سقوط اتوبوس تیم مس سرچشمه به دره

سایت گل- اتوبوس حامل بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال صنعت مس سرچشمه در جاده شمال با تصادفی وحشتناک روبرو شد.
 
       

تیم فوتبال سرچشمه که پس از بازی با نساجی مازندران با اتوبوس در حال بازگشت به تهران بود در جاده فیروزکوه به دره سقوط کرد که خوشبختانه این تصادف علی رغم خسارت سنگینی که به اتوبوس وارد کرد به عوامل تیم سرچشمه صدمه ای وارد نکرد و چند تن از بازیکنان تیم نیز که دچار صدمه شده بودند با درمان سراپایی از بهداری مرخص شدند.
 
ظاهرا اتوبوس تیم سرچشمه پس از برخورد با خودروی پژو از جاده منحرف شده است و به داخل دره سقوط کرده است. اقدامات پلیس راه مازندران برای یافتن علت تصادف همچنان ادامه دارد.

به گفته علی رمضانی سرپرست این تیم حال تمامی بازیکنان خوب است و آن ها با ماشینی دیگر راهی تهران شده اند. تیم مس سرچشمه در بازی این هفته خود با نتیجه دو بر یک مغلوب نساجی مازندران شد.

+40
رأی دهید
-179

amirehsan1 - آمستردام - هلند
اتوبوس چینی‌ نبوده؟ خوش‌حالم که کسی‌ آسیب جدی بهش وارد نشده
یکشنبه 14 آبان 1391 - 04:13
yashainiran - ایران - ایران
خدا را شکر که کسی طوریش نشده
یکشنبه 14 آبان 1391 - 05:59
پیام آقا - خارلمن - سویان
ای داد بیداد چرا اینهمه اتوبوس داره چپ می کنه یا میره ته دره؟ اونم در طول یکی دو هفته.
یکشنبه 14 آبان 1391 - 06:14
mohammad.avaz - تهران - ایران
اتوبوس چینی‌ در ایران یا همرو میکش یا هیچکدوم
یکشنبه 14 آبان 1391 - 06:33
prince of darkness - دبی - امارات
سبحان الله....اتوبوس رو ببینی فکر میکنی همشون وفات کردن ولی هیچکس صدمه جدی ندیده....واقعا درسته که میگن......گرنگهدار من ان انست که من میدانم...شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
یکشنبه 14 آبان 1391 - 07:44
delmorde - یوتوبوری - سوئد
خدا را شکر که همه سالم هستند اتوبوسه محکمی بوده که درهم نپیچیده وگرنه خیلی تلفات میداد. متاسفانه نه رانندگان ما رعایت قوانین را درست می کنند بخصوص در جاده ها و سر پیچها من بارها شاهد بودم که بدون توجه به روبرو و دید سرپیچها بقول خودشان جاده را می شکنند و ناگهان از وسط جاده می پیچند غافل از اینکه از روبرو ماشینی در خال امدنست شاخ بشاخ میشند این طرز رانندگی الاغ سواریست و حماقت نه مهارت. بامید روزی که رانندگان ما درک کنند که برای جان دیگران ارزش قائل شوند.با نفهمی در رانندگی خود و خانوادهها را داغدار کنند.
یکشنبه 14 آبان 1391 - 09:59
emad12 - ونکوور - کانادا
من یه خارجی هستم و مخالف حکومت ایران بودم اما از بس که شماها به ایران فحش و بر علیهش تبلیغ کردید فهمیدم دروغ میگید البته با تحقیق حالا حاضرم جونمم برا ایرانو رهبرش فدا کنم و مطمینم شما ها شکست خاهید خورد
یکشنبه 14 آبان 1391 - 12:53
kargar - استکهلم - سوئد
عماد۱۲ - ونکوور - کانادا. آره ... . خارجی‌ هستی‌ یا ساندیسی؟
یکشنبه 14 آبان 1391 - 19:58
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.