معاون استقلال گفت پولت را می‌خواهی شکایت کن

مدافع تیم فوتبال نفت تهران با بیان اینکه 216 میلیون تومان از استقلال طلب دارد، تأکید کرد معاون باشگاه استقلال گفت اگر پولت را می‌خواهی، برو شکایت کن!

هادی شکوری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد شرایط نفت تهران و مشکلات مالی‌اش با دو باشگاه شاهین بوشهر و استقلال صحبت‌های زیر را مطرح کرد.
 
چرا نفت تهران در دو بازی آخر خود پیروز نشد و بازی ها را واگذار کرد؟
 
بدشانسی آوردیم. چند بازیکن اصلی خود را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتیم و در بازی با استقلال هم 5 بازیکن ما محروم شدند. تیم ما جوان است و جمع کردن چنین تیمی که دو شکست پی در پی می آورد راحت نیست. در بازی با استقلال به محسن قهرمانی گفتم یعقوب کریمی که می گوید مگر عروسی است که کارت می دهی یک جوان 19 ساله است و سن و سال بازیکنان را در نظر بگیر و بعد کارت بده.
 
کار کردن با منصور ابراهیم‌زاده چطور است؟
 
کار کردن با او را دوست دارم. به مسئولان باشگاه هم گفته ام که تیم باید تقویت شود. بعضی بازیکنان خوب هستند اما در هر باشگاهی جواب نمی دهند. فکر می کنم سازمان لیگ در قوانین جذب بازیکن باید تغییراتی ایجاد کند تا این همه بازیکن و باشگاه فنا نشوند. فوتبال ما دچار افت شده و امیدوارم با همین شرایطی که داریم هر طور شده به جام جهانی برویم چون نرفتن ایران به جام جهانی خیلی بلاها سر فوتبال ما می آورد.
 
از نظر مالی مشکلی با نفت تهران نداری؟
 
مشکلی نیست. خوشبختانه بعد از حضور در دو باشگاه استقلال و شاهین که از نظر مالی اذیتم کردند مشکلی در نفت تهران ندارم.
 
هنوز طلبت از باشگاه شاهین را نگرفتی؟
 
مگر از استقلال طلبم را گرفته ام که از شاهین بگیرم؟
 
برای گرفتن طلبت چه می کنی؟
 
فکر می کنم کم کم باید وکیل خصوصی بگیرم. حکم قطعی از کمیته انضباطی دارم که باشگاه استقلال باید 216 میلیون تومان به من بدهد. شاهین بوشهر هم باید 220 میلیون تومان به من بدهد.
 
ضمانت اجرایی این احکام چیست؟
 
هیچ ضمانت اجرایی وجود ندارد. کمیته انضباطی فقط حکم می دهد و دیگر کاری به این ندارد که باشگاه ها این حکم ها را اجرا می کنند یا خیر. مشکل از قانون فوتبال ما نیست و نمی دانم چه مرجعی به داد بازیکنان می رسد. به باشگاه استقلال گفتم این پولی که نگه داشته اید حق الناس است. سه بار به باشگاه استقلال رفتم اما کسی تحویل نگرفت که حتی سلام کند و خود فتح الله زاده را هم ندیدم. جالب است بدانید که علی امیری معاون باشگاه به من گفت می خواهی به پولت برسی برو شکایت کن. شما به من بگویید کجای دنیا را سراغ دارید که معاون یک باشگاه به بازیکنی که حقش را می خواهد بگوید برو شکایت کن. واقعا کسی جوابگو نیست.
 
 

در فدراسیون هم کسی پشتیبان بازیکنان نیست. 400 میلیون تومان من روی هواست. جالب تر این است که بابت این پول های نگرفته مالیات هم باید بدهم و تازه جریمه هم شده ام. یادم نمی رود بعد از بازی فینال جام حذفی بین استقلال و شاهین در فرودگاه شیراز علی فتح الله زاده به من با زبان آذری گفت «من مثل مرد حرف می زنم و می گویم پولت را می دهم». شما بگویید از آن زمان چقدر گذشته است. بارها به من گفته اولین پولی که به استقلال بیاید طلبت را می دهم. می خواهم بدانم این اولین پول به این باشگاه نرسیده است؟ هر چه صدایمان در نمی آید بیشتر فراموش می شویم. وضعیت باشگاه شاهین هم بدتر از استقلال است.

+28
رأی دهید
-32

ashkan_m2013 - استانبول - ترکیه
مسائل مالی به کنار باریکن خوبی بود که سال پیش نباید از دستش میدادیم و لنگ هم که نیم فصل پارسال که تو شاهین بهترین امار دفاعیو داشت خیلی تلاش کرد بگیرنش ولی نتونستن:)یعنی شنس اورد که نرفت و با کیفیت موند:)
جمعه 19 آبان 1391 - 17:25
amirehsan1 - آمستردام - هلند
خدا وکیلی به اندازه ۱۰ میلیون هم فوتبال نمی‌کنید. اون وقت پول‌های ملت رو به پاهای شما‌ها میریزند
جمعه 19 آبان 1391 - 17:55
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.