جانواریو: مجبور بودم در برزیل بمانم

هافبک برزیلی تیم فوتبال استقلال پس از بازگشت به ایران گفت: دوست نداشتم امیر‌ قلعه‌نویی از من ناراحت شود.

 

 

فابیو جانواریو در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس که بامداد امروز به ایران بازگشته در مورد دلایل تاخیرش و شرایطی که تجربه کرده صحبت های زیر را مطرح کرد:
 
وقتی در ایران نبودی بابت غیبتت حرف و حدیث های زیادی بود...
 
من کاملا با هماهنگی باشگاه و اجازه امیر قلعه نویی به برزیل رفتم.
 
اما در بازگشت به ایران تاخیر داشتی؟
 
بله این را قبول دارم اما در برزیل کارهایی داشتم که نمی خواستم در آینده به مشکل بخورم و مجبور بودم به کارهایم برسم. باید به برخی امور شخصی ام رسیدگی می کردم. نمی خواهم در مورد رفتنم و دلیل تاخیرم در بازگشت به ایران صحبت کنم. این مسائل خانوادگی است و باید در خانواده استقلال باقی بماند.
 
همه می دانند ناراحتی تو از مسائل مالی بوده است.
 
مشکلات مالی برای همه بازیکنان تیم بود و من هم مستثنی نبودم اما شرایط من با سایرین فرق داشت. خانه نداشتم و این شرایطم را سخت تر کرده بود. خوشبختانه این مسئله با پیگیری های امیر قلعه نویی و فتح الله زاده و زحمات سایر مسئولان باشگاه حل شده است.
 
وقتی نبودی قلعه نویی از تو حمایت کرد اما از تاخیر در بازگشتت به ایران ناراحت شده بود.
 
طبیعی است که او ناراحت شود. قلعه نویی همیشه حامی من بوده است. او روی زندگی فوتبالی من تاثیر خیلی زیادی گذاشته و موفقیت هایم را مدیون قلعه نویی هستم. قلعه نویی از من توقع نداشت و من هم دوست نداشتم او را ناراحت کنم. او خودش هم می داند که شرایط خاصی داشتم. برایم مهم نیست در ایران چه حرف هایی برایم درست کردند اما واقعا مشکلاتی داشتم که باید حل می شد.
 
وقتی نبودی در فیس بوک بعد از هر بازی استقلال پیغام می گذاشتی...
 
بله، در فیس بوک خیلی از هواداران استقلال با من در ارتباط هستند و می خواستم علاقه خودم به تیم و آنها را نشان دهم و بگویم که به فکر تیم هستم. حتی بازی های استقلال را در برزیل تماشا می کردم و یک لحظه از فکر تیم غافل نبودم.
 
خبر داری در نظر سنجی برنامه 90 به عنوان بهترین بازیکن خارجی لیگ ایران انتخاب شدی؟
 
وقتی این خبر را به من دادند در فرودگاه برزیل بودم. واقعا از این مسئله خوشحالم و از همه آنهایی که به من رای دادند ممنون هستم. به همه این افراد احترام می گذارم. آرزو می کنم به همان اندازه ای که رای آورده ام شایسته باشم و تمام تلاشم را می کنم که واقعا بهترین باشم.
 
استقلال بعد از تعطیلات با سپاهان بازی دارد. چه انگیزه هایی برای این مسابقه داری؟
 
سپاهان تیمی است که من دو سال در آن شرایط خوبی داشتم و با این تیم دو قهرمانی کسب کردم اما به رسم حرفه ای اکنون بازیکن استقلال هستم و باید به تیم خودم فکر کنم. برای سپاهان همیشه آرزوی موفقیت می کنم اما دوست دارم برنده این بازی استقلال باشد. چون می خواهیم برای قهرمانی در لیگ و موفقیت و حضوری قوی در آسیا بجنگیم.
 
ظاهرا می خواهی به باشگاه بروی؟
 
بله، برای کارهای مربوط به منزلم و هماهنگی های دیگر به باشگاه می روم.

+53
رأی دهید
-17

AЯMAN 2000 - آستارا - ایران
ایول به بازیکن خوش اخلاق و خوش تکنیک و البته برنده عنوان بهترین بازیکن خارجی در تاریخ لیگ برتر ایران(نظر سنجی برنامه90). شوت های محکمت عشقه
‌چهارشنبه 17 آبان 1391 - 11:25
aysu65 - مشهد - ایران
این جانواریو واقعا بازیکن با تعصبیه و همیشه خوب و مفید کار کرده
‌چهارشنبه 17 آبان 1391 - 12:08
baran828 - تهران - ایران
زنده باد تاج و قلعه نویی و جانواریو .استقلال قهرمان*
‌چهارشنبه 17 آبان 1391 - 13:15
pull.over - دوحه - قطر
من پرسپولیسی ام اما واقعا از این جانواریو خوشم میاد. خیلی بازیکن خوب و بی حاشیه ای هست. خوشحالم که دوباره به ایران برگشت.
‌چهارشنبه 17 آبان 1391 - 13:51
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.