اوباما و رامنی اشک دختربچه ۴ ساله را درآوردند

اشک‌های ابیگیل ایوانز، دختربچه ۴ ساله آمریکایی، که از دست باراک اوباما و میت رامنی به ستوه آمده، چند روز مانده به انتخابات ریاست‌جمهوری در این کشور به یکی از پربیننده‌ترین ویدئوهای سایت یوتیوب تبدیل شده است.
 

الیزابت ایوانز روز ۳۰ اکتبر ویدئویی را از دختر گریانش در سایت یوتیوب قرار داد که تنها در عرض چند ساعت به یکی از پربیننده‌ترین ویدئوهای این سایت تبدیل شد و نام این دختربچه ۴ ساله را همپای باراک اوباما، رئیس‌جمهور آمریکا و رقیب انتخاباتی‌اش میت رامنی ‌قرار داد.
 
خانم ایوانز در حالی‌که همراه با دخترش ابیگیل به سمت یک سوپرمارکت در حرکت بود، رادیوی ماشین را که بروی شبکه "ان پی آر" (رادیوی عمومی ملی آمریکا) قرار داشت، روشن می‌کند. برنامه‌ای که در آن لحظه از این شبکه پخش می‌شد، به رقابت انتخاباتی میان باراک اوباما و میت رامنی اختصاص داشت. با شنیدن اسامی این دو نفر و صحبت‌ها در مورد انتخابات کاسه صبر ابیگیل لبریز شده و اشک‌هایش جاری می‌شوند.
 
مادر این دختر پس از پارک کردن خودرو در پارکینگ سوپرمارکت سعی در آرام کردن فرزندش دارد و در همین حال نیز از او فیلم می‌گیرد. او از ابیگیل دلیل گریه کردنش را می‌پرسد و این دختربچه نیز هق هق کنان پاسخ می‌دهد: «دیگر از دست برونکو باما و میت رامنی خسته‌شده‌ام.»
 
در همین حال مادر از دختر می‌پرسد: «برای همین گریه می‌کنی؟» ابیگیل به نشانه تأیید سر تکان می‌دهد و مادرش به او اطمینان می‌دهد که انتخابات به زودی تمام می‌شود.
 
بسیاری از کاربران اینترنت در آمریکا که به نظر می‌رسد آنها نیز از هیجانات و حاشیه‌های انتخابات خسته شده‌اند نظراتشان را با شعار "ما همه ابیگیل هستیم" در فضای مجازی منتشر کرده‌اند.
 
در این میان "برونکو باما"‌ (Bronco Bamma) تلفظی که ابیگیل از نام باراک اوباما ارائه می‌دهد‌، با استقبال شدید کاربران مواجه شده است و آنها رئیس‌جمهوری کنونی آمریکا را در نوشته‌هایشان با همین نام مورد خطاب قرار داده‌اند.
 
در این میان شبکه رادیویی "ان پی آر" نیز به این موضوع واکنش نشان داده و مارک ممات، یکی از مجریان این شبکه در نامه‌ای سرگشاده خطاب به این دختربچه ۴ ساله نوشته: «به نمایندگی از سوی شبکه ان پی آر و دیگر شبکه‌های رسانه‌ای ما از ابیگیل پوزش می‌خواهیم. همچنین از دیگر کسانی که احساسی مشابه او دارند. باید اعتراف کنیم که مبارزات انتخاباتی برای ما نیز به قدر کافی طولانی بوده است. بیایید که هی با خود تکرار کنیم: فقط چند روز باقی مانده، فقط چند روز باقی مانده، فقط چند روز باقی مانده.»
 
بعد از پایان گریه‌ها و خشک شدن اشک‌ها مادر ابیگیل تصمیم می‌گیرد برای آنکه استراحتی به گوش‌های دخترش بدهد، "برونکو باما" و میت رامنی را برای مدتی به کنار بگذارد و با آهنگی از نیل یانگ، اسطوره موسیقی راک‌، فضای ماشین را پر کند.جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.
جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.

 

+275
رأی دهید
-56

م تهرانی - دورتموند - آلمان
امان از این سیاسیون چقدر هم نازه این ابیگیل خانوم
جمعه 12 آبان 1391 - 02:36
باريك بين - تهران - ایران
الان اگه این بچه یک کلمه اسلامی به زبان میاورد روشنفکرنماها و شعبون بی مخهای سایت ایرانیان انگلستان شروع می کردند به فحاشی و بدوبیراه گفتن و کوبیدن اسلام که چرا از یک بچه سوءاستفاده شده. حالا چرا کسی نمیاد و بگه در این کلیپ از احساسات یک بچه سوءاستفاده شده؟ شعبون بیمخ (َARTEMIS سابق) کجایی که دختر بچه رو کشتن. هاهاها
جمعه 12 آبان 1391 - 02:44
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
ناز بشی تو باید یه سفر بفرستیمت ایران بری مدرسه تا دیگه آنقدر ناز ناز نباشی یه دوره زندگی در شرایط سخت هم بد نیست آدم را آبدیده میکند.
جمعه 12 آبان 1391 - 02:50
OnLine. - تهران - ايران
خیلی‌ با نمک بود جانم بدون پدر مادرش از بس از بر نامه کودک این طفلی زدن این کلافه شده .lolololololol
جمعه 12 آبان 1391 - 03:01
hemed - سن ديگو - امريكا
بچه‌های دنیا از جنگ، گرسنگی و بی‌ کسی‌ گریه میکنند کسی‌ نیست به دادشان برسه، اینا هم از خوشی‌
جمعه 12 آبان 1391 - 03:28
massoudoslo - اسلو - نروژ
اگه این مخمر خانوم پیشم بود دماغش رو گاز میگرفتم :)
جمعه 12 آبان 1391 - 04:35
احتراز - دورف - آلمان
کی‌ این ملتها از دست این سیاست مدارها راحت میشن.???!!!
جمعه 12 آبان 1391 - 07:03
albalooo - لندن - انگلستان
چقدر لوس اینم شد خبر
جمعه 12 آبان 1391 - 08:04
azadi - کرج - ایران
واقعا مسخره و احمقانه بود هم کار مادره هم کار مردم هم کار شبکه تلویزیونی
جمعه 12 آبان 1391 - 08:50
Azadikhah - تكسل - هلند
آخی.گریه نکن عزیزم.چه دنیای پاک و بی‌ آلایشی دارند بچه ها.
جمعه 12 آبان 1391 - 09:55
yas abi - ببرسل - لز
خیلی‌ با مزه بود. همه خسته شدند از این فیلم‌هایی‌ که اینها بازی میکنند. با ربط یا بی‌ ربط، یک هواپیمای نروژی هم از اینکه خدمش خسته بودند فرود اضطراری کرد! رهبران ۳ قوه تو ایران هم از دعوا کردن خسته شدند آشتی‌ کردند.
جمعه 12 آبان 1391 - 09:57
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
باریک بین - تهران - ایران. معلومه تو رژیمی‌ را خیلی‌ سوزنده ام---چون هم رژیم آدم خوار ترا هم دین پر از خون و تزویرت را افشا می‌کنم!!!!!!!!-بسوز در جهنم این جهان تا نوبت جهنم دنیای دیگرت برسد!!! این افتخار من هست که نه جذب مادّیات رژیمت شده‌ام نه حماقت و جنایت دینش!!!
جمعه 12 آبان 1391 - 10:16
Benika - برن - سوئیس
جان دلم خوشگل ناز نازی، اگه ایران بود یه نی‌نی گولیه ایرانی‌ به علی‌ یه دست یا احمقی نژاد چیزی میگفت تا آان ۷ پشتت اعدام و سنگسار شده بودن:(نگین نه، نمونش دختر نسرین ستوده که با این سنّ کم ممنوع خروجش کردن:(
جمعه 12 آبان 1391 - 11:00
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
این بچه من رو به یاد دختر بچه ای در تهران انداخت. سالها پیش که خمینی جلاد زنده بود برای خرید رفته بودم بیرون و توی مرکز خرید بچه ای رو دیدم که با صدای بلند گفت: درود بر خمینی جلاد.. مادر این دختر بچه که شوکه شده بود سریع دستش رو جلوی دهان دختر بچه گرفت و بچه رو با خودش برد تا نکنه یکی از اراذل و اوباش حکومتی حرفهای بچه رو بشوند و باعث دردسر بشوند. مردم هم که این صحنه رو دیده بودند با خوشحالی به هم به نگاه میکردند ولی حرفی نمیزدند.
جمعه 12 آبان 1391 - 12:14
baran828 - تهران - ایران
تو دنیای پاک و نگاه معصومانه ی این دختر کوچولو اصلا نمیشه رامنی و اوباما رو دید .اون تو دنیای خودشه و متاسفانه همه ی امکانات دنیا شدن ابزارهای آدمهای این چنینی !!!مگر ما از دنیای بچه ها چه بدی ای دیده بودیم که اونهارو هم قاطی دنیای خودمون کردیم ....؟!!
جمعه 12 آبان 1391 - 12:18
مهم - بروكسل - بلزيك
همیشه راستی‌ رو از بچه بیاموز
جمعه 12 آبان 1391 - 13:01
پیام آقا - خارلمن - سویان
یه زمانی تو کشور ما تلوزیون کلا دو کانال داشت که هر دو تصویر آغا علی عظمی (البته اون وقت رئیس جمــزور بود) رو نشون می دادن که نزدیک به هفت ساعت یه نفس زر می زد ما هم باید با همین قیافه می زدیم اون کانال تا شاید چهره نحس یه آخوند دیگه رو ببینیم!!!
جمعه 12 آبان 1391 - 15:35
bita tehrani - ونکوور - کانادا
sourena.de/ نکته جالبی را گفتی‌،چون در داستان شما دهان بچه را بستند و در این کیس همه دنیا میبینند و میشوند. آنوقت جمهوری اسلامی میشود ازدترین کشور دنیا!!
جمعه 12 آبان 1391 - 15:54
PARWIN - د‌ن هاخ - هلند
خوب که چی‌ حالا؟؟؟؟؟
جمعه 12 آبان 1391 - 18:31
virus2825 - لندن - انگلستان
از بس که تو اروپا و آمریکا یک سری خانواده‌ها (نه همه) بچه هاشونو لوس بر آوردن، تو ایرانو خیلی‌ کشور بچه‌ها از گرسنگیو نداشتنه غذا، و ۱۰۰۰ جور دلیل دیگه گریه می‌کنن این واسه چی‌! اگه ویدئوی اون بدبختارو بزارن تو یوو تیوب انقدر تماشاگر پیدا نمی‌کنه! جم کنین بابا.
جمعه 12 آبان 1391 - 19:59
elham1974 - منچستر - انگلستان
من نمیدونم بچهٔ ۴ساله آخه چی‌ سرش می‌شه از اینطور صحبتها بعضی‌ از خانواده‌ها فقط به خاطره اینکه یه کلیپی از بچشون بزارن حاضرن هر جیز الکی‌ هم ازشون بپرسن یا بگن که بچها که انجام بدن و ببینن چقدر آدم اون ویدئو رو دیدن بعضیها که دیگه بیمزش کردن.
شنبه 13 آبان 1391 - 01:22
zebelkhan - لوس آنجلس - آمریکا
azadi - کرج - ایران - PARWIN - د‌ن هاخ - هلند. گفتید خوب که چی حالا؟! هیچی .. کاری ندارید برید بمیرید؟!!. واقعا انسان در میماند که به امثال شماها چی بگوید! هزاران کلیپ با نمک از بچه ها روی یو تیوب هست! چرا معنی چیزهای ساده را نمی فهمید؟! این نه ربطی به سیاست دارد و نه سو استفاده از احساسات یک کودک! یک ذره فهم و شعور هم چیز خوبی است! مگر هر چیزی را باید تفسیر کنید و چیزی از از آن در بیاورید؟! صرفا یک کلیپ لحظه ای و بدون مقدمه از یک دختر بچه بهانه گیر با نمک است. همین و بس! خیلی مشکل است درک این ویدئو کلیپ؟! بعضی از ما ایرانیها واقعا شورش را در آورده ایم!
شنبه 13 آبان 1391 - 00:21
zebelkhan - لوس آنجلس - آمریکا
ARTEMIS-SW - .پاریس - فرانسه. دوست عزیزم. چه بلایی به سر این بسیجی زبان بسته (باریک بین - تهران - ایران) آوردی که همه جا اسم شما را میبرد و مثل اسفند روی آتیش بالا و پایین می پرد! این بیچاره عقب مانده ذهنی فرق بین گاو و کمانچه را هم نمیداند چه برسد به یک کلیپ با نمک که نظیر آن هزاران روی یوتیوب هست و هیچکس برای آن تفسیر نمی نویسد! بعضی ها نمی فهمند که هر چیزی را نباید تفسیر سیاسی کرد. این کلیپ هم نه سوء استفاده از عواطف یک بچه است و نه ربطی به مسائل سیاسی دارد. صرفا یک لحظه با نمک است. بهر حال دوست عزیزم به روشنگری ادامه بده که این سیاه دلان و رمالان اسلامی طاقت نور را ندارند. اسلام مغزها را ذایل میکند و از انسانها موجوداتی مفلوک و مفعول و عبد و عبید میسازد که فقط بع بع کنند و به آخوند سواری دهند باشد که رستگار شوند!! پاینده باشی عزیز.
شنبه 13 آبان 1391 - 19:26
piade - تهران - ایران
یعنی چی چه مسخره. یعنی انتخابات و تعطیل کنن چون بچه خسته شده؟ تقصیر این مادر نفهمه که از بس برای بچه از این چیزها گذاشته بچه خسته شده. چه با افتخار هم فیلم گرفته و پخش کرده.
شنبه 13 آبان 1391 - 21:15
jhanatan - تهران - ایران
الهییییییییی موچمولوی من.
شنبه 13 آبان 1391 - 22:33
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
دوست گرامی‌ این افراد مامور هستند و معذور!!! خوب پولی‌ می‌رسد و چون شرف و منیّت ایرانی‌ را در تسونامی حمله ی شماره ی یک ۱۴۰۰ سال پیش و شماره ی دو ۱۳۵۷ از دست داده اند یک زومبی بدون تفکر هستند و تفریحشان کامنتهای احمدی نژادی---خوب بابا بزرگشان خمینی هم که فاعل را به جای مفعول و موصوف را به جای صفت و و و!! نتیجه این میشود که می‌بینید!!! پاینده باشید و پویا در مسیر پر از نور و آگاهی‌!!!
شنبه 13 آبان 1391 - 22:37
azadi - کرج - ایران
zebelkhan - لوس آنجلس - آمریکا راستی گریه بچه با نمک نیست برو خودت رو به روانپزشک نشون بده که گریه بچه رو با نمک میدونی
یکشنبه 14 آبان 1391 - 08:58
azadi - کرج - ایران
zebelkhan - لوس آنجلس - آمریکا آقا یاخانم فرنگ رفته که از فرنگ فقط ادا اطوارشون رو یاد گرفتی اول از اینکه من به ان بچه هیچ ایرادی نمی گیرم چون او احساس واقعی خودش رو تو این کلیپ بیان کرده من از مردم انجا علی الخصوص از مادر این بچه تعجب میکنم که چطور به خودش اجازه داده که اشک بچه اش رو ببینه و ازش فیلمبرداری کنه؟تا تو فیس بوک با یوتوب یا هر خراب شده دیگه ای مشهور بشه به نظر خودت این کار احمقانه و غیر انسانی نیست؟مردم هم شعار برای خودشون درست کردند که فقط نشون بدند با حرف این بچه موافقند؟؟؟؟؟به نظر خودت این کارها کلا غیر انسانی نیست؟برو یک کم ادب و نزاکت یاد بگیر شما و این رژیم خونخوار دو روی یک سکه هستید دو رویی که سکه اش تقلبیه. انقدر بی ادب نیستم مثل خودت که برایت ارزوی مرگ کنم ,فقط امیدوارم خدا هدایتت کنه.
یکشنبه 14 آبان 1391 - 08:51
dokhtar khoob - دوحه - قطر
تو از دست اوباما گریه میکنی‌ ما از دست مموتی زار زادیم ولی‌ فایده نداشت
یکشنبه 14 آبان 1391 - 13:21
zebelkhan - لوس آنجلس - آمریکا
azadi - کرج - ایران. من که گفتم کاری ندارید برید بمیرید اصطلاح (سریال مدیری) رو بکار بردم چو تو از سر بیکاری میخواهی به ضرب و زور این ویدئو را غیر انسانی جلوه بدهی چون مثل اکثر ایرانیها معنی طنز یا ویدئوی نمکی بچه ها را که هزاران از آن روی اینترنت هست نمی فهمی! من آرزوی مرگ تو را نکردم اما از آنجا که نفهمیدی چی گفتم. مثل اینکه معنی خیلی چیزها را نمی فهمی و فقط این ویدئو نیست! این ویدئو کلیپ صرفا یک بچه با نمک لوس رو نشون میده! این بچه اصلا فرق بین رامنی و اوباما رو نمیدونه! توی تلویزیون مرتب دیده اینها دارند داد میزنند فکر کرده دارند با همه دعوا میکنند و مادرش هم فیلمش رو گرفته چون خیلی با مزه بوده همین و همین!!! 40 جلد تفسیر المیزان نمیخواد! کسی با این کارها توی آمریکا معروف نمیشه! اگر هم غیر انسانی بود تا حالا پدر و مادرش رو به سیخ کشیده بودند! فکر کردی اینجا ایرانه هر کسی هر کاری کرد بی خیال؟! حالا هزار بلای غیر انسانی توی ایران خراب شده سر شماها آمده صداتون در نمیاد گیر دادید به یک کلیپ توی آمریکا؟! تو برو یک ذره فهم پیدا کن که همه چیز رو با هم قاطی نکنی!
یکشنبه 14 آبان 1391 - 18:04
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.