مبارزه زن با مرگ در انبار


مرد همسایه برای این ‌که بدهی 65 میلیون تومانی‌ خود را به زن همسایه نپردازد، او را در انباری محل سکونتشان در شمال غرب تهران، زندانی کرد و با زدن چکش به سر وی، قصد قتل او را داشت.

 

 
به گزارش جام‌جم، چند روز پیش زنی جوان با حضور در شعبه 13 بازپرسی دادسرای ناحیه 2 تهران، علیه مرد همسایه‌اش به اتهام سوءقصد شکایت کرد.
 
شاکی به بازپرس پرونده گفت: چندی پیش در گفت‌وگو با ساکنان مجتمع محل زندگی‌مان در شمال غرب تهران متوجه شدم یکی از همسایه‌ها در زمینه سرمایه‌گذاری در بورس همراه یکی از دوستانش فعالیت می‌کند و علاوه بر آن چند باری هم همسایه‌ها پول خود را برای سرمایه‌گذاری در اختیار وی قرار داده و سود خوبی نصیبشان شده است.
 
شاکی اضافه کرد: چندی پیش پس از چند مرتبه ملاقات و گفت‌وگو با مرد همسایه، تصمیم به سرمایه‌گذاری در بورس گرفتم بنابراین بی‌آن که موضوع را به شوهرم اطلاع دهم، 65 میلیون تومان پول را تحویل مرد همسایه دادم و قرار شد هر ماه مبلغی را به عنوان سود به من پرداخت کند.
 
وی یادآور شد: او دو ماه به من سود پرداخت کرد و من اعتمادم به وی بیشتر شد؛ اما مدتی بعد از طریق یکی از آشنایان متوجه شدم، مرد همسایه‌مان ورشکسته شده و افراد متعددی از وی پول طلب دارند لذا تصمیم گرفتم پولم را از او پس بگیرم.
 
تهدید به مرگ از سوی مرد بدهکار

 
شاکی گفت: در تماس تلفنی و چند مرتبه ملاقات حضوری با مرد همسایه پولم را طلب کردم که وی ضمن خودداری از پس دادن آن، مرا تهدید به مرگ کرد.
 
شاکی با اشاره به سوءقصد از سوی مرد همسایه گفت: پس از تماس‌های دوباره با مرد همسایه، او به من قول داد، پولم را پس دهد. روز حادثه در بانک بودم که با تلفن همراهم تماس گرفت و خواست برای تحویل گرفتن 65 میلیون تومان پولی که به او داده بودم، به مجتمع بازگردم.
 
سوءقصد به جان زن همسایه
 
وی اضافه کرد: در بازگشت به خانه، مرد همسایه ادعا کرد پول را در خودرویش جاگذاشته است بنابراین از من خواست به پارکینگ بروم تا در آنجا پول را تحویلم دهد. در این محل او به من حمله‌ور شد و مرا به درون انباری انداخت. وحشت کرده و با داد و فریاد خواستم رهایم کند.
 
شاکی یادآور شد: مرد همسایه پس از آن که کتکم زد، مرا در انباری حبس کرد. دقایقی بعد در آنجا را باز کرد، همین که خواستم فرار کنم، از کیسه‌ای که در دست داشت، چکشی را بیرون آورد و محکم به سرم زد که زخمی شدم و در کف انباری افتادم و چند روز بعد در بیمارستان به هوش آمدم.
 
وی اضافه کرد: وقتی به هوش آمدم متوجه شدم مرد همسایه پس از حمله به من، مرا در انباری زندانی کرده و می‌گریزد تا این‌ که شوهرم هنگام بازگشت به خانه وقتی برای آوردن وسیله‌ای از انباری می‌آید، متوجه من شده و با انتقال به بیمارستان باعث نجاتم می‌شود. چند هفته‌ای در بیمارستان بستری بودم.
 
در پی این شکایت، پرونده در اختیار کارآگاهان اداره 16 پلیس آگاهی تهران قرار گرفت و جستجو برای دستگیری متهم فراری آغاز شد. ماموران انتظامی با هماهنگی قضایی عازم خانه متهم شدند و در تحقیق از خانواده‌اش متوجه شدند وی به طرز مرموزی ناپدید شده و از او بی‌اطلاع هستند.
 
بنا بر این گزارش، جستجوی گسترده پلیس برای دستگیری این متهم فراری آغاز شده است.

+42
رأی دهید
-112

bawafa1385 - هامبورگ - المان
من شخصا از هر گونه در گیری و زدو خورد و کشتار نفرت دارم . اما خدائیش نباید به چنین زنهائی ازار و اذیت رساند. بسیاری از حرف های ان محصوصا بعد از افتادن در انبار و امدن شوهر و یهوش امدن در 3 روز بعد بک مقدار احمقانه است . این زن و زن های دیکر اگر شوهر بیچاره انها پول یا کمک بخواهند فورا غش میکنند که باید امبولامس صدا کرد اما بر اساس حرف های یک خاله زنک دیگر فورا همه امکانات خود را در اختیار دیگران قرار میدهد. حالا شما بگوئید با وفا تو ضد زن هستی . بشرف شما ها قسم من نه تنها ضد زن نیستم بلکه با ادمهای احمق مخالفم یادتان نرود ادم های اخمق حالا چه زن یا مرد فرق نمی کند
‌چهارشنبه 24 آبان 1391 - 22:11
princesse - تهران - پرژن
bawafa1385یعنی‌ می‌خوای بگی‌ آلمان یک دکتر روانپزشک خوب نداره ؟؟؟!!!
‌چهارشنبه 24 آبان 1391 - 23:35
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
این نتیجه مادی گرائی و عدم مشورت در خانواده است.
‌پنجشنبه 25 آبان 1391 - 00:02
paksan - آمریکا - آمریکا
زن بی عقل و کلا آدم بی عقل از این بدتر هم سرش می یاد نباید شک کرد آخه فقط تو ایران پیدا می شه که مردم به حاج آقا یا فلانی که وضعش خوبه اعتماد می کنه و هزار جور مشکلات و قتل و درگیری درست می کنه آقا فریاد بزنید به هیچکس اعتماد نکنید خودتون اگر عرضه دارید با پولتون چیزی بخرید وگرنه بزارید بانک و انقدر مشکلات برای خودتون و مردم درست نکنید این همه تو اخبار می خونیم تو سریالها می بینیم بازم به خورد این ملت نمی ره خوب چکار می شه کرد شما خودت زمینه وسوسه رو واسه طرف ایجاد کردی کسی که 65 میلیون تومن بدون اجازه شوهرش می تونه بدون حساب دست کسی خوب چرا فکر می کنه باید پول رو پولش بیاد ؟و نکشنش؟طمع نمی کردی یا سکه می خریدی یا نه می زاشتی بانک 20 درصد سود می گرفتی خیالت هم راحت بود آخه بورس که همش کلاه برداری و زد و بند دولتی هاس چه آینده ای داره تو ایران ؟
‌پنجشنبه 25 آبان 1391 - 06:22
اینترنت ندیده - کرمان - ایران
princesse - تهران - پرژن چرا المان روانپزشک داره اما تو کار این باوفا موندن تازه روانپزشکا رو که دیوونه کرده هیچ خدا هم از دست این وفا کلافه شده با این خلقتش
‌پنجشنبه 25 آبان 1391 - 11:02
paydar22 - لاهه - هلند
خدایی وقتی بانهای ایران به سپرده سرمایه کذاری سود پرداخت میکنه هرچند از نزول در خیابان و بازر کمتر هست ولی مطمعان تر است و پول شما سوخت نمیشه یک مثل هست میکه هر کرانی بی دلیل نیست و هر ارزانی بی حکمت در ضمن وقتی در بانک پول خود را سرمایه کذاری کنید پول در کردش بانکی می افتد و ارزش پول کشور بالا میره و هر موقع سرمایه شما قابل برداشت هست
‌پنجشنبه 25 آبان 1391 - 12:50
siavash2111 - ویسبادن - آلمان
princesse - تهران - پرژن .....مگه می‌شه آلمان روان پزشک نداشته باشه اگه نباشه این همه قاطی‌ و روان پاک را کی‌ خوبشون کنه سالار ؟
‌پنجشنبه 25 آبان 1391 - 14:19
bawafa1385 - هامبورگ - المان
paksan امریکا تو خیال میکنی این ضعیفه متخصص در رشته خاصی بوده که با پول زحمت کشیده خودش این بلا را سر خودش اورده. والله نه . بدین نه. بمذهب نه. این ضعیفه فقط ان شوهر بدبخت را سر کیسه میکرده و همشه غر میزده. این اکله انقدر بی عرضه است که نمیداند پول را چطور جفظ کند یا چطور حرج کند. این اصلا مغزش کار نمیکند. این ضعیفه اصلا خون به شریان های مغزش نمیرسد. تو فراموش کن هاپ هاپ کردن اینها را. اینها هاپ هاپ میکنند که بگویند ما زنده هستیم. این قوم حتی لیاقت نگهداری پولی را که دیگری در اورده را ندارد. کجای کاری داداش تو . چه بگویم از این قوم و قبیله. بشرف هر چه انسان قسم . اگر خواسته باشم میتوانم 5 جلد کتاب 500 صفحهه ای از این قوم بنویسم باورم کنید
‌پنجشنبه 25 آبان 1391 - 14:54
bawafa1385 - هامبورگ - المان
paksan جالب اینجاست که این قوم و قبیله با نزدیکترین فرد زندگی خودشان بیگانه هستند و بانها اعتماد ندارند و اما تمام امکانات خودشان را دوباره میگویم تمام امکاناتشان را به غربیه میدهند. و با غربیه صمیمی تر از شوهر خودشان هستند .و غربیه هم هم میخوردو هم میزند .و هم میرند. انهم چه زدنی .یابد این قبیله بیک طریقی یاد بگیرند و بقهمند که نمیفهمند
‌پنجشنبه 25 آبان 1391 - 15:02
princesse - تهران - پرژن
اینترنت ندیده-siavash2111- عزیزان فرمایش تون متین ,پس فکر کنم قرص هاش رو سر وقت نمی‌خوره :)
جمعه 26 آبان 1391 - 01:24
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.