یک گروه تندوروی اسلامی در مصر به بریدن زبان و دست دو برادر دستور داد

العربیه می نویسد :

یک گروه تندروی اسلامی با نام " امر به معروف و نهی از منکر" در شهر سوئز مصر بخاطر آنچه که آن را "توهین به دین " خوانده اند ، به بریدن دست و زبان دو برادر دستور دادند.

به گزارش العربیه یکی از نزدیکان این دو برادر جوان به روزنامه اینترنتی "الموجز" گفته است:" یکی از افراد گروه "امر به معروف و نهی از منکر" بدون کسب اجازه وارد دستشوی مغازه محمد شد و پس از اعتراض این جوان با برخورد شدید عضو این گروه قرار گرفت."

 بر اساس این گزارش :" عضو گروه "امر به معروف و نهی از منکر" در پاسخ به محمد گفته است که ما نیازی به اجازه گرفتن از شما نداریم."

بنا بر نوشته روزنامه "الموجز" پس از این حادثه 30 نفر از ریش داران که ظاهرا از اعضای گروه امر به معروف و نهی از منکر بودند به جوان صاحب مغازه حمله کرده و به ضرب و شتم وی پرداختند که بر اثر آن دست وی بشدت ضربه دیده است ."

 در این هنگام برادر محمد به محل حادثه می رسد و در تلاش برای نجات جان برادر خود از گروه " امر به معروف و نهی از منکر" به اعضای این گروه توهین می کند .

 این گروه در مقابل در حضور تعدادی از مردم به قطع دست محمد و زبان برادر وی بخاطر توهین به آنها حکم دادند.

این گزارش می افزاید که دخالت برخی از حاضران در محل حادثه مانع از اجرای حکم گروه "امر به معروف و نهی از منکر" و فراری دادن دو برادر منجر شد اما تعدادی از اعضای این گروه هنوز به دنبال یافتن آنها و اجرای حکم هستند.

+38
رأی دهید
-273

kobalt - تهران - ایران
آخه دیگه کجا تو ماله بکشیم کارت از ماله گذشته بوم غلطونم جواب نمیده .شاید بولدوزر وگریدر کاری از پیش ببرن.
‌پنجشنبه 11 آبان 1391 - 15:00
pink panther - ابیجان - ساحل عاج
اییییی کجایی مبارک کجایی قذافی ،تا نباشد چوب تر فرمان نبرد گاو و خر
‌پنجشنبه 11 آبان 1391 - 15:06
klopatra7 - دوسلدورف - آلمان
برای مصریها متاسفم که خودشون رو دستی دستی اسیر اسلامگرایان کردند. روزی میرسه که حسرت مبارک رو بخورند. کسی که از تاریخ درس نگیره همینه . اسلام گرایان مثل میکروب هستند در محیط آلوده سریع رشد میکنند و تکثیر میشوند
‌پنجشنبه 11 آبان 1391 - 15:35
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
میکروبها و ویروس‌های جزیره‌ العرب که مثل دراکولای افسانه‌ای خوراکشان خون است!!!!!! باریک بین همکاران تو هستند!!
‌پنجشنبه 11 آبان 1391 - 17:02
مانفرد - ایران - ایران
مرسی از مرسی
‌پنجشنبه 11 آبان 1391 - 17:39
God Bless America - لس آنجلس - ایالات متحده
و این است اسلام ناب محمدی
‌پنجشنبه 11 آبان 1391 - 18:23
چرا اینطوری شد... - هیوستون - ایالات متحده آمریکا
برای ما ایرانیها درک این مساله خیلی‌ راحته چرا؟ چون ۳۳ ساله که حکومت مذهبی‌ داریم ولی‌ برای مصری‌ها زمان میبره تا بفهمند که نتیجه حکومت مذهبی‌ یعنی‌ چی‌!! اینکه بخواهیم بگیم چرا از ایران درس نگرفتن ؟خیلی‌ راحته ولی‌ خیلی‌ ساده می‌شه گفت به همون دلیل که ما از پدرامون درس نگرفتیم، همه دوست دارن خودشون تجربه کنن،و میکنند و در نهایت به همون نتیجه میرسند ، یه قانون،برای نمونه چقدر باباهامون گفتند درس بخون مثل من نشی؟! و نخواندیم و حالا ما به بچه هامون میگیم....(حالا این نمونه رو برای هرچی‌ که خواستید استفاده کنید)همه دوست دارن تجربه کنن چون فکر می‌کنن که نتیجه برای من چیز دیگه‌ای هست!!! مردم عزیز مصر ۳۳ سال دیگه نمیدونم زنده هستم یا نه؟ ولی‌ اگر بودم پیر شدم ولی‌ خواهم دید که شاید یه وب سایتی دارید مثل همین ایرانیان ما و دارید صبح تا شب به اسلام و جیره خوراش فحش میدین، شاد باشین!!
‌پنجشنبه 11 آبان 1391 - 18:17
Fresh Start - لندن - انگلستان
برای همین گفتم که تنها الگوی حکومتی در کشور ما همان سلطنت مشروطه است چون خاورمیانه گنجایش دموکراسی‌ را ندارد و از آن تنها حکومتهای تندروی اسلامی به بار مینیشیند. حالا به اصطلاح روشنفکران ما بگویند که سلطنت دورانش گذشته و یکی قدم به گذشته رفتن است.
‌پنجشنبه 11 آبان 1391 - 18:35
nejaat2006 - لیدز - انگلستان
برای آنهایی که مثبت دادند متاسفم
‌پنجشنبه 11 آبان 1391 - 18:56
منگوله مشهدی - مشهد - ایران
چیزی بنام مسلمان تندرو و معمولی نداریم. قدرت که بهشون بدی، فرشته هم که باشن می شن شیطانی ترین اهریمن زمین. به استثنای قلیلی که دین رو روی انسانیتشون نصب کردند، مابقی جز انگل و هرزاب چیزی نیستند. در ضعف، مطیع و روباه صفت و در قدرت از کفتار بی رحم تر. حتی مسیحیت و حتی یهودیت. چه آتش مذهبی بود که به جان زمین و ساکنینش افتاد. شما تنها نکبت هایی هستید که وقتی ازتون صحبت می کنم، مرزی برای حیا و مراعات متصور نیستم جانی های مقدس نما.
‌پنجشنبه 11 آبان 1391 - 18:45
Caroline - تهران - ایران
آخه کتک خوردن مثبت دادن داره؟؟؟؟
‌پنجشنبه 11 آبان 1391 - 23:04
rezgar - لینشوپینگ - سوئد
اینها که خودشان را مسلمان میدانند و بی خود این حق را به خود میدهند که مردم را بکشند و اعضای بدن مردم را ببرند و بسوزانند و سنگسار کننند هیچ وجدانی ندارند و اصلا" همه جنایت کارانی بیش نیستند!! ای خدا این جانین و خونخواران چی به جان مردم انداخته اید؟ خدایا خودت رحمی بکن!
‌پنجشنبه 11 آبان 1391 - 22:37
sarah1 - نیویورک - امریکا
و اما باز هم اسلام....
جمعه 12 آبان 1391 - 01:08
ab shangooli - لندن - انگلند
چه دین زیباییست اسلام ، به‌‌ به‌‌ ، آخه اینقدر عشق و محبت به دیگران بابت چیست؟ آخه برادران عزیز مسلمان مگر پیامبر اسلام اصلا دست به شمشیر برده اند؟ یا مگر خدا در قران در سوره ی کافرون فرموده که با دشمنان اسلام چنین کاری کنید؟ عجب دین زیباییست اسلام ، مرگ بر منافقین
جمعه 12 آبان 1391 - 02:07
MartinT - هایدلبرگ - آلمان
آقا به قول آقای منشه امیر مجری رادیو اسرائیل:به دین مبین اسلام توهین نکنید،دین اسلام دین صلح هست
جمعه 12 آبان 1391 - 10:47
mlowes - واشنگتن - آمریکا
من نمی‌فهمم که مگه اسلام غیر تندرو هم داریم که در گزارش‌هایی‌ مانند این همیشه عنوان می‌شه که یک گروه "تندروی" اسلامی؟؟؟؟ اسلام جز این نیست.
جمعه 12 آبان 1391 - 12:42
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.