رونالدو: به مسی احترام می‌گذارم اما دوستش نیستم

ستاره پرتغالی رئال مادرید گفت: به مسی احترام می‌گذارم اما با او دوست نیستم.

 

به گزارش خبرگزاری فارس، کریستیانو رونالدو در گفت‌وگوی اختصاصی با آس به صحبت درباره مسی پرداخت و در خصوص مقایسه میان او و همتای آرژانتینی‌اش در بارسلونا گفت: این قضیه مربوط به اکنون نیست و 5 سال است که وجود دارد. چه کاری می‌توانم انجام بدهم؟ نمی‌توانم هیچ چیزی را در این باره تغییر دهم. در رسانه یا تلویزیون کار نمی‌کنم و بنابراین نمی‌توانم این مقایسه‌ها را کنترل کنم. مردم هم دوست دارند ما را با هم مقایسه کنند.

ملی‌پوش پرتغالی ادامه داد: من فقط کارم را انجام می‌دهم، تمریناتم را ادامه می‌دهم و هرکاری که از دستم برآید، برای تیم انجام می‌دهم. صحبت کردن آنها درباره مسی مرا ناراحت نمی‌کند.

کریستیانو رونالدو خاطرنشان کرد: بازی‌ساز بارسلونا بازیکن بزرگی است و ما تنها روابط حرفه‌ای با هم داریم. ما با هم دوست نیستیم زیرا در یک تیم بازی نمی‌کنیم. برای ناهار یا هرچیز دیگری با هم بیرون نمی‌رویم. تنها هر دو فوتبالیست هستیم.

وی در باره اینکه آیا امکان دارد مسی به رئال بپیوندد گفت: اگر به اینجا بیاید با هم بازی خواهیم کرد که می‌تواند مشکل باشد.

+240
رأی دهید
-117

همون پنج ساله عاشق آلمان - میسور - هند
از 5 سال پیش از این رونالدو بیزار بودم
یکشنبه 14 آبان 1391 - 19:07
piki82 - تورین - ایتالیا
با او دوست نیستی...و در حدش هم نیستی ! بازیکن خوبی هستی...مثل خیلی های دیگه...مثل فیگو ..مثل زیدان...مثل بکهام...و ...و..و اما مسی فراتر از هر بازیکنی هست..کم کم شاید مارادونا رو پشت سر بزاره..
یکشنبه 14 آبان 1391 - 19:42
PERSIANSPIDER - مشهد - ایران
تو خاک کف کفش مسی هم نیستی‌! بچه پرو !
یکشنبه 14 آبان 1391 - 20:01
shivaa - تهران - ایران
رونالدو خیلی از مسی بهتره.از هر نظر که بگی!فقط مسی رو نگاه کنید مثل بچه یتیمها وایساده کنار رونالدو.رونالدو یک سروگردن بالاتر از اونه.
یکشنبه 14 آبان 1391 - 21:11
abdolmalek - رامسر - ایران
مسی دوست داشتنیه درست برعکس رونالدو
یکشنبه 14 آبان 1391 - 21:22
Dracula - ترانسیلوانیا - رومانی
این رونالدو بیش از حد بزرگش کردن.۶-۷ سال پیش تو اوج بود اما تو رقابتهای این دو سه سال اخیر که حرکت خاصی نکرده.حتی تو زمان اوجش هم اصلا قابل مقایسه با مسی نبوده چه برسه به الان.
یکشنبه 14 آبان 1391 - 21:28
mountainman - استکهلم - سوئد
برو به جهنم رونالدو. ای لاو یو پی ام سی مسی
یکشنبه 14 آبان 1391 - 23:14
poriyaye_vali - دوحه - قطر
مقایسه این دو غلطه ..."لیو" با هیچ بازیکنی قابل قیاس نیست .مسی از یه سیاره دیگه اومده!!!!
یکشنبه 14 آبان 1391 - 23:56
Perspolisi - سیدنی - استرالیا
ای کاش رونالدو و مربیش مورینیو فقط به اندازه یک نخود شعور، اخلاق و تکنیک مسی رو داشتن اون وقت میشد با مسی مقایسش کرد.
دوشنبه 15 آبان 1391 - 03:01
Lucky Luke - کوالا لامپور - مالزی
به نظرم مسی هم از نظر تکنیکی و هم از نظر اخلاقی از این بچه پررو رونالدو بهتره. حاله آدمو به هم میزنه بس که قیافه میاد مخصوصا با اون ژست مسخرش موقع ضربه آزاد. هی تو بازی به هر بهانه سعی میکنه خودشو زمین بزنه و فیگور بیاد که روش خطا شده و وقتی داور اهمیت نمیده نیشش باز میکنه به نشانه طعنه به داور. یادم نمیره تو جام جهانی 2010 هم که یه گل به زور اونم به کره شمالی زد چه قیافه ای گرفت.
دوشنبه 15 آبان 1391 - 03:52
razmandeh - استکهلم - سوئد
چه غلط اضافی !! اصلا تورو چه به مسی حالاحالاا‌ها باید بری بوق بزنی‌ تا مسی بخواد بهات بیاد ناهار بخوره
دوشنبه 15 آبان 1391 - 04:46
farnia - تهران - ایران
به نظر من این گونه مصاحبه کردن کمتر از اعلام دشمنی و حسودی نیست . به هرحال اینجا نشان داد که یک پرتغالی است . زیاد با کلاس اروپایی آشنا نیست . باید ادب و متانت را از بکن بایر آلمانی یاد گرفت . به هر حال او یک بچه است . ولی این بچه هیچوقت بزرگ نمی شود !!!
دوشنبه 15 آبان 1391 - 05:09
بزرگمهر - تهران - ایران
shivaa - تهران - ایران/ دقیقا یک نظر کاملا زنانه به موضوع دارید. فارغ از هر مزیت اخلاقی و رفتاری یا حرفه ای یا عملکرد یا شغلی یا ... شما دقیقا مثل یک خانم، اولویت اولتان برای قضاوت ظاهر فرد مورد نظر می باشد. با این حال توصیه می کنم اگر او را دوست دارید و به نظرتان بهتر از دیگری است، به جای بر شمردن معایب رقبایش، محاسن خودش را برجسته کنید.
دوشنبه 15 آبان 1391 - 09:23
hankooksaram - تهران - ایران
پس بره به همون سیره دیگه. من عاشق رونالدو هستم. هرچی که یک موفق میتونه و باید داشته باشه رو داره. مسی خوبه ولی رونالدو عالیه. فقط اخلاقشه که خیلی هارو مسی دوست کرده. همین
دوشنبه 15 آبان 1391 - 09:43
piki82 - تورین - ایتالیا
shivaa - تهران - ایران. شما مثکه تو باغ نیستی کلا ! قضیه در مورد فوتبال هست...اون سمت راستی پرتغالی هست و تو رئال مادرید بازی میکنه...اون سمت چپی هم آرژانتینی هست و تو بارسلونا بازی میکنه..چه بازی ای ?? بازی فوتبال....2 تا تیم که هر کدام 11 نفر هستن روبروی هم بازی میکنن و هدفشون این هست توپ رو وارد دروازه حریف کنن !! . واقعا بعضی وقتها فکر میکنم دخترها نباید وارد بعضی مسائل بشن...آخه به تیپ و قیافه چه ربطی داره ??? از فوتبال که سر در نمیارید...اقلا یه سرچ کن تا بفهمی رونالدو همیشه زیر مسی بوده و خواهد بود !
دوشنبه 15 آبان 1391 - 12:15
massoudoslo - اسلو - نروژ
مسی بیخود کفش طلا نگرفته که حالا یا رونالدو یا یکی دیگه بتونه چپکی حرف بزنه ! مسی تو فوتبال یه چیز دیگه است هر چند که نهایت هر بازی به گلزنی و درخشش گلزنان مثل رونالدو دیده میشه ولی عالیجناب والمسلمین مسی بسیار زیبا بازی میکنه :) ؛بازی رونالدوی هم خیلی خوب است
دوشنبه 15 آبان 1391 - 13:46
anzali city - بندر انزلی - ایران
shivaa- چه ربطی داشت؟؟؟!!! مگه توپ طلا رو به خوشتیپ ترین فوتبالیست میدن؟؟ شما برین دعا کنین مسی.ژاوی.اینیستا از فوتبال خداحافظی کنن شاید یه بار این کریس اول بشه.بیچاره عقده ای شد...
دوشنبه 15 آبان 1391 - 20:00
shivaa - تهران - ایران
حسودها...رونالدو هم تیپش عالیه هم بازیش.مسی به تیمهای درجه چند گل زیاد زده اینه که اسمش مطرحه_مثل علی دایی خودمون!_وگرنه کیفیت بازی رونالدو بالاتره.چقدرم کت و شلوار بهش میاد.جزو خوش اندام ترین ورزشکاران جهانه.
دوشنبه 15 آبان 1391 - 19:48
anzali city - بندر انزلی - ایران
فیفا باید یه جایزه بذاره واسه تیپ بازیکنا.که شاید این کریس جام ندیده هم به آرزوش برسه یه کم از بار عقده هاش کم بشه. آخه کجای بازیه این بچه سوسول قشنگه؟؟!! ازنظر تکنیک که خیلی تعطیله. بیشتر خودشو دریبل میزنه تا بازیکن حریف. کی تاحالا دیده بیشتر از یه نفرو بتونه جا بذاره؟؟؟
دوشنبه 15 آبان 1391 - 20:42
ghafas - مشهد - ایران
اه اه ایکبری از خود راضی ..زنده باد مسی
‌سه شنبه 16 آبان 1391 - 10:18
mehdi0606 - وین - اتریش
این آقای رونالدو(علی‌ کمونه)از اون بچه عقده ائی هست،،اگه فرگوسن اشتباه نکرده بود اونو نبرده بود منچستر به این پر رویی نشده بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!مسی‌ رو عشقست!!
‌چهارشنبه 17 آبان 1391 - 10:13
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.