کلاهبرداری از بیمار قطع نخایی

فردی که خود را پزشک جازده و از جوان قطع نخایی در زنجان کلاهبرداری کرده بود شناسایی و دستگیر شد.

 


به گزارش روز دوشنبه جام جم آنلاین به نقل از پایگاه پلیس، سرهنگ مصطفی طلوعی گفت: فردی به پلیس آگاهی زنجان مراجعه و از کلاهبرداری فردی تحت عنوان پزشک اعلام شکایت کرد.
 
این مرد به ماموران اظهارداشت: پسرش در اثر سانحه تصادف دچار قطع نخاع شده ‏و در بیمارستان بستری شده بود که فردی ‏ناشناس تماس گرفته و با ارائه مشخصات پسرم خود را دکتر معرفی و اعلام کرد که پسرتان باید در تهران تحت ‏نظر دکتر «ص» عمل جراحی شود.
 
وی افزود: به علت نگرانی از وضعیت فرزندم جهت عمل جراحی مبلغ 28 میلیون ریال از طریق دستگاه خودپرداز به حساب اعلامی وی ‏واریز و بعد متوجه شدم که او دکتر نبوده و از وی خبری نیست.
 
رییس پلیس اگاهی زنجان خاطرنشان کرد: با شکایت این شهروند تحقیقات در این زمینه آغاز و با بررسی حسابی که پول به آن واریز شده بود متهم به نام «ع- ع» ساکن تهران شناسایی و دستور دستگیری وی صادر شد.
 
سرهنگ طلوعی تصریح کرد : متهم که به شغل کتابفروشی مشغول بود در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر و به پلیس آگاهی زنجان منتقل شد.
 
وی افزود: متهم در بازجویی های بعمل آمده ابتدا منکر هرگونه کلاهبرداری شده بود که با ارائه دلایل و مدارک در نهایت لب به اعتراف گشود و به کلاهبرداری از شاکی تحت عنوان پزشک اعتراف و اعلام کرد که از مبلغ مذکور مبلغ 16 میلیون ریال به یک زندانی پرداخت کرده ام.
 
رییس پلیس آگاهی زنجان با هشدار به شهروندان مبنی بر عدم اعتماد به افراد ناشناس و نامطمئن اظهارداشت: متهم با پرونده متشکله به دادسرا معرفی و از آن طریق قرار لازم صادر شد.

+25
رأی دهید
-120

rezgar - لینشوپینگ - سوئد
وای! این چه وضعیه اخوندها در مملکت با فرهنگ ما درست کردن که حتی رحم به ذلیل و علیل هم نمی کنند!!
دوشنبه 22 آبان 1391 - 21:31
kami_81 - مالمو - سوئد
خاک بر سرتون
دوشنبه 22 آبان 1391 - 22:41
agha_ehsan - تهران - ایران
از دزدها و کلاهبردارهای نازنین هموطنم تقاضا و خواهش دارم با معلولها و نقص عضوها کاری نداشته باشن. آرزوی من اینه که همچین کلاهبردارهایی اعدام بشن و عمیقا خوشحالم که امروزه اسلام قانون قصاص رو اجرا می کنه
‌سه شنبه 23 آبان 1391 - 00:06
Labe karoon - اهواز - ایران
از علیل و بدبخت هم خوردن داره؟این چه فرهنگی‌ است برامون ساختند!
‌سه شنبه 23 آبان 1391 - 01:25
معرفت گنبد - گنبد - ایران
دیوهای انسان نما.این پولها چه جور از گلوت پایین میره کثافت.
‌سه شنبه 23 آبان 1391 - 08:07
shahab46 - هانوفر - المان
در صدر اسلام هم این اوضاع بوده زنها را به عقد خود در میاوردند با دخترهای ۹-۱۰ ساله ازدواج میکردند. ثروت مردم را بالا میکشیدند عیاشی میکردند. فیلم بی‌ گناهی مسلمانان را ببینید.
‌سه شنبه 23 آبان 1391 - 09:15
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.