قتل هولناک پسر مزاحم با اسید

مرد جنایتکار که پس از ربودن مزاحم خواهرش او را به طرز هولناک با اسیدپاشی به قتل رسانده بود، در جریان تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی دستگیر شد.

عاملان این جنایت 20 روز قبل قربانی خود را در یکی از روستاهای اطراف مرند سوار خودرو کرده و او را به منطقه ای نامعلوم بردند. آدم ربایان پس از ریختن اسید بر روی قربانی خود پیکر نیمه جان او را در نزدیکی روستای دیده بان رها کرده و گریختند.
 
با کشف پیکر قربانی آدم ربائی ، اهالی او را به بیمارستان منتقل کردند که تلاش پزشکان برای نجات جان او موثر واقع نشد و مرد جوان بر اثر شدت جراحات جان باخت.
 
با مرگ مرد گروگان تجسس ها برای دستگیری متهمان آغاز شد و کارآگاهان در عملیاتی ضربتی دو تن از متهمان را دستگیر کردند.
 
با اعتراف دو متهم دستگیر شده ، مشخص شد طراح این جنایت هولناک به تهران فرار کرده که بلافاصله تیمی از کارآگاهان با نیابت قضائی راهی تهران شدند. با همکاری پلیس تهران متهم به قتل در مخفیگاهش شناسایی و دستگیر شد.
 
متهم پس از انتقال به اداره آگاهی مرند در جریان بازجویی ها گفت : مقتول مدتی بود برای خواهرم ایجاد مزاحمت می کرد. چند بار به او تذکر دادم اما قبول نکرد به همین خاطر او را با کمک دوتن از دوستانم ربوده و بر رویش اسید پاشیدم. تصور نمی کردم او جان خود را از دست بدهد. وقتی از مرگش مطلع شدم به تهران گریختم که ماموران دستگیرم کردند.
 
سرهنگ فرهنگ نوروزی- رئیس پلیس شهرستان مرند- با اعلام این خبر به مهر گفت : تحقیقات از متهمان در اداره آگاهی ادامه دارد و متهمان پس از بازسازی صحنه قتل روانه زندان خواهند شد.

+43
رأی دهید
-153

lucina - تهران - ایران
وای با اسید !!!!!! وحشتناکه
شنبه 20 آبان 1391 - 21:31
be_pa_khaste - هارلم - هلند
بعضی‌ مردها واقعا هرچی‌ سرشون بیاد حقشونه .چون بی‌ خودی اصرار دارن بابا طرف پا نمیده ولش کن دیگه
شنبه 20 آبان 1391 - 22:05
poriyaye_vali - دوحه - قطر
یه لحظه عصبانیت باعث چه جنایتهایی که نمیشه...کاش یه خورده صبر وتحمل ما بیشتر از اینی بود که الان هست..خوش بحال اونایی که در بدترین شرایط ممکن بهترین تصمیم ها رو میگیرند ومیتونند خودشونو کنترل کنند..مطمئنا این جناب که قراره حلق اویزش کنند مثه سگ از کرده خودش پشیمونه ولی چه فایده..باید از دنیا بره بخاطر حماقت
شنبه 20 آبان 1391 - 22:25
paydar22 - لاهه - هلند
چی بکم والا بلخره خواهره یک خطی داده که طرف خستارش بوده حالا اگر خوب تو زندکی یارو بری خودش هزارتا کو....... داره حالا بکش حکم معلومه قصاص و هزاران بار غلت کردم ک....... خوردم فکر کنم از بی اتمادی از خواهرش دست به این کار کثیف زده
شنبه 20 آبان 1391 - 22:44
Taraneه - کبک - کانادا
از کجا میدونی‌ که خواهره نمیخواسته، موضوع غیرته بعضی‌ برادرا و پدری ایرانیه بدترین جنایتهارو مرتکب میشن که اجازه ندن خواهر یا دخترشون با کسی‌ باشه، یه مشت جانی که فقط دنبال بهانه ای برای ارتکاب جنایت هستن. خودشون همونهایی هستند که همیشه مزاحم زن مردم میشوند.
شنبه 20 آبان 1391 - 22:59
PERSIANSPIDER - مشهد - ایران
مثل ساگ آویزونش کنید فقط اعدام !
یکشنبه 21 آبان 1391 - 04:42
Caroline - تهران - ایران
عقل ناقص!!!!!! .. غیرت و ناموس بخوره تو سرت.. حالا تو زندان بپوس
یکشنبه 21 آبان 1391 - 08:38
kurosh_alman - فرانکفورت - آلمان
آخه مردک به تو چه که آبجیت چیکار می‌کنه؟ همین کار را باید باهاش انجام بدن که از این ... نخورن دیگران....حالا برو زندان بمیر آبجیتم راحت می‌شه اون موقع حد عقل یه نفسی هم میکش مرده شورتون را ببرن با این غیرت بازیا‌ی الکی‌..
یکشنبه 21 آبان 1391 - 08:59
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.