قتل برادر به خاطر رقابت عشقی!

 

مردی که با همدستی یکی از دوستانش، برادرش را که رقیب عشقی‌اش بود، در شهرستان سیرجان کشته و در باغچه دفن کرده بود، دستگیر شد.
 
به گزارش جام جم، مرد جنایتکار وقتی متوجه شد مادرش استخوان و بقایای جسد برادرش را کشف کرده است، با خوردن قرص خودکشی کرد تا راز این جنایت هولناک فاش نشود، اما زنده ماند.
 
سرهنگ مهیار سعیدی فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان با اشاره به دستگیری مردی که با همدستی دوست خود، برادرش را کشته و در باغچه خانه‌شان دفن کرده بود، گفت: رسیدگی به این پرونده خرداد امسال هنگامی در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت که خانواده‌ای با حضور در این مرکز از گم شدن پسر جوان خود خبر دادند و برای پیدا کردن وی درخواست کمک کردند.

در تحقیق از این خانواده معلوم شد، روز حادثه آنها به مهمانی رفته بودند. هنگام بازگشت متوجه می‌شوند، پسرشان به خانه بازنگشته و چمدان لباس‌هایش نیز در خانه نیست.
 
در پی غیبت طولانی پسرشان، جستجو برای یافتن وی را آغاز می‌کنند اما تلاش‌هایشان بی‌نتیجه می‌ماند.
 
غیبت مرموز مرد جوان
 
سعیدی اضافه کرد: در پی این شکایت، جستجوی پلیس برای یافتن مرد گمشده آغاز می‌‌شود اما در ادامه ماموران متوجه می‌شوند دوستان و اقوامش از گم ‌شدن وی بی‌اطلاع هستند.
 
در حالی که تلاش پلیس برای یافتن جوان گمشده همچنان ادامه داشت، دو روز پیش مادر وی با حضور در مرکز پلیس از کشف استخوان انسان در باغچه خانه‌شان خبرداد.
 
کشف استخوان انسان، راز مرد گمشده را برملا کرد
 
فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان یادآور شد: این زن که بشدت وحشت کرده بود در تحقیقات به پلیس گفت که مشغول جمع‌آوری پیازهای کاشته شده در باغچه بوده که ناگهان متوجه استخوان‌های دفن‌شده انسان در باغچه می‌شود.
 
با داد و فریاد پسر دیگرش را که در خانه بوده صدا می‌زند و با مطلع کردن وی، به مرکز پلیس مراجعه می‌کند.
 
 
خودکشی پسر خانواده در کنار محل کشف جسد
 
سعیدی افزود: در پی اطلاعات به دست آمده از این زن، کارآگاهان جنایی عازم محل مورد نظر در یکی از محله‌های شهرستان سیرجان شدند و مشاهده کردند پسر دیگر این خانواده نیز بیهوش کنار باغچه افتاده است.
 
ماموران که به این موضوع ظنین شده بودند، ابتدا مرد بیهوش را به مرکز درمانی انتقال دادند و در مرحله بعدی به حفر باغچه پرداختند و با کشف استخوان و بقایای جسد یک انسان، موضوع را به بازپرس کشیک ویژه قتل دادسرای سیرجان گزارش دادند و با هماهنگی قضایی، آنها را به پزشکی قانونی منتقل کردند تا مشخص شود، استخوان و بقایای جسد متعلق به مرد گمشده بوده یا نه؟
 
نجات برادر و راز مرد گمشده
 
فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان با اشاره به رازگشایی از این جنایت گفت: کارآگاهان جنایی با حضور در بیمارستانی که برادر مرد گمشده به آنجا منتقل شده بود، به تحقیق از مسوولان بیمارستان پرداختند و معلوم شد، وی با خوردن قرص قصد خودکشی داشته است که با انتقال بموقع به بیمارستان،‌ نجات یافته است.
 
در این مرحله کارآگاهان جنایی به این جوان ظنین شده و احتمال دادند وی از سرنوشت برادر گمشده‌اش و همچنین استخوان و بقایای جسد کشف شده در باغچه خانه‌شان خبر دارد. با تحقیق از مرد جوان، وی اعتراف کرد با همدستی یکی از دوستانش برادرش را کشته و در باغچه خانه‌شان دفن کرده‌اند.
 
عامل جنایت به پلیس گفت: من و برادرم به یک دختر علاقه‌مند بودیم و هر کدام درصدد ازدواج با وی بودیم بنابراین بر سر همین با یکدیگر درگیر شدیم.
 
به گفته متهم به قتل، او سرانجام تصمیم می‌گیرد برادرش را که سد راه این ازدواج بوده، از میان بردارد بنابراین موضوع را با یکی از دوستانش در میان می‌گذارد و یک روز در غیاب اعضای خانواده، دو نفری به وی حمله می‌کنند و آنقدر کتکش می‌زنند که او بیهوش می‌شود سپس برادر جنایتکار با اطمینان از بیهوش شدن برادرش، با جسمی سنگین محکم به سر وی ضربه‌ای زده او را به قتل می‌رساند.

در پی اعتراف مرد جوان به قتل و دفن برادرش، همدست وی نیز تحت تعقیب قرار گرفت و در یکی از محله‌های شهرستان سیرجان دستگیر شد.

+31
رأی دهید
-146

max payne - تهران - ایران
خاک بر سرش
دوشنبه 22 آبان 1391 - 15:31
Caroline - تهران - ایران
خاک تو سرت روانى!!!! اخه مگه قحطى دختر اومده؟؟؟ چرا اکثر این مردم عقلشون ناقصه؟؟؟
دوشنبه 22 آبان 1391 - 17:08
be_pa_khaste - هارلم - هلند
اول میگن عشق بعد ۱ سال که آتیشش خوابید میگن ما همو درک نمی‌کنیم.
دوشنبه 22 آبان 1391 - 17:41
zagros56 - آتن - يونان
دیگر اینو نباید اعدام کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوشنبه 22 آبان 1391 - 17:46
*Fanoos* - ايران - ايران
لعنت براین برادرکه به برادرخودرحم نکرده .
دوشنبه 22 آبان 1391 - 18:43
OnLine. - تهران - ايران
وای دیگه اتفاقی هست که تو ایران نیفتاده باشه.جللل الخالق
دوشنبه 22 آبان 1391 - 19:04
gharibe UAE - ابوظبی - امارات
حالا برو برس به عشقت دیوونه
دوشنبه 22 آبان 1391 - 19:26
Zolf Ali - دبی - امارات
من که مغزم هنگ کرد.. آخه آدم دیگه چه میتونه بگه در مورد این جانی و روانی!!!!!!
دوشنبه 22 آبان 1391 - 19:50
ehsan1987 - تهران - ایران
هابیل قابیل در عصر جدید!!!
دوشنبه 22 آبان 1391 - 20:00
Neda02 - اتاوا - کانادا
فقط واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای!!!
دوشنبه 22 آبان 1391 - 20:06
jhanatan - تهران - ایران
خدایا برادر کشی، فرزند کشی، خواهر کشی. .. خودت رحم کن.....
دوشنبه 22 آبان 1391 - 22:47
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
jhanatan - تهران - ایران. مگر نمیگویید؟؟ حتی یک برگ بی‌ اراده ی خدا از درخت فرو نمی‌‌افتد؟؟؟پس تمام این جنایات در ایران و جهان با اراده ی اوست از او رحم می‌خواهید؟؟؟؟!!!!
‌سه شنبه 23 آبان 1391 - 00:42
amirali123456 - شیراز - ایران
خاک بر سر این جون احمق
‌سه شنبه 23 آبان 1391 - 04:36
kobalt - تهران - ایران
یا رفیقش آخر مرام بوده یا موضوع چیز دیگه ای بوده هیچ احمقی تو یه همچی کاری به رفیقش کمک نمیکنه.بهر حال برا جفتتون آرزوی درک دارم.
‌سه شنبه 23 آبان 1391 - 05:26
monjiiran - وین - اتریش
وای‌ی‌ی‌ی‌ی‌ی‌ی‌ی برادرش رو کتک زده تا بی‌هوش بشه این دیگه چه جانوری بوده خدای من
‌سه شنبه 23 آبان 1391 - 11:51
setayeshz565 - وین - اتریش
مشخص نشد بالاخره داداشه با دختره دلخواهش ازدواج کرد یا نه؟ بعضی مردای ایرونی چه کارا که ازشون بر نمیاد؟ خدا ازین دیوونه ها نصیب گرگ بیابونم نکنه.با اعتماد به نفس هم همه جا کامنت میزارن که زنای ایرونی چنین و چنانن!!!
‌سه شنبه 23 آبان 1391 - 12:22
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.