حمله نقابداران به زن سالخورده

دو مرد نقابدار که با حمله‌ور شدن به یک زن سالخورده مقابل خانه‌اش در شهر پرندک از توابع زرندیه استان مرکزی، او را با میله‌آهنی کتک زده و گردنبند طلایش را دزدیده بودند، تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند.

 
به گزارش جام‌جم، سرهنگ داوود کاظمی، فرمانده انتظامی زرندیه، در این ارتباط روز گذشته به خبرنگار ما گفت: شامگاه بیستم آبان امسال مردی با مرکز فوریت های پلیسی 110 زرندیه تماس گرفت و از حمله دو سارق نقابدار به زن همسایه‌اش خبر داد و برای نجات وی درخواست کمک کرد.
 
در پی این اتفاق، ماموران انتظامی با حضور در محل حادثه مشاهده کردند زن سالخورده بشدت زخمی شده و مقابل در ورودی خانه‌اش افتاده است.
 
فرار دزدان نقابدار

 
کاظمی افزود: با انتقال زن زخمی به مرکزدرمانی، ماموران به تحقیق از همسایه ها پرداختند و معلوم شد، آنها با شنیدن صدای کمک‌خواهی زن همسایه سراسیمه از خانه‌هایشان خارج شده و دو مرد نقابدار را دیده‌اند که پیرزن همسایه را کتک زده و به محض مشاهده مردمی که برای نجات او اقدام کرده بودند.
 
شاهدان اضافه کردند سارقان نقابدار با میله‌آهنی که در دست داشتند، آنها را تهدید کرده و با استفاده از تاریکی شب متواری شده‌اند.
 
حمله خصمانه دزدها برای سرقت گردنبند طلا

در پی این حادثه، ماموران با حضور در مرکز درمانی به تحقیق از زن مصدوم پرداختند و معلوم شد، شب حادثه زنگ در خانه‌اش به صدا در آمده و هنگامی که برای باز کردن در اقدام کرده، ناگهان دو مرد نقاب‌دار چوب و میله‌آهنی به دست، راهش را سد کرده‌اند.
 
بنابراین گزارش یکی از متهمان با قاپیدن گردنبند طلای او، وی را به کناری انداخته تا همراه همدستش فرار کند، اما زن مالباخته با آنها مقابله می‌کند تا شاید همسایه‌ها با شنیدن فریادهایش به کمکش بشتابند که در همین موقع یکی از سارقان با میله‌ای در دست داشته این زن را کتک زده و پس از زخمی و بیهوش کردن وی، با گردنبند طلای مسروقه متواری می‌شوند.
 
بنابراین گزارش، ماموران انتظامی با اطلاعات به دست آمده از زن مالباخته که از یک قدمی مرگ بازگشته بود، جستجوی ویژه‌ای را برای دستگیری سارقان خشن فراری آغاز کرده‌اند.

+24
رأی دهید
-84

apocryphal - اورلاندو - ایالات متحده
اونجا همزمان که خیلی چیزا نجومی شده، خیلی چیزا هم به زیر صفر رسیده!
‌سه شنبه 23 آبان 1391 - 14:00
paydar22 - لاهه - هلند
به برکت لجبازیهای دولت مردان جمهوری زور چپونی اسلامی ایران با دنیا و به وجود امدن کرانی بیش از حد و فروانی انواع مود مخدر و وجود متعدین زیاد که در جامه هست اگر در روزهای اینده خوندید دختر بچهای خردسال توسط سرق یا سارقین کوش خود را از دست داده تعجب نکنید در زمان خدا بیامورز پهلوی مرفین یا همان تریاک را توسط کوپن طبق نظر پزشک به صورت رایکان توزیع می شد که کمتر از این نوع اتفاقها بیافتد کاری که غرب بعد از چندین 10 دست به این کار زاده پاینده جاوید باد خاندان پهلوی تنها خاندان سلطنتی که برای رفاع ملت خدمت کرد
‌سه شنبه 23 آبان 1391 - 17:49
shadan shirin sokhan - هایدلبرگ - آلمان
(@)-- بیشرف‌ها !، چقدر این روزها مردم بی‌ عاطفه و بی‌ رحم شده اند !،،،و از طرفی‌ هیچ جای کشور امنیت وجود ندارد !، آدم خیلی‌ متاثر و متأسف میشود این چیزها را میشنود !،,,,,,,,,,,,,,, شاهنشاها ، این ملت زجر کشیده و نادم را مورد عفو قرار بده و به خاطر آنهمه ناسپاسی‌هایی‌ که کردند از گناهانشان بگذر و نگذار بیشتر از این زجر بکشند !، آمین
‌سه شنبه 23 آبان 1391 - 17:58
tehrangoli - تهران - ایران
خوش به حال اوناییکه از این خراب شده فرار کردن! :(
‌سه شنبه 23 آبان 1391 - 21:58
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.