داده؟ در حالی که دارن با پول نفت ملت ایران مفت خوری میکنند؟ بعضی از اونها حتی از حمایتها و دخالت رزیم ایران میان اونها و اسرائیل ناراضی اند و میگند مشکل ما با اسرائیل چه ربطی به دولت و کشور شما داره؟ من این رو مستقیم از زبانی فلسطینی هایی که اینجا هستند شنیدم
شنبه 27 آبان 1391 - 10:58
Faryade_Khamoosh - آخن - آلمان
کرم نریزین تا نیان دهنتونو سرویس کنن . موشک آسفالت سوراخکن میزنین به اسرائیل اونها هم میان حسابى حالتونو میگیرن. بیچاره فقط اون ملت بدبختى که فقط در آرامش میخوان زندگى کنن. اسرائیل تازه خیلى از این حملات حماس رو زیر سیبیلى در میکنه. وگرنه ٢ اگه بخواد ٢ روزه کل نوار غزه و جنوب لبنان رو با خاک یکسان میکنه.
شنبه 27 آبان 1391 - 11:14
sarbaz007 - المان - المان
احسان.ب۱۳۶۲ - تهران - ایران. آقا شما هنوز با این عربی فلسطینی روبرو نشدی تا ببینی‌ چه حـ...ای هستن من اگه جای اسرائیل بودم همشون هل میدادم توی دریا
شنبه 27 آبان 1391 - 11:56
PERSIANSPIDER - مشهد - ایران
مرگگگگگگگگگگگگگ بر اسرائیل زنده باد حزب‌الله !
شنبه 27 آبان 1391 - 12:09
اواره وطن - نیکوزیا - قبرس
gharibe UAE - ابوظبی - امارات کاش یک کم مطالعه داشتید و تاریخ قوم اسرائیل رو میخوندید اسرائیل وطن ابا اجدادی یهودی یاست و در تورات هم به این مطلب اشاره شده اونا خودشون زمیناشونو با میل و رغبت به یهودیا (که از زمان قوم بنی اسرائیل مالکیت اونجا رو داشتند) فروختند حالا هم پشیمون شدند اومده باز زمینای فروخته شده رو مجانی پس بگیرند! چون عادت کردن با مفت خوری زندگی کنند و هی توله پست بندازند!
شنبه 27 آبان 1391 - 11:08
اواره وطن - نیکوزیا - قبرس
shadan shirin sokhan - هایدلبرگ - آلمان واقعا شما شیرین سخن هستید دهانتان از طلا حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان من همیشه از خواندن کامنتهای شما 2 دوست عزیز لذت میبرم سر افراز و پایدار باشید دوستان
شنبه 27 آبان 1391 - 11:12
khorramdin babak - فرانكفورت - فرانكفورت
حالا گور پدر سیاست خارجی‌ اسراهیل. نگا به این حمس کنید. مثل لاشخور از سوراخ خود در می‌‌آیاند . چند تا راکت کورانه شلیک می‌‌کنند و در میان زن و بچه پیر . بعد در مناطق مسکونی می‌‌روند و خود را پنهان می‌‌کنند .پشت زنان و کودکان. و خود را هم شجاع می‌‌دانند. اسرهیل هرچه است می‌‌باشد ولی‌ از یک نظر هزران بر شجاع تر از این شغالان حماس می‌‌باشد. بله زنان و کودکان بیگناه فلسطین قربانی می‌‌شوند بر منکر آن لهنت. ولی‌ بم تک‌ نفر وجود ندارد. اگر حماس شجاعانه به شهید اعتقاد دارد .پس در بیابان روند و گویند .یهودی‌ها بیاهید. تا مثل جنگ ۶ روزه به شما مسلمانان نشان دهند. ۳۵۰۰۰ سرباز یهودی در عرض ۶ روز چنان بلهی به سر ۲.۵ میلیون سرباز مسلمان آوردند که بد از ۳۰ سال هنوز از این ضربه بیدار نشده‌اند. هدف از دفاع از اسرهیل نیست. بلکه رسوهی این بزدلان حماس می‌‌باشد که مثل آخوند‌ها از ملت باری قدرت استفاده می‌‌کنند. تازه ادعا هم داریم که ما مسلمانان از یهودی بهتر هستیم. یاران حسین شما واقعأ شرم انسان می‌‌باشید
شنبه 27 آبان 1391 - 11:38
میترا پسر آناهیتا - اصفهان - ایران
شما نمیخواد دلت واسه اینا بسوزه که اینا از ایرانی‌ یا هر قومی غیر از عرب بدشون میاد و تاریخ اسلام را فقط عربی‌ می‌بینند و می‌دانند .درواقع به ظاهر با شما خوبن تا از شما نفعی ببرند.شما‌ها بهتره به هموطن بی‌پناه و اون بچه گرسنه تو خیابون بی‌ پناه و سرپناه تو سرما باشی‌. و کمکی‌ باشی‌ واسه هموطنت تو مناطق زلزله زده.
شنبه 27 آبان 1391 - 12:03
Faryade_Khamoosh - آخن - آلمان
من که دارم اخبار رو میبینم و کیف میکنم چگونه ارتش اسرائیل مقراعراب کثافت حماس رو با خاک یکسان میکنه. و همینتور کیف میکنم چگونه باسن مبارک این طرفداران رژیم داره میسوزه. اون زباله دانى یهودیان ارزش داره به کل اعراب دنیا و همینطور عرب صفتان رژیم اسلامى
شنبه 27 آبان 1391 - 12:46
istanbul - استانبول - ترکیه
خاک بر سر این عربهای بی غیرت و مفت خور که به هیچ چیزی جز شکم پایبند نیستند. برای مردم غزه عمیقا ناراحت هستم و از خدا می خوام از شر این اسرائیلیهای ح..مز.. ده خلاصشون کنه. زنده باد فلسطین.
شنبه 27 آبان 1391 - 12:47
shadan shirin sokhan - هایدلبرگ - آلمان
اواره وطن - نیکوزیا - قبرس. -- مخلص شما دوست عزیز و هموطن گرامی خودم !، دوست عزیز دل به دل راه داره ، من هم همین احساس را نسبت به شما دارم ؛ حال بگذار احساس قلبی‌ام را نسبت به شما برایت بگویم ؛ شما هر وقت که یک کامنتی اینجا میگذاشتی من میخواندم و هر وقت هم که به اسم کاربری شما می‌رسیدم ، ناخود آگاه حلقه اشک دور چشمانم جمع میشد !!،، میدونی‌ دوست عزیز , اسم کاربری شما قلب مرا آتش میزند !، باور کن من این را از صمیم قلب و با خلوص تمام می‌گویم !،،، آخه دوست گرامی خوبم , شما تنها نیستی‌ ، ما هم آواره وطن هستیم !، دردمان مشترک است !، هم اکنون به پاس احترام به شما دوست عزیزم بلند شدم ایستادم و سپس نشستم !، این احترام من به شما قلبی است !، زیرا احساس پاکت قابل تقدیر است !،، در ضمن دوست عزیزمان حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان ، شخصیتی فوق العاده متین و قابل احترامی را دارد , من هم به شخصیت ایشان همیشه احترام می‌گذارم و کامنت‌های ایشان را میخوانم !،، در پایان برای شما هموطن خوبم همیشه بهترین‌ها را آرزومندم !
شنبه 27 آبان 1391 - 21:21
hamiii60 - امستردام - هلند
باریک بین .. من خودمو جای اون پدر مادر ایرانی‌ میزارم که بچه‌هاشون تو مملکت خودشون از این هرومزدها کتک میخورن و کشته میشن. امثال تو ‌.. خودشونو واسه همین هرومزدها باید پاره کنن خاک...
شنبه 27 آبان 1391 - 20:02
dkdk - اسلیس - دانمارک
اواره وطن - نیکوزیا - قبرس من اصلا از عربها دلخوشی ندارم اما این را میدانم که انسانهای خوب و با شرف هرگز از مردن انسانهای دیگر شاد نمیشوند،بخصوص که کودکان بیگناه را قتل عام کنند.حال میخواد عرب،ایرانی،آفریقایی و یا اسرائیلی باشد.پس یاد بگیر که انسانیت را بیاموزی و از مردان کسی‌ شاد نشوی.هر چند آن مرده فرد بدی باشد.
یکشنبه 28 آبان 1391 - 00:36
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
آواره وطن- نیکوزیا- قبرس - با سلام و عرض ارادت خدمت هموطن گرامی! ممنون از ابراز لطف شما و دیگر دوستان دلسوز ایران مثل بزرگوار - شادان شیرین سخن- از هایدلبرگ-. نکات جالب و کاملاً درستی را در کامنتت اشاره کردی که من هم بارها به ایرانیان نا آگاه طرفدار رژیم که ادعا میکنند اسرائیل سرزمین فلسطین را بزور اشغال کرده گفتم که اسناد رسمی است که فلسطینها سرزمین خودشان را خودشان بدون فشاری از بیرون بخاطر سود جوئی فروخته اند و نه اینکه بزور جنگ و اسلحه ازشان گرفته باشند. حالا یکسری مزدوران رژیم ملاها صداقت ندارند که هیچ با دروغگوئی میخواهند با حمایت خود از فلسطینیها به اهداف ننگ دیگر خود برسند. چونکه اسرائیل را برادر کوچک آمریکا میدانند. شکایت فلسطینها چیست؟ مثل اینه که یارو سند قباله خانه اش را فروخته و بابتش پول گرفته ولی باز ادعا میکند خانه مال من است. خوب این منطقی است یا حرف زور؟ ولی فهماندن چنین مسئله حقوقی به بسیجی که پول میگیرد نا نفهمد مشکل که نیست بلکه غیر ممکن. آیا خون کودک فلسطینی رنگینتر از خون کودک اسرائیلی است؟ ناسزاگوئی کاسه لیسان رژیم ملاها هم ناشی از شستشوی مغزیشان است.
یکشنبه 28 آبان 1391 - 02:02
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
نوکران رژیم ملاها سخنان پریروز نماز جمعه ملا احمد خاتمی را بخوانند یا ببینند ( من در جام جم آنلاین خواندم ) و قضاوت کنند که چه کسی بوده به فلسطینیها " خدا قوت " و تبریک گفته و از باران موشکهای آنها بر خانه های اسرائیلیها خوشحال شده و کلی تعریف و تمجید کرده که فلسطینیها چه کار خوبی کرده اند. حالا این چه مظلوم نمائی هست که یکسری مزدوران هوادار رژیم در کامنتها بالای خود راه انداخته اند که بی شرمی و بی وجدانی خود را آشکار میکنند. حملات موشکی فلسطینیها به دستور ایران یا سوریه بوده برای منحرف کردن افکار عمومی دنیا از مشکلات جنگ داخلی سوریه و یا ممانعت حملات نظامی بر علیه ایران و سرگرم کردن اسرائیل با غزه. پس باید به خریت سران مزدور خود غزه تبریک گفت که فرمان قدرتهای خارجی مثل ایران و سوریه را در عمل اجرا کردند و مردم بیچاره خود را به کشتارگاه بردند ولی خود در سنگرهای زیر زمینی قایم شدند و مرگ را به وعده بهشت دروغینشان برای مردمی فریب خورده میخواهند که بازیچه دستشان شدند. به چنین جنایت ضد انسانی حکومتهای ایران و سوریه باید اعتراض کرد که خون بچه های اسرائیلی و فلسطینی به گردنشان است.
یکشنبه 28 آبان 1391 - 02:53
myjetli - تهران - ایران
دوست که دشمن نادان khane_iran - تهران - ایران. نون ایران رو میخوری حمایت از اسرائیل میکنی. لعنت بر کسی که حمایت از اسرائیل میکند
یکشنبه 28 آبان 1391 - 04:18
Mr. black - جاکرتا - اندونزی
انسانهایی‌ که به کشته شدن انسانهای بیگناه بی‌تفاوت و حتا خوشحالند، بویی از انسانیت نبردند، حیوانی بیش نیستند،به امید خدا خودشان نابودند، به امید روزی که دنیا از شرّ این جور ادامها پاک بشه، امین
یکشنبه 28 آبان 1391 - 09:35
Faryade_Khamoosh - آخن - آلمان
myjetli از تهران. لعنت بر تو و اربابان کثیفت که حق ملت ایران رو به این اعراب مفت خور میفروشى. به امید نابودى هر چه زودتر کل تروریستهاى وحشى عرب و جمهورى اسلامى. درود بر اسرائیل که هیچ تعارفى با شماها نداره
یکشنبه 28 آبان 1391 - 13:53
اواره وطن - نیکوزیا - قبرس
shadan shirin sokhan - هایدلبرگ - آلمان دوست عزیز ممنون و تشکر من را شرمنده میکنید من هم به شما عرض ارادت دارم هم وطن عزیز درود بر شما
‌سه شنبه 30 آبان 1391 - 14:12
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.