پیش بینی های خاص در مورد پیروز انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ؛ از جادوگر 105 ساله تا فال فوتبالی 72 ساله!

در حالی که امروز به طور رسمی انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا آغاز شده است، پیش بینی جادوگران و فالگیرها به شدت اخبار رسانه های خارجی را دربر گرفته است.

به گزارش سرویس بین الملل انتخاب ؛ روزنامه نیویورک تایمز  می نویسد که طبق فال قدیم آمریکایی "قانون ردسکینز" که هرگز در طول 72 سال اخیر دروغ نگفته است، میت رامنی، نامزد حزب جمهوری خواه در انتخابات ریاست جمهوری در سال جاری باید پیروز شود.

به گزارش سرویس بین الملل انتخاب , تیم "واشنگتن ردسکینز" در بازی فوتبال آمریکایی که شب روز یکشنبه به پایان رسید ، از تیم "کارولینا پنترز" با ننیجه 21 بر 13 شکست بزرگ خورده است.

طبق فال مشهور ایالات متحده آمریکا، اگر ردسکینز در آخرین بازی خود در آستانه انتخابات ریاست برنده شود پس در انتخابات جاری حزبی پیروز می شود که نامزدش در انتخابات قبلی بیشترین آراء را به دست آورده بود.

اگر ردسکینز شکست بخورد حزبی برنده می شود که چهار سال پیش اقلیت آرا را گرفت. بنابراین این فال پیروزی میت رامنی را پیش بینی می کند .

اگر فال قدیم واقعا برآورده شود "نیویورک تایمز دیلی نیوز" به رامنی توصیه می کند تا به عنوان رئیس جمهور "برای ارسال به هر بازیکن تیم فوتبال " کارولینا پنترز " کارت تبریک آمیز با سپاسگذاری برای پیروزی خود را ارسال کند . "
این فال در ایالات متحده آمریکا از سال 1940 در تمام 18 دوره انتخابات ریاست جمهوری برآورده می شد و فال پیروزی باراک اوباما چهار سال پیش نیز برآورده شده است.

یک جادوگر 105 ساله پیش بینی می کند که اوباما برای دوره دوم انتخاب شود


آسوشیتدپرس گزارش داد که باراک اوباما، رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا طبق پیش بینی جادوگر از روستای پدری در کنیا قطعا مجددا در انتخابات پیروز خواهد شد .

به گزارش سرویس بین الملل انتخاب ؛ جان دیمو از روستای کوگل پس از فال با استفاده از صدفها و استخوان حیوانات به این نتیجه رسید. او این اشیا را به زمین انداخت و جایی که آنان افتادند، مطالعه کرد. در نهلیت جان دیموی 105 ساله به صدف سفید اشاره کرد و گفت: "اوباما جلو افتاد قطعا پیروز خواهد شد ."
آخرین نظرسنجی در مورد انتخابات آمریکا، اوباما یا رامنی؟

طبق نظرسنجی کانال تلویزیونی سی ان ان، نامزد های به ریاست جمهوری آمریکا - باراک اوباما، رئیس جمهور فعلی و میت رامنی، فرماندار سابق ماساچوست - در آستانه انتخابات به میزان برابری مورد اعتماد رای دهندگان هستند. اما با توجه به نظرسنجی های سرویسهای معتبر جامعه شناختی، اوباما در به ایالات نوسان تعداد رایدهندگان بیشتری دارد. او با تفاوت مختلف در اوهایو، فلوریدا، ویرجینیا، آیووا، ایالت کلرادو، میشیگان، نوادا و نیوهمشایر جلوتر از رامنی است .

به گزارش سرویس بین الملل انتخاب ؛ طبق نتایج مطالعه، 49 درصد از رای دهندگان بالقوه به رای دادن برای رامنی و اوباما آماده هستند .

52 درصد از پاسخ دهندگان نسبت به اوباما و 51 درصد نسبت به رامنی روی خوش نشان می دهند. 51 درصد از پاسخ دهندگان در مسائل کلیدی با اوباما و 50 درصد از پاسخ دهندگان با رامتی موافق هستند.

این نظر سنجی از 2 تا 4 نوامبر انجام شد. 1010 شهروند بزرگسال آمریکایی، از جمله 918 رای دهنده ثبت شده به پرسش پاسخ دادند.

در واقع، شانسهای مساوی نامزدهای برای پیروزی نشان می دهند که احتمال می رود وضعیتی پیش بیاید که برنده انتخابات ریاست جمهوری در یک زمان طولانی پس از انتخابات قبل از شمارش تعداد آرا تعیین نخواهد شد.

+28
رأی دهید
-43

samuk66 - لندن - انگلستان
رامنی ۲۰۱۲.
‌چهارشنبه 17 آبان 1391 - 01:22
perser68 - فلوریدا - امریکا
اوباما۲۰۱۲.
‌چهارشنبه 17 آبان 1391 - 03:27
takalom - ناتینگهام - انگلیس
خسته نباشید :)
‌چهارشنبه 17 آبان 1391 - 04:51
perser68 - فلوریدا - امریکا
بوی سوخته میاد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
‌چهارشنبه 17 آبان 1391 - 05:26
massoudoslo - اسلو - نروژ
امیدوارم آخر ش به نذر کردن ماست و خیار و اسکاچ نکشه !!
‌چهارشنبه 17 آبان 1391 - 06:32
eiza1 - کوالالامپور - مالزی
جادوگر نمیخواد! آخه کدوم کشور میاد آبروشو بذاره حراج و رئیس جمهور رو بعد 4سال عوض کنه! مگه کشکه! برادر 6ساله منم میدونست اوباما برنده ست! ما ایرانیم، دیگه دستمون اومده کی رئیس جمهور میشه، کی نمیشه!
‌چهارشنبه 17 آبان 1391 - 07:06
antikaselis - اصفهان - ایران
چقدر خونخوار هستند این مردم امریکا که به زالو صفتی چون رامنی رای میدهند . به طور قطع کثیف ترین کشورها از نظر اخلاقی امریکاست که یکی از کاندیدهای آن یعنی رامنی وعده ی حمله به کشورهای دیگر (ایران) را میدهد. و کثیف تر از آن جانبداری بعضی ایرانیان از اوست.
‌چهارشنبه 17 آبان 1391 - 07:07
danial nabi - استكهلم - سوئد
مساله اینجاست که فرقی‌ نمیکند کی‌ آنجا رئیس شود، چون دستور از جای دیگر صادر میشود، به قول خودمون آنها فقط خری هستند که پالونشان عوض میشود، مگر در اولین انتخابات اوباما قول بستن شکنجه گاه گوانتانامو را نداد، ولی‌ دستور صادر شد که نباید آنجا بسته شود، یک مشت دروغ تحویل مردم بلا نسبت احمق میدهند و مردم هم مثل زامبی‌ها فقط هورا میکشند ، عجب دنیای نادانی داریم.
‌چهارشنبه 17 آبان 1391 - 07:49
baran828 - تهران - ایران
از جادوگره بیشتر خوشم اومد!
‌چهارشنبه 17 آبان 1391 - 12:59
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.