کی‌روش: باید افرادی که به فکر منافع شخصی هستند را بیشتر بشناسیم

سرمربی تیم فوتبال گفت: باید افرادی که به فکر منافع شخصی هستند را بیشتر بشناسیم و به حرف‌های دیگران گوش ندهیم تا برای بازی مقابل ازبکستان شانس پیروزی داشته باشیم.

به گزارش خبرگزاری فارس کارلوس کی‌روش پس از پایان تمرین امروز تیم ملی در جمع خبرنگاران در خصوص بازگشت لژیونرها به تمرینات تیم ملی اظهار داشت: قرار است دژاگه بعد از بازی فولام به تهران بیاید. همچنین در تلاش هستیم تا تیموریان را در روزهای هشتم یا نهم نوامبر برسانیم و قوچان‌نژاد نیز به زودی به جمع ما اضافه می‌شود.
 
وی افزود: بازی بسیار مهمی داریم و توقعاتی که پیش رو داریم برای جام جهانی است. متأسفانه بازی ما مقابل ازبکستان در روز بازی‌های دوستانه دیگر کشورها برگزار می‌شود و این مسئله غیرعادی و غیرقابل درک است. جالب می‌شد که اگر آلمان ، برزیل و آرژانتین هم یک بازی حساس در روز بازی‌های دوستانه فیفا انجام دهند. یک بار دیگر به نتیجه رسیده‌ایم که فقط باید طبق برنامه ریزی‌های انجام شده ادامه بدهیم.
 
سرمربی تیم ملی در ادامه صحبت‌هایش گفت: کاملا هماهنگ هستیم و سعی می‌کنیم به صحبت افرادی که غیر از برنامه ما کار می‌کنند گوش ندهیم و مطمئن هستیم که می‌توانیم افرادی را که به منافع واقعی ما فکر نمی‌کنند و فقط در فکر منافع شخصی هستند را بشناسیم. اگر متوجه بشویم که این افراد چه شخصیتی دارند مطمئنا در ادامه راه قوی‌تر عمل خواهیم کرد و برای بازی با ازبکستان شانس بهتری خواهیم داشت.
 
وی در پاسخ به این سؤال که می شود کمی واضح‌تر صحبت کنید گفت: از این شفاف‌تر نمی‌توانم صحبت کنم.
 
سرمربی تیم ملی در خصوص نفرات جدید دعوت شده به اردو گفت: همه چیز خوب بود و فقط چند بازیکن مصدومیت‌های کوچک داشتند. حسن زاده، حیدری و پولادی مصدوم هستند و متأسفانه محمد قاضی به دلیل آسیب‌دیدگی در این اردو حضور ندارد و عباس‌فرد را به جای او دعوت کردیم.
 
خبرنگاری پرسید شما گفته بودید که کفش‌های شانس خود را گم کرده‌اید ولی ظاهرا آن را خریده‌اید که کی‌روش گفت: امیدوارم شخصی که کفش‌هایم را دزدیده پایش کبود شود اما من این کفشها را خریده‌ام چون اسپانسر تیم ملی به ما چیزی نمی دهد.

+81
رأی دهید
-25

be_pa_khaste - هارلم - هلند
تو هم وارد بعضی‌ رفتار‌های منفور مختص ایرانیها شودی از من میشنوی قید همه چیزو بزن تا یه پاپوش واست نساختن بعدشم ابرتو ببرن
شنبه 13 آبان 1391 - 14:49
داماهی - بندرعباس - ایران
منظورش مانوئل ژوزه پیرخرفت است.
شنبه 13 آبان 1391 - 16:25
Iran e azad - هورتن - نروژ
آخرش کی‌ روش فوتبال رو فراموش میکنه، چون به مرغه نمی‌توان یک شبه راه رفتن کبک را آموخت!!
یکشنبه 14 آبان 1391 - 02:10
saman sepehr - لوییزیانا - آمریکا
باور کنید مانوئل ژوزه از این موفق تر بوده.این واقعاً چکار بزرگی‌ تا حالا کرده؟ترینر یونایتد بوده.نه در مادرید و نه در تیم ملی پرتقال موفق بوده. شونصد سال پیش با جوانان پرتقال قهرمان شده.خب علی‌ پروین هم با تیم ملی قهرمان آسیایی شد.چند بار هم با پرسپولیس قهرمان تهران و ایران.آیا کسی‌ الان حاضره تیمش رو بده دست پروین؟لیگ رو هم که به کلّ از رونق انداخته.شدیم مثل ده سال پیش کشورهای عربی‌ که تیم ملی‌‌هاشون همیشه در اردو بودند.دعوتش از کریمی‌ هم فقط برای ایجاد اختلاف در پرسپولیس هست.اگه اینقدر قبولش داره چرا با کره یکدقیقه هم بازیش نداد؟
دوشنبه 15 آبان 1391 - 08:50
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.