آیت‌الله خزعلی: شب و روز برای رهبر و همسر و فرزندان ایشان دعا می‌کنم , اگر پسرم بمیرد جسدش را تحویل نمی گیرم

یک عضو مجلس خبرگان گفت: من شب و روز برای رهبر و همسر و فرزندان ایشان دعا می‌کنم پسرم باید به بد بودن کارش اعتراف کند و این اعتراف نباید فقط یک تاکتیک باشد بلکه باید واقعا به بد بودن کار خود اعتراف کند.


به گزارش باشگاه خبرنگاران، آیت‌الله ابوالقاسم خزعلی طی سخنانی در مراسم رونمایی از کتاب «الغدیر در قرآن، حدیث و ادب»، تصریح کرد: ما باید علامه امینی را بیشتر بشناسیم. ایشان در سفری که به هند و خط استوایی داشت - با اینکه در تبریز به دنیا آمده بود و طاقت فضای مرطوب را نداشت - در این مدت 40 هزار صفحه کتاب نوشت.

رییس بنیاد بین‌المللی غدیر ادامه داد: وقتی از ایشان درباره هوای گرم و مرطوب استوا پرسیدند، گفت مگر اینجا گرم است؟ یعنی به قدری به فکر کار و تلاش بود که متوجه گرمای هوا نشده بود. او از 24 ساعت شبانه‌روز 16 ساعت را کار می‌کرد و 8 ساعت را به خواب و خوراک و نماز اختصاص می‌داد.

خزعلی افزود: علامه امینی 11 جلد الغدیر نوشته است که علمای سنت سعی کرده‌اند در آن تحریف به وجود آورند. ایشان برای مطالعه به سده قبل از 400 رفته و تا نسخه‌های قبل را برای پاسخ به شبهات آنها پیدا کند.

وی در ادامه با بیان اینکه امروز باید فتنه را بشناسیم، اظهار کرد: من شب و روز برای رهبر و همسر و فرزندان ایشان دعا می‌کنم. فرزند من هم در حال حاضر در زندان به سر می‌برد. او باید به بد بودن کارش اعتراف کند و این اعتراف نباید فقط یک تاکتیک باشد بلکه باید واقعا به بد بودن کار خود اعتراف کند.

رییس بنیاد بین‌المللی غدیر خاطرنشان کرد: میزان ما دین است. انسان در خیلی جهات با حیوانات مشترک است ولی در جهت دین باید خداوند را بشناسید زیرا او رحمان و رحیم است. ما در دستگاه رهبری فتنه‌گرانی داشته‌ایم. حتی در زمان امامان هم فتنه‌گرانی بوده‌اند. باید فتنه‌گران را شناسایی کنیم و از دستگاه حکومت کنار بگذاریم. روحانی‌ای که بخواهد بر ضد میزان کار کند، روحانی نیست. ما بهترین رهبری را داریم و باید از این نعمت به بهترین نحو استفاده کنیم.

در پایان این مراسم، از کتاب نفیس «الغدیر در قرآن، حدیث و ادب» نوشته حجت‌الاسلام رضوی با حضور آیت‌الله جنتی، آیت‌الله صدیقی، آیت‌الله اختری، آیت‌الله موحدی کرمانی،‌ عسکراولادی، صفوی و حبیبی، از این کتاب رونمایی شد.

آیت الله خزعلی: اگر فرزندم بمیرد،جسدش را تحویل نمی گیرم

آیت الله ابوالقاسم خزعلی گفت: اگر چه فرزندم گفته که در زندان اعتصاب غذا می کند، ولی اگر بمیرد جسدش را هم تحویل نمی گیرم.

به گزارش خبرنگار ایرنا، وی روز یکشنبه در کنگره ملی غدیر در دانشگاه تهران ضمن بیان خاطراتی از علامه ˈعبدالحسین امینیˈ از فتنه های روز سخن گفت و افزود: آنقدر رهبر انقلاب را دوست دارم که روز و شب برای ایشان و خانواده‌شان دعا می کنم.

وی که با کسالت و بیماری در این مراسم حضور یافته بود،ادامه داد: به دانشجویان این پیام را برسانید که میزان ما دین است و فرزند من اگر چه اعلام کرده که پشیمان است و در فتنه سبز گرفتار شده،اما من برای او کاری نمی کنم.

+35
رأی دهید
-388

feminism - لندن - انگلستان
کهنه نوکران و صاحب مذهبان از قربانی کردن پارۀ تن خود نیز دریغ نمیکنند که مبادا اسم کریه اشان در کتاب شرفنامۀ اربابشان از قلم بیافتد !!!!! ننگ ننگ بر این دینی که میزان آن با نادیده گرفتن فرزند قدرتمند تر میگردد !!!!! چه عجوزه هایی سرزمین ایران را اشغال کرده اند !!!!!
یکشنبه 14 آبان 1391 - 15:14
naderan - یوتوبوری - سوید
شما دیگر گورتان را کندن فرزنداتان هم میدانن شما با رهبر دزد ایران عقب افتاده هستید
یکشنبه 14 آبان 1391 - 15:18
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان
ای میخواستی از رهبر روگردان بشی؟ معلومه باید تا آخرش وایستین.
یکشنبه 14 آبان 1391 - 15:31
zemstan - لندن - انگلستان
تو یکی خیلی حیوانی
یکشنبه 14 آبان 1391 - 15:09
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
ال احمق --ال چاپلوس-الحمار---السوسمار-ال سارق-!!!!!!!
یکشنبه 14 آبان 1391 - 16:06
invisible kid - ریو دو ژانیرو - برزیل
انقدر دعا کن که دعا دنت بترکه، لول
یکشنبه 14 آبان 1391 - 16:06
razmandeh - استکهلم - سوئد
همون بهتر که تحویل نگیری چون لیاقت داشتن هم چین فرزندی را نداری با اینکه پسرت میدونه که یک دایناسور فرصت طلب بیش نیستی‌ ولی در گفتارش هرگز بهت توهین نمی‌کنه .کاری که تو احمق بلد نیستی‌ .پاچه خار رهبر
یکشنبه 14 آبان 1391 - 16:11
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
برو بمیر فسیل بی خاصیت. کثافتها به زن و بچه های خودشون هم رحم نمیکنند.
یکشنبه 14 آبان 1391 - 16:32
raha1984 - هامبورگ - المان
نفرین ابدی و مرگ بر خودش و بچه هاش و هفتاد جد و ابادش و توی خرفت لاشخور پیر
یکشنبه 14 آبان 1391 - 16:35
dave07 - سیدنی - استرالیا
آدم وقتی‌ این میمون هارو می‌بینه با خودش فکر میکنه که امکان نداره که نزریهٔ داروین درست باشه. چون این میمونها ممکنه ظاهرشون شبیه انسان باشه ولی‌ در باطن و از نظر طرز فکر همون میمونن
یکشنبه 14 آبان 1391 - 16:43
dara20 - تهران - ايران
این جنازه متحرک خر علی‌ قصد مرگ ندارد؟
یکشنبه 14 آبان 1391 - 16:43
kurosh_alman - فرانکفورت - آلمان
مرتیکه خرفت......آقا به چدردت می‌خوره دیگه داری میمیری بدبخت...آخه چه جانوران ی هستید شما دیگه که به فرزند خودتون هم راهم نمی‌کنید؟
یکشنبه 14 آبان 1391 - 16:40
compatriot - تورنتو - کانادا
شرم بر ما که ایران توسط چنین فسیلهأی اداره میشه که یه مشت چرت و پرت را بلغور میکنند فقط جیبشون پر بشه به ناموسشان هم رحم نمیکنند.
یکشنبه 14 آبان 1391 - 17:30
Star bandar - تهران - ایران
در جهت دین باید خداوند را بشناسید زیرا او رحمان و رحیم است. (اما تو خرفت خدا را نمیشناسی پات لب گور است دستمال به دست گرفتی ،،،آخه تا کی
یکشنبه 14 آبان 1391 - 17:31
ملاصدرا - شیراز - ایران
خیلی جالب بود.از آقای خزعلی که مراجع معزز هستند تشکر میکنیم که با این بیانات شیوا همه را مستفیض نمودند!!!!!.فقط چند نکته باید یاداوری کنم. 1-اینکه ایشان نماینده مردم در مجلس خبرگان هستند یا نماینده رهبری در مجلس پاچه خواران؟؟؟. 2-حاج اقا اگر اعتراف کردن پسرتون خیلی واجبه از برادران بازجو مثل برادر حسین شریعتمداری بخواهین که چاشنی ارشاد را بیشتر کنن تا مثل دیگر توابین(عطریانفر و ابطحی)جلوی دوربین تلویزیون به هر شکلی که شما اراده کنید اعتراف قابل قبول بعمل اید(انشاالله که مقبول افتد). 3-حاج اقا شما که میدونید علامه امینی 400هزار صفحه کتاب اونم تو هموای گرم . میشه لطف کنید بگید شما تو هوای خنک و زیر کولر گازی های کم مصرف بیت معظم چند خط کتاب نوشته اید؟؟؟؟؟؟. 4- حاج اقا حالا که دعاهای شما اینهمه سریع الاجابه هستن لطفا برای رفع تحریمها و برگشتن اقتصاد ایران به زمان شاه هم یه دعایی مختصر بفرمایین. ممنون از الطاف حاجییییی!!!
یکشنبه 14 آبان 1391 - 17:39
prince of darkness - دبی - امارات
علامه امینی ١١ جلد کتاب الغدیر نوشته...روزی ١٦ ساعت طرف داشته دروغ مینوشته...عجب بیکاری بوده این علامه....وقتی میگن الغدیر وقرآن خنده ام میگیره....یک ایه از قران بیارین که به الغدیر دلالت کنه؟؟؟من فقط توو این موندم اگه الغدیر عید هستش چرا امامان اهل بیت اونو جشن نگرفتن یا لا اقل نگفتن که عیده؟؟؟
یکشنبه 14 آبان 1391 - 17:43
kobalt - تهران - ایران
این با جنتی کورس گذاشته دوتایی عزراییل رو از رو بردن.
یکشنبه 14 آبان 1391 - 18:07
klopatra7 - دوسلدورف - آلمان
تو که یه پات لب گوره شاید هم دو تاش بس کن دیگه این کارها رو چی میخوای از دنیا
یکشنبه 14 آبان 1391 - 18:30
SIAVASHOMA - منچستر - انگليس
ای تو روح بابا‌هایی‌ مثل تو که مثل سگا از رهبری می‌ترسه. سگا معرفت دارن این دیگه کیه. روهگ رهبرتو صدای گریه ایرانیان پناهجو آماده برای خدا هست تو چکرییی.دعای تو پشیزی ارزش نداره. جنگلهایی که ایرانیان با سرما دست و پنجه نرم می‌کنند
یکشنبه 14 آبان 1391 - 18:34
amirradix - اصفهان - ایران
مرده شور تو و پسرتو اون رهبرتو همه را باهم ببرن که نمیدونم چرا شما ....‌ها نمیمیرید ما راحت سهیم
یکشنبه 14 آبان 1391 - 18:37
پردلان - نیس - فرانسه
ببین ... تو اگه پسرت هم از بقلت رد شه نمی شناسیش از بس که پیر و خرفت شدی و فقط شنیدی که اگه واق واق کنی یک چیزی میارن دم خونت میدن.. پس واق واق کن و دم تکون بده تا نمردی چیزی بیشتری بگیری...
یکشنبه 14 آبان 1391 - 19:25
پیام آقا - خارلمن - سویان
از این علامه های متخلخل زیاد داشتیم که می نشستن مثلا در تفسیر چار قُل هفتصد جلد کتاب می نوشتن و چیزهائی میاوردند که حتی به عقل الله هم نمی رسید. اما همه کتابهاشون رو که می خوانی، می بینی هیچی گیرت نیومده جز مقادیر معتنابهی وقت تلف شده و کاغذ و مرکب حرام شده در کتاب. البته هر علامه ای بهترست بنشیند کتاب بنویسد تا مثل آغا عظمی حکومت کند. اینطور لااقل خلایق از شرّشان فارغند!
یکشنبه 14 آبان 1391 - 19:10
kobalt - تهران - ایران
غدیر یه روز بوده 40000صفحه فقط این علامه در موردش رج زده آدم یاد ترجمه سخنرانی چرچیل دائی جان ناپلئون میوفته بیخود نیست که برای یه قران 5سانتی 50 کیلو متر تفسیر نوشتن اینم یه شغله دیگه.
یکشنبه 14 آبان 1391 - 19:14
اشكان عامري - تهران - ایران
دوستان بزرگواری اظهار نظر کردید فرمایشات همتون درست . باید کمی هم منطقی باشیم اگه نمی گفت جسدش رو تحویل نمیگیرم می گفتید از خودشون حمایت میکنند اگه مابودیم مارو اعدام میکردند. حالا که کفته پسرم با بقیه فرقی نداره باید محاکمه بشه انصافا کمی داریم بی انصافی میکنیم . در خصوص مرگش هم اون دیگه دست خداست من وشما نمی تونیم در کار خدا دخالت کنیم.
یکشنبه 14 آبان 1391 - 19:40
Azadikhah - تكسل - هلند
اینقدر بیغیرت و بی‌شرف.نمونه هستی‌ جناب خزعلی
یکشنبه 14 آبان 1391 - 20:30
shivaa - تهران - ایران
این برای پسرش خبر خوبیه!
یکشنبه 14 آبان 1391 - 21:16
دل سوخته - اریزونا - امریکا
اگه این مردک غیرت داشت پاچه خواری نمیکرد پیر خرفت کجارو میخوایی بگیری که حتی از فرزند خود روی گردانی بخاطر کسی(رهبر ) که از پایه و اساس دروغ هست
یکشنبه 14 آبان 1391 - 21:47
ekman - شیراز - ‫ایران
دستمال یزدی برداشتن هم حدّی داره،تو که پایت لب گور است دیگه چرا خ...مالی میکنی؟!!!اگر فرزندی دزد مانند سایر هم پالکی هایت داشتی که هر کاری میکرد ،الّا ایستادن در کنار مردم و حق،حتما به او افتخار هم میکردی،حجالت بکش پیر خر خرفت.
یکشنبه 14 آبان 1391 - 22:42
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
به مادرت زنا کنی به دیگران چه ها کنی ؟! کسی که به پسر خودش رحم نکند به بچه های مردم رحم میکنه رهبر هم امثال شما را میخواد دیگه هرچی بیشرفتر و پستر و وقیح تر دستمال به دست تر باب میل رهبر.
یکشنبه 14 آبان 1391 - 23:10
1k adame sadegh - تورنتو - کانادا
انسان چقدر باید پست باشد که از بچه خودش بگذرد و به یک جنایت کار تاریخ که روی هیتلر را سفید کرده دل‌ ببندد.
دوشنبه 15 آبان 1391 - 01:33
من حرف حساب می زنم - تهران - ایران
منتظر باش شش دونگ بهشت را با هزارتا حوری میخوان به نامت بزنن !!!! مردیکه پیر خرفت گور به گور !!! من نمی دونم این پیر خرها آب جیات خوردند که سقط نمی کنند !!!! انوقت هر چی آدم خوب و با معرفت است به پنجاه نرسیده از بین میروند !!! البته به قول معروف خدا گلچین است نه گهچین !!!!!!
دوشنبه 15 آبان 1391 - 02:34
compatriot - تورنتو - کانادا
اگه این و جنتی و خامنه ای نشانه خدان پس این خدا باید خیلی‌ زشت باشه!
دوشنبه 15 آبان 1391 - 04:34
arash_1932 - مشهد - ایران
خیلی خری باید به تو گفت آیت ال الاغ نه آیت الله.
دوشنبه 15 آبان 1391 - 05:12
صمصام - سیدنی - استرالیا
علی خزجان! اولاً: مردم ایران دست شما کفتارهای تشنه قدرت را خوانده و دیگر فریب این دودوزه بازیهای شما را نمی خورد. دوماً: نگران شازده پسرت نباش، دوباره نزدیک انتخابات آزادش می کنند و آق مهدی شما هم به مردم می گوید در انتخابات شرکت کنید، کاری که در انتخابات مجلس کرد و رژیم همین را می خواست. سوماً: اگر وافعاً این حرف را جدی گفته ای که خاک بر سرت کنند، از جان فرزندت برای خوشامد رهبر جنایتکار چشم می پوشی ولی نمی دانی همین سیدعلی به تو و تمام خاندانت به چشم یک نوکر بی ارزش هم نگاه نمی کند.
دوشنبه 15 آبان 1391 - 05:13
stockholmare - استکهلم - سوید
بمیر پیر سگ خرفت. نسلتون ور بیفته ایشالا.
دوشنبه 15 آبان 1391 - 12:13
vabaye akhondi - ایران - ایران
چه کنم که وبای اخوندیم،نمیتونم این مزخرفاتو بشنومو سکوت کنم فوشهارو که دوستان لطف کردنو دادن من فقط میگم بمیر،این کسیهم که میگن پسرت حتم دارم پسر خودت نیست والا مثل خودت ...از آب در میومد
دوشنبه 15 آبان 1391 - 18:02
hamid shojaei - تهران - ایران
خاک با سرت ، آخه رهبر احتیاج به دعای تو هم داره ، جای جسد پسرت هم فقط در داخل مستراح می‌باشد ، واقعا شما شیوخ چه آشغال هایی هستین فقط خدا میدون ،
دوشنبه 15 آبان 1391 - 19:57
PARVANE1 - برنموث - انگلستان
عزیزم الجاهل، الجابر، القاتل، و خیلی‌ ال‌های دیگر را فراموش کردید. زنده و سرفراز باد آرتمیس گرامی‌، مرگ بر جمهوری اسـ...، اجباری.
‌سه شنبه 16 آبان 1391 - 00:24
یا علی مدد - منچستر - انگلستان
من جائی ندیدم که پسر آیت الله خزعلی از پدرش به بدی یاد بکنه و یا چنین اظهارات تندی را بر علیه پدر بکنه! ولی تعجبم که پدرش با این همه ادعای تقوا چگونه حاضر میشه علیه فرزندش که یک منتقد سیاسی است و یا نسبت به نحوه مدیریت کشور انتقاد داره ، اینگونه اظهار نظرتندی بکنه ! یعنی این دو( پدر و پسر) شاید در اصل موضوعات خیلی با هم اختلاف نداشته باشند ولی در نحوه مدیریت کشور پسر نسبت به آقای خامنه ای و افکار قدیمی اش انتقاد داره! حالا درست یا غلط؟ فقط در همین حد ، ولی همین اندازه هم برای پدر و حاکم قابل تحمل نیست! معلومه که حاکمیت فعلی حتی اسلامی هم نیست چون در اسلام منتقد محترم است و تا زمانیکه دست به شمشیر نبره نباید به او تعرضی بشه و نباید زندانی بشه! مستنداتش هم هست . یعنی نه اینکه الآن ایران کاملا جمهوری نیست ! حتی با این اوصاف اسلامی هم نیست!
‌سه شنبه 16 آبان 1391 - 11:26
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.