فتح الله زاده: مصدومیت جانواریو، کم لطفی بوده!, در آلمان دنبال فروختن بازیکنانم هستم

علی فتح الله زاده می گوید در آلمان به دنبال رفقای قدیمی اش می گردد.


مدیرعامل استقلال که به در آلمان به سر می برد در گفت و گویی با خبرآنلاین از آخرین تحولات تیمش سخن گفت. شوک مصدومیت ناگهانی جانواریو که به نظر می رسد در بازی محلی در کشورش اتفاق افتاده ، برای استقلالی ها سخت و گران بوده است. مدیر آبی ها در این باره می گوید:« به هر حال این اتفاق بدی است. من دقیقا نمی دانم فابیو چطور مصدوم شده. او وقتی از اینجا رفت سالم بود. اگر مصدومیتش به دلیل این باشد که در برزیل به او ضربه زده باشند ، این کار کاری درست و اخلاقی نیست. درست است که پولش کمی عقب افتاد اما تلاش زیادی کردیم تا سرانجام پولش را بپردازیم. به هر حال این پولی هم که گرفته در حقیقت حقش بوده. درصد اول قراردادش را گرفته است. به هر حال اگر او کم توجهی کرده و در برزیل بازی کرده باشد و این بلا سرش آمده به نظرم به نوعی کم لطفی کرده است. او یکی از وزنه های تیم ماست که رویش خیلی حساب کردیم و نبودش به ما خیلی ضربه می زند. امیدوارم که اقلا تا یک ماه دیگر به تیم مان اضافه شود.»

او درباره سفرش به آلمان و بلژیک هم گفت:« فعلا آلمان هستم و سراغ دوستان قدیمی ام در باشگاه های بزرگ مثل بایرلورکوزن را می گیرم. می خواهم اگر بشود چند بازی دوستانه را با آنها ردیف کنم و می گردم ببینم در این بی پولی می توانم چند مشتری برای بازیکنان جوان تیمم پیدا کنم که بفرستم شان بیایند آلمان برای پیشرفت. بعد هم که قرار است بروم برای این جشنواره اینوا در بروکسل.»

+39
رأی دهید
-35

piki82 - تورین - ایتالیا
اه اه ! همین یکی مونده بود این فتل مشنگ لباس یووه رو بپوشه...تو باید لباس اینتر رو بپوشی یا چلسی...ابهت یووه رو خراب و کثیف نکن !
دوشنبه 22 آبان 1391 - 12:56
kabootar - لاهور - پاکستان
مگه اینها بردگان هستن که میخوای بفروشی شون؟
دوشنبه 22 آبان 1391 - 14:09
zoroye iran - وين - اتريش
وقتی این دلقک که عشق مصاحبه کشتتش بقول فریاد شیران فقط مونده در برنامه آشپزی شرکت نکرده و فتل نوحه هم گفته قراره شرکت کنه و کوفته تبریزی آموزش بده ، همین میشه که بازیکن خارجی بخاطر پول قهر میکنه و مصدوم برمیگرده چرا ؟ چون تره برای این دلقک هم خرد نمیکنه، اگر مدیر کارش رو بلد باشه باید جانواریو رو با جریمه سنگین نقره داغ کنه پول مردم رو به یه مشت داغون میدن . نوحه خون دلقک عشق مدیا داره حرف مرد ۲تاس فردا حرفشو تکذیب میکنه ۲ روز پیش گفت مرحوم حجازی به همه شک داشت ولی قلعه نویی بهتره ۲روز بعد تکذیب کرد ایسنا گفت صدات ضبط شده اگه خواستی پخش میکنیم لالمونی گرفت
دوشنبه 22 آبان 1391 - 23:21
Labe karoon - اهواز - ایران
خودشون بازیکن پیدا کردن حالا میخوان ببرن به تو چه ربطی‌ داره!!
‌سه شنبه 23 آبان 1391 - 01:33
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.