آیت الله یزدی در جمع بستگان: کسی را نمی‌شناسم زندگی‌اش بدتر شده باشد, زندگی همه مردم بهتر شده

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به شرایط فعلی کشور تأکید کرد: همه باید صبور، مقاوم، باگذشت و تحمل باشیم و کمتر به دنبال دعوا، جدال و خود پسندی برویم.

به گزارش سرویس سیاسی انتخاب، آیت‌الله محمد یزدی در جمع تعداد زیادی از بستگان خود که با هدف احیای سنت حسنه صله ارحام در مجتمع یاوران حضرت مهدی‌(عج) قم گردهم آمده بودند، با اشاره به وضعیت فعلی کشور گفت: در شرایط فعلی باید همه صبور، مقاوم، باگذشت و تحمل باشیم و کمتر به دنبال دعوا، جدال و خود پسندی برویم.

وی با بیان اینکه خوشبختانه مقام معظم رهبری نصیحت خوبی کردند و انشاء الله همه به آن عمل کنند؛ گفت: «چند روز قبل هم جلسه‌ای با دو تن از سران قوا داشتم که بر پیروی از رهبر معظم انقلاب تأکید داشت؛ به نظر من خداوند رهبرفرزانه انقلاب را برای این زمان نگه داشته است.»

آیت الله یزدی معتقد است: «زندگی همه مردم بهتر شده است و کسی را نمی‌شناسم که زندگی‌اش بدتر شده باشد، افرادی هم که بهانه می‌گیرند و به قول ما غر و نق می‌زنند، وضعشان بهتر شده است.»

وی با تاکید بر این که مشکلات کشور حل خواهد شد، اظهار داشت: «در شرایط امروز باید زندگی را ساده‌تر کنیم، چشم و هم چشمی را کنار بگذاریم و خود را به خاطر تجملات ناراحت نکنیم و کمی هم به دنبال معنویات باشیم.»

آیت الله یزدی تاکید کرد که این مردم صبورترین، مقاوم‌ترین و متدین‌ترین هستند و نباید به بی‌مبالاتی گوشه و کنار نگاه کنیم.


** این جلسه که در نزدیکی مسجد مقدس جمکران برگزار شد، حاشیه‌هایی جالبی داشت که خواندن آن خالی از ‌لطف نیست:

جلسه ساعت 10 صبح آغاز شد؛ شرکت کنندگان در این جلسه که خود را از شهرهای اصفهان، یزد، اراک، تهران و ... به قم رسانده بودند شامل خانواده‌های یزدی، دافعیان، کوچک‌زاده، اعتمادیان و... می شدند.

تصاویری از شهدا و مرحومین فامیل در محل جلسه نصب شده بود و کلیپی از یکی از شهدای فامیل پخش شد.

یکی از بستگان آیت الله یزدی اعلام کرد به هر کس تا سال آینده صاحب فرزند دختر شود و نام او را خدیجه بگذارد، ربع سکه بهار آزادی هدیه خواهدداد، چون نام اولین بانوی مسلمان در حال فراموشی است.

به دانش‌آموزان اطلاع داده شده بود که با آوردن کارنامه جایزه خواهند گرفت، اتاق مخصوص هم برای سرگرمی کودکان در نظر گرفته شده بود.

بیش از ده تازه داماد هم هدایایی از دست آیت‌الله یزدی گرفتند، هر کدام 50 هزار تومان که بانی آن هم چند نفر از فامیل بودند.

حجت الاسلام مجید یزدی با ارائه گزارشی از جلسات فامیلی در قم گفت: با تاکید آیت‌الله یزدی، این جلسات ساده و بی‌تکلف برگزار می‌شود، ضمن این که با چرخشی بودن مدیریت جلسه، نوجوان‌ها و جوان‌ها تجربه زیادی کسب کرده‌اند.

یکی از بستگان آیت الله یزدی از اصفهان هم گزارشی از جلسات ماهانه این شهر داد و گفت: جلسات با حضور 300 الی 500 نفر از فامیل برگزار می‌شود و برنامه‌ای هم برای توزیع و جمع‌آوری صندوق صدقات جهت کمک به فامیل نیازمند به صورت غیرعلنی دارند.

حاضران در جلسه در شهرهای خود جلسات هفتگی یا ماهانه صله ارحام دارند و در این جلسه همگی دعوت بودند که بخشی از آنها توانستند شرکت کنند.

مسن‌ترین فرد حاضر در جلسه پیرمردی 88 ساله و ساکن اصفهان بود و کوچکترین فرد دختری 20 روزه که هدایایی به آنها داده شد.

ساعت حدود 2 بعد از ظهر بود که سخنرانی آیت‌الله یزدی به عنوان بزرگ فامیل و مسئول صندوق قرض‌الحسنه آغاز شد و در سخنان خود به وضعیت فعلی کشور و ضرورت ساده‌زیستی و اهمیت اتحاد و همدلی اشاره داشت.

آیت‌الله یزدی همچنین به دیدار چند روز قبل خود با دو تن از سران قوا اشاره کرد که موضوع آن پیروی از مقام معظم رهبری بوده است.

وی همچنین گفت: ساخت زائرسرا در مشهد چند سال قبل با هزینه بسیار کمی آغاز شد و الحمدالله امروز فامیل از آن استفاده می‌کنند، چند بیمارستان هم در دست ساخت است که از برکات همین فامیل است.

ساعت 3 عصر حاضران به طرف سالن غذاخوری هدایت شدند؛ ناهار یک نوع غذا به همراه ماست و نوشابه بود.

پس از ناهار حاضران به زیارت حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) و جمکران رفتند، و پس از آن هرکدام به شهر خود بازگشتند.

+37
رأی دهید
-302

naderan - یوتوبوری - سوید
این دولت شکم شما و خانوده شما را غنی کرد. چلقوز برو بیرون بیبن مردم چطور زندگی میکنن
‌سه شنبه 16 آبان 1391 - 12:56
انقلاب دوم - هامبورگ - آلمان
فقط زندگی‌ پاچه خواران کثیف و شارلاتانی مثل تو بهتر شده نه مردم عادی !
‌سه شنبه 16 آبان 1391 - 13:02
Kamran631 - لیون - فرانسه
ای بی‌ شرف، مگه زندگی‌ تو بهتر شده باشه !!
‌سه شنبه 16 آبان 1391 - 13:04
mahshahr - ونکوور - کانادا
حاجی فقط با عیان میپره دیگه
‌سه شنبه 16 آبان 1391 - 13:11
dannni - سوئد - استكهلم
لابد زندگی‌ بستگان خودت رو میگی‌
‌سه شنبه 16 آبان 1391 - 13:16
dara - ايران - ايران
باور کنید راست میگه. چون اصطلاح ملت ایران در لغتنامه جمهوری اسلامی یعنی‌ بستگان و هم پیاله گان خودی هست ، و معلومه اونا اغلب از هیچ میلیاردر شده‌اند،
‌سه شنبه 16 آبان 1391 - 13:22
irane aziz - وین - اتریش
این خرفت دغل کار این یکی‌ رو راست میگه،اما منظورش از مردم همون فکو فامیل خودش هست،نه همه مردم ایران
‌سه شنبه 16 آبان 1391 - 13:23
Artosh - تهران - ایران
هاهااا. آخرشه دیگه. جمعی از فک و فامیل رو جمع کرده و از بودجهء مردم بیچاره مهمانی گرفته و یه سری مضخرفات رو گفته. خب مردک کسایی که تو میشناسی همون فک و فامیلاتن که از صدقه سری شما دزد ها به نوایی رسیدن .. ننگ بر شما دزد های کثیف
‌سه شنبه 16 آبان 1391 - 13:28
shytoon - وادوز - لیچتن اشتین
ماشالله به گردن، تبر شکنه. چشم کور ات باز کن، مردیکه مفتخور. اگه چشمت هم ببینه عقلت نمی‌رسه. گیرم که اینجا در این دنیا راست رو دروغ کردی، حق رو ناحق کردی. حاجی در اون دنیا نیم سوز ها را چکار میخواهی‌ بکنی‌؟ فکرش کردی حاجی؟ اینقدر شما‌ها مال دنیا جلوی چشمتون رو گرفته؟؟ آخه چند سال دیگه میخواهی‌ عمر کنی‌ حاجی؟ باور کن فقط یه نیم سوزش تلافی تمام این لذت‌ها رو از دماغ ات میکش بیرون. ۱۰۰ تا باقی‌ نیم سوز ها نوش جان.
‌سه شنبه 16 آبان 1391 - 12:58
massoudoslo - اسلو - نروژ
۱۰ تا تازه داماد نفری ۵۰ هزار تومان هدیه گرفتند و ...! ۵۰ هزار تومان چند دلار میشه؟ ۲۰ دلار میشه، چقدر ؟ یعنی این هیولای پشمک خیاری و دکترای حماقت و مفت خوری و یتیم کشی در گشایش قدمش به ۱۰ نفر تازه داماد با دنگ و فنگ اسلامی و ایه و صلوات و تلاوت خفت و زجه زنی ،۲۰۰ دلار به مردم کمک شده!!! هموطنان ایرانی خودم چه مخالف و چه موافق با نظرات کافری مثل من! این خود کربلاست ،این خود نینوااست که ملت ایران به ان گرفتار آمده اند!! این خود مفهوم بریدن گلوی مظلومیت و معصومیتی است که شیعه قرن هاست به اشتباه در حدود و چنبره افعی های آخوند به اسم علی اصغر ان را متوهم بوده! این شرایط امروز در ایران چه اقتصادی و چه اجتمایی و فرهنگی و سیاسی همان ظهر داغ و سوزان و جان کش کربلاست که هر زنده ایی را به خشکیدن و پوسیدن هل میدهد!
‌سه شنبه 16 آبان 1391 - 13:06
be_pa_khaste - هارلم - هلند
تو نمی‌شناسی بله حرفت کاملا درسته .چون به جز دزد‌های که تو دمو دستگاه حکومتی هستن کسیو نمی‌شناسی.باور کنید اینا خیلی‌ قشنگ حرف میزنن اگه بشون خوب توجه کنید.
‌سه شنبه 16 آبان 1391 - 13:07
kabootar - لاهور - پاکستان
آیت الله یزدی در جمع بستگان: کسی را نمی‌شناسم زندگی‌اش بدتر شده باشد, زندگی همه مردم بهتر شده همین یک جمله آشکار میکند که با چه طبقه ای از جامعه در ارتباط هست .
‌سه شنبه 16 آبان 1391 - 13:30
dannni - سوئد - استكهلم
لابد زندگی‌ بستگان خودت رو میگی‌
‌سه شنبه 16 آبان 1391 - 13:15
karkas - اصفهان - ایران
پس این طور که معلومه فامیلی دزد تشریف دارین
‌سه شنبه 16 آبان 1391 - 14:04
mohammad asgari - تهران - ایران
بله این آقا هم خودش جیره خوره دولت هم اطرافیانش بنده خدا راست میگه چون همشون مفت خور دولت جمهوری هستند
‌سه شنبه 16 آبان 1391 - 14:07
dara20 - تهران - ايران
بی‌ شک سطح زندگی‌ بستگان انگل تو خیلی‌ خوب شده و این را مدیون رانت حکومتی، اختلاس از بودجه کشور، غارت اموال ملی‌، مصادره کارخانجات و تجارت خانه‌های مردم به نفع خویش و...... هستید. تًف به ذات پلید و کثیف شما آخوندک‌های پست و کثیف که ایران را ویرانه کردید.
‌سه شنبه 16 آبان 1391 - 13:59
ذک گرجی - فررارا - ایتالیا
دروغگوئی در رژیم ولایت فقه علی گدا یک قانون در امده است هر کسی دروغ نگویند وراست بگویند مجرم است برای همین اینها سعی می کنند در چارچوب قانون دروغ را نهادینه کنند که طبق قانون ولایت فقه یکی از اصول بدونه منازحهولایت فقه است بعد از نهادینه کردن قانون تجاوز قتل دزدی شکنجه دروغگوئی از اتمام حجت ولایت فقه است هرکسی از دروغگوئی سر پیچی کند جایش در زندان است
‌سه شنبه 16 آبان 1391 - 14:05
aminor - مشهد - ایران
ها ها ها .... یعنی آخرش بود ...
‌سه شنبه 16 آبان 1391 - 14:11
paydar22 - لاهه - هلند
به این میکن علم غیب من میکم خود خود اقا امام زمان که بهش الهام شده
‌سه شنبه 16 آبان 1391 - 14:30
سرلشکر فیروزابادی - تبریز - ایران
لعنت خدا بر تو آیت الله یزدی که این همه کور هستی. لااقل از مردم نمی ترسی از خدا بترس و زبان بر دروغ اشکار باز نکن.پاشو و بیا پیش بنده تا نشون بدم که وضع مردم بهتر شده یا بدتر!!!!عجب ادم نفهمیه این یارووووووووو
‌سه شنبه 16 آبان 1391 - 14:35
iirani - تهران - ایران
مثل رهبر گور ب گور شده خودشون ک توی قبرستون همه چیز رو مجانی اعلام کرد اینم بین بستگان همه رو غنی ب حساب اورده
‌سه شنبه 16 آبان 1391 - 14:40
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
فکر کنم که این ملا دیگر خودش تولید کننده دستمال یزدی باشد! این ملای احمق را با مرسدس بنز ضد گلوله نیم میلیون یوروئی میبرند و میاوردنش و خبر از واقعیت توی خیابانها ندارد. این حرفش نشان دهنده فاصله گرفتن قشر ملای مفت خور از مردم است و دهن کجی به میلیونها ایرانی فقیر و بدبخت است که برای یک لقمه نان جان میکنند. از دید خودش که عینک خوشبینی زده و برایش همه چیز مهیا است البته که اوضاع مردم ایران عالی است. دهان یاوه گو چنین ملائی لایق گلوله است!
‌سه شنبه 16 آبان 1391 - 14:36
amir-amir - تورنتو - كانادا
مفت خور, انگل اجتماع, بى سواد, هر چه بر ضد تو بگویند کم گفتند
‌سه شنبه 16 آبان 1391 - 15:06
مانفرد - ایران - ایران
بله کسی که دوقرون میگرفت پای قبر قرآن میخوند حالا تو بهترن نقاط کشور ویلا داره و کلی خدم و حشم و کارخونه و .....مسلمن وضعش خوب شده دیگه.
‌سه شنبه 16 آبان 1391 - 15:10
parsa_88 - تهران - ایران
massoudoslo - اسلو - نروژ -نظرت با کمال تاسف کاملا درسته.:((((((((((((((((.
‌سه شنبه 16 آبان 1391 - 15:25
من حرف حساب می زنم - تهران - ایران
شما آخوند جماعت بیشتر از سی ساله که دیگه کسی جز خودتونو نمی شناسید !!!! بعد از سالها بدبختی و روزه خونی و گدایی تو قبرستونها و 500 تا پشتک و وارو زدن برای یک دونه 5 زاری معلومه که وضعتون بهتر بهتران شده !!!! اگر این غنقلاب لعنتی نشده بود الان تو و هم پیاله هات هفتاد تا کفن پوسونده بودید یا اگر هم زنده بودید شکمهای ور اومده تون از فرط گشنگی چسبیده بود به پشتتون !!!!! برای شما مفتخورهای اراجیف باف مردم گول زن همه جوره زندگی به کامتونه !!!! مردم تو سرمای زیر صفر درجه تو آذربایجان تو چادر شب تا صبح میلرزند البته وضعشون بهتر که نشده بدتر هم شده اما مشکل اینجاست که شما بیشتر از نوک دماعتو نمی بینی !!!!!!!!!
‌سه شنبه 16 آبان 1391 - 15:21
khorramdin babak - فرانكفورت - فرانكفورت
و ما انگشت به دهان که پول نفت کجا می‌‌رود؟ ۱۰۰ آخوند اینجوری .تمامی‌ پول نفت آسیا هم کم می‌‌باشد. آقا که نشست بالا و می‌‌گوید. پول نفت فقط باری ریش رهبر. آخوندهای درجه ۱ با فامیل خود هم که باج خود "ببخشید" خمس و ذکر خود را به دلار در بانکهای سنگاپور می‌‌گیرند. بقیهٔ آهن را‌ها که سران سپاه، بسیجی‌‌های دست یک، مجلسی‌ها ، سگا خور می‌‌کنند. بسیجی‌‌های درجه ۳ چاقو به دست را با دزدیدن صندوق‌های صدقه و گونی برنج زلزله زاده‌ها‌ راضی‌ می‌‌کنند . و بعد سخن این هست پول نفت کجاست. باری این یاران حسین نفت ایران که هیچ است . تمای نفت آمریکا و روسیه هم کم می‌‌باشد. جیبی‌ که اینها دارند ته ندارد. جیب لباس آخوند را دیده‌اید .؟ از ناف شروع می‌‌شود .کمی‌ آلت آنها را نوزش می‌‌کند و تا انگشت پا عمودی ادامه دارد. که کسی‌ این را پر کند ؟
‌سه شنبه 16 آبان 1391 - 15:07
vabaye akhondi - ایران - ایران
اگه این ملت یه روز از خواب بیدار بشه و روز را به شما آخوندا شب کنه اونوقت روزگار مردم درست می‌شه فعلا ز‌ر ز‌ر کنید‌و..تا بینیم چی‌ می‌شه ....دزد بی‌شرف
‌سه شنبه 16 آبان 1391 - 15:41
maziar hezarshamshir - بوخلت - آلمان
هموطنان، یادتون باشه: آن روزی که مردم ایران شروع کردند به قلع و قمع آخوندا، حتی یک سانتیمتر هم احتیاج به خرید و تهیه طناب دار نیست. چرا که هر آخوند پلیدی، طناب دار با خودش همیشه همراه داره(عمامه کثیفش). بعد از جان کندنش هم،باید جسد متعفن اون حرامی رو تو عبای بوگندوش پیچیده و تو استخر اسید سولفریک گرم و غلیظ انداخت تا آثاری ازش نماند.
‌سه شنبه 16 آبان 1391 - 15:56
bahar*tehran - تهران - ایران
... معلومه که وضع خودت وصد پشتت و بستگانت با پول مفت ملت ایران توپ است خجالت نمی کشی توف به روی هرچه آخوند پفیوز مردم دارند از گزسنگی خفه میشند بعد تو چرت وپرت میشه واقعاً که خیلی پررو هستی لاشخور گنده بگ
‌سه شنبه 16 آبان 1391 - 16:15
taraz7252 - کرج - ایران
خوب معلومه ،از رانت شما استفاده کردن وضعشون خوب شد.
‌سه شنبه 16 آبان 1391 - 16:56
golly47 - فرانکفورت - المان
زندگی‌ فقط خوردن و ر.. و صیغه کردن نیست شما آخوندهای کثیف اینطور زندگی‌ می‌کنید ولی‌ برای جوانان و مردم زندگی یعنی‌ آزادی
‌سه شنبه 16 آبان 1391 - 16:33
توفیق - سیاتل - آمریکا
متوجه شدین وقتی‌ یک همچین چرت و پرتهایی توسط مقامات بالای رژیم گفته میشه هیچ کدوم از این ساندیس خورها پیداشون نیست چیزی بنویسن و اعلام نظر کنن؟ آش اون‌قدر شوره که آشپز باشی‌ هم فهمیده.
‌سه شنبه 16 آبان 1391 - 16:57
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
از نظر شما مردم اطرافیان خودتون هستند بقیه گوسفند هستند, ضمن اینکه آدم عاقل با همی یه جمله میفهمه که چقدر از جامعه جدا و بی اطلاعی که خبر نداری مردم چطوری زندگی میکنند حکومت مردمی جمهوری اسلامی باید بشه حکومت برده کشی جمهوری اسلامی برای اینکه توی این کشور فقط آخوندا و توله هاشون و سپاهیان و مجلسی ها و بسیج شهروند هستند بقیه آدم حساب نمیشوند.
‌سه شنبه 16 آبان 1391 - 17:09
م تهرانی - دورتموند - آلمان
خوشم میاد اینجور جاها کلا این ساندیس خورها خفه میشن
‌سه شنبه 16 آبان 1391 - 17:10
shadan shirin sokhan - هایدلبرگ - آلمان
(@)-- معلومه که زندگی‌ آخوندها و بستگان و آقا زاده‌هایشان خوب شده است !!،، بروید در جامعه بنگرید که مردم با خفت و خواری زندگی‌ میکنند !، و تن‌ فروشی در جامعه به خاطر بدست آوردن یک لقمه نان غوغا می‌کند !، در طول تاریخ تا به حال ملت ایران تا به این حد به ذلالت و خواری نیفاده است !، مرگ بر شما آخوندهای دروغگو و مفت خور و مرده خور , تنبل کار نکرده !!، آمین
‌سه شنبه 16 آبان 1391 - 17:43
mammal - لندن - انگلیس
از دیده این آخوند مردم یعنی‌ پاسدارها، بسیجی‌ها و فامیلهاش.. چون اینها با مردم عادی رابطه ندارند و نمیدونند برای مثال یک کیلو سیب چنده، چون همه‌چیز را مفت میارن براش
‌سه شنبه 16 آبان 1391 - 17:49
m4ssod - لندن - انگلستان
انشا‌الله هر چه زود تر سقط بشه این حیوون.
‌سه شنبه 16 آبان 1391 - 18:10
kurosh_alman - فرانکفورت - آلمان
آخوند جماعت پست دروغگو شالاتان زبان باز دستمل بدست.. و کلی‌ حرفای قشنگ دیگه که اگه بنویسم بازگو نمی‌شه... ایشالا به روز همون مردمی بیفتی که میگی‌ بهتر شدن...مرتیکه
‌سه شنبه 16 آبان 1391 - 18:18
همسایه دکتر شریعتی - ایران - ایران
واقعا تحت تاثیر قرارگرفتم!
‌سه شنبه 16 آبان 1391 - 18:25
ensanam arezoost - خارگ - ایران
راست میگه بستگان دلار به نرخ مرجع 1200 خریدند و 4000فروختند...
‌سه شنبه 16 آبان 1391 - 18:34
ghazgholang - لندن - انگلستان
هی‌ کفتار پیر.. معلومه که اونجایی که تو هیولا زندگی‌ میکنی‌ کسیو نمیبینی که وضع مالیش بدتر شده باشه. اتفاقا منم اینجا تو لندن نمی‌بینم که کسی‌ وضع مالیش بدتر شده باشه.. برو بمیر پیر خرفت.
‌سه شنبه 16 آبان 1391 - 18:30
kobalt - تهران - ایران
حاچ آغا وقتی ازین حرفا میزنی بپا بالا سرت پنکه سقفی چیزی نباشه یا ز یر خلای طبقه بالا نباشی آخه سابقه داره...
‌سه شنبه 16 آبان 1391 - 18:59
delmorde - یوتوبوری - سوئد
این مردک هم مانند جن ظاهر شد و مطابق تمام اخوندها شروع کرد به هذیون گفتن که بگه من هم هنوز دارم مانند روباه پیر نفس می کشم هنوز زیر خاک نرفتم. جمهوری اسلامی یک کار بزرگ و با اهمیت برای ما ایرانیان انجام داد که در طی قرون هیچ حکومتی در ایران نه تنها نتوانست بلکه خود در ان غرق بود و ان نشان دادن چهره کریه و عوامفریبانه اخوند را. اینانم در دروغگویی بی نظیرند. حالا باید برای این اخوندک کف زد که خواب دیده مردم همگی وضع خوبی پیدا کردند و آخی! اخوندها هیچ فرقی نکردند ارواح شکم گنده و گردن کلفتشان این برجها و ماشینهای اخرین مدل که در اروپا کمتر دیده میشه و بدبستونا و رانت خواری مال مردم عادیست که شب تا صبح و صبح تا شب برای لقمه نان جان می کنند و تو اجاره منزل و پول پیش ماندند.
‌سه شنبه 16 آبان 1391 - 18:26
ariya777 - تهران - تهران
خفه شو !. معلومه زندگیه تو و امثال تو بهتر شده دیگه
‌سه شنبه 16 آبان 1391 - 18:44
paya55 - چیچست - ایران
فقط باید گفت تف ... شکم سیر از گرسنه چه خبردارد؟
‌سه شنبه 16 آبان 1391 - 19:26
PARVANE1 - برنموث - انگلستان
خوب مگه دروغ گفته؟؟؟؟؟ در جمع بستگان بوده دیگه.!!!!!!!!!
‌سه شنبه 16 آبان 1391 - 20:48
آریوبرزن 2012 - زادراکرتا - ایران
واقعاً دلیل اینکه مسئولین سایت با احترام از این مردیکه و امثالش یاد می کنند جای سواله چرا ذکر می کنید آیت الله، گرچه الله نمودی از بت جاهلیته
‌سه شنبه 16 آبان 1391 - 21:22
star44 - یوتبوری - سوئد
اینکه کلا" تعطیله .
‌سه شنبه 16 آبان 1391 - 21:43
Hamid411 - لس آنجلس - آمریکا
مرتیکه الدنگ، همه یه خورده تعدادشون از بستگان شما بیشتره!
‌سه شنبه 16 آبان 1391 - 23:00
compatriot - تورنتو - کانادا
و لیکن ما تحت تاثیر اراجیف این آیت الشیطان بسی‌ فیض بردیم. خدا رهبر الدنگتو برای روزی که ملت ایران سرش را بالای دار ببینند نگاه داشته ابله خرفت!
‌چهارشنبه 17 آبان 1391 - 01:40
hochoo - تهران - ایران
تا وقتی‌ آخوندهای کثیف توی این دنیا وجود دارند همین خواهد بود،دروغ گوهای بی‌شرف و بی‌ خاصیت که یک سری آدمهای بی‌ سود از آنها طرفداری می‌کنن.
‌چهارشنبه 17 آبان 1391 - 04:18
Star bandar - تهران - ایران
توفیق - سیاتل - آمریکا---. م تهرانی - دورتموند - آلمان...واقعا راست میگید،،حالا شاید مشغولند ،،صبر کنیم شاید پیداشون بشه
‌چهارشنبه 17 آبان 1391 - 06:57
najairani - قطر - قطر
این مرتیکه آشغال توی آخوندها هم نوبرشه،این یارو حتی سواد بی ارزش اسلامی هم که بقیه آخوندا دارن نداره،یکبار محسن آرمین که آخوند هم نیست دوتا ایراد فقهی به چرندیاتش گرفت و رید به هیکلش وگفت جواب بده ولی نتونست وخفه مرد،این مرتیکه نفرت انگیز مصداق بارز آخوند دوزاری زمان شاهه که حالا داخل آدم شده وغلطهای زیادی میکنه.خیلی دلم میخواد روز دادگاهشو ببینم.
‌چهارشنبه 17 آبان 1391 - 11:00
م تهرانی - دورتموند - آلمان
Star bandar - تهران - ایران دوست عزیز اتفاقا هستند و میخونن این مطالب رو ولی وجود اظهار نظر ندارند
‌چهارشنبه 17 آبان 1391 - 19:33
1k adame sadegh - تورنتو - کانادا
اینها همشون تو لیست سیاه ملت ایران هستند. گاهی زین به پشت ، گاهی پشت به زین، دیرو زود داره ولی‌ سوخت سوز نداره. رهبرت آفت الله خامنه‌ای و جیره خورانش گوش به زنگ باشند.
‌پنجشنبه 18 آبان 1391 - 01:08
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.