قطر در غزه شهر ورزشی می‌سازد

تصویر امیر قطر شیخ حمد بن خلیفه آل‎ثانی(راست) که در جریان سفر خود به غزه در کنار اسماعیل هنیه

وزیر جوانان و ورزش دولت حماس از حمایت 25 میلیون دلاری دولت قطر برای ساخت یک شهر ورزشی در نوار غزه خبر داد.


به گزارش ایسنا، به نقل از روزنامه فرا منطقه‌ای القدس العربی، محمد المدهون، وزیر جوانان و ورزش دولت حماس عنوان داشت که طی روزهای آینده شاهد برگزاری مناقصه‌ای برای ایجاد شهر ورزشی در غزه با حمایت مالی دولت قطر به ارزش 25 میلیون دلار خواهیم بود.


وی در ادامه افزود: این شهر ورزشی در مساحتی به بزرگی 140 دونم ساخته خواهد شد و دربرگیرنده یک ورزشگاه بین‌المللی و چند ورزشگاه کوچک به همراه هتل‌هایی برای تیم‌های ورزشی و همچنین استخر و نهادهای اداری خواهد بود.


المدهون همچنین عنوان داشت: امیدواریم هر چه سریعتر این شهر ساخته شود تا تمام ورزشکاران فلسطینی بتوانند از آن استفاده کنند.


حمد بن خلیفه آل ثانی، امیر قطر چندی قبل با سفر خود به نوار غزه در راس هیات قطری چندین توافقنامه برای بازسازی این منطقه به ارزش 400 میلیون دلار امضا کرد.

+74
رأی دهید
-32

ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
اقدام جالبی‌ است شاید علاقه به ورزش !!!!!کودکان و نوجوانان فلسطینی را وا دارد به جای دگماتیسم اسلام و اسارت در عملیات تروریستی حماس به ورزش رو آورند!!!
جمعه 12 آبان 1391 - 14:53
fdsa60 - تهران - ایران
خدایی این امیر قطر مرد خیلی خوبیه.
جمعه 12 آبان 1391 - 15:40
bita tehrani - ونکوور - کانادا
امیدوارم حکومت اسلامی پول نده به انتحاری‌ها که منفجرش کنند! کاش آن همه پول بی‌ زبان مردم ایران که به آنجا ریخته شد لااقل برای آبادانی آنجا خرج میشد.شاید کمی‌ دل دردمند ایرانی‌‌ها آسوده میشد.
جمعه 12 آبان 1391 - 16:26
poriyaye_vali - دوحه - قطر
دم امیر قطر گرم...گر بر سر نفس خود امیری، مردی!. گر بر دگران خرده نگیری، مردی!. مردی نبود فتاده را . پای زدن.گر دست فتاده ای بگیری، مردی!
جمعه 12 آبان 1391 - 18:45
bakar - بنگلور - هندوستان
خوش به حال غزه که از همه طرف مفت و مجانی بهش کمک می کنن
جمعه 12 آبان 1391 - 18:50
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.