علت مرگ ستار بهشتی اعلام شد: ایست قلبی

عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: تاکنون هیچ اثر ضربه یا خوراندن چیزی که سبب فوت ستار بهشتی وبلاگ نویس شده باشد، وجود ندارد و پزشکی قانونی،‌ ایست قلبی را دلیل مرگ اعلام کرده است.

به گزارش سرویس سیاسی پایگاه خبری تحلیلی انتخاب، محمدحسن آصفری  درباره جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در مورد پیگیری مرگ «ستار بهشتی» وبلاگ نویس افزود: این جلسه با حضور دادستان تهران، رییس پلیس فتا و جانشین فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ برگزار شد.
 
نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دلایل مرگ این وبلاگ‌نویس در کمیسیون بررسی شد، اضافه کرد: با وجود آنکه دلیل مرگ از سوی پزشک قانونی، ایست قلبی اعلام شده است اما با توجه به شکایتی که از این پرونده صورت گرفته، علت مرگ ستار بهشتی بار دیگر مورد بررسی قرار گرفت.
 
به گزارش انتخاب به نقل از ایرنا، آصفری گفت: دادستان تهران در این جلسه اظهار داشت که تعدادی از قضات را مسئول رسیدگی به این پرونده کرده است؛ ضمن آنکه تیمی متشکل از نماینده خود را برای اطلاع از شرایط ماجرا به محل زندان ستار بهشتی فرستاده و این تیم از هم‌بندی‌های این وبلاگ‌نویس گزارشی‌ را تهیه کرده است.
 
این عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خاطرنشان کرد: بازجویان ستاربهشتی نیز مورد بازخواست قرار گرفته اند و برخی از آنان با قید وثیقه آزاد هستند.
 
وی ادامه داد: براساس کالبد شکافی صورت گرفته، هیچ علائمی مبنی بر اینکه چیزی به او خورانده شده یا ضربه‌ای به او وارد شده باشد، وجود ندارد.
 
این نماینده مجلس در عین حال افزود: فقط اثراتی از کبودی بر روی بدن و پای ستار بهشتی دیده شده که هم اکنون پزشکی قانونی در حال بررسی آن است.
 
آصفری تصریح کرد که پیگیری‌های مسولان قضایی در این راستا ادامه خواهد یافت.

+30
رأی دهید
-401

richard - کلن - آلمان
پس چرا جناز‌ش را مخفیانه خاک کردند؟. چرا به خانواده ش اجازه ندادند در قسلخنه حضور داشته باشند؟. علّتی کبودی‌های روی بدن چه بده؟. حضور امنیتی چرا بوده؟. چرا..................
‌سه شنبه 23 آبان 1391 - 22:10
irane aziz - وین - اتریش
کاملا طبیعی است،شما مرگ ندا رو جلو ۷ میلیارد انسان،انکار کردین،ستار که دیگه فقط پیش خودتون بود
‌سه شنبه 23 آبان 1391 - 22:35
Tourkan - کپنهاگ - دانمارک
شرم بر رژیم و حامیان رژیم، ننگ بر آنانی‌ که به هر نوع این رژیم را با سکوتشان حمایت میکنند
‌سه شنبه 23 آبان 1391 - 22:39
masoud31 - هامبورگ - آلمان
ای بابا این همه دردسر چرا؟اعلام میکردن خودکشی‌ کرده خیال همه رو راحت میکردن،تازه با این کارشون میتونستن به عنوان گناهکار تو اون دنیا هم دوباره شکنجش کنن.
‌سه شنبه 23 آبان 1391 - 22:40
اهورا شمس - تهران - ایران
به روباه میگن شاهدت کیه میگه دمم ...یه مشت قاتل از یه مشت آدمکش رفع اتهام کردن
‌سه شنبه 23 آبان 1391 - 22:45
irane aziz - وین - اتریش
ستمگر بس عبث پنداشت کشتن هست درمانش،ولی تاریخ فردایی فرو گیرد گریبانش،سخن در این نمی رانم که این دم دیر و زود آید،ولی شک نیست که که جز این نیست تاریخ رأی و فرمانش.
‌سه شنبه 23 آبان 1391 - 22:45
rezgar - لینشوپینگ - سوئد
بدین منوال پیش برود هر نماینده مجلس گذارشی دروغ در مورد به قتل رسیدن ستار بهشتی درست میکند اخر کسی نیست به این نمایندگان کاسه لیس بگوید بر پدر دروغ گو لعنت اخر کثافتها شما که نماینده مردم هستید باید از حق و خقوق مردم ایران در مجلس دفاع کنید نا اینکه جنایت انجام شده را به گردن دیگران بیاندازید یا لا پوسانی کنید و جنایت کاران را از مجازات مبرا کنید. تا به حال 3 نماینده هر یک به نوعی در مورد شهید جان باخته ستار بهشتی گذارش دروغ داده اند.
‌سه شنبه 23 آبان 1391 - 22:50
shahram1 - دیترویت - آمریکا
واقعا آدم میمونه چی بگه بنده خدارو تا حد مرگ شکنجه کردن و کشتن جنازه دفن کردن حالا مثلا دارن دنبال علت مرگ میگردن اینجوریشو دیگه ندیده بودیم الان هم که به تناقض گویی افتادن یجا میگن بازجوهارو دستگیر کردن یه جا میگن علت مرگ ایست قلبی بوده یه جا هم میگن تو زندان توسط ۵ نفر از کسانی که تو جریان جنبش سبز دستگیر شدن کشته شده .
‌سه شنبه 23 آبان 1391 - 23:05
انقلاب دوم - هامبورگ - آلمان
دروغ چرا؟ تا قبر آآآآآ ، گور پدر هر چی‌ دروغگو نعلت...
‌سه شنبه 23 آبان 1391 - 23:43
dara20 - تهران - ايران
اگر شما ریگی به کفش ندارید چرا اجازه دفن این جوان قربانی شده را در حضور خانواده او ندادید؟ ستار بهشتی‌ نیز مانند زهرا کاظمی و قربانیان جنایتگاه کهریزک توسط مزدوران هار رژیم کثیف وقاحتی بقتل رسید. از شما کثیف تر و حـ... تر در گیتی‌ یافت نمی شود.
‌سه شنبه 23 آبان 1391 - 23:51
ذک گرجی - فررارا - ایتالیا
به شغال گفتند شاهدت کیست گفت دمم از قاتلین می پرسند قاتل ستار کیست می گویند او خودش باعث ایست قلبی شدهاست وما هرچه لگد زدیم باچوب چماق به جان قلبش افتدیم او به هوش نیامد تقصیر خودش بود که قلبش با چوب وچماق هم شروع به کار کردن نکرد وفوت کرد.
‌چهارشنبه 24 آبان 1391 - 00:04
مارتين - تگزاس - امریکا
این قاتلها استاد عوام فریبی هستنند. دورغ و حیله ،دزدی ،اختلاس،جنایت و تجاوز به زندانیان حرفه این لعنتها است.
‌چهارشنبه 24 آبان 1391 - 01:06
salomeh_f - ساکرامنتو - آمریکا
لعنت به هر چی‌ دروغ گو و جد و آبادش.
‌چهارشنبه 24 آبان 1391 - 01:11
truth_hurts - سن فرانسیسکو - آمریکا
مگر غیر از این چیز دیگری میخواستید باشه؟ فکر کردید یک جوان به این تنومندی زیر شکنجه جلادان آخوندا مرده؟استخفرلله!!! البته میتونه خدکشیهم باشه. یا اینکه سرش خوره به سنگ و مرده. تمام این جوان هائیکه اینها میگیرن یا مرض قلبی دارن یا دچار عذابه وجدان میشن و خودکشی‌ می‌کنن. اینها مردم را یک عده گاگول فرض کردن و سرشان را مثل کپک (حیفه اینهارو حتی کپک خوند) زیر برف کردن و نمی‌تونن بفهمن که دیگه دستشون جلوی تمام دنیا رو شده.
‌چهارشنبه 24 آبان 1391 - 01:57
truth_hurts - سن فرانسیسکو - آمریکا
اگر فکر می‌کنیم که آمریکا و اروپا دلشون برای این مردم و ایران سوخته زهی خیال باطل. اگر آخوندا نباشن اینها چه جوری اسلحه هارو به این عربا بفروشن؟ تا کی‌ باید این جوون‌های ما مفت مفت کشته بشن و دنیا فقط نگاه بکنه و نگرانه ساختن بمبب اتم باشن؟!!!! بمب اتم بیشتر از ۳۰ ساله که تو ایران و خاور میانه افتاده خودمون خبر نداریم!!! اون بمب این آخوندهای شپشویی که ۵ تومان میگرفتن که مردمو گریه بیندازن هستن.برق مجانی‌!!! آب مجانی‌!!! گاز مجانی‌!!! پیکان ۱۳۰۰۰ تومان بود حالا ۵۰۰۰۰۰!!! تا آخرش برو..
‌چهارشنبه 24 آبان 1391 - 02:20
م تهرانی - دورتموند - آلمان
یعنی بیشرفتر از این حکومت توی عالم وجود نداره عوضی های آشغال بالاخره یکروز جواب این خون ها رو باید بدید پست فطرتها
‌چهارشنبه 24 آبان 1391 - 03:10
compatriot - تورنتو - کانادا
عذر بد تر از گناه. حتا اگر علت مرگش ایست قلبی باشد، چیزی از جرم شما کم نمیکند. در زندان بوده و شما مسول جونش بودید. شرم بر شما.
‌چهارشنبه 24 آبان 1391 - 03:11
parvaz 1 - پلیموس - انگلیس
۳۴ سال از ما مردم ایران می کُشند٬ شکنجه می کنند٬ اعدام می کنند ٬ سنگسار می کنند ٬ شیشه نوشابه و چاقو و هر چه دلشان میخواهد در ماتحتمان فرو میکنند٬ و ما هم یاد گرفته ایم فقط کامنت بگذاریم و ناسزا بگوییم٬ آیا وقت آن نرسیده که ما خارج نشینها یک کمپین به راه بیندازیم و به ایران برگردیم و مردانه در برابر حکومت جنایتکار و ضد بشری اسلام بایستیم و به این وضع پایان دهیم؟
‌چهارشنبه 24 آبان 1391 - 04:11
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
حالاخوبه گفتند ایست قلبی من انتظار داشتم بگن خود زنی به حد مرگ , ..., آخه چقدر ما ملت ایران بدبخت و ذلیل باید باشیم که این همه ظلم و ستم را تحمل بکنیم صدامون در نیاد و چقدر یک عده باید بی شرف و بی وجدان و کثیف و رذل باشند که این واقعییات راببیند و باز هم طرفداری این رژیم کثیف را بکنند منظورم آنهائی است که الان خفه خون مرگ گرفتند ولی وقتی که یه گزارش در مورد خاندان پهلوی گذاشته میشه مثل مور و ملخ پیداشون میشه و هر چی که لیاقت خودشون و آغاشون است نثار آنها میکنند...
‌چهارشنبه 24 آبان 1391 - 04:53
نسل سوخته آلمان - فرانکفورت - آلمان
دقیقا درست میگه مثل ۴۷ نفری که هفته پیش طبیعی اعدام کردند، اصلا ما مرگ غیر طبیعی در زندانها نداریم
‌چهارشنبه 24 آبان 1391 - 05:10
برای رهایی - ایران - ایران
. سر به دارانی بروی چوبه هایی هر طرف. لحظه های رفته ی این روزگار بی هدف. روزگار مرده ی دریای ویرانی و مرگ. گشته در بحر فنا و سایه مانند صدف. واعظ افسانه های بی وجود زندگی. می چرد در قصه ها و یاوه های پر علف. ریشه ی دینی که غرقاب جنونست و فریب. ساقه اش باید شود ملای رذل و بی شرف.
‌چهارشنبه 24 آبان 1391 - 06:02
اشك شفق - ساری - ایران
جالب ترین قسمت جلساتی که تشکیل دادن و حاظران جلسه خیلی جالبن!!!!!!!!!!. رییس پلیس نماینده مجلس و رییس پلیس فتا!!!!!!!!!!!!! قاتلا نشستن خودشون خودشونو دارن تبریه میکنن. یکی به این بیشرفا بگه شما که حسابتون پاکه پاکه همیشه چرا انقدر مخفیانه خاکش کردین چرا نزاشتین کسی تو شستشوی بدن ستار حاظر بشه چرا خودتون خاکش کردین چرا بعد از چندین روز جنازه رو تحویل دادین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یکی نیست به این سگ پرستا بگه خودتون رو خر گیر اوردین یا مردم رو خر فرض کردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟. دیگه انقدر دروغ گفتین که اسب چوبی به راست گویی شما راه میوفته . ...
‌چهارشنبه 24 آبان 1391 - 07:42
ذک گرجی - فررارا - ایتالیا
اینها دجالهای مثله خمینی هستن که می گفت اینها خودشان خودشان را شکنجه می کنند ومی کشند وبه گردن ما می اندازند واین نماینده قاتل غیب گفت انسان چجوری مشخص می شود فوت کردهاست یا ایست قلبی ویا از کار افتادن مغز ولی علت ویا علتهائی باعث مرگ یک انسان می شود وعلت شهادت این جوان ستار بهشتی علت مرگش بدون شک زیر شگنجه بوده است که قلبش از زدن باز ایستاد اره علت مرگش ایست قلبی است اما زیر شکنجه به او ایست قلبی دست داده است کاشکی قبل از دستگیری اسلحه ای داشت واز خودش دفاع می کرد وحیف است خوانان ایران بدونه دفاع از خود دستگیر شوند وبعد به مرگ فجهی کشته شوند ای جوانان ایران زمین خود را به اسلحه مجهز کنید واز شرف خودتان دفاع کنید با این جانیان فقط گولوله تفنگ شما است که اینها را به وحشت می اندازد واینها فرار را بر قرار ترجح خواهند داد موافق پیروز باشید
‌چهارشنبه 24 آبان 1391 - 08:28
Zolf Ali - دبی - امارات
دوستان چرا الکی به رژیم اسلامی تهمت میزنین اونم اسلام از نوع نابش، اصلاً شما این چیزایی که میگین با چشم خودتون دیدین؟؟ شما میدونین جرم تهمت زدن تو اسلام چقدر سنگینه؟؟؟ اون خدا بیامرز به مرگ طبیعی مرده اصلاً اون اثار شکنجه و شکستن استخون و دنده که باعث مرگ کسی نمیشه، نه شما بگین میشه؟؟؟
‌چهارشنبه 24 آبان 1391 - 09:14
Caroline - تهران - ایران
 آن‌ دَم‌ که‌ زتن‌ جانش‌ می گشت‌ جدا، . با چشم‌ به‌ سوی آسمان‌ داد ندا: . -"با نام‌ِ تومان‌ کُشند و خود خاموشی: . کی، کو، توکجائی، تو چه‌ای، آی خدا؟. این‌ کُشته‌ منم‌، با تن‌ِ غربال‌ شده‌: . برخاک‌ِ اوین‌، چو خاک‌ ، پامال‌ شده‌. با این‌ همه‌ ، حال‌ و روزِ من‌ بدتر نیست‌ . ز آینده‌ی جمعی خرِ دجال‌ شده‌!" . این‌ کُشته‌ که‌ بر زمین‌ِ زندان‌ خفته‌ست‌، . با لاله‌ که‌ بر سینه‌ی او بشکفته‌ست‌، . با راهبران‌ِ حزب‌ِ کین‌ و غم‌ و مرگ‌ . از مهر و سرور و زندگی می-گفته‌ست‌. این‌ کُشته‌ ، که‌ بر روی زمین‌ اُفتاده‌ست‌ . - زان‌ پس‌ که‌ گذارش‌ به‌ اوین‌ اُفتاده‌ست‌- . آزادی را بوده‌ مُنادی ، امّا . در بندِ مُنادیان‌ِ دین‌ اُفتاده‌ست‌. این‌ کُشته‌، چو من‌، عاشق‌ ایران‌ بوده‌ ست‌. در پهنه‌ی چالِش‌، از دلیران‌ بوده‌ست‌. نزدیکش‌ - نک‌ جُرم‌! - نه‌ "تازی" ، کامروز . "تازی زده"‌ معنای "اَنیران‌" بوده‌ست‌! . این‌ کُشته‌ هَفَشت‌ تیر خورده‌ست‌ ، امّا . با تیرِ خلاص‌ جان‌ سپرده‌ست‌ ، امّا . لبخند به‌ لب‌ : چرا که‌ کرده‌ست‌ اقرار، . نام‌ از رُفقای خود نبرده‌ست‌ ، امّا. این‌ کُشته‌ بدیل‌ِ رستم‌ِ دستان‌ بود:
‌چهارشنبه 24 آبان 1391 - 09:12
Caroline - تهران - ایران
. این‌ کُشته‌ بدیل‌ِ رستم‌ِ دستان‌ بود: . در بزم‌ِ دلیری، سرِ سرمستان‌ بود: . خواهنده‌ی آزادی ی ایران‌ ، وآن گاه‌ . خودگردانی برای کُردستان‌ بود. این‌ کُشته‌ نمی خواست‌ کسی کُشته‌ شود؛ . یا دست‌ِ کسی به‌ خونی آغشته‌ شود: . نک‌ بخت‌ِ خوش‌اش‌! که‌ پیش‌ از آن‌ درغلتید . کاین گونه‌ زکُشته‌ پُشته‌ها پُشته‌ شود. " ای کُشته‌! که‌ را کُشتی تا کُشته‌ شدی زار... با ساده‌ دلی ش‌ آمد و خوش‌ باوری اش‌: . جُرم‌اش‌ همه‌ نوخواهی و نوآوری اش‌. این‌ کُشته‌ کسی نَکُشت‌ تا کُشته‌ شود : . گو ناصرخسرو نکند داوری اش‌. این‌ کُشته‌ دلی داشت‌ چو دل‌ های بزرگ‌: . آماده‌ی دل‌ زدن‌ به‌ دریای بزرگ‌: . دریای بزرگ‌ِ مرگ‌ بلعیدش‌، لیک‌ . برجاست‌ از او اُمیدِ فردای بزرگ‌.
‌چهارشنبه 24 آبان 1391 - 09:14
shahramareia - تهران - ایران
کجاست آن که اسم مسیح پسر مریم را از پیامبر رحمت دزدیده کامنت طرفداری رهبر چلاقشو بنویسه رهبری که دم از علی بودن میزنه دستش به خون آلوده است قاتل پرورش میده و صداش در نمیاد که چرا با مردم اینگونه رفتار میکنند ؟ آیا هنوز خلال از پای زن یهودی درنیاوره شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!1
‌چهارشنبه 24 آبان 1391 - 09:14
ghafas - مشهد - ایران
خدایا چه وقاحتی !! چه طور توانستید این جملات رو به زبان بیارین ؟ حمله قلبی ؟ این یه اسم دیگه ی مننژیته دیگه نه !! آبرو براتون نموند .بچه های مهد کودک هم می فهمند که زیر شکنجه مرده .چرا جنازه اش رو مخفیانه هاک کردین ؟ چرا به خونداده اش اجازه خداحافظی باهاش رو ندادین ؟
‌چهارشنبه 24 آبان 1391 - 09:23
saye20 - تهران - ایران
شماها گفتید ماهم باور کردیم ای دین فروش ها ای اسفل السافلین هااای احمق ها از خودتان نمی پرسید چرا ایست قلبی کرده ؟ واقعا متاسفم برای نمایندگان مجلس انتسابی شکنجه های شما با شکنجه های زمان شاه هیچ فرقی نداره آنها هم همین توجیه را می کردند به دروغ به مردم اینگونه وانمودمی کردند حکومت شما از حکومت شاه هم بدترشده حداقل دم از دین نمی زدند از آنها هیچ توقع نداریم شما ها که رهبر معظمتان خودرا ولایت فقیه مطلق به حساب می آورد ا زش خیلی توقع داریم هرچند ولایت مطلق از آن خداوند متعال است نه آخوندها به نظر من این یک شرک به خداونداست
‌چهارشنبه 24 آبان 1391 - 09:29
reza rajabi - تهران - ایران
خورشید همیشه پشت ابر نمیمونه
‌چهارشنبه 24 آبان 1391 - 09:34
djsinacat - تهران - ایران
حتما بهش میگم
‌چهارشنبه 24 آبان 1391 - 09:47
scarysoal.au - ملبورن - استرالیا
من فکرمی کنم ستاررا حضرت کشت ؟؟؟؟؟
‌چهارشنبه 24 آبان 1391 - 13:10
zebelkhan - لوس آنجلس - آمریکا
danial nabi - استکهلم - سوئد - مسیح پسر مریم - تهران - ایران. شما مزدوران نوکر رژیم این جور جاها آفتابی نمیشوید چون شرف و وجدان اسلامیتان شما را از اعتراف به حقایق باز میدارد. اما در مورد نظامی آمریکایی که جنایت کرده و توسط سیستم قضایی آمریکا به اعدام محکوم شد بحر طویل مینویسید! به همین سادگی نظام جنایتکار اسلامی بعد از چندین روز شکنجه منجر به قتل علت مرگ این جوان را ایست قلبی اعلام میکند! نه قاتلی, نه سوالی و نه مجازاتی! واقعا شما مزدوران بی وجدان باید در پیشگاه ملت ایران از این همه فضاحت و جنایت شرمسار باشید و عذر خواهی کنید و روزی هزار بار بمیرید تا گناهانتان بخشیده شود. کسی که سیاه را سفید جلوه میدهد تا دین نکبت بارش و نظام جنایتکار اسلامی را به ظاهر حفظ کند از دایره انسانیت خارج است. بگذریم ار جنایات محمد و علی در حق بشریت که در موردش کتابها نوشته اند!
‌چهارشنبه 24 آبان 1391 - 13:22
danial nabi - استكهلم - سوئد
زبلخان - لوس آنجلس - آمریکا ایست قلبی که آدم رو خبر نمیکنه، ¨تو هم اینجوری پیش بری فردا پس فردا ایست قلبی که هیچ ایست مغزی پیدا میکنی‌، در ضمن اون روزی که مایکل جکسون رو با سمّ کشتند و بعد دولت آمریکا آن را اور دوس معرفی‌ کرد ، چرا لال مونی گرفتی‌، شعبان نامیست جدید برای امسال تو که از حقیقت به دوری.
‌چهارشنبه 24 آبان 1391 - 15:22
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
امیدوارم مزدوران حکومت سد علی گدا هم درست به همین ایست قلبی دچار بشن و به درک واصل. البته بدست مردم آزادیخواه.
‌چهارشنبه 24 آبان 1391 - 17:06
م تهرانی - دورتموند - آلمان
danial nabi شعبون بیمخ چی شده بعد از مدتها از سوراخت اومدی بیرون اتفاقا تو و امثال تو از حقیقت هیچ چیزی سرتون نمیشه مثل کبک سرتون رو کردید تو برف و همه رو مثل خودتون فرض میکنید سایبری الان خوشحالی که به خاطر شغل کثیفت خونه یه جوون ریخته شد ای ننگ بر شما که هیچ بویی از انسانیت نبردید
‌چهارشنبه 24 آبان 1391 - 17:59
sleepyhollow - کوالا لامپور - مالزی
باز خدا را شکر کارت بسیج پیدا نکردند و پاک از دنیا رفت
‌چهارشنبه 24 آبان 1391 - 20:04
saman sepehr - لوییزیانا - آمریکا
خب آقا راست میگن دیگه. قلبش ایستاده. همه موقع مرگ دچار ایست قلبی میشن.دیگه با بقیه ش کاری نداشته باشید.کبودی‌ها هم بخاطر یه مقدار شوخی‌ خرکی بوده. شاید هم خودش رو مخصوصا به در و دیوار زده که بعد از مرگش یه انگی‌ به اینها بزنه.عجب آدم نامردی بوده.باید جنازه ش رو از خاک بیرون بکشند و دادگاهیش کنند که اصلا چرا قلبش ایستاده.آخه تو که طاقت یه کم شوخی‌ رو نداری چرا وبلاگ می‌نویسی؟اصلا تو چرا اینترنت داشتی؟ِ تو گوگل هم میرفتی؟ به اجازه کی‌؟امثال تو موتور جستجوی گوگل رو روشن نگه میدارند.پس آب تو آسیاب دشمن هم میریختی؟
‌پنجشنبه 25 آبان 1391 - 09:28
کبوترپران - دوبی - امارات
وقتی مقتولین کهریزک مننژیت گرفته اندومرده اندوقتی دکترکهریزک درکمال آرامش خودکشی میکنه ووقتی ماشین پلیس راروزعاشورامیدزدندوباآن مردم زیرمیگیرندباید هم ستاربهشتی دربازداشتگاه درکمال آرامش به مرگ طبیعی میمیردتف به این روزگارغدار
‌پنجشنبه 25 آبان 1391 - 10:45
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.